Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 12 avg 2018, 10:48

I ja se tako zamislim pa mi ruka završi tamo gdje želim. Ovaj, ne želim.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kanye » 12 avg 2018, 12:31

Osim13 je napisao/la:I ja se tako zamislim pa mi ruka završi tamo gdje želim. Ovaj, ne želim.
Stimulacija prostate?
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Brokula
Postovi: 30914
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Brokula » 12 avg 2018, 13:36

If she breaths
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 12 avg 2018, 15:43

S h e a t h o t
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 12 avg 2018, 16:23

akisarajevo92 je napisao/la:
Drape je napisao/la: Da doprinesem ovoj temi sa jednim iskustvom:

Sjedio sam u kafiću sa jednom djevojkom, malo smo pričali, malo se ljubili i u jednom trenutku mi reče, brzo izgovori: "Nemoj ovdje". Trznuo sam se, šta bi, kad ono moja ruka u njenim...A ja nisam imao pojma. Da ne bude zabune, takvo ponašanje ne praktikujem, ne opravdavam i ne podstičem i nikada to ne bih uradio svjesno na javnom mjestu, u divno popodne. Zapravo me u trenutku jako zabrinulo, kako je moguće da sam to uradio a da nisam uopće bio svjestan toga, čovjek se zapita šta onda sledeće može uraditi tako nesvjesno.

Kad sam kasnije razmišljao o tome, i njena reakcija mi je bila neobična. Da je skočila i otrčala od mene, razumio bih. Da je rekla samo "Nemoj", gledao bih na to kao na staloženu reakciju. Ali ono "Nemoj ovdje", to mi nije izlazilo iz glave, to nisam mogao da objasnim.
Ne znam sta ti je nejasno, zeli da je j3bes ali ne tu :D
Treba napravit stub srama.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

FoSte95
Postovi: 12623
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 13 avg 2018, 11:21

završio sa senzonskim radom pa da se puspasim na forumu a i imam jednu interesantnu priču haha

bio u berbi jabuka i sada bilo još neke raje sa mnom, između ostalih brat i sestra (ta cura studira isti fax samo u Bijeljini, a buraza joj sada upoznao i zgotivili se pravo) Ona ranije otišla kući i meni dan kako je otišla stiće obavijest na insta da me prati jedna cura koja se isto preziva kao ovo dvoje. Kad šta je bilo ta im rodica vidjela neke moje slike i iz priče sa tom prijateljicom čula da smo na istom faxu ali se zajebala mislila da sam i ja u Bijeljini pa htjela stupiti u kontakt. Btw čuli smo se preko insta pa možda koji put do BNa ili BGa (tamo studira) skoknem :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alex1991 » 13 avg 2018, 11:26

FoSte95 je napisao/la:završio sa senzonskim radom pa da se puspasim na forumu a i imam jednu interesantnu priču haha

bio u berbi jabuka i sada bilo još neke raje sa mnom, između ostalih brat i sestra (ta cura studira isti fax samo u Bijeljini, a buraza joj sada upoznao i zgotivili se pravo) Ona ranije otišla kući i meni dan kako je otišla stiće obavijest na insta da me prati jedna cura koja se isto preziva kao ovo dvoje. Kad šta je bilo ta im rodica vidjela neke moje slike i iz priče sa tom prijateljicom čula da smo na istom faxu ali se zajebala mislila da sam i ja u Bijeljini pa htjela stupiti u kontakt. Btw čuli smo se preko insta pa možda koji put do BNa ili BGa (tamo studira) skoknem :mrgreen:
Zar i u berbi jabuka ne moze bez faxa ? :hmmmmm:
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

FoSte95
Postovi: 12623
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 13 avg 2018, 11:51

alex1991 je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:završio sa senzonskim radom pa da se puspasim na forumu a i imam jednu interesantnu priču haha

bio u berbi jabuka i sada bilo još neke raje sa mnom, između ostalih brat i sestra (ta cura studira isti fax samo u Bijeljini, a buraza joj sada upoznao i zgotivili se pravo) Ona ranije otišla kući i meni dan kako je otišla stiće obavijest na insta da me prati jedna cura koja se isto preziva kao ovo dvoje. Kad šta je bilo ta im rodica vidjela neke moje slike i iz priče sa tom prijateljicom čula da smo na istom faxu ali se zajebala mislila da sam i ja u Bijeljini pa htjela stupiti u kontakt. Btw čuli smo se preko insta pa možda koji put do BNa ili BGa (tamo studira) skoknem :mrgreen:
Zar i u berbi jabuka ne moze bez faxa ? :hmmmmm:
Pa preko faxa smo i otišli dole :lol:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 13 avg 2018, 11:56

E cuj nesvjesno :lol: :lol: :lol:
Ti k'o onaj arap sto se branio od optuzbe za silovanje govoreci da se okliznuo.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Donnie Darko » 13 avg 2018, 12:06

cala je napisao/la:E cuj nesvjesno :lol: :lol: :lol:
Ti k'o onaj arap sto se branio od optuzbe za silovanje govoreci da se okliznuo.
ne zvuči mi to ko arap, zar nije njima "tražila je sama, nisam imao izbora" moto

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 13 avg 2018, 12:11

Ja ba, na kraju nju bičuju jer je ona njega silovala. Jadničak.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kanye » 13 avg 2018, 12:29

Donnie Darko je napisao/la:
cala je napisao/la:E cuj nesvjesno :lol: :lol: :lol:
Ti k'o onaj arap sto se branio od optuzbe za silovanje govoreci da se okliznuo.
ne zvuči mi to ko arap, zar nije njima "tražila je sama, nisam imao izbora" moto
Mislim da je to crnac bio.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 13 avg 2018, 14:04

Osim13 je napisao/la:Ja ba, na kraju nju bičuju jer je ona njega silovala. Jadničak.
Zbog ovakvih komenatara ja u Kukovilleu završi
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Drape » 13 avg 2018, 16:40

Ne znam kako je došlo do toga da se predstavlja da muškarci samo misle na jednu stvar a djevojke o vječnoj ljubavi ili šta već.

Veći broj djevojaka koje sam upoznao su samo željele da se zabave i pruže oralac u nekom parku na prvom ili drugom „sastanku“, a na prvi znak ozbiljnih namjera bi se preplašile.
Nisu se ustručavale prve prići muškarcu, flertovati, pričati o svemu, pa i veoma otvoreno o sexu, šaliti se o tome.

Većina momaka koje sam upoznao su obično bili zaluđeni jednom djevojkom, i imali problema sa time da prvi ostvare kontakt i da pričaju sa djevojkama uopće, a kamoli „bezobrazno“, nervozni i nimalo opušteni.

Ili sam ja upoznao pogrešne ljude ili je sav život laž.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kanye » 13 avg 2018, 16:45

Drape je napisao/la:Ne znam kako je došlo do toga da se predstavlja da muškarci samo misle na jednu stvar a djevojke o vječnoj ljubavi ili šta već.

Veći broj djevojaka koje sam upoznao su samo željele da se zabave i pruže oralac u nekom parku na prvom ili drugom „sastanku“, a na prvi znak ozbiljnih namjera bi se preplašile.
Nisu se ustručavale prve prići muškarcu, flertovati, pričati o svemu, pa i veoma otvoreno o sexu, šaliti se o tome.

Većina momaka koje sam upoznao su obično bili zaluđeni jednom djevojkom, i imali problema sa time da prvi ostvare kontakt i da pričaju sa djevojkama uopće, a kamoli „bezobrazno“, nervozni i nimalo opušteni.

Ili sam ja upoznao pogrešne ljude ili je sav život laž.
Istina.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 13 avg 2018, 16:48

Penaltiky je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Ja ba, na kraju nju bičuju jer je ona njega silovala. Jadničak.
Zbog ovakvih komenatara ja u Kukovilleu završi
Ja samo žalim momka :stop:



Lično sam upoznao dosta napaćenijih djevojaka od mene - ne preporučujem sex sa takvim osobama.


Ps


Vjerovatno i one misle isto za ovakve kao ja. A ja im kažem ćao ćao dušice
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 13 avg 2018, 19:00

Žene su gej, ljubi te istim usnama kojim je ljubila nekog muškarca.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 13 avg 2018, 22:31

Sarmelino je napisao/la:S h e a t h o t
lil baby a thot, but she cute
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17785
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la akisarajevo92 » 13 avg 2018, 22:36

"jedno su zelje, drugo mogucnosti"
Don't believe the hype.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kanye » 13 avg 2018, 22:39

akisarajevo92 je napisao/la:"jedno su zelje, drugo mogucnosti"
If life gives you lemons master bait.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.