Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 11 maj 2021, 12:43

Shategabri je napisao/la:
11 maj 2021, 08:45

Vjerovatno ima zelembaća koji nemaju nikakvog iskustva al bacaju šuplju. Jbg to je forum.
I previše, a ako misle da im se ne vidi po upisima, grdno se varaju.
Momak u problemu, a ovamo svi doktori za ljubav i riješenje istih.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24471
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Goalgetter » 11 maj 2021, 13:02

JFH9 je napisao/la:
11 maj 2021, 02:18
Rekla je da. :kafa:

:opaopa: :opaopa:
Cestitke :salut:

Avatar
Rosicky
Postovi: 8249
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rosicky » 11 maj 2021, 13:04

OldFashioned je napisao/la:
11 maj 2021, 12:43
Shategabri je napisao/la:
11 maj 2021, 08:45

Vjerovatno ima zelembaća koji nemaju nikakvog iskustva al bacaju šuplju. Jbg to je forum.
I previše, a ako misle da im se ne vidi po upisima, grdno se varaju.
Momak u problemu, a ovamo svi doktori za ljubav i riješenje istih.
Ma drugu Maršalu treba netko tko zivi blizu njega da se upoznaju i da ga ubaci u neko društvo gdje ima zena da ga ozivite...teskoje upasti u takvo nesto ako zivis sablonski i kreces se sa istim ljudima godinama

Avatar
Rovella
Postovi: 935
Pridružen/a: 11 apr 2021, 14:20
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rovella » 11 maj 2021, 13:09

Drug Marsal mora da napusti mamin i babin dom, te da odraste. Da se ne lazemo i ne duzimo vise na tu temu. ;)
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41138
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 11 maj 2021, 13:20

Rosicky je napisao/la:
11 maj 2021, 13:04
OldFashioned je napisao/la:
11 maj 2021, 12:43
Shategabri je napisao/la:
11 maj 2021, 08:45

Vjerovatno ima zelembaća koji nemaju nikakvog iskustva al bacaju šuplju. Jbg to je forum.
I previše, a ako misle da im se ne vidi po upisima, grdno se varaju.
Momak u problemu, a ovamo svi doktori za ljubav i riješenje istih.
Ma drugu Maršalu treba netko tko zivi blizu njega da se upoznaju i da ga ubaci u neko društvo gdje ima zena da ga ozivite...teskoje upasti u takvo nesto ako zivis sablonski i kreces se sa istim ljudima godinama
Ima Zeničana ovdje koliko hoćeš, al čuvaju oni to za sebe u šteku. :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 11 maj 2021, 14:54

Po mom skromnom mišljenju, Maršalu je prije svega potrebno "bildanje" lične psihičke snage, od toga sve polazi.

Da bi prebolio nekoga koga si baš volio, moraš biti psihički jak i moraš sam sa sobom prelomiti da je to to i da trebaš okrenuti novi list. Može njemu sada čitav forum govoriti šta će i kako će, ali dok sam u sebi ne prelomi, nema od toga ništa.

Druga stvar, upratio sam da je spominjao da se dopisivao sa nekom djevojkom, pa ga nerviraju one ženske igrice (bacanje na hladno, sporo odgovaranje, blaga nezainteresovanost), ali to je sve dio dopisivanja na društvenim mrežama i kada tako ganjaš neku djevojku, moraš biti spreman da će se to dešavati, a najvažnije je da budeš toliko jak u psihi da to okreneš u svoju korist i da svojim ponašanjem nju natjeraš da zamjenite uloge i onda lutko moja možeš šta hoćeš :D

Ja znam da to djeluje kretenski kada sagledaš iz ugla "što bi gubili vrijeme na te igrice, ako postoji nekakva hemija ili nešto", ali to je prosto takva percepcija ženskog mozga gdje one fiksno (nevezano da li im se neko sviđao ili ne) traže pažnju od muškarca, znači bukvalno svaka traži pažnju, samo na različite načine.

Ako već želiš pod svaku cijenu izbjeći te nekakve igrice, onda sa djevojkama interakciju moraš voditi uživo, jer tu je onda i njihov prostor za nekakvo manevrisanje i glumu mnogo mnogo manji, ne može ti nijedna djevojka biti tako hladna kad joj nešto kažeš dok je gledaš u oči, za razliku od neke poruke na na društvenim mrežama, koju može pročitati odmah, a tebi odgovoriti kad joj je qurcu volja dok fino skonta šta će i kako će.

Helem, samo jaka psiha sa kojom dolazi spontanost i dobro samopouzdanje (ali ne u onom nekom negativnom, idiotskom smislu, nego ono frajersko samopouzdanje), i onda je sve lakše.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6286
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AshburtonG » 11 maj 2021, 15:09

JFH9 je napisao/la:
11 maj 2021, 02:18
Rekla je da. :kafa:

:opaopa: :opaopa:
:salut:

Avatar
Marsal
Postovi: 22593
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 11 maj 2021, 16:11

Rovella je napisao/la:
11 maj 2021, 13:09
Drug Marsal mora da napusti mamin i babin dom, te da odraste. Da se ne lazemo i ne duzimo vise na tu temu. ;)
E bih daleko dogurao sa 750 maraka plate.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

soko
Postovi: 3706
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la soko » 11 maj 2021, 16:25

Marsal je napisao/la:
11 maj 2021, 16:11
Rovella je napisao/la:
11 maj 2021, 13:09
Drug Marsal mora da napusti mamin i babin dom, te da odraste. Da se ne lazemo i ne duzimo vise na tu temu. ;)
E bih daleko dogurao sa 750 maraka plate.
Buraz, ne znam kako izgledas ili koliko godina imas.
Ja bi ti preporucio da se zabavis sobom. Jbg al izgled je jako vazan, imas one freeletics vjezbe. Ganjaj to sad preko ljeta, dace ti na samopouzdanju i nabacis koji misic. Nemoras nista placati.
Vecina ljudi gleda na izgled, zene a i mi, mozes samo otici na onaj "ljepotice" forum i vidjet kako likovi za normalne trebe govore da su rugobe.
A koliko se sjecem sestra ti je u Americi, pa mozda naleti kakva njezina kolegica pa mogo se preko bare kad se sredi situacija.

Avatar
Rovella
Postovi: 935
Pridružen/a: 11 apr 2021, 14:20
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rovella » 11 maj 2021, 16:38

Marsal je napisao/la:
11 maj 2021, 16:11
Rovella je napisao/la:
11 maj 2021, 13:09
Drug Marsal mora da napusti mamin i babin dom, te da odraste. Da se ne lazemo i ne duzimo vise na tu temu. ;)
E bih daleko dogurao sa 750 maraka plate.
Ja kao dijete bez oba roditelja napustio dom i zaputio se u Sa na fax sa cca 500KM (koje sam zaradio radeci 2 mj na bausteli) i dvije putne torbe. Prvu godinu imao penziju od rahmetli mame 116KM, a studentski dom placao 89KM. Prezivljao sa 27KM. Nemoj mi srat o 750KM i guranju kroz zivot, i to sa skoro 30 godina u guzici. ;)

Dobar si momak, to je nedvojbeno, ali nisi ni mogao postati los kad jos nisi ni poceo zivjeti kako treba. Psihicki i mentalno si na nivou djeteta. Svaka sljedeca godina, u kojoj te u gnijezdu ceka toplo jelo, oprana odjeca, mama i tata kao safety net, ce ti samo jos vise odmoci. Bezobrazan si, izigravas ulogu zrtve i pod krinkom dobrog covjeka krijes da si lijeno djubre i prokrastrinator. Opali si dva samara i dozovi se, pokreni se, prestani kukat. Napusti forum (sto si vec vise puta pokusavao), ali ovaj put ozbiljno. Javi se za 2 godine, ispricaj nam kako si bio budala i zahvali mi. Pusti ostale savjete, neko ti mora reci istinu u lice. ;)
Zadnja izmjena: Rovella, dana/u 11 maj 2021, 16:41, ukupno mijenjano 1 put.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Rovella
Postovi: 935
Pridružen/a: 11 apr 2021, 14:20
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rovella » 11 maj 2021, 16:41

.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Zabit
Postovi: 2031
Pridružen/a: 09 mar 2020, 00:31
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Zabit » 11 maj 2021, 16:41

e sto me naruži lik, pronašo sam se 100% Allaha mi

Avatar
Marsal
Postovi: 22593
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 11 maj 2021, 16:50

To nije istina u lice, to je naprđivanje u prazno. Tebe su životne okolnosti natjerale da preživiš kako znaš i umiješ, uspio si i u tome ti skidam kapu i odajem priznanje. Da li sam lijen, dalo bi se raspravljati. Možda po tvojim standardima jesam, ali po svojim nisam. Radim težak posao već preko 2 godine, posao gdje svakakva 100ka dođe i napusti ga poslije 5 dana jer nikom nije draga lopata. Završio sam gimnaziju, kasnije 2 god fakulteta kojeg nisam volio i to mi je najveća fula u životu, doškolovao sam se no nisam imao sreće da nađem posao u struci, sad opet polažem razliku predmeta ne bih li završio za mašinovođu pa počeo radit na mašini da sačuvam leđa. Uz sve to, u septembru ću upisat fakultet i dovršit preostale 2 godine. Svojim ušteđenim novcem sam uspio ugradit cen. grijanje, promijenit krov na kuci, počet polako da sređujem i adaptiram sprat, plaćam svoju školu, održavanje zajedničkog vozila sam preuzeo na sebe i redovno ulijećem keša ocu i materi.

Sumnjam da su ovo sve odlike prokrastrinatora i lijenog đubreta ali poštujen tvoje mišljenje.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Rovella
Postovi: 935
Pridružen/a: 11 apr 2021, 14:20
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rovella » 11 maj 2021, 17:00

Da druze, zivis u zajednickom kucanstvu, kao odrasli muskarac koji svaki dan mora unijeti 2.000+ kalorija (sada i vise), te naravno da se ocekuje i da doprinosis preuzimanjem nekih troskova, pa makar to bilo i sa 26 godina. Preuzeo na sebe, a ne popio, i kontas to je dovoljno.

Ne znam te i ne zelim donositi nikakve zakljucke, post je bio vise onako opcenito i prvenstveno provokativne prirode, forumski. Nista licno.

Ali tvoje jadikovanje nije pohvalno i granici sa pateticnim. Dovoljno si inteligentan da to znas i sam, samo te cesto treba napominjat. Helem...
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Marsal
Postovi: 22593
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 11 maj 2021, 17:05

Da, ali ja nikad nisam tražio krivca u djevojci koja me odbila ili koja me ostavila, nego prvo u sebi i svojim postupcima. A da li sam patetičan, sigurno da jesam nekad ali nikad mi nije cilj da ispadnem patetičan. Mnogi koji su me dobro upoznali su složni u jednom: da sam jako emotivan muškarac, a sa 30 godina se i ne stidim priznat to. Nekog nešto prođe za dan, nekog za 2 godine. Nismo svi isti i hvala Bogu da nismo.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Rovella
Postovi: 935
Pridružen/a: 11 apr 2021, 14:20
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rovella » 11 maj 2021, 17:18

Marsal je napisao/la:
11 maj 2021, 17:05
Da, ali ja nikad nisam tražio krivca u djevojci koja me odbila ili koja me ostavila, nego prvo u sebi i svojim postupcima. A da li sam patetičan, sigurno da jesam nekad ali nikad mi nije cilj da ispadnem patetičan. Mnogi koji su me dobro upoznali su složni u jednom: da sam jako emotivan muškarac, a sa 30 godina se i ne stidim priznat to. Nekog nešto prođe za dan, nekog za 2 godine. Nismo svi isti i hvala Bogu da nismo.
Izraz patetika potiče od grčke reči pathētikós koja znači strastan osećajan, dirljiv, koji je sklon uzbuđenjima, te se lako potrese.
U mom rjecniku patetika nije nista lose. Narodski receno, pretjerujes, ili kako ti kazes, preemotivan si. Ali nisi ti preemotivan, vec si ljut na sebe. Tu ti pak vise moze pomoci Rio od mog praznog naprdjivanja. :mrgreen:

Mene je proslo nakon cirka godinu. Veza 7 godina, prva ozbiljna.

Sretno, druze Marsale. :)
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 11 maj 2021, 17:31

E golemo.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

GeriOldman
Postovi: 1954
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la GeriOldman » 11 maj 2021, 18:45

Rovella je napisao/la:
11 maj 2021, 16:38
Marsal je napisao/la:
11 maj 2021, 16:11
Rovella je napisao/la:
11 maj 2021, 13:09
Drug Marsal mora da napusti mamin i babin dom, te da odraste. Da se ne lazemo i ne duzimo vise na tu temu. ;)
E bih daleko dogurao sa 750 maraka plate.
Ja kao dijete bez oba roditelja napustio dom i zaputio se u Sa na fax sa cca 500KM (koje sam zaradio radeci 2 mj na bausteli) i dvije putne torbe. Prvu godinu imao penziju od rahmetli mame 116KM, a studentski dom placao 89KM. Prezivljao sa 27KM. Nemoj mi srat o 750KM i guranju kroz zivot, i to sa skoro 30 godina u guzici. ;)

Dobar si momak, to je nedvojbeno, ali nisi ni mogao postati los kad jos nisi ni poceo zivjeti kako treba. Psihicki i mentalno si na nivou djeteta. Svaka sljedeca godina, u kojoj te u gnijezdu ceka toplo jelo, oprana odjeca, mama i tata kao safety net, ce ti samo jos vise odmoci. Bezobrazan si, izigravas ulogu zrtve i pod krinkom dobrog covjeka krijes da si lijeno djubre i prokrastrinator. Opali si dva samara i dozovi se, pokreni se, prestani kukat. Napusti forum (sto si vec vise puta pokusavao), ali ovaj put ozbiljno. Javi se za 2 godine, ispricaj nam kako si bio budala i zahvali mi. Pusti ostale savjete, neko ti mora reci istinu u lice. ;)
Ko bi rekao da jedan juventusovac zna ovako razmišljati. :mrgreen:

Al koliko god se pronalazio u ovom tvom drskom otvaranju očiju, i od sutra ću se truditi više, nekako mislim da je ovo ok što pišeš za neke uređenije zemlje. Ipak, kod nas, u Bosni, maršal je još i na konju sa ovim stanjem.
1921

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 11 maj 2021, 19:17

soko je napisao/la:
11 maj 2021, 16:25
Marsal je napisao/la:
11 maj 2021, 16:11
Rovella je napisao/la:
11 maj 2021, 13:09
Drug Marsal mora da napusti mamin i babin dom, te da odraste. Da se ne lazemo i ne duzimo vise na tu temu. ;)
E bih daleko dogurao sa 750 maraka plate.
Buraz, ne znam kako izgledas ili koliko godina imas.
Ja bi ti preporucio da se zabavis sobom. Jbg al izgled je jako vazan, imas one freeletics vjezbe. Ganjaj to sad preko ljeta, dace ti na samopouzdanju i nabacis koji misic. Nemoras nista placati.
Vecina ljudi gleda na izgled, zene a i mi, mozes samo otici na onaj "ljepotice" forum i vidjet kako likovi za normalne trebe govore da su rugobe.
A koliko se sjecem sestra ti je u Americi, pa mozda naleti kakva njezina kolegica pa mogo se preko bare kad se sredi situacija.
Ma ok Marsal izgleda. Samo sto su cure danas dobro umisljene, pa onda ako izgledas prosjecno, plus jos imas zanimanje kao sto ima Marsal, svaka misli ma mogu boljeg naci. Al spuste se na zemlju kad upale panic mode. Pokupit ce njega neka vec.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Otelo » 11 maj 2021, 19:41

Ok izgleda, sad mu gledam slike na fb (mislim da je i zaboravio da me je dodao nekad davno). Al' dvije godine nije stavio novu sliku, moraš makar jednom godišnje profilnu promijeniti.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.