Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41138
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 11 maj 2021, 22:30

Otelo je napisao/la:
11 maj 2021, 22:15
rio_Ferdy88 je napisao/la:
11 maj 2021, 21:55
Rovella je napisao/la:
11 maj 2021, 20:13

Bio je 1 obrok u studentskom tada (2006), i to od 12:00-15:30h. Kasnije je uvedena i vecera od 17:30-20:00h. Pauzu izmedju predavanja i vjezbi koristio za odlazak do doma, ili propustao 1 cas vjezbi da bih mogao otici jesti i onda nazad na fax (2x15min tramvaj i 15-30min jelo). Asistenti su znali zasto propustam i nisu pravili prob. Jedini sam u generaciji koji je kod Repcica isao na upis ocjene iz elemenata bez ijedne knjige... tebi to nista ne znaci, ali je vjeruj golemo. :mrgreen:
Ti si radi one supe od paradajza isao, i graha sa kobasicama :tralala:

Nema nostalgije za toplom vodom tri puta sedmicno i cucavcem i tusem koji dijelis sa citavim spratom :mrgreen:

Ja sam tad placao dva obroka i to, 50 maraka mjesecno :kafa:

Ili si ti elita iz Nedzarica :mrgreen:
Sad je topla voda svaki dan po par sati. Hrane bilo koliko hoces. Al' živio sam godinu gore u osmom i ne do bog nikom. Tanki zidovi, kupatilo zajedničko, tuševi ne rade kako treba.

Sjećam se prije nego što ću krenuti na faks da si mi ti govorio da idem na Bjelave i da se nadam sedmom paviljonu jer je najbolji. Na kraju sam tri od četiri godine živio u sedmom, jednu u osmom. Živio iznad Šemse u šestici, sveku pijanku mi zvala recepciju. I nećeš vjerovati izbije voda iz kanalizacije, poplavi sobu :rol: Sreća taman se otvorio drugi, novi, paviljon i bilo slobodno mjesto. Skupo postalo, plaćao 150 trokrevetnu sobu u sedmici i oko 130 u osmici.
Sjećam se nekog derneka u osmici, ono pogodi nekog pjesma, lupi šakom u zid i probije rukom u drugu sobu :rol:

Jedina prednost što je devetka blizu :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Blejzer10 » 11 maj 2021, 22:53

Otelo je napisao/la:
11 maj 2021, 19:41
Al' dvije godine nije stavio novu sliku, moraš makar jednom godišnje profilnu promijeniti.
Kod mene 2020-2018-2016-2014 zadnje četiri, šta ću kad sam nefotogeničan da bog čuje :mrgreen:

2022 je moja, ide selfie sa Trga Bana Jelačića :ljepota:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24165
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 11 maj 2021, 22:58

® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Rosicky
Postovi: 8249
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rosicky » 11 maj 2021, 23:07

Blejzer10 je napisao/la:
11 maj 2021, 22:53
Otelo je napisao/la:
11 maj 2021, 19:41
Al' dvije godine nije stavio novu sliku, moraš makar jednom godišnje profilnu promijeniti.
Kod mene 2020-2018-2016-2014 zadnje četiri, šta ću kad sam nefotogeničan da bog čuje :mrgreen:

2022 je moja, ide selfie sa Trga Bana Jelačića :ljepota:
Ja u 11g imam 2 slike profila ja msm :D

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 11 maj 2021, 23:54

Marsal je napisao/la:
11 maj 2021, 22:24
Otelo je napisao/la:
11 maj 2021, 19:41
Ok izgleda, sad mu gledam slike na fb (mislim da je i zaboravio da me je dodao nekad davno). Al' dvije godine nije stavio novu sliku, moraš makar jednom godišnje profilnu promijeniti.
Nisam zaboravio :)
A slabo šta objavljujem, nije to moj fazon...
I ja sam te negdje danas vidio, kudio si Denisa što te navuko na Arsenal :P

Rovella je napisao/la:
11 maj 2021, 16:41
.
Kako se probi do funkcije Derdiyokovog direktora, ko ti je bio štela :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
rishovski
Postovi: 2697
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rishovski » 12 maj 2021, 03:58

Joj ljudine moje drage... Ne mozes nekog natjerati da se odseli od roditelja,da bi postao covjek... Nemaju svi uslove za to,pa svako normalan ko ima platu da moze uzeti sebi stan,otici ce bez da mu to bilo ko treba reci... Jedno je otici u Njemacku i odseliti se od roditelja,pa 90% ovih parova sto odu vani u BiH bi samo mogli pod kirijom zivjeti ako oboje rade inace u suprotnom ih ceka zajednica kod roditelja... Znamo svi kakva je drzava i kako.je tesko.uopste naci bilo.kakav posao..
Napadate Marshala,kao da frajer grije krevet po kuci cijeli dan,bori se,radi,kako zna i umije...
Danasnje zene,barem vecina gledaju vise materijalno i to je tako,svidjalo se nekome to ili ne.. Ali isto tako postoje i zene koje ce da prihvate nekog ko nije u tom nekom extra stanju po pitanju love,jednostavno prihvate realnost i to je to... i na kraju krajeva niko nicijeg covjeka a ni zenu nije ukrao,sve to dodje na svoje... 😁
Drug Marshal se zaljubio u doticnu i ne moze je sazvakat i nakon toliko vremena,ali realno stanje je takvo da steti sebi i da previse razmislja o njoj... Iako nije svjestan toga on nikada nije vidio njeno pravo lice,jer on za nju nije bio onaj pravi... Koliko god mu bilo tesko navecer kad legne i misli o njoj mora znati da ona na njega ne misli,nego se jaše s nekim likom i samim tim nije vrijedna svih tih patnji,zivciranj i omalovazavanja samog sebe...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 12 maj 2021, 10:38

rishovski je napisao/la:
12 maj 2021, 03:58
Joj ljudine moje drage... Ne mozes nekog natjerati da se odseli od roditelja,da bi postao covjek... Nemaju svi uslove za to,pa svako normalan ko ima platu da moze uzeti sebi stan,otici ce bez da mu to bilo ko treba reci... Jedno je otici u Njemacku i odseliti se od roditelja,pa 90% ovih parova sto odu vani u BiH bi samo mogli pod kirijom zivjeti ako oboje rade inace u suprotnom ih ceka zajednica kod roditelja... Znamo svi kakva je drzava i kako.je tesko.uopste naci bilo.kakav posao..
Napadate Marshala,kao da frajer grije krevet po kuci cijeli dan,bori se,radi,kako zna i umije...
Danasnje zene,barem vecina gledaju vise materijalno i to je tako,svidjalo se nekome to ili ne.. Ali isto tako postoje i zene koje ce da prihvate nekog ko nije u tom nekom extra stanju po pitanju love,jednostavno prihvate realnost i to je to... i na kraju krajeva niko nicijeg covjeka a ni zenu nije ukrao,sve to dodje na svoje... 😁
Drug Marshal se zaljubio u doticnu i ne moze je sazvakat i nakon toliko vremena,ali realno stanje je takvo da steti sebi i da previse razmislja o njoj... Iako nije svjestan toga on nikada nije vidio njeno pravo lice,jer on za nju nije bio onaj pravi... Koliko god mu bilo tesko navecer kad legne i misli o njoj mora znati da ona na njega ne misli,nego se jaše s nekim likom i samim tim nije vrijedna svih tih patnji,zivciranj i omalovazavanja samog sebe...
A čekaj malo, bez da želim uvrijediti Maršala, ali eto i ta bivša, misliš da nije pomoglo i to što on nije bio samostalan, ona sigurno nije vidjela nikakvu budućnost. Nije njih briga koliko se ti boriš ako se to ne vidi. Bilo da hoćeš ozbiljnu vezu ili pak brak, stan i auto se podrazumjevaju. To je osnov.
Isto tako neće ni bilo koja druga s kojom pokuša, još uz to dodaš depresiju i negativu koja zrači iz njega i tu onda nema prolaza nikako.
Mislim dobar je momak, al to u paketu sa svim ovim ništa ne znači.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 12 maj 2021, 10:42

EC3 je napisao/la:
11 maj 2021, 20:24
Lillard je napisao/la:
11 maj 2021, 20:02
EC3 je napisao/la:
11 maj 2021, 19:51
Ako ne placas kiriju 750KM je sasvim dovoljno. Zavisi naravno i od toga kakav život vodiš odnosno da li si kucni tip koji izlazi samo vikendom ili si svaki dan u gradu. Ako je ovo prvo onda neces imati nikakvih problema.
A hrana, potrepstine za kucu? Jbte kontam valjda da svak ko zivi sa svojima pomaze. A di onda auto, gorivo, ako ces sebi kupit nesto, odjeca, bilo sta, eto te na skoro nicemu. Ne znam bogami u kojem fazonu, krpas se svakako.
Koliko parova zajedno nemaju 1500KM mjesečno pa žive normalno, odškoluju djecu, priušte i odlazak na more jednom godišnje. Živiš u skladu sa mogućnostima,jbg nije lako ali ti ništa ne fali. Još ako imaš svoj stan ili kuću onda pogotovo.
U Sarajevu par sa djetetom i 1500 KM ne može otići na more nema šanse.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 12 maj 2021, 10:47

GeriOldman je napisao/la:
11 maj 2021, 18:45
Rovella je napisao/la:
11 maj 2021, 16:38
Marsal je napisao/la:
11 maj 2021, 16:11


E bih daleko dogurao sa 750 maraka plate.
Ja kao dijete bez oba roditelja napustio dom i zaputio se u Sa na fax sa cca 500KM (koje sam zaradio radeci 2 mj na bausteli) i dvije putne torbe. Prvu godinu imao penziju od rahmetli mame 116KM, a studentski dom placao 89KM. Prezivljao sa 27KM. Nemoj mi srat o 750KM i guranju kroz zivot, i to sa skoro 30 godina u guzici. ;)

Dobar si momak, to je nedvojbeno, ali nisi ni mogao postati los kad jos nisi ni poceo zivjeti kako treba. Psihicki i mentalno si na nivou djeteta. Svaka sljedeca godina, u kojoj te u gnijezdu ceka toplo jelo, oprana odjeca, mama i tata kao safety net, ce ti samo jos vise odmoci. Bezobrazan si, izigravas ulogu zrtve i pod krinkom dobrog covjeka krijes da si lijeno djubre i prokrastrinator. Opali si dva samara i dozovi se, pokreni se, prestani kukat. Napusti forum (sto si vec vise puta pokusavao), ali ovaj put ozbiljno. Javi se za 2 godine, ispricaj nam kako si bio budala i zahvali mi. Pusti ostale savjete, neko ti mora reci istinu u lice. ;)
Ko bi rekao da jedan juventusovac zna ovako razmišljati. :mrgreen:

Al koliko god se pronalazio u ovom tvom drskom otvaranju očiju, i od sutra ću se truditi više, nekako mislim da je ovo ok što pišeš za neke uređenije zemlje. Ipak, kod nas, u Bosni, maršal je još i na konju sa ovim stanjem.
Kakvom konju, preživljavanje s ovim troškovima.
Mislim jbg žive i penzioneri sa mizernim penzijama (mnoge pomažu djeca iz vana), al nije to poenta.
U pitanju je zdrav čovjek od 30 godina. Ambicije moraju biti veće od 750 KM, nisi materijal nizašta ozbiljno.
Koševo Zapad

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1493
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la RacioEmocionalan » 12 maj 2021, 10:54

Čuj stan i auto se podrazumjevaju. Gdje vi živite?
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 12 maj 2021, 11:09

RacioEmocionalan je napisao/la:
12 maj 2021, 10:54
Čuj stan i auto se podrazumjevaju. Gdje vi živite?
Za momka koji ima ambicije za neku stabilnu vezu ili brak da.
Inače hodaj suhog q.
Bar da rentaš.
Neće bolan nikakva da je vodiš materi u sobicu.
Živim u BiH. Nije mi niko ništa dao na lijepe oči.
Koševo Zapad

Bundesliga
Postovi: 11414
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bundesliga » 12 maj 2021, 11:26

Pustite momka na miru. Nisu svi ljudi isti. Ako mislite vi možete ne mora značiti da svako može. Neka gura koliko može, rekao je da hoće sprat da opremi. Zašto bi uzimao stan ako ima kuću koju će naslijediti a nema recimo brata? Neka gradi sebi, neka se odvoji i čuva zdravlje. Ako oboli džaba mu sve. Polako pa koliko stigneš. Bolje i to nego da završiš na grbači roditelja.

A ovo za curu neka se mane. Idealizira on nju previše. imaš milion bitnijih stvari u životu.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 12 maj 2021, 11:43

Bundesliga je napisao/la:
12 maj 2021, 11:26
Pustite momka na miru. Nisu svi ljudi isti. Ako mislite vi možete ne mora značiti da svako može. Neka gura koliko može, rekao je da hoće sprat da opremi. Zašto bi uzimao stan ako ima kuću koju će naslijediti a nema recimo brata? Neka gradi sebi, neka se odvoji i čuva zdravlje. Ako oboli džaba mu sve. Polako pa koliko stigneš. Bolje i to nego da završiš na grbači roditelja.

A ovo za curu neka se mane. Idealizira on nju previše. imaš milion bitnijih stvari u životu.
Ok, može i to, ne znam pojedinosti.

Ovo bold je najbitnije.
Sebi kad upropastiš zdravlje onda ćeš se zabaviti samo doktorima, apotekama, lijekovima.

Ne treba ga pustiti na miru. Mislim teško da ćemo mu mi pomoći ovdje u stanju u kakvom je.
Depresija ga drži već pofino i to je ozbiljno stanje. Od depresije milion nekih hroničnih bolesti uključujući i one najgore.
''Pustanje na miru'' obično završava tragično.
Dobar je čovjek i treba mu pomoći. Nadam se da ima nekog ko ima dovoljno energije i ko je dovoljno uporan da ga natjera da se trzne ili da potraži stručnu pomoć.
Koševo Zapad

Bundesliga
Postovi: 11414
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bundesliga » 12 maj 2021, 11:59

Shategabri je napisao/la:
12 maj 2021, 11:43
Ne treba ga pustiti na miru. Mislim teško da ćemo mu mi pomoći ovdje u stanju u kakvom je.
Depresija ga drži već pofino i to je ozbiljno stanje. Od depresije milion nekih hroničnih bolesti uključujući i one najgore.
''Pustanje na miru'' obično završava tragično.
Dobar je čovjek i treba mu pomoći. Nadam se da ima nekog ko ima dovoljno energije i ko je dovoljno uporan da ga natjera da se trzne ili da potraži stručnu pomoć.
Pa druže baš najgori mogući savjet koji možeš dati nekome ko je u depresiji je da se trzne. Kao da se depresivni ljudi ne bi trznuli da mogu. Nije to samo kažeš trznut ću se i sve je riješeno. Treba da raskrsti sam sa sobom, prihvati neke stvari u svojoj glavi. Kada to uradi bit će mu dosta lakše. A slažem se da treba nekoga ko će ga saslušati, prijatelj ili stručna pomoć nebitno. Samo da mu taj neko ne govori razveseli se, trgni se jer će se tako još gore osjećati.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 12 maj 2021, 12:05

Bundesliga je napisao/la:
12 maj 2021, 11:59
Shategabri je napisao/la:
12 maj 2021, 11:43
Ne treba ga pustiti na miru. Mislim teško da ćemo mu mi pomoći ovdje u stanju u kakvom je.
Depresija ga drži već pofino i to je ozbiljno stanje. Od depresije milion nekih hroničnih bolesti uključujući i one najgore.
''Pustanje na miru'' obično završava tragično.
Dobar je čovjek i treba mu pomoći. Nadam se da ima nekog ko ima dovoljno energije i ko je dovoljno uporan da ga natjera da se trzne ili da potraži stručnu pomoć.
Pa druže baš najgori mogući savjet koji možeš dati nekome ko je u depresiji je da se trzne. Kao da se depresivni ljudi ne bi trznuli da mogu. Nije to samo kažeš trznut ću se i sve je riješeno. Treba da raskrsti sam sa sobom, prihvati neke stvari u svojoj glavi. Kada to uradi bit će mu dosta lakše. A slažem se da treba nekoga ko će ga saslušati, prijatelj ili stručna pomoć nebitno. Samo da mu taj neko ne govori razveseli se, trgni se jer će se tako još gore osjećati.
Pa ne mislim bukvalno ono za rame momak trzni se koji ti je...nego upravo to da izađe iz tog depresivnog stanja.
Treba se prvo srediti pa onda će biti i djevojki.
Koševo Zapad

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1493
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la RacioEmocionalan » 12 maj 2021, 12:20

Shategabri je napisao/la:
12 maj 2021, 11:09

Za momka koji ima ambicije za neku stabilnu vezu ili brak da.
Inače hodaj suhog q.
Bar da rentaš.
Neće bolan nikakva da je vodiš materi u sobicu.
Živim u BiH. Nije mi niko ništa dao na lijepe oči.
Jedna stvar je vlasništvo, druga rentanje. Ko kaže da je mora sve na gotovo dočekati?
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 12 maj 2021, 12:22

RacioEmocionalan je napisao/la:
12 maj 2021, 12:20
Shategabri je napisao/la:
12 maj 2021, 11:09

Za momka koji ima ambicije za neku stabilnu vezu ili brak da.
Inače hodaj suhog q.
Bar da rentaš.
Neće bolan nikakva da je vodiš materi u sobicu.
Živim u BiH. Nije mi niko ništa dao na lijepe oči.
Jedna stvar je vlasništvo, druga rentanje. Ko kaže da je mora sve na gotovo dočekati?
Ne mora, ali ona mora vidjeti da se ti trudiš da nešto postigneš.
Valjda je to motivacija da nešto više postigneš.
Ako nije, onda ona misli da si ti lezihljeb koji je nije vrijedan.
Koševo Zapad

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1493
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la RacioEmocionalan » 12 maj 2021, 13:23

Shategabri je napisao/la:
12 maj 2021, 12:22
Ne mora, ali ona mora vidjeti da se ti trudiš da nešto postigneš.
Valjda je to motivacija da nešto više postigneš.
Ako nije, onda ona misli da si ti lezihljeb koji je nije vrijedan.
Ne moraš ti to meni pričati, nisam ja balavac. Samo kažem glupa vam je priča da moraš imati stan i auto ako hoćeš da se oženiš. Znači, u bh svakodnevnici se sve planira i radi zajedno.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Avatar
rishovski
Postovi: 2697
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rishovski » 12 maj 2021, 13:27

Shategabri je napisao/la:
12 maj 2021, 10:38
rishovski je napisao/la:
12 maj 2021, 03:58
Joj ljudine moje drage... Ne mozes nekog natjerati da se odseli od roditelja,da bi postao covjek... Nemaju svi uslove za to,pa svako normalan ko ima platu da moze uzeti sebi stan,otici ce bez da mu to bilo ko treba reci... Jedno je otici u Njemacku i odseliti se od roditelja,pa 90% ovih parova sto odu vani u BiH bi samo mogli pod kirijom zivjeti ako oboje rade inace u suprotnom ih ceka zajednica kod roditelja... Znamo svi kakva je drzava i kako.je tesko.uopste naci bilo.kakav posao..
Napadate Marshala,kao da frajer grije krevet po kuci cijeli dan,bori se,radi,kako zna i umije...
Danasnje zene,barem vecina gledaju vise materijalno i to je tako,svidjalo se nekome to ili ne.. Ali isto tako postoje i zene koje ce da prihvate nekog ko nije u tom nekom extra stanju po pitanju love,jednostavno prihvate realnost i to je to... i na kraju krajeva niko nicijeg covjeka a ni zenu nije ukrao,sve to dodje na svoje... 😁
Drug Marshal se zaljubio u doticnu i ne moze je sazvakat i nakon toliko vremena,ali realno stanje je takvo da steti sebi i da previse razmislja o njoj... Iako nije svjestan toga on nikada nije vidio njeno pravo lice,jer on za nju nije bio onaj pravi... Koliko god mu bilo tesko navecer kad legne i misli o njoj mora znati da ona na njega ne misli,nego se jaše s nekim likom i samim tim nije vrijedna svih tih patnji,zivciranj i omalovazavanja samog sebe...
A čekaj malo, bez da želim uvrijediti Maršala, ali eto i ta bivša, misliš da nije pomoglo i to što on nije bio samostalan, ona sigurno nije vidjela nikakvu budućnost. Nije njih briga koliko se ti boriš ako se to ne vidi. Bilo da hoćeš ozbiljnu vezu ili pak brak, stan i auto se podrazumjevaju. To je osnov.
Isto tako neće ni bilo koja druga s kojom pokuša, još uz to dodaš depresiju i negativu koja zrači iz njega i tu onda nema prolaza nikako.
Mislim dobar je momak, al to u paketu sa svim ovim ništa ne znači.
Ma razumijem sta pises,vecina djevojaka bas tako razmislja ali imam primjer u komsiluku gdje 2 brata dijele jedan sprat kuće,obojica ozenjeni i imaju djecu,roditelji im zive na prizemlju i tu su im zajednicka kuhinja,wc,dnevna soba,... Njih dvojica i otac rade,zene cuvaju djecu...(Nisu braća Romi u pitanju 😁) Marshal opet ima sam svoj sprat kuce,ne bi placao kiriju,vremenom bi se skupilo i za auto ako oboje rade... Jednostavno ako tebe neko zeli i zeli graditi zivot s tobom,udruzite snage i idete ka nekom cilju... Imao sam slucaj u porodici nakon 2 mjeseca pukao brak,imaju trosoban stan,auto,vikendica,mjesecna primanja 3500 do 4000 KM,ali jednostavno nemaju isti cilj i poglede na zivot... Dok se ovi na jednom spratu guraju godinama i zive a sa strane kad posmatras prije bi rekao da ce puknut ovi sto imaju sobu,al eto nije tako...
Marshal se ovoj nije svidjao i to je poenta price i da je imao sve opet bi s njom bio nesretan,jer jedno je s nekim zivjeti a drugo izlazit,dopisivat se... Zene ako imaju siguran i stabilan brak po pitanju finansija,stanovanja,nakon odredjenog vremena sebi potraze i partnera ako ih njihov bracni drug ne ispunjava.. rastat se nece al ce svrljat s nekim i dobro to kriti,ali one ne varaju jer im se rode emocije pa se zbog toga takav cin ne moze okarakterisat kao prevara.. Zenama kad je stalo one to pokazu i urade sve i svasta,a kad je ljubav jednostrana kao kod Marshala onda ne dobijes nista,osim utjehe doticne da si dobar momak a sluzis joj samo za podizanje ega..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 12 maj 2021, 13:28

RacioEmocionalan je napisao/la:
12 maj 2021, 13:23
Shategabri je napisao/la:
12 maj 2021, 12:22
Ne mora, ali ona mora vidjeti da se ti trudiš da nešto postigneš.
Valjda je to motivacija da nešto više postigneš.
Ako nije, onda ona misli da si ti lezihljeb koji je nije vrijedan.
Ne moraš ti to meni pričati, nisam ja balavac. Samo kažem glupa vam je priča da moraš imati stan i auto ako hoćeš da se oženiš. Znači, u bh svakodnevnici se sve planira i radi zajedno.
Naravno da se ne planira. Pa onda problemi za vrat. ququ, šro se oženih. A ona zvoca. Djeca plaču. A ti u kladaru, kafanu. Da razbiješ čemer.
I pucaju brakovi ko ledenice.
Ok što se tiče ženidbe auto nije nužda. Više dok si u vezi.
Al u braku već...vjeruj danas su djevojke mudre, neće ona da se potuca od nemila do nedraga.
Koševo Zapad

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: donDondon, Riziko i 11 gostiju.