Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 12 maj 2021, 14:14

Shategabri je napisao/la:
12 maj 2021, 12:22

Ne mora, ali ona mora vidjeti da se ti trudiš da nešto postigneš.
Valjda je to motivacija da nešto više postigneš.
Ako nije, onda ona misli da si ti lezihljeb koji je nije vrijedan.

Ne bih se složio.
Ustvari bi da je stvar sa ženama drugačija danas.
Mnoge očekuju sve na gotovo, briga nju za trud, radije će kod nekog lezihljebovića kojem je otac dao sve bez da je ovaj teže od kašike u životu digao. Ne briga nju na koji način si ti to dobio, bitno da je ona "skrašena". Zato sve više žena/cura viđamo sa mafijozama, dilerima, pa se pitamo kako može s njim.
Može žensko sve za interes, a taj interes odavno nije ljubav, i zajedničko stvaranje i borba kroz život.
Moji su godinama bili postanari, tek kada sam ja imao 4 godine se skrasili, napravili sebi stan, borili se kroz život koji ih nije mazio i opet uspiješan brak 40 godina!

Promijenila se vremena i previše. Sad ih mame titraju da traže pravu financijsku priliku a ne pravog muža i čovjeka koji će je cijeniti, voljeti, poštovati na svaki način.
Uostalom šta očekivati od roditelja koji čim im dijete prohoda uzmu mu mobitel i puste da ga svi i svašta odgaja osim njih sami.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41212
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 12 maj 2021, 14:55

Ma danas ni sve to pobrojano nije nikakav garant, jer vecina misli da mogu i bolje od toga.

Izadjem nedavno sa jednom, kaze ti si mene duzan izdrzavati, reko sta sam duzan, ja da rintam a ti da trosis, taj film neces gledati :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Marsal
Postovi: 22686
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 12 maj 2021, 15:39

Shategabri je napisao/la:
12 maj 2021, 10:38
Bilo da hoćeš ozbiljnu vezu ili pak brak, stan i auto se podrazumjevaju. To je osnov.
Kolika kvadratura stana i vrijednost vozila se podrazumijevaju?

Ako je ovo osnov onda smo mi ili veoma bogata zemlja gdje je toliko omladine već ostvareno sa vlastitim stanom i autom ili pak ako je to osnov 90% momaka će ostariti sami, a bogami i 90% žena jer onih 10% mogu ipak imati samo jednu ženu. Mogu i više ali će dobiti mrvice.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Shategabri
Postovi: 14531
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 12 maj 2021, 15:56

Marsal je napisao/la:
12 maj 2021, 15:39
Shategabri je napisao/la:
12 maj 2021, 10:38
Bilo da hoćeš ozbiljnu vezu ili pak brak, stan i auto se podrazumjevaju. To je osnov.
Kolika kvadratura stana i vrijednost vozila se podrazumijevaju?

Ako je ovo osnov onda smo mi ili veoma bogata zemlja gdje je toliko omladine već ostvareno sa vlastitim stanom i autom ili pak ako je to osnov 90% momaka će ostariti sami, a bogami i 90% žena jer onih 10% mogu ipak imati samo jednu ženu. Mogu i više ali će dobiti mrvice.
A dobro sad, nemoj ići u krajnost.

Ja sam nekad bio goli student (mislim bez banke), a moja tadašnja izabranica me motivisala da uspijem, da se zaposlim, da kupim stan i tako...

Uzajamna reakcija.

To što si ti mislio su sponze koje bi na gotovo.
Koševo Zapad

GeriOldman
Postovi: 1955
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la GeriOldman » 12 maj 2021, 15:56

Ma nerealno priča shategabri, iako mu stoji priča. Al ne za ovo podneblje definitivno.

Da skratimo priču, djevojka kad te hoće i voli iskreno, je.be joj se šta imaš šta nemaš. Sve ostalo su priče da se tješimo kako su sve kurve, sponzoruše i slično.
1921

soko
Postovi: 3734
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la soko » 12 maj 2021, 16:09

OldFashioned je napisao/la:
12 maj 2021, 14:14
Shategabri je napisao/la:
12 maj 2021, 12:22

Ne mora, ali ona mora vidjeti da se ti trudiš da nešto postigneš.
Valjda je to motivacija da nešto više postigneš.
Ako nije, onda ona misli da si ti lezihljeb koji je nije vrijedan.

Ne bih se složio.
Ustvari bi da je stvar sa ženama drugačija danas.
Mnoge očekuju sve na gotovo, briga nju za trud, radije će kod nekog lezihljebovića kojem je otac dao sve bez da je ovaj teže od kašike u životu digao. Ne briga nju na koji način si ti to dobio, bitno da je ona "skrašena"
. Zato sve više žena/cura viđamo sa mafijozama, dilerima, pa se pitamo kako može s njim.
Može žensko sve za interes, a taj interes odavno nije ljubav, i zajedničko stvaranje i borba kroz život.
Moji su godinama bili postanari, tek kada sam ja imao 4 godine se skrasili, napravili sebi stan, borili se kroz život koji ih nije mazio i opet uspiješan brak 40 godina!

Promijenila se vremena i previše. Sad ih mame titraju da traže pravu financijsku priliku a ne pravog muža i čovjeka koji će je cijeniti, voljeti, poštovati na svaki način.
Uostalom šta očekivati od roditelja koji čim im dijete prohoda uzmu mu mobitel i puste da ga svi i svašta odgaja osim njih sami.
Jbt kakve su tu zene sto ti upoznajes? Ne znam za BiH al evo ja zivim u Americi a Marsal ima sestru ovdje.
Nek ga upozna sa nekom nasom.
Znam masu nasih zena, udane, zavrsile fakultet. Imaju djecu, kuhaju, kulturne. Vecinom traze nase likove. Neke su cak dovele sebi likove iz BiH.
Vremena su se promjenila da, zene sebi traze pravog muza koji ce ih voljeti cijeniti i postovati. Al ne nekog mamlaza koji ce ih tuci, piti, kurvati td. Prije zene nisu mogli birati sad mogu i sasvim logicno da ce izabrati pravog muskarca.
Koje kriv muskarcima sto lete za tim sa instagrama.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 12 maj 2021, 16:35

Pa imaš ti pravo buraz, sami smo GENERALNO krivi jer smo im digli rejting preko instagrama.
Nekad' su samo najrabriji prilazili uživo, danas svaka furda može napraviti profil i napisati poruku, a u većini stoji "Kako si dobra" "Kako bih te". Samim tim se i te nesretnice precijene i eto ti prečice za ovo što imaš danas.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Marsal
Postovi: 22686
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 12 maj 2021, 16:54

Kad smo kod auta šta preporučit u cjenovnom rangu od 3.500 KM. Uslovi su da je dizel, da ima klimu i da je pouzdan jbg, cijenilo bi se i iznad 2000. godišta :mrgreen:

Znam da nije privlačno za žene ali toliko sad mogu priuštit, toliko mi je jorgan dug :mrgreen:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 1018
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ArtemisFowl » 12 maj 2021, 17:06

Marsal je napisao/la:
12 maj 2021, 16:54
Kad smo kod auta šta preporučit u cjenovnom rangu od 3.500 KM. Uslovi su da je dizel, da ima klimu i da je pouzdan jbg, cijenilo bi se i iznad 2000. godišta :mrgreen:

Znam da nije privlačno za žene ali toliko sad mogu priuštit, toliko mi je jorgan dug :mrgreen:
Jel može i žena iznad 2000. godišta? :mrgreen:

Avatar
Marsal
Postovi: 22686
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 12 maj 2021, 17:09

Može :mrgreen:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StrikeWarzone » 12 maj 2021, 17:39

Marsal je napisao/la:
12 maj 2021, 16:54
Kad smo kod auta šta preporučit u cjenovnom rangu od 3.500 KM. Uslovi su da je dizel, da ima klimu i da je pouzdan jbg, cijenilo bi se i iznad 2000. godišta :mrgreen:

Znam da nije privlačno za žene ali toliko sad mogu priuštit, toliko mi je jorgan dug :mrgreen:
Peugeot 307 2.0 HDI 66KW,kakvu Ibizu,renola tih godina nemoj ni pod razno. :D
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 12 maj 2021, 18:25

GeriOldman je napisao/la:
12 maj 2021, 15:56
Ma nerealno priča shategabri, iako mu stoji priča. Al ne za ovo podneblje definitivno.

Da skratimo priču, djevojka kad te hoće i voli iskreno, je.be joj se šta imaš šta nemaš. Sve ostalo su priče da se tješimo kako su sve kurve, sponzoruše i slično.
Istina. I takvu treba cekat ili kako god.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7393
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 13 maj 2021, 00:37

RacioEmocionalan je napisao/la:
12 maj 2021, 13:23
Shategabri je napisao/la:
12 maj 2021, 12:22
Ne mora, ali ona mora vidjeti da se ti trudiš da nešto postigneš.
Valjda je to motivacija da nešto više postigneš.
Ako nije, onda ona misli da si ti lezihljeb koji je nije vrijedan.
Ne moraš ti to meni pričati, nisam ja balavac. Samo kažem glupa vam je priča da moraš imati stan i auto ako hoćeš da se oženiš. Znači, u bh svakodnevnici se sve planira i radi zajedno.
Ja se oženio, a ni ja ni mlada nismo radili. Čak mlada još uvijek studirala. I rentali sebi stan (bilo neke love od prije, od toga zivjeli). I 8 mjeseci živjeli kao na medenom mjesecu, dok ja nisam počeo raditi...

Poslije i ja i ona počeli raditi i zarađivati. I malo po malo, sad imamo fine prihode za BH. prilike, a imamo i svoj stan (istina nismo ga kupili nego ostao od rahmetli dede).

Nekako čovjeku zanimljivije kad zajedno sve gradite i skupljate malo po malo, nekako ti zanimljiviji život. Imaš neki cilj...

Kad ste oboje normalni, možete sve ;)
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1493
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la RacioEmocionalan » 13 maj 2021, 09:09

kraljttbvb je napisao/la:
13 maj 2021, 00:37
Ja se oženio, a ni ja ni mlada nismo radili. Čak mlada još uvijek studirala. I rentali sebi stan (bilo neke love od prije, od toga zivjeli). I 8 mjeseci živjeli kao na medenom mjesecu, dok ja nisam počeo raditi...

Poslije i ja i ona počeli raditi i zarađivati. I malo po malo, sad imamo fine prihode za BH. prilike, a imamo i svoj stan (istina nismo ga kupili nego ostao od rahmetli dede).

Nekako čovjeku zanimljivije kad zajedno sve gradite i skupljate malo po malo, nekako ti zanimljiviji život. Imaš neki cilj...

Kad ste oboje normalni, možete sve ;)
Pa to ja govorim, on opleo po kocki i kafani. Ako si imalo normalan šta ćeš drugo nego gledati prvo ženi i djetetu pa ako za nešto drugo ostane dobro i jeste.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1196
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ArtVandelay » 13 maj 2021, 10:02

Takvo je vrijeme. Sve žele na gotovo. Rijetko koja želi zajedničku borbu i gradnju.
Narod koji podnese konačnu žrtvu za život i slobodu ne može biti poražen.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 13 maj 2021, 12:17

Na gotovo jedino može racku dobit' od mene.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fantasista » 13 maj 2021, 12:41

Ako te neko voli onda će biti sa tobom bez obzira na sve. Ne kaže se džaba u dobru i zlu. I moji roditelji su se uzeli sa 20 godina i istrpili su svašta dok nisu svoju kuću napravili. Držala ih je ta ljubav i bilo im je bitno da su zajedno. Ako će neko gledati imaš li veliku kuću, stan ili slično onda tu nema ljubavi i života. Zajedničkim snagama se sve može napraviti. Nažalost sve je više tih djevojaka koje gledaju da dođu na gotovo i da ih boli briga za sve.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7393
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 13 maj 2021, 14:05

Fantasista je napisao/la:
13 maj 2021, 12:41
Ako te neko voli onda će biti sa tobom bez obzira na sve. Ne kaže se džaba u dobru i zlu. I moji roditelji su se uzeli sa 20 godina i istrpili su svašta dok nisu svoju kuću napravili. Držala ih je ta ljubav i bilo im je bitno da su zajedno. Ako će neko gledati imaš li veliku kuću, stan ili slično onda tu nema ljubavi i života. Zajedničkim snagama se sve može napraviti. Nažalost sve je više tih djevojaka koje gledaju da dođu na gotovo i da ih boli briga za sve.
Koja god gleda kolika ti je kuca, cim se pojavi neko sa vecom kucom otici ce sa njim.

Cim osjetis da joj je tvoje materijalno bitnije od tebe, bjezi od nje kud te noge nose ;)
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 13 maj 2021, 14:54

kraljttbvb je napisao/la:
13 maj 2021, 00:37
RacioEmocionalan je napisao/la:
12 maj 2021, 13:23
Shategabri je napisao/la:
12 maj 2021, 12:22
Ne mora, ali ona mora vidjeti da se ti trudiš da nešto postigneš.
Valjda je to motivacija da nešto više postigneš.
Ako nije, onda ona misli da si ti lezihljeb koji je nije vrijedan.
Ne moraš ti to meni pričati, nisam ja balavac. Samo kažem glupa vam je priča da moraš imati stan i auto ako hoćeš da se oženiš. Znači, u bh svakodnevnici se sve planira i radi zajedno.
Ja se oženio, a ni ja ni mlada nismo radili. Čak mlada još uvijek studirala. I rentali sebi stan (bilo neke love od prije, od toga zivjeli). I 8 mjeseci živjeli kao na medenom mjesecu, dok ja nisam počeo raditi...

Poslije i ja i ona počeli raditi i zarađivati. I malo po malo, sad imamo fine prihode za BH. prilike, a imamo i svoj stan (istina nismo ga kupili nego ostao od rahmetli dede).

Nekako čovjeku zanimljivije kad zajedno sve gradite i skupljate malo po malo, nekako ti zanimljiviji život. Imaš neki cilj...

Kad ste oboje normalni, možete sve ;)
Dobro sad, tvoj je posao da mlatneš uposlenice rukom po dupetu i gas :P

Izgubile su se odavno ljudske vrijednosti, ali logično je da je lakše čovjeku kad imaš podršku od izabrane strane i kad se sve radi sa slogom, zajedničkim dogovorom. Svega toga danas rijetko gdje ima nažalost
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fantasista » 15 maj 2021, 17:23

Svaki dan se sve više razočaram u ženski rod. Nikako naletiti na normalnu osobu. Upoznam jednu djevojku koja ima momka, nisam ni obraćao pažnju na nju previše jer je zauzeta. Poče mi odgovarat na storije, hajd kontam onako, zbog posla se viđamo u zadnje vrijeme često. Vidim ja nabacuje mi se, hajd kontam fina pa et onako me gotivi, zadnjih dana me smori, eto danas sam proveo sa njom nekoliko sati, znači ona mene gotivi voda me gdje hoću, nisam mogao da vjerujem plaća svaki yebeni račun, sa mnom pije kafu i vidi se da uživa i dopisuje se sa momkom. Ja nisam htio da budem budala i da odbijem bilo šta što ona nudi ali mi se povraća od takvog ponašanja, znači užas. I to nije sve, večeras ćemo se opet naći i naravno slijedi akcija, samo da me ovaj njen ne začekića prije toga.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.