Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9844
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 16 jan 2019, 11:25

kobe24 je napisao/la:
Ma jok, ni prvo, ni drugo ne dolazi u obzir. :D
Sto brate, znas kakvih ima meleka, a samo je fora da zivi u nasoj sredini, obrnuo bi je Nail na pravi put :kafa: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 16 jan 2019, 11:49

Ljudi ba, sve zafrkancija.
Ako ćemo ozbiljno, muško-ženska prijateljstva su itekako moguća, ali ne kod svih.
Tolerancija je neš zayebano. Treba dobar trening kako bi se insan naučio da bude tolerantan.
Sad, činjenica je da na svijetu nema dva identična čovjeka.
Ako se to uzme u obzir, onda je velika glupost osuđivati nekoga ko kaže da ta prijateljstva nisu moguća, baš ko što je glupost osuđivati onog ko tvrdi da jesu.
Ako neko ne može ili smatra nezamislivim da bude nasamo sa nekom ženskom a da je barem u mislima ne povali, treba poštovati taj izbor baš ko što poštuješ kad neko kaže da se odlično osjeća na kafi sa prijateljicama i da mu ne pada napamet da spava sa njima.
Sve kul.
bavarian_bk je napisao/la:ne mozes ti generalizovati takve stvari. Svaka osoba je jedinka za sebe. Ko ti garantuje da neces ozeniti zavijenu, a da ce nju za par godina spucati nesto pa ti zagorcati zivot da se ubijes. A znam puno cura koje su pod maramom samo zbog familije i babe.
A ko ti garantuje da neces ozeniti neku koja je nesto protiv tvojih zahtjeva a da ti zivot s njom bude odlican.
Slažem se.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 16 jan 2019, 14:13

Nail for Real je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
Ma jok, ni prvo, ni drugo ne dolazi u obzir. :D
Sto brate, znas kakvih ima meleka, a samo je fora da zivi u nasoj sredini, obrnuo bi je Nail na pravi put :kafa: .
Hahaha, ma da je ne znam kakva. Jednostavno u glavi imam neprobojnu barijeru za takve cure. :mrgreen:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9844
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 16 jan 2019, 14:15

kobe24 je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
Ma jok, ni prvo, ni drugo ne dolazi u obzir. :D
Sto brate, znas kakvih ima meleka, a samo je fora da zivi u nasoj sredini, obrnuo bi je Nail na pravi put :kafa: .
Hahaha, ma da je ne znam kakva. Jednostavno u glavi imam neprobojnu barijeru za takve cure. :mrgreen:
Eh kad bih ti pokazao jednu Andjelu pitao bih te :mrgreen: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
alemsa
Postovi: 23873
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 16 jan 2019, 14:32

bavarian_bk je napisao/la:@alemsa

Bracika, u nekim stvarima se bas slazem sa tobom, dok u nekim stvarima smo bas kontra.

Po tvojoj prici treba imati i naci zenu koja je bila samo u kuci i koja nije ni vidjela drugog momka i sta sve ne, ali koliko je to realno i moguce traziti.

Kako sad komentarisati slucaj koji poznajem, momak i cura bili u vezi godinama, zarucili se, on joj bio prvi momak, planirali brak... Hop, nesreca momak pogine!
Sad da li nju posmatrati kao nemoralnu i "nevaljalu" jer je vec imala momka i vjerovatno spavala s njim i nocivala kod njega, on kod nje, ali nesretnim okolnostima nije zavrsila s njim u braku. I takva sad tebi naidje, sve se poklapa, odgovara ti,lijepa ali ima tu proslost iza sebe.
Ko je to rekao? Ne mora znacit da ako je djevojka imala odnos da je ku.rva Boze sacuvaj, normalno veze postoje, djevojke u duzim vezama normalno da ce se sprcit pa nije kamen. Ali nemoj ti ocekivat da pokupis ovu iz kafane, kojoj si kupio par pica pa si je izje.bo da ti bude u vecini slucajeva dobra zena i majka tvoje djece, to je jedna od 20 hiljada. Ali ti ako ne mos procjenit karakter zene onda to je do tebe. Ne mozes ti pravit djecu svakoj ofajli, da neas predstave sta ce ti, kako ce ti, ko ce ti to djete odgajat, i kako ce rasti u kakvim okolnostima i govorit da je to normalno. Jest normalno ovim sto su se vec zajebali i kojim se "desilo", "omaklo" se kaze, meni se nikad u zivotu nije omaklo niti se moze omaci. Kojim je sve svejedno, pa sta ce mora zivjeti i pravit situaciju od one kad mu se vec desilo, ali ti gledaj da se tebi ne desi, kad imas direktan uticaj na to svojim odlukama. Evo imam jarana spandjo se s nakom na derneku imo coj'k 21-22 godine tad, ona zatrudnila rodila, nije htio zenit, van bracno djete kasnije se coj'k ozenio s drugom zenom ima djecu znaci familiju, a ovaj sin mu je tu 2 put mjesecno preko vikenda, ne voli mu tu zenu, svadjaju se, onda ta prva govori djetetu kako mu otac ima drugu familiju kako mu nije stalo do njeg, ona se isto udala ima svoju djecu s tim drugim coj'kom, i kako je tom djetetu sad? Isto odbojkaska lopta bacaju ga kako ko stigne, na obje strane na grbaci i ne pozeljan, i kako ce on sutra odrast i sta ce biti s tog djeteta? nek mu Bog da svu srecu nije on kriv. Ali nemoj se ti ravnjat po takvim situacijama i govorit milioni slucajeva takvih sta nisam jedini, kad ne moras, sto ce ti a situacija, kad ti je nepotrebna u zivotu, a ako ti se vec desi sta ces onda zivi. Nego se ti ravnaj po ljudima koji imaju fine brakove, po ljudima koji jedva cekaju da dodje kuci s posla da ovode djete u park, da ide na plivanje, skijanje, fudbal, kosarku, da mu je djete smisao zivota, a ne grbaca, i gledaj da to budes ti. Mani se ti olosa i uhljupa kojim je sve svejedno, i gledaj da se ne zajebes, samo cu ti to reci i svakom. Ko god je radio sta iz ljubavi i emocija u vecini slucajeva se zaje.bo
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ASD » 16 jan 2019, 14:39

kobe24 je napisao/la:
ASD je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
Ma jok, ni prvo, ni drugo ne dolazi u obzir. :D
A djevojka koja ti se fizicki svidi, nije nevina, ali se iskreno pokaje i okrene se vjeri?
Ma kakvi, jednostavno mi je besmisleno cuvati se za nesto 25+ godina i uraditi to prvi put s osobom kojoj ja nisam prvi. :mrgreen: S druge strane, mogao bih biti ozeniti djevojku koja se cvrsto vratila vjeri, a nije pocinila blud i tako te neke velike grijehe.
Da li ljubljenje s muskarcem spada po blud?

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Donnie Darko » 16 jan 2019, 14:46

ASD je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
Ma kakvi, jednostavno mi je besmisleno cuvati se za nesto 25+ godina i uraditi to prvi put s osobom kojoj ja nisam prvi. :mrgreen: S druge strane, mogao bih biti ozeniti djevojku koja se cvrsto vratila vjeri, a nije pocinila blud i tako te neke velike grijehe.
Da li ljubljenje s muskarcem spada po blud?
samo ako procuri dole i zamišlja u tim trenucima njega u sebi

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 16 jan 2019, 14:50

Donnie Darko je napisao/la:
ASD je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
Ma kakvi, jednostavno mi je besmisleno cuvati se za nesto 25+ godina i uraditi to prvi put s osobom kojoj ja nisam prvi. :mrgreen: S druge strane, mogao bih biti ozeniti djevojku koja se cvrsto vratila vjeri, a nije pocinila blud i tako te neke velike grijehe.
Da li ljubljenje s muskarcem spada po blud?
samo ako procuri dole i zamišlja u tim trenucima njega u sebi
:lol: :lol: :lol: :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

bavarian_bk
Postovi: 4856
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bavarian_bk » 16 jan 2019, 14:57

alemsa je napisao/la: Pa logično da nećeš ženiti neku koju si upozno u kafani i istu noć je odvezao kući i povalio;ili onu koja smisao života vidi u izlasku i slične žene, ili meni najgoru sortu zvanu " prvo karijera pa porodica" :mrgreen:

Ali ako nađeš ženu koja je OK, ima i ostale kvalitete osim guzice i sise, iz normalne familije, vrijedna, pametna, ima sve što je poželjno da jedna žena/buduća supruga i majka ima, zašto onda ne preći joj preko nekih stvari koje tebi ne pašu. Možda i ona u tebi vidi neke stvari koje joj ne pašu a prelazi preko toga.

bavarian_bk
Postovi: 4856
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bavarian_bk » 16 jan 2019, 14:59

alemsa je napisao/la:
Pa logično da nećeš ženiti neku koju si upozno u kafani i istu noć je odvezao kući i povalio;ili onu koja smisao života vidi u izlasku i slične žene, ili meni najgoru sortu zvanu " prvo karijera pa porodica" :mrgreen:

Ali ako nađeš ženu koja je OK, ima i ostale kvalitete osim guzice i sise, iz normalne familije, vrijedna, pametna, ima sve što je poželjno da jedna žena/buduća supruga i majka ima, zašto onda ne preći joj preko nekih stvari koje tebi ne pašu. Možda i ona u tebi vidi neke stvari koje joj ne pašu a prelazi preko toga.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Mig_Mig » 16 jan 2019, 15:12

miki_92 je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:Aleme jel istina da zenis crnkinju
Miki, hoces li pravu i jedinu istinu :njanjanja: :?:
pucaj

ali mislim da ce opet zavrsiti putem u Banovice za vas dvojicu :mrgreen:
Haha, i to sto kazes :) Bicu blag, trazi Bosanke po fb, inst i baca im price :) Tri dana se potrbusi i smislja prevaru :) Naravno Mexico mu je sve.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 16 jan 2019, 15:23

ASD je napisao/la: Da li ljubljenje s muskarcem spada po blud?
Zene s muskarcem, ili muskarca s muskarcem? :mrgreen:

Ne spada. Ja se tesko zamisljam i s djevojkom koja se poljubila prije braka (ali bih preko toga ipak mogao preci), a svjestan sam da je takva svaka stota u najboljem slucaju. :lol: Ima ih nekoliko iz medrese koje mi odgovaraju u svakom smislu i mislim da ispunjavaju sve te neke moje uslove (sto ne znaci da ja ispunjavam njihove :cry: ), ali ne planiram ulaziti u vezu jos godinu-dvije sigurno i zato se tim stvarima trenutno ne zamaram. Jedna je nedavno postala i hafiza. :ljepota:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la miki_92 » 16 jan 2019, 15:29

bavarian_bk je napisao/la:
alemsa je napisao/la:
Pa logično da nećeš ženiti neku koju si upozno u kafani i istu noć je odvezao kući i povalio;ili onu koja smisao života vidi u izlasku i slične žene, ili meni najgoru sortu zvanu " prvo karijera pa porodica" :mrgreen:

Ali ako nađeš ženu koja je OK, ima i ostale kvalitete osim guzice i sise, iz normalne familije, vrijedna, pametna, ima sve što je poželjno da jedna žena/buduća supruga i majka ima, zašto onda ne preći joj preko nekih stvari koje tebi ne pašu. Možda i ona u tebi vidi neke stvari koje joj ne pašu a prelazi preko toga.
cuj meni nesto fali, boze sacuvaj,

pa ja sam muskarac aka ja sam savrsen :mrgreen:

eto nas haman u srednjem vijeku
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 16 jan 2019, 15:35

bavarian_bk je napisao/la:
alemsa je napisao/la:
Pa logično da nećeš ženiti neku koju si upozno u kafani i istu noć je odvezao kući i povalio;ili onu koja smisao života vidi u izlasku i slične žene, ili meni najgoru sortu zvanu " prvo karijera pa porodica" :mrgreen:

Ali ako nađeš ženu koja je OK, ima i ostale kvalitete osim guzice i sise, iz normalne familije, vrijedna, pametna, ima sve što je poželjno da jedna žena/buduća supruga i majka ima, zašto onda ne preći joj preko nekih stvari koje tebi ne pašu. Možda i ona u tebi vidi neke stvari koje joj ne pašu a prelazi preko toga.
Pa ti su najbitniji jebote...
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 16 jan 2019, 17:09

Penaltiky je napisao/la:Pa ti su najbitniji jebote...
Pođo da kažem.
Stavih tačku nakon guzice i sisa :ljepota:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StrikeWarzone » 17 jan 2019, 07:58

Medresa, marama, babo i mati u vjeri ti nikakva nisu garancija da je i ona okej i hairli,znam iz milion takvih primjera :)
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
Sage
Postovi: 5330
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sage » 17 jan 2019, 08:21

Ovdje ima pravo puno nesigurne omladine pa mora biti ispunjeno kamara zahtjeva da bi se zaljubio a kamo li zavolio a gdje je brak itd...
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 17 jan 2019, 08:30

StrikeWarzone je napisao/la:Medresa, marama, babo i mati u vjeri ti nikakva nisu garancija da je i ona okej i hairli,znam iz milion takvih primjera :)
StrikeWarzone je napisao/la:znam iz milion takvih primjera
Hmmmm :?
Gazijinu medresu pohađa 250 učenica.
Budući da su 2018. godine ispratili 36. generaciju maturantica, lako je doći do ukupnog broja učenica.
Dakle, 250x36= 9000.
Ukupan broj medresa je sedam.
Da znaš sve učenice svake generacije iz svih medresa, a složiti ćemo se da je to nemoguće, opet ne bi došao do 50 hiljada.
Dakle, mladi moj gospodine, ti si jedan običan lažov.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la SMR187 » 17 jan 2019, 09:40

Zabij matematici, covjek je upravu.
Od onih kur.vi in disguise do potpunih psiho kucki, u medresi imas svega.

Izvuci nam podatak koliko muskaraca i cura ima da idu u medresu jer su prisiljeni na to od strane roditelja ili zato jer ne zele razocarati roditelje, a uopste nisu zainteresovani za to.

Ne znam za tebe ja ih nekoliko takvih licno poznajem
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 17 jan 2019, 09:54

Pa ja skoro vidjela jednu koja je nekad prije godinu, dvije završila medresu, ulazi sa drugaricom u kafić (pokrivena i drugarica) i prilaze društvu koje je većinsko muško, i kako prilaze tako grle i ljube sve. Da su barem jedine takve.
Ima njih i fakat poštenih, al' nažalost sve je veći broj ovakvih.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], AshburtonG, L-Train, numanumaye22, VensanKasel i 26 gostiju.