Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

sombrero
Postovi: 1841
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sombrero » 14 maj 2018, 22:33

Kod ovih naših bolje prolaze zanimljivi klošari nego dobri momci i djevojke. Da ne generalizujem, ali svi znamo bar nekog ili neku koji su ispušili foru jer su bili "nezanimljivi" jer su dobri ko hljeb.

Avatar
mike10
Postovi: 311
Pridružen/a: 11 avg 2012, 09:38
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la mike10 » 14 maj 2018, 22:42

Fakat su mi takve osobe neshvatljive, ma koliko bile zaljubljenje, zaslijeplhene, stavec. Brate mili, cijeni sebe :mrgreen:

Imam, takodjer, takvog prijatelja. Ono, mala(a fakat jeste mala :rol:) se seli-pomozi joj nositi stvari, kreci joj stan, popravljaj nake sitnice, vozi je 20-ak km do stare kuce i sl. I na sve to on je npr. pozove tokom nocnog izlaska za nas sto, a ona dodje s drugim likom kuknjava

I djaba mu trubiti da mu ne valja sto je previse dobar. Dobar i budala-dva brata. Uvijek bili :mrgreen:

Avatar
Narin
Postovi: 8332
Pridružen/a: 05 avg 2011, 11:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Narin » 14 maj 2018, 22:46

Ma samo ne treba bit papucar i imat svoj stav i ponos i to je to. :kafa:
Svako ce iskoristavati do one granice koliko dopustis, te osobe su sami sebi krivi, proslo je vrijeme kada se to cijenilo, odnosno manjina je takvih koja traze takve osobe.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 14 maj 2018, 22:51

Lillard je napisao/la:Kaže, šalje mu poruke, izvinjava se, kao vidjet će ovog prijatelja tek za godinu dana opet, pa to kao razlog. Nije levat bacio seminar, izgleda da će joj ga odnijet, kaže rekla se iskupit, e bgmi ako neće dat pichke poderi ga pred njom reko :lol:
pichka je malo za takvu situaciju.

cuj pise joj seminarski a ona sa drugom lumpuje :rol:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
StevieG8
Postovi: 13424
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 14 maj 2018, 22:52

A mozda joj momak zbog te pretjerane finoće nije ni dao do znanja da ocekuje nesto zauzvrat ili da mu je stalo do nje vise od samog prijateljstva?
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 14 maj 2018, 22:56

"Jer su osveta i ponos dvije sestre blizanke..." tntnt :zviz: :mrgreen:
mike10 je napisao/la:Dobar i budala-dva brata. Uvijek bili :mrgreen:

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 14 maj 2018, 23:05

Ma nije samo do zaljubljenosti, koliko se hvalio prije, čini se mala rastura u krevetu :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 14 maj 2018, 23:07

Lillard je napisao/la:Ma nije samo do zaljubljenosti, koliko se hvalio prije, čini se mala rastura u krevetu :lol:
Pa u kakvom su uopšte odnosu? Jel on to servisira?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 14 maj 2018, 23:10

Penaltiky je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Ma nije samo do zaljubljenosti, koliko se hvalio prije, čini se mala rastura u krevetu :lol:
Pa u kakvom su uopšte odnosu? Jel on to servisira?
Ma jest servisirao, al nije ona htjela vezu.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 14 maj 2018, 23:12

Lillard je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Ma nije samo do zaljubljenosti, koliko se hvalio prije, čini se mala rastura u krevetu :lol:
Pa u kakvom su uopšte odnosu? Jel on to servisira?
Ma jest servisirao, al nije ona htjela vezu.
jes se zapetljo, al makar ****
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 14 maj 2018, 23:19

Narin je napisao/la:Ma samo ne treba bit papucar i imat svoj stav i ponos i to je to. :kafa:
Svako ce iskoristavati do one granice koliko dopustis, te osobe su sami sebi krivi, proslo je vrijeme kada se to cijenilo, odnosno manjina je takvih koja traze takve osobe.
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la muhamedhulk » 14 maj 2018, 23:28

Pa bolje da on nju izignorise jer ima vecu sansu da ona uvidi da je bolje biti u vezi sa njim nego ne biti, nego da ona njega napuca nakon sto on postane bolesno ljubomoran sto se ona vidja sa drugima i njemu ne pruza dovoljno paznje i vremena. Svakako je on na dobitku tu. :D Ili ce dobiti vezu ili ce ispasti musko i dati joj do znanja da nema zezancije. :D
Ovaj trenutni status ce ga pojesti i bice napucan u kratkom vremenu. :mrgreen:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 14 maj 2018, 23:44

muhamedhulk je napisao/la:Pa bolje da on nju izignorise jer ima vecu sansu da ona uvidi da je bolje biti u vezi sa njim nego ne biti, nego da ona njega napuca nakon sto on postane bolesno ljubomoran sto se ona vidja sa drugima i njemu ne pruza dovoljno paznje i vremena. Svakako je on na dobitku tu. :D Ili ce dobiti vezu ili ce ispasti musko i dati joj do znanja da nema zezancije. :D
Ovaj trenutni status ce ga pojesti i bice napucan u kratkom vremenu. :mrgreen:
Ma vjeruj mi ispitivam situaciju čitav dan i što više saznajem, to ne znam šta da mislim. :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 14 maj 2018, 23:54

zizu1991 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Posten momak i na mjestu ocito. Zasluzuje i djevojku koja ce to cijeniti. Hocemol mu se smijati jer je ta ljudski smrad? Mozda sutra naleti na okej djevojku na mjestu i bude joj potrebna pomoc i on bude kalkulirao jer je imao posla sa smradovima prije.
Pravo pitanje je, kakva je pomoć u pitanju kada ti nekome radiš cijeli seminarski da bi "pomogao"? Na milion drugih načina se može pokazati da se cijeni druga osoba i pokloniti pažnja osim na taj. To je očajno. Hoće li joj on sutra otići i odbraniti diplomski umjesto nje? Otići na posao umjesto nje? To su smiješne stvari i poprilično ih je suvišno objašnjavati.
Tačno.
Narin je napisao/la:Ma samo ne treba bit papucar i imat svoj stav i ponos i to je to. :kafa:
Svako ce iskoristavati do one granice koliko dopustis, te osobe su sami sebi krivi, proslo je vrijeme kada se to cijenilo, odnosno manjina je takvih koja traze takve osobe.
Što samo na ovoj temi pišeš?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la jopaa7 » 15 maj 2018, 00:31

Belmin6 je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:što me na IG zaprati neka treba, udata još i dijete ima :urnebes:
:ljepota: :ljepota: :ljepota:
Neki dan nas trojica izasli s tri takve, jedan od boljih izlazaka a mame 40ak godina :mrgreen:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 15 maj 2018, 00:50

jopaa7 je napisao/la:
Belmin6 je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:što me na IG zaprati neka treba, udata još i dijete ima :urnebes:
:ljepota: :ljepota: :ljepota:
Neki dan nas trojica izasli s tri takve, jedan od boljih izlazaka a mame 40ak godina :mrgreen:
Trebale im neke skripte za fax ? Vanredno nešta ha hu ? :zviz: :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 15 maj 2018, 18:48

Samo da nadodam da je brat syebo i nju i njenog prijatelja aka momka, i razyebo im je sve šta su imali jer poslao neke "dokaze" tom liku :urnebes:
plus seminarski nije dao, ponosan :tokralju:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la SMR187 » 15 maj 2018, 19:11

Lillard je napisao/la:Samo da nadodam da je brat syebo i nju i njenog prijatelja aka momka, i razyebo im je sve šta su imali jer poslao neke "dokaze" tom liku :urnebes:
plus seminarski nije dao, ponosan :tokralju:
:njanjanja: :njanjanja: :opaopa: :opaopa: :bow: :bow: :salut: :salut: :kralj: :clap:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 15 maj 2018, 19:28

Čekaj, taj "drug" kako je ona tvrdila je ustvari bio njen momak? Ne čudi me. :mrgreen:
Pametno odrađeno.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 15 maj 2018, 19:33

:kralj:

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], ArtemisFowl, drzgemboadislic, Giuseppe1, Licniznanstvenik, Muumii, samoposmatram i 52 gosta.