Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15642
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BosniaBoston » 15 maj 2021, 17:49

Fantasista je napisao/la:
15 maj 2021, 17:23
Svaki dan se sve više razočaram u ženski rod. Nikako naletiti na normalnu osobu. Upoznam jednu djevojku koja ima momka, nisam ni obraćao pažnju na nju previše jer je zauzeta. Poče mi odgovarat na storije, hajd kontam onako, zbog posla se viđamo u zadnje vrijeme često. Vidim ja nabacuje mi se, hajd kontam fina pa et onako me gotivi, zadnjih dana me smori, eto danas sam proveo sa njom nekoliko sati, znači ona mene gotivi voda me gdje hoću, nisam mogao da vjerujem plaća svaki yebeni račun, sa mnom pije kafu i vidi se da uživa i dopisuje se sa momkom. Ja nisam htio da budem budala i da odbijem bilo šta što ona nudi ali mi se povraća od takvog ponašanja, znači užas. I to nije sve, večeras ćemo se opet naći i naravno slijedi akcija, samo da me ovaj njen ne začekića prije toga.
Isti slucaj ko kod onog momka iz livna, 2-3 mjeseca ce te koristiti kao sredstvo za avanturu i onda ce te odbacit prije udaje. Uživaj dok traje i nemoj se emotivno vezat jer si svakako na dobitku :mrgreen:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7342
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 15 maj 2021, 18:08

Fantasista je napisao/la:
15 maj 2021, 17:23
samo da me ovaj njen ne začekića prije toga.
:mrgreen: :mrgreen:

Mozda joj je dosadilo u vezi, pa da malo potpali vatru akcijom sa strane :D
"Ne vidim ništa loše u tome što je Bayern važniji za 'Deutsche Telekom' od Borussije iz Dortmunda..., poručio je Hoeness.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 15 maj 2021, 18:12

Federer17 je napisao/la: -
Rade li vjernice ovo? :kafa:
Fantasista je napisao/la:
15 maj 2021, 17:23
Svaki dan se sve više razočaram u ženski rod. Nikako naletiti na normalnu osobu. Upoznam jednu djevojku koja ima momka, nisam ni obraćao pažnju na nju previše jer je zauzeta. Poče mi odgovarat na storije, hajd kontam onako, zbog posla se viđamo u zadnje vrijeme često. Vidim ja nabacuje mi se, hajd kontam fina pa et onako me gotivi, zadnjih dana me smori, eto danas sam proveo sa njom nekoliko sati, znači ona mene gotivi voda me gdje hoću, nisam mogao da vjerujem plaća svaki yebeni račun, sa mnom pije kafu i vidi se da uživa i dopisuje se sa momkom. Ja nisam htio da budem budala i da odbijem bilo šta što ona nudi ali mi se povraća od takvog ponašanja, znači užas. I to nije sve, večeras ćemo se opet naći i naravno slijedi akcija, samo da me ovaj njen ne začekića prije toga.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fantasista » 15 maj 2021, 18:15

kraljttbvb je napisao/la:
15 maj 2021, 18:08
Fantasista je napisao/la:
15 maj 2021, 17:23
samo da me ovaj njen ne začekića prije toga.
:mrgreen: :mrgreen:

Mozda joj je dosadilo u vezi, pa da malo potpali vatru akcijom sa strane :D
Ma vjeruj da i ne pitam, inače se ne palim na plavuše al ova se ne propušta.
BosniaBoston je napisao/la:
15 maj 2021, 17:49
Fantasista je napisao/la:
15 maj 2021, 17:23
Svaki dan se sve više razočaram u ženski rod. Nikako naletiti na normalnu osobu. Upoznam jednu djevojku koja ima momka, nisam ni obraćao pažnju na nju previše jer je zauzeta. Poče mi odgovarat na storije, hajd kontam onako, zbog posla se viđamo u zadnje vrijeme često. Vidim ja nabacuje mi se, hajd kontam fina pa et onako me gotivi, zadnjih dana me smori, eto danas sam proveo sa njom nekoliko sati, znači ona mene gotivi voda me gdje hoću, nisam mogao da vjerujem plaća svaki yebeni račun, sa mnom pije kafu i vidi se da uživa i dopisuje se sa momkom. Ja nisam htio da budem budala i da odbijem bilo šta što ona nudi ali mi se povraća od takvog ponašanja, znači užas. I to nije sve, večeras ćemo se opet naći i naravno slijedi akcija, samo da me ovaj njen ne začekića prije toga.
Isti slucaj ko kod onog momka iz livna, 2-3 mjeseca ce te koristiti kao sredstvo za avanturu i onda ce te odbacit prije udaje. Uživaj dok traje i nemoj se emotivno vezat jer si svakako na dobitku :mrgreen:
Ma neću se vezat, ionako sam puko na drugu trebu koja ne želi ništa sa mnom, slomio se oko nje ali ništa. Ma neka me iskoristi, ja nemam ništa protiv :mrgreen:

Avatar
Federer17
Postovi: 7087
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 15 maj 2021, 18:50

Justin je napisao/la:
15 maj 2021, 18:12
Federer17 je napisao/la: -
Rade li vjernice ovo? :kafa:
Mah, moze se desiti, ali uglavnom ne.

Da Allah sacuva...

truts
Postovi: 2601
Pridružen/a: 26 apr 2012, 14:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la truts » 15 maj 2021, 19:44

kae jesam se razočaro u ženski rod, odo ja to guzit

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 15 maj 2021, 20:19

Federer17 je napisao/la:
15 maj 2021, 18:50
Justin je napisao/la:
15 maj 2021, 18:12
Federer17 je napisao/la: -
Rade li vjernice ovo? :kafa:
Mah, moze se desiti, ali uglavnom ne.

Da Allah sacuva...
Ne bi ja brate nikad mogao biti sa ovakvim. Gadile bi mi se iskreno.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la GOAT » 15 maj 2021, 20:54

truts je napisao/la:
15 maj 2021, 19:44
kae jesam se razočaro u ženski rod, odo ja to guzit
:rol:
23

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la exampLe. » 15 maj 2021, 21:42

I kaze vjeruj zeni. :urnebes:

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1493
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la RacioEmocionalan » 15 maj 2021, 23:30

Ove pillaše teorija žestoko jeb.e. Problem je što s druge strane oni nikoga ne jeb.u pa u teoriji nalaze opravdanje za to što hodaju suha kurrca.

Svijet je mnogo drugačiji od internet video tutorijala random lika. Ako sve žene vidiš kao loše, nemaš šansu da upoznaš dobru, cijela osnova priče.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6286
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AshburtonG » 15 maj 2021, 23:39

RacioEmocionalan je napisao/la:
15 maj 2021, 23:30
Ove pillaše teorija žestoko jeb.e. Problem je što s druge strane oni nikoga ne jeb.u pa u teoriji nalaze opravdanje za to što hodaju suha kurrca.

Svijet je mnogo drugačiji od internet video tutorijala random lika. Ako sve žene vidiš kao loše, nemaš šansu da upoznaš dobru, cijela osnova priče.
Ima tu istine. Kao sto je onaj jedan lik ovdje dolazio s.rat o sexu i moralu, a nevin.

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Robust » 16 maj 2021, 00:05

RacioEmocionalan je napisao/la:
15 maj 2021, 23:30
Ove pillaše teorija žestoko jeb.e. Problem je što s druge strane oni nikoga ne jeb.u pa u teoriji nalaze opravdanje za to što hodaju suha kurrca.

Svijet je mnogo drugačiji od internet video tutorijala random lika. Ako sve žene vidiš kao loše, nemaš šansu da upoznaš dobru, cijela osnova priče.
ma ti se likovi boje zenska da im sad namjestis da izadju sa nekom smislili bi sto jedan izgovor da ne odu vani s njom :rol: :rol:
kad ti smatras dobrim savjetom nesto od nekog americkog drkadzije kud ces dalje :bow: :bow: a on u zemlji u kojoj ne guzi samo kome je mrsko hahahahha 😂

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24165
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 16 maj 2021, 00:13

Neće da trpa žensko, on izabrao da njega trpa muško.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 16 maj 2021, 00:13

Živo me zanima prosjek godina ove teme :- )
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
stb
Postovi: 826
Pridružen/a: 26 avg 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la stb » 16 maj 2021, 00:28

Ako niste pri parama i djevojka vam kaze "nije problem, platicu sve ja, treba li ti posudit ću ti" Bjezite od nje, glavom bez obzira. Cak i ako ste pri parama i ona vam ne da da platite, bjez'te i tad. Garantovano nisu dobre s mozgom, znam iz iskustva. Ne d'o Bog nikom.
7 1 2 1 0

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6286
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AshburtonG » 16 maj 2021, 00:36

Ma ja, najbolje ganjat socijalne slucajeve ili stipse koje se ni iz kurtoazije ne ponude platit. Te su najbolje s mozgom. :mrgreen:

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Robust » 16 maj 2021, 00:56

stb je napisao/la:
16 maj 2021, 00:28
Ako niste pri parama i djevojka vam kaze "nije problem, platicu sve ja, treba li ti posudit ću ti" Bjezite od nje, glavom bez obzira. Cak i ako ste pri parama i ona vam ne da da platite, bjez'te i tad. Garantovano nisu dobre s mozgom, znam iz iskustva. Ne d'o Bog nikom.
ja sam neovisna zena i ne treba meni muskarac da placa račun :puke: :puke: koliko sam to puta cuo al uvijek na kraju to preokrenem u svoju korist i kazem sad imas razlog da me zoves sljedeci put ti i castis :kafa:

Avatar
Surreal
Postovi: 6667
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Surreal » 16 maj 2021, 01:36

Kakva su vaša iskustva sa muško-ženskim prijateljstvima?

Prošlo ljeto sam pisao o svom ljubavnom brodolomu i nekako bez ikakve namjere i potpuno spontano se upoznam sa djevojkom, koju sam kako je vrijeme prolazilo baš prihvatio kao iskrenog prijatelja. I bio je to stvarno jedan iskren odnos, znate i sami kako to ide... Povjeravanje, tajne, ona meni detaljno opisuje sve svoje probleme (što ljubavne, što one opće prirode). Nekako došlo je do toga da smo se godinu dana, svaki, ali svaki dan čuli. I sad, da ne bi bilo ono klasično. Ja nju zaista volim, ali volim kao prijateljicu, nikako ništa više.

Ali, eto posljednje dvije sedmice apsolutno nema nikakvog kontakta, javljao sam se par puta da provjerim da li postoji problem, i ona bi samo kratko rekla da nije to u pitanju i da je baš dobro raspoložena. E sad ne znam da li sam ja toj djevojci bio lik kojeg je iskoristila za pisanje dok nije našla "dečka", i ako nije nikog upoznala da ja znam. Baš glupa situacija, i ono vežeš se za nekog, a neko prosto prekine taj odnos bez ikakvog uzdržavanja.

Da li je **** ili fakat pokušati popraviti situaciju?
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Goretzka » 16 maj 2021, 01:56

Surreal je napisao/la:
16 maj 2021, 01:36
Kakva su vaša iskustva sa muško-ženskim prijateljstvima?

Prošlo ljeto sam pisao o svom ljubavnom brodolomu i nekako bez ikakve namjere i potpuno spontano se upoznam sa djevojkom, koju sam kako je vrijeme prolazilo baš prihvatio kao iskrenog prijatelja. I bio je to stvarno jedan iskren odnos, znate i sami kako to ide... Povjeravanje, tajne, ona meni detaljno opisuje sve svoje probleme (što ljubavne, što one opće prirode). Nekako došlo je do toga da smo se godinu dana, svaki, ali svaki dan čuli. I sad, da ne bi bilo ono klasično. Ja nju zaista volim, ali volim kao prijateljicu, nikako ništa više.

Ali, eto posljednje dvije sedmice apsolutno nema nikakvog kontakta, javljao sam se par puta da provjerim da li postoji problem, i ona bi samo kratko rekla da nije to u pitanju i da je baš dobro raspoložena. E sad ne znam da li sam ja toj djevojci bio lik kojeg je iskoristila za pisanje dok nije našla "dečka", i ako nije nikog upoznala da ja znam. Baš glupa situacija, i ono vežeš se za nekog, a neko prosto prekine taj odnos bez ikakvog uzdržavanja.

Da li je **** ili fakat pokušati popraviti situaciju?
Priznaj da si se zaljubio. :kafa: jest malo zajebano, al ja cu ti ispricati svoju situaciju. Najbolja drugarica kroz srednju i neko vrijeme poslije srednje, pricali o svemu i svacemu, znao sam kad je plakala i radovala se i znao sam.i razlog i pomagali jedno drugom u svemu, sto u srednjoj, sto poslije u poslu. Da ti ne pricam da sam joj posudjivao pare za neke sitnice dok joj plata ne bude, da smo se znali kladiti u palacinke koji ce klub pobjedit itd itd. Druzili se, zajedno izlazili, opijali se, ma svasta nesto bas najbolji drugovi bili. Poslije nekog vremena nadje momka bum vam tam uda se kroz pola godine. Na svadbu zvala samo par ljudi, nije ih bilo mnogo al mi je svejedno bilo krivo sto nisam bio medju njima. Poslije toga se dva puta culi. :mrgreen: i to uglavnom se sretali u prolazu pa se ja njoj jednom javio i ona meni jednom.
Od tad nula bodova. Musko-zenska prijateljstva su ti sranje. Ili ce se jedno kad tad zaljubiti pa ce sve propasti ako druga strana ne osjeca isto ili ce jedno od tog dvoje naci nekog partnera i totalno zaboraviti na sve ostalo. Jako malo je slucaja gdje takva prijateljstva opstaju.

Ti ako si se javio sacekaj malo vidi hoce li ti se javiti da vidi kako si i to. Ako ti se javi da trazi neku uslugu batali to. Ocito te je iskoristavala kao prijatelja da budes tu za nju i da je slusas dok ona ne nadje nekog. Al ti znas najbolje jbga. :mrgreen:

Avatar
Surreal
Postovi: 6667
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Surreal » 16 maj 2021, 02:16

Goretzka je napisao/la:
16 maj 2021, 01:56
Ocito te je iskoristavala kao prijatelja da budes tu za nju i da je slusas dok ona ne nadje nekog. Al ti znas najbolje jbga. :mrgreen:
Što je najgore, mislim da si 100% upravu, **** ga, idemo dalje :eh:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.