Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 15 jan 2018, 13:03

Raonffa je napisao/la:
skoroalen je napisao/la: Ja sam s curom kod koje sam najveći frendzon pokupio i u koju sam jedino pravo bio zaljubljen završio na smjeru. Moj smjer je takav da su sve grupni projektni zadaci, i pogodi koga je sudbina spojila da radi skupa sve moguće. :urnebes: Al navikneš, jbg. Reče mi prije 10ak dana da je raskinula s momkom, opet slobodna. Pozvao sam je na piće naredne sedmice, još se iskra nije ugasila s moje strane, pa vidjet ćemo.
(Kad kažem pokupio frendzone mislim na to da sam oklijevao do Boga milog, pa cura na kraju nađe momka, nisam joj nikad ništa ni govorio. Sad, kad je s ovom brucoškinjom bezbolno prošlo, s ovom će još i lakše ako me odbije. Ionako se viđamo svakodnevno i sigurno neće niko težit ka razbijanju ovog 'prijateljstva' tako da me i ne brine puno šta će bit ako popušim foru).
Eto, dobio si drugu šansu, nemoj sad oklijevat, sa srećom :)
Hvala drug. :thumbup:
Nego, jesi l' ti iz Visokog? Zbog nicka sam pretpostavio da jesi, faraonski grad. :D
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 15 jan 2018, 13:05

skoroalen je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
skoroalen je napisao/la: Ja sam s curom kod koje sam najveći frendzon pokupio i u koju sam jedino pravo bio zaljubljen završio na smjeru. Moj smjer je takav da su sve grupni projektni zadaci, i pogodi koga je sudbina spojila da radi skupa sve moguće. :urnebes: Al navikneš, jbg. Reče mi prije 10ak dana da je raskinula s momkom, opet slobodna. Pozvao sam je na piće naredne sedmice, još se iskra nije ugasila s moje strane, pa vidjet ćemo.
(Kad kažem pokupio frendzone mislim na to da sam oklijevao do Boga milog, pa cura na kraju nađe momka, nisam joj nikad ništa ni govorio. Sad, kad je s ovom brucoškinjom bezbolno prošlo, s ovom će još i lakše ako me odbije. Ionako se viđamo svakodnevno i sigurno neće niko težit ka razbijanju ovog 'prijateljstva' tako da me i ne brine puno šta će bit ako popušim foru).
Eto, dobio si drugu šansu, nemoj sad oklijevat, sa srećom :)
Hvala drug. :thumbup:
Nego, jesi l' ti iz Visokog? Zbog nicka sam pretpostavio da jesi, faraonski grad. :D
Jesam :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 15 jan 2018, 13:09

Raonffa je napisao/la: Jesam :D
Ja sam završio elektrotehničku tamo, a vidim da si napisao da si godinu stariji, možda se i znamo. :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 15 jan 2018, 13:30

skoroalen je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Jesam :D
Ja sam završio elektrotehničku tamo, a vidim da si napisao da si godinu stariji, možda se i znamo. :mrgreen:
Brate i ja sam :rol:

Al' slabo raje iz srednje se sjećam, malo moja generacija i razred, ovo ostalo ništa.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 15 jan 2018, 13:39

Raonffa je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Jesam :D
Ja sam završio elektrotehničku tamo, a vidim da si napisao da si godinu stariji, možda se i znamo. :mrgreen:
Brate i ja sam :rol:

Al' slabo raje iz srednje se sjećam, malo moja generacija i razred, ovo ostalo ništa.
Samo mi reci, jesi l' Maxova generacija il' ona prije te? Ako si Maxova znam te garant, više sam jarana u toj imao nego u svojoj. :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 15 jan 2018, 13:42

skoroalen je napisao/la: Samo mi reci, jesi l' Maxova generacija il' ona prije te? Ako si Maxova znam te garant, više sam jarana u toj imao nego u svojoj. :rol:
Max je pretpostavljam Mahir prepošteni? :mrgreen:

Doduše ne znam šta znači "Maxova generacija", valjda kome je on bio razrednik, jesam ta sam generacija, al' sam bio drugo odjeljenje :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 15 jan 2018, 13:46

Raonffa je napisao/la:
skoroalen je napisao/la: Samo mi reci, jesi l' Maxova generacija il' ona prije te? Ako si Maxova znam te garant, više sam jarana u toj imao nego u svojoj. :rol:
Max je pretpostavljam Mahir prepošteni? :mrgreen:

Doduše ne znam šta znači "Maxova generacija", valjda kome je on bio razrednik, jesam ta sam generacija, al' sam bio drugo odjeljenje :D
Ma ja, to sam mislio, kome je Mahir razrednik bio. :D
Onda te garant znam, i u tom odjeljenju sam imao dobre raje, al hajd ovdje je anonimno sve, nebitno.
Samo da skratim jezik na prepucavanjima, ja sam tamo non stop, da ne fasujem. :urnebes:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 15 jan 2018, 13:56

skoroalen je napisao/la: Ma ja, to sam mislio, kome je Mahir razrednik bio. :D
Onda te garant znam, i u tom odjeljenju sam imao dobre raje, al hajd ovdje je anonimno sve, nebitno.
Samo da skratim jezik na prepucavanjima, ja sam tamo non stop, da ne fasujem. :urnebes:
Na prvu kontam ko je Max, onda mi sam skontao da njega misliš. Kad mi je tek krenuo predavati ja sam se baš 'krvio' sa njim, očima ga nisam mogao na početku, čak me i oborio jednom. Al' onda kasnije kako je vrijeme odmicalo bio sam sve bolji i bolji, na kraju sam ono baš haver sa njim postao, i dan danas kad ga sretnem ispričam se sa njim :D

Moguće da se znamo, mada sad ti kažem ne pamtim ja puno raje iz srednje, likom vjerovatno da, al' ono imenima nema šanse :mrgreen:

Ma što ćeš fasovati, mi iz elektrotehničke se pazimo :mrgreen: :mrgreen:

Otišli smo skroz u off sa ovim...
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 15 jan 2018, 14:03

Raonffa je napisao/la:
skoroalen je napisao/la: Ma ja, to sam mislio, kome je Mahir razrednik bio. :D
Onda te garant znam, i u tom odjeljenju sam imao dobre raje, al hajd ovdje je anonimno sve, nebitno.
Samo da skratim jezik na prepucavanjima, ja sam tamo non stop, da ne fasujem. :urnebes:
Na prvu kontam ko je Max, onda mi sam skontao da njega misliš. Kad mi je tek krenuo predavati ja sam se baš 'krvio' sa njim, očima ga nisam mogao na početku, čak me i oborio jednom. Al' onda kasnije kako je vrijeme odmicalo bio sam sve bolji i bolji, na kraju sam ono baš haver sa njim postao, i dan danas kad ga sretnem ispričam se sa njim :D

Moguće da se znamo, mada sad ti kažem ne pamtim ja puno raje iz srednje, likom vjerovatno da, al' ono imenima nema šanse :mrgreen:

Ma što ćeš fasovati, mi iz elektrotehničke se pazimo :mrgreen: :mrgreen:

Otišli smo skroz u off sa ovim...
Mene tek u četvrtom preuzeo, nikad nisam odgovarao za godinu dana. :mrgreen:
U pravu si, nije ovo tema za tog, nek halale zavodnici s teme, vraćamo se na ženski rod i probleme koje on donosi. :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

FoSte95
Postovi: 12614
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 15 jan 2018, 14:22

i kakve veze Max ima sa sexom :urnebes: :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 15 jan 2018, 14:35

Upravo sam dobio korpicu od neke rijove frendice :rol:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

FoSte95
Postovi: 12614
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 15 jan 2018, 14:48

sekerbay je napisao/la:Upravo sam dobio korpicu od neke rijove frendice :rol:
učenik pobjeđuje učitelja :salut:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MElloo » 15 jan 2018, 14:48

Ja sam bio levat dok sam isao u srednju i redovno upadao u friendzone. Ali kad upadnete samo joj kazete da vam sredi frendicu. Tako sam ja 2 djevojke imao :mrgreen: jbg bolje izvuc nesto nego nista :D

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 15 jan 2018, 14:49

Aerials je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la: nezz za to iznenadjenje opet ima nekih gluposti koje ne vjeujem da imaju veze s tim nekako, al opet nezz eo dobro ti kazes mozda je paranoja od prije, fakat nekad imam problem s povjerenjem pogotovo ako umislim nesto i ono stalno me ta neka sumnja drzi a bezveze mi je to et ja sam toga svjestan a ne mogu to da izbacim skroz.. ma jest vala ako sam u krivu i bolje a ako ne na njen obraz ide to

jbg zayebano mi da se normalno ponasam kad o ovom razmisljam ovamo

najbolje da ja psihologu odem da mi kazu strucni ljudi da nisam normalan :mrgreen:
Ma možda si takva osoba, i ja sam često takva, kroz glavu zna proći hiljadu scenarija, ista stvar kao i kod tebe. Pa da mi je naći nekoga u koga neću nikako sumnjati, pa ja ću njega da prosim et'. :rol:
Imaš opciju da se prepustiš i pustiš da sve ide kako ide i ne razmišljaš o tome (znam da je teško, posebno kad ti je stalo do nekoga), i onda imaš opciju da razbijaš sebi glavu misleći o tome stalno i sabotiraš vezu možda i bez ikakvog razloga. Probaj opet pričati sa njom o tome što se desilo, ako počne da petlja još više nije dobar znak.
Javi se ljiljanu. :mrgreen:
A šta se desilo pa misliš da te laže, ako ti nije problem reći?
sto ti ne mogu pp poslati
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

3mp0kn0r
Postovi: 29
Pridružen/a: 05 dec 2017, 16:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la 3mp0kn0r » 15 jan 2018, 14:50

MElloo je napisao/la:Ja sam bio levat dok sam isao u srednju i redovno upadao u friendzone. Ali kad upadnete samo joj kazete da vam sredi frendicu. Tako sam ja 2 djevojke imao :mrgreen: jbg bolje izvuc nesto nego nista :D
To je sasvim solidna taktika, ako je frendica dobra, jer ako nije, đabe ti :D

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MElloo » 15 jan 2018, 14:54

3mp0kn0r je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Ja sam bio levat dok sam isao u srednju i redovno upadao u friendzone. Ali kad upadnete samo joj kazete da vam sredi frendicu. Tako sam ja 2 djevojke imao :mrgreen: jbg bolje izvuc nesto nego nista :D
To je sasvim solidna taktika, ako je frendica dobra, jer ako nije, đabe ti :D
Jednom je frendica cak i bolja bila samo ono cura bila sutljiva nije bila popularna nesto kao ova :D Tako da mi je super ispalo na krjau pola godine bili u vezi :mrgreen:

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 15 jan 2018, 15:43

FoSte95 je napisao/la:
sekerbay je napisao/la:Upravo sam dobio korpicu od neke rijove frendice :rol:
učenik pobjeđuje učitelja :salut:
Kae da nisam njen tip. A ona mrtvi prosjek :lol:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 15 jan 2018, 15:44

MElloo je napisao/la:Ja sam bio levat dok sam isao u srednju i redovno upadao u friendzone. Ali kad upadnete samo joj kazete da vam sredi frendicu. Tako sam ja 2 djevojke imao :mrgreen: jbg bolje izvuc nesto nego nista :D
Pobjeda! :urnebes: :urnebes:
@FoSte kako nema, da ti je Max predavao bio bi jeb.an na svakom testu, tako da... spominjanje Maxa je najbliže prišlo sexu unazad 10 stranica. :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 15 jan 2018, 15:57

sekerbay je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:
sekerbay je napisao/la:Upravo sam dobio korpicu od neke rijove frendice :rol:
učenik pobjeđuje učitelja :salut:
Kae da nisam njen tip. A ona mrtvi prosjek :lol:
Zašto ti ko velki lafčina imaš potrebu da pljuješ svaku curu koja te odbije
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 15 jan 2018, 16:01

E nek si mu rekao.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: ArtemisFowl, rio_Ferdy88 i 27 gostiju.