Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
alemsa
Postovi: 24116
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 15 jan 2019, 22:54

Dobro ako si u vjeri to je drugo, ali sam pomislio iz posta da bi imao odnos s ovim s kojim se konektujes a ove ostale ne bi.

Halali onda
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 15 jan 2019, 23:00

alemsa je napisao/la:Dobro ako si u vjeri to je drugo, ali sam pomislio iz posta da bi povalio ove s kojim se konektujes a ove ostale ne bi.

Halali onda
Ma jok, trazim onu s kojom se mogu zamisliti iskljucivo u braku, a to potrazumijeva da mi i fizicki odgovara. Zato ni ne planiram ulaziti u vezu dok ne budem spreman za brak, a ni u vezi ne mislim biti duze od 6-7 mjeseci. To mi je taman da idealno upoznam osobu, a i da izdrzim bez bilo kakvog fizickog kontakta s njom. Na stranu sad sto u islamu nema odobrenja ni za asikovanje... :mrgreen:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12695
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Mig_Mig » 15 jan 2019, 23:07

miki_92 je napisao/la:Aleme jel istina da zenis crnkinju
Miki, hoces li pravu i jedinu istinu :njanjanja: :?:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
alemsa
Postovi: 24116
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 15 jan 2019, 23:10

@kobe
Ne bih ja brate da zenim ne taknutu, meni to nije bitno, ali moralnu da. Imas ti zena koje nisu nevine a da su vrlo postene, moralne i cestite zene.

Meni kao idividualcu je sve ok, ne smeta mi mnogo stvari, 21 vijek ozezi, ali to je ako gledas zivot kroz prizmu sebe kao individualca, ali ako se stavis u drugu poziciju pa gledas zivot kroz prizmu svoje djece onda drugacije razmisljas. Svi mi poznajemo, pijanice, narkomane, raspustenice, itd. Sve je to normalno ili "in" ali onda kad se zapitas bil ti volio da ti je sin sutra narkoman, normalno da ce nornalan insan reci ne, bil ti volio da ti je cerka sutra kurava, raspustenica itd. Normalno da ne bi, i ti ako ozenis ovu sumnjivog morala, sta ce ti ona sutra cerku naucit? Da je ok da se povali s nekim nakon par pica, da je ok da hoda luta itd. Jer ipak tvoja ce zena najvise provesti vremena sa tvojom cerkom i razgovarat ce o temama s kojim ne moze razgovarat s tobom, logicno. Ne kazem moze se desit da ti je hadzijska kuca, a djeca razbojnicu, ali su ti sanse za takvo nesto manje nego da ozenis klosarku.

Sad ti moji statovi su nekim zatucani i kontraverzni, ali to je ok. Ja smatram da su tvoja djeca preca od samog sebe. I to je to
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
bega_afc
Postovi: 13772
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bega_afc » 15 jan 2019, 23:10

kobe24 je napisao/la: Btw, nisam ja svetac i ne glumim ovdje nikakvog moralistu. Ovako na forumu se svako moze predstavljati na svaki moguci nacin, ali ljudi iz mog okruzenja znaju kakav sam, mada ja ionako tezim iskljucivo Allahov zadovoljstvu. A, 'tamo' cemo poznjeti ono sto smo 'ovamo' posijali.
Kobe brte, vidjeli smo te na Odzijevoj temi. :mrgreen:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 15 jan 2019, 23:20

bega_afc je napisao/la:
kobe24 je napisao/la: Btw, nisam ja svetac i ne glumim ovdje nikakvog moralistu. Ovako na forumu se svako moze predstavljati na svaki moguci nacin, ali ljudi iz mog okruzenja znaju kakav sam, mada ja ionako tezim iskljucivo Allahov zadovoljstvu. A, 'tamo' cemo poznjeti ono sto smo 'ovamo' posijali.
Kobe brte, vidjeli smo te na Odzijevoj temi. :mrgreen:
Hahaha, pa moram se i ja nasmijat' u danima ispitnih rokova kad mi do zivota nije. :mrgreen:

Aleme, sve se slazem, samo sto ja to jos malo gledam i kroz prizmu vjere - tj. bitno mi je i da ozenim onu koja je, pored tih moralnih karakteristika, i uzorna vjernica. :D
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
miki_92
Postovi: 21601
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la miki_92 » 15 jan 2019, 23:20

Mig_Mig je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:Aleme jel istina da zenis crnkinju
Miki, hoces li pravu i jedinu istinu :njanjanja: :?:
pucaj

ali mislim da ce opet zavrsiti putem u Banovice za vas dvojicu :mrgreen:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4754
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la LlullSergio » 16 jan 2019, 00:02

i ja kazem na nasem reko je.bo majku ovi Pakistanci isti nasi cigani, au kad je ona osula po meni burazeri kao "nemoj tako da govoris,
:rol:

Plač

Inace muško-ženska prijateljstva ako su osobe onako u glavi okej, i jedna i druga strana, da kažemo onako su zreliji :mrgreen:

Ja npr. nisam, uvijek se to završi kakvim pasjalukom i završavanjem. Dobra stvar je što opet budem ok opet poslije toga s tom xy osobom.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 16 jan 2019, 00:12

TOŠIĆU JAVI SE
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Marsal
Postovi: 22775
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 16 jan 2019, 00:19

kobe24 je napisao/la:bitno mi je i da ozenim onu koja je, pored tih moralnih karakteristika, i uzorna vjernica. :D
Da li bi mogao ozeniti djevojku koja nije nevina?
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
miki_92
Postovi: 21601
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la miki_92 » 16 jan 2019, 00:26

Marsal je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:bitno mi je i da ozenim onu koja je, pored tih moralnih karakteristika, i uzorna vjernica. :D
Da li bi mogao ozeniti djevojku koja nije nevina?
samo ako je srpkinja
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
legenda reala
Postovi: 33825
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 16 jan 2019, 00:31

miki_92 je napisao/la:
Marsal je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:bitno mi je i da ozenim onu koja je, pored tih moralnih karakteristika, i uzorna vjernica. :D
Da li bi mogao ozeniti djevojku koja nije nevina?
samo ako je srpkinja
da ga i ja priupitam, dali bi oženio djevojku druge vjere :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26285
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 16 jan 2019, 00:35

E to je legendo pravo pitanje za svu omladinu u ovoj zemlji, baš bih volio vidjeti neko istraživanje na taj fazon.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
alemsa
Postovi: 24116
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 16 jan 2019, 00:40

Ja ne bi, iako nisam cvrsto u vjeri, jos. Pricao sam sa curom jednom dugo nasa je zivi u Usa, preljepa cura, jaka hemija, konekcija stvarno sve ali je ateista i kad smo zagrizli malo vise oboje, pito je bil ikad prihvatila Boga opet (tobe jarabi), jer je bila Muslimanka pa joj se nesto desilo da ne ulazim i to i izgubila vjeru u Boga. Kaze ne moze garantovat, reko zao mi je, kaze ona i meni, i cao djaci

Neam nista protiv mjesanih brakova, ali licno ne hvala
Zadnja izmjena: alemsa, dana/u 16 jan 2019, 00:41, ukupno mijenjano 1 put.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36508
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Donnie Darko » 16 jan 2019, 00:41

Bih.

Avatar
miki_92
Postovi: 21601
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la miki_92 » 16 jan 2019, 00:41

Raonffa je napisao/la:E to je legendo pravo pitanje za svu omladinu u ovoj zemlji, baš bih volio vidjeti neko istraživanje na taj fazon.
znas sta je kvaka, sto su roditelji veci problem od omladine

ja sam sa svojim davno obavio taj razgovor i oni nemaju nikakav problem s tim sve dok je normalna osoba ali imas pun qrac zatucanih ljudi kojim je ime alarm a da ne pricam o necemu drugom i dosta ljudi nema svoje ja pa popusti roditeljima i po cijenu da izgubi nekog s kim se konta i vidi u braku
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 16 jan 2019, 00:43

legenda reala je napisao/la:
Marsal je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:bitno mi je i da ozenim onu koja je, pored tih moralnih karakteristika, i uzorna vjernica. :D
Da li bi mogao ozeniti djevojku koja nije nevina?
da ga i ja priupitam, dali bi oženio djevojku druge vjere :P
Ma jok, ni prvo, ni drugo ne dolazi u obzir. :D
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Marsal
Postovi: 22775
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 16 jan 2019, 00:44

Pretpostavljam da si i ti. Onda je to posteno. :thumbup:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
ASD
Postovi: 26241
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ASD » 16 jan 2019, 00:44

kobe24 je napisao/la:
Ma jok, ni prvo, ni drugo ne dolazi u obzir. :D
A djevojka koja ti se fizicki svidi, nije nevina, ali se iskreno pokaje i okrene se vjeri?

Avatar
Raonffa
Postovi: 26285
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 16 jan 2019, 00:51

miki_92 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:E to je legendo pravo pitanje za svu omladinu u ovoj zemlji, baš bih volio vidjeti neko istraživanje na taj fazon.
znas sta je kvaka, sto su roditelji veci problem od omladine

ja sam sa svojim davno obavio taj razgovor i oni nemaju nikakav problem s tim sve dok je normalna osoba ali imas pun qrac zatucanih ljudi kojim je ime alarm a da ne pricam o necemu drugom i dosta ljudi nema svoje ja pa popusti roditeljima i po cijenu da izgubi nekog s kim se konta i vidi u braku
Dobro, to je jeste, ako nije problem roditelja, onda je problem okoline, pogotovo u manjim mjestima.

Ista situacija je i kod mene, sa roditeljima totalno normala, mada iskreno u toj situaciji bih ja gledao samo sebe i ono što ja mislim.

Al' još jedna stvar, da se oženiš sa nekom curom iz, lupam, Ljubuškog ili Bijeljine, ma nema šanse, jednostavno se osjeti različit pogled na neke stvari, lično sam se u to uvjerio.

Lakše bi kliknuo sa nekom Zagrepčankom ili Beograđankom nego sa Banjalučankom ili Mostarkom.
Zadnja izmjena: Raonffa, dana/u 16 jan 2019, 00:52, ukupno mijenjano 1 put.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: kraljttbvb, Rosicky i 6 gostiju.