Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9851
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 12 jun 2018, 12:34

Donnie Darko je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la: Nego, pisem ovoj jednoj pokrivenoj evo mjesec dana, i sve super, da bi mi juce napisala da samo ubija dosadu.

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Poštena :kafa:
jel dobra :kafa:
Sto je najgore, nije nesto. Cak i za moj ukus :thumbdown: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 12 jun 2018, 12:50

Nail for Real je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:Nail ko Srbi u ratovima.
Ma samo da se ratuje :ljepota: .
Život je rat i mir i nema pravila
ljubav se raspala ko Jugoslavija

:mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la haris004 » 12 jun 2018, 18:57

Jel ima neko iskustva sa oštećenim curama. Tipa težak život, bez kontakta sa roditeljima, fazoni depresije te raseljeno lice na kraju krajeva. Kako izaći sa time na kraj. Imam jednog druga koji je imao slično iskustvo sa jednom djevojkom i priče su nam identične. On je sa svojom prekinuo svaki odnos, ja sam u nedoumici šta radit. Nekako sam osjećaja da svi momci koji su imali takve cure prošli skroz slične stvari, pa ako neko ima iskustva nek podijeli :mrgreen:

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la RollsRoyce » 12 jun 2018, 19:04

Ma s takvim djevojkama možeš imati divlji odnos od par mjeseci sexanja, svađa i zajebancije, takve djevojke uglavnom vole da su nezavisne i lako su uvredljive, barem ono iskustava što sam ja imao.

Mislim, nisu sad beskucnice bile, ali malo klošarke, i bez para. (ne pitaj kako, ni šta, samo sam napadao sve što mi se fizički svidi u tim nekim ranim dvadesetim).

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 12 jun 2018, 22:38

:urnebes:

"Last time they count me out, what I do Game 6?"

FoSte95
Postovi: 12647
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 12 jun 2018, 23:06

ali ljudi moji niko ko muško od sebe ne zna budalu napraviti. U par dana sjedim sa dvije cure na kafama i sada svaka zna ovog mog jednog druga sa faxa btw on je samoproglašeni žigolo, a znam i sam da mu je jedina briga u životu kojoj će se javiti. I naravno objema tima se on javljao, pisao neke gluposti, znao ih na kafe po 700 puta al najluđe mi je bilo ova druga priča proslijedila sam ga prijateljici i pokazuje mi šta joj je on napisao, kao prijateljica ti je slatka ali nikako da mi odgovori :urnebes: :urnebes:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 12 jun 2018, 23:57

Bas je sasav
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
harden
Postovi: 23578
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 12 jun 2018, 23:59

Nail for Real je napisao/la:Cak i za moj ukus :thumbdown: .
:rol:

Valja li ta studentica književnosti šta? :kafa:
msm jel dobar student, polaže li redovno i to
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9851
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 13 jun 2018, 10:46

harden je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la:Cak i za moj ukus :thumbdown: .
:rol:

Valja li ta studentica književnosti šta? :kafa:
msm jel dobar student, polaže li redovno i to
Valja, dobila devetku iz romantizma :kafa: . Taman je jucer stigla kuci :kafa: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 14 jun 2018, 16:11

Dogovorio se sa ovom iz Finske u 21h večeras, ode sad da se šminka :tokralju: :tokralju:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
harden
Postovi: 23578
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 14 jun 2018, 16:15

Derdiyok je napisao/la:Dogovorio se sa ovom iz Finske u 21h večeras, ode sad da se šminka :tokralju: :tokralju:
Nećeš je moći prepoznati večeras sa toliko šminke :lol:
ma treba joj puno vremena da se obrije sigurno
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 14 jun 2018, 16:53

Al' kako se dogovorio fino, da u miru pogleda prvu utakmicu SPa. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Mokroguz » 14 jun 2018, 20:32

haris004 je napisao/la:Jel ima neko iskustva sa oštećenim curama. Tipa težak život, bez kontakta sa roditeljima, fazoni depresije te raseljeno lice na kraju krajeva. Kako izaći sa time na kraj. Imam jednog druga koji je imao slično iskustvo sa jednom djevojkom i priče su nam identične. On je sa svojom prekinuo svaki odnos, ja sam u nedoumici šta radit. Nekako sam osjećaja da svi momci koji su imali takve cure prošli skroz slične stvari, pa ako neko ima iskustva nek podijeli :mrgreen:
slika
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Rosicky
Postovi: 8329
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rosicky » 14 jun 2018, 22:54

haris004 je napisao/la:Jel ima neko iskustva sa oštećenim curama. Tipa težak život, bez kontakta sa roditeljima, fazoni depresije te raseljeno lice na kraju krajeva. Kako izaći sa time na kraj. Imam jednog druga koji je imao slično iskustvo sa jednom djevojkom i priče su nam identične. On je sa svojom prekinuo svaki odnos, ja sam u nedoumici šta radit. Nekako sam osjećaja da svi momci koji su imali takve cure prošli skroz slične stvari, pa ako neko ima iskustva nek podijeli :mrgreen:


RollsRoyce je napisao/la:Ma s takvim djevojkama možeš imati divlji odnos od par mjeseci sexanja, svađa i zajebancije, takve djevojke uglavnom vole da su nezavisne i lako su uvredljive, barem ono iskustava što sam ja imao.
To je u suštini to što kaže RollsRoyce..barem po mojem iskustvu je sve prepisano :D
Jako je teško ic u korak s takvim curama u samom startu,kasnije popuštaju al nikad ne zaborave svoj3 neke principe

Avatar
StevieG8
Postovi: 13426
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 15 jun 2018, 01:07

Mokroguz je napisao/la:
haris004 je napisao/la:Jel ima neko iskustva sa oštećenim curama. Tipa težak život, bez kontakta sa roditeljima, fazoni depresije te raseljeno lice na kraju krajeva. Kako izaći sa time na kraj. Imam jednog druga koji je imao slično iskustvo sa jednom djevojkom i priče su nam identične. On je sa svojom prekinuo svaki odnos, ja sam u nedoumici šta radit. Nekako sam osjećaja da svi momci koji su imali takve cure prošli skroz slične stvari, pa ako neko ima iskustva nek podijeli :mrgreen:
slika
Ako si sretan, metalno stabilan i dovoljno zadovoljan svojim životom pa smatraš da si spreman da se nosiš s njom bez da nastupi transfer svih tih negativnih osjećanja samo naprijed. Takve osobe u životu mogu vrlo brzo da iscrpe svu pozitivu iz tebe pa na kraju upadneš u začarani krug njihovih osjećanja. Ne preporučujem nikako, bolje nađi sebi nekog suprotnih osobina više će ti koristit u životu i kao podrška i u svakom drugom smislu a ne da moras bit psihijatar pa popravljat nekog. Bar ja tako mislim shodno svojim i iskustvima nekih poznanika :)
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la haris004 » 15 jun 2018, 12:59

To je samo jedan dio te osobe, i to onaj najgori. Zaista je teško objasnit kako je djevojka super, vedra, nasmijana i koliko je meni odlično sa njom. Nije to frik koji se ne zna ponašat, ali postoji ta granica do koje me pušta blizu sebi, i to mi je teško za podnijet. Trenutno i sam ne znam šta da mislim, mnogo stvari se nakupilo i manje više svi govore da to nije vrijedno, ali..

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Mokroguz » 15 jun 2018, 13:19

Pa normalno, nece te iz prve napasti, prvo te mora upecati pa prekovremeno se i ti i ona opustate i onda cete vidjeti jedni drugih bistrije.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 16 jun 2018, 01:58

Mislim da takve cure imaju dvije krajnosti, ta jedna što je @RolsRojs napisao, razuzdana, opuštena, ma ono totalni beskurac i nije neki materijal za veze. Ili druga krajnost da je totalno totalno zatvorena, teška k'o crna zemlja, al' kad nađeš "ključ" onda imaš sve u njoj.

I još nešto, mislim da svaka od njih, konkretno govoreći o tom tipu djevojke (bez obzira kojoj "krajnosti" pripradale), zna cijeniti i poštovati apsolutno sve stvari koje uradiš za nju, nebitno o "veličini i količini" toga što si uradio za nju. Ako je išta naučila iz te "oštećenosti", kako je ti nazivaš, onda je to da cijeni svako dobro djelo urađeno prema njoj.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la zizu1991 » 16 jun 2018, 17:11

haris004 je napisao/la:Jel ima neko iskustva sa oštećenim curama. Tipa težak život, bez kontakta sa roditeljima, fazoni depresije te raseljeno lice na kraju krajeva. Kako izaći sa time na kraj. Imam jednog druga koji je imao slično iskustvo sa jednom djevojkom i priče su nam identične. On je sa svojom prekinuo svaki odnos, ja sam u nedoumici šta radit. Nekako sam osjećaja da svi momci koji su imali takve cure prošli skroz slične stvari, pa ako neko ima iskustva nek podijeli :mrgreen:
Ma ne treba ti to u zivotu. Samo Ce te sjebati. Bjezi sto dalje od takve.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 16 jun 2018, 17:13

Aerials je napisao/la:Al' kako se dogovorio fino, da u miru pogleda prvu utakmicu SPa. :mrgreen:
Ne pada mi na pamet gledati one bogalje :D
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAGarfia, L-Train, nerkolfc, Surreal, Zaniolo i 61 gost.