Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
harden
Postovi: 23493
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 18 jan 2019, 15:39

Moral je relativna stvar :kafa:

@Doni ne odigras li ovo kolo, banovat cu te, ja sam dobar s ovim adminom Anelom
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 18 jan 2019, 15:41

Jednom sam gledo miu khalifu pokrivenu.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 18 jan 2019, 16:42

Derdiyok je napisao/la:Jednom sam gledo miu khalifu pokrivenu.
Bolja Victoria June
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 18 jan 2019, 16:45

Osim13 je napisao/la: Bolja Victoria June
Pokrivena ? Ne vjerujem ( jedino ako nije kao časna ).
Znaš šta momak ? Ti si mnogo bolestan, idi liječi se.

LP
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
alemsa
Postovi: 23845
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 18 jan 2019, 17:16

Pa dobro, licno znam za 2 slucaja, osobe koje sam poznavao, jedna je u diskoteci pod samijom drmala bambus. Drugu sam upoznao '08e kad sam bio dole, bila od svaceg, pucanja, vutre, provoda. I kad sam bio prije 2 godine sretnem je jarane, pokrivena, nece da su rukuje nije po Islamu rek'o svaka cast hajde reko fino, dosla tobe Bokte okreno na pravi put. I razmjenimo broj, nije proslo nekoliko sati ja kreno u grad s jaranima ona zove da dodjem u neki park, stanem usput da vidim sta hoce, ona rola joint burazeru, kae da ispusimo, rek'o curo draga ne bavim se tim sportom, kae ja mislila, ms reko pogresno si mislila.

Ali dobro sta, sad sto covjek grijesi na jednom polju ne mora grijesit na milion. Bolje piti i ici u dzamiju (ne pod djestvon alkohola normalno), nego piti i ne ici. Ha ya
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 18 jan 2019, 17:24

alemsa je napisao/la:Pa dobro, licno znam za 2 slucaja, osobe koje sam poznavao, jedna je u diskoteci pod samijom drmala bambus. Drugu sam upoznao '08e kad sam bio dole, bila od svaceg, pucanja, vutre, provoda. I kad sam bio prije 2 godine sretnem je jarane, pokrivena, nece da su rukuje nije po Islamu rek'o svaka cast hajde reko fino, dosla tobe Bokte okreno na pravi put. I razmjenimo broj, nije proslo nekoliko sati ja kreno u grad s jaranima ona zove da dodjem u neki park, stanem usput da vidim sta hoce, ona rola joint burazeru, kae da ispusimo, rek'o curo draga ne bavim se tim sportom, kae ja mislila, ms reko pogresno si mislila.

Ali dobro sta, sad sto covjek grijesi na jednom polju ne mora grijesit na milion. Bolje piti i ici u dzamiju (ne pod djestvon alkohola normalno), nego piti i ne ici. Ha ya
Po meni je ovo jos gore. Mislim da nema veceg grijeha od licemjerstva a ovim ljudi upravo to pokazuju. Danas na Dzumu pa veceras u kafanu...
Nije vjera i status kod Boga onaj mjerac sto ima pozitivno, negativno i nulu. Popijes 3 pive dobijes -2, odes na dzumu +3 i na kraju u plusu si. :nene:

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13479
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 18 jan 2019, 17:29

svasta sam procito al da je bolje piti i ici u dzamiju nego piti i ne ici jos nisam :tokralju:

ovaj lik ispod objasnio.. sta sad covjek bogara kocka popije zapali i povrh svega zamisli odes u dzamiju :rol:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 18 jan 2019, 17:30

Brat ubio :salut:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 18 jan 2019, 17:32

Bolje yebat neg ne yebat
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
alemsa
Postovi: 23845
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 18 jan 2019, 17:35

QUARTERBACK je napisao/la:svasta sam procito al da je bolje piti i ici u dzamiju nego piti i ne ici jos nisam :tokralju:

ovaj lik ispod objasnio.. sta sad covjek bogara kocka popije zapali i povrh svega zamisli odes u dzamiju :rol:
Normalno, pa eto znaci ako grijesis na jednom polju, daj mi onda i krmetine, daj mi onda sve grijeha sto ima jel?

Sto necu otic na dzumu, zato sto ti mislis da ne trebam jel?
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
alemsa
Postovi: 23845
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 18 jan 2019, 17:48

cala je napisao/la: Po meni je ovo jos gore. Mislim da nema veceg grijeha od licemjerstva a ovim ljudi upravo to pokazuju. Danas na Dzumu pa veceras u kafanu...
Nije vjera i status kod Boga onaj mjerac sto ima pozitivno, negativno i nulu. Popijes 3 pive dobijes -2, odes na dzumu +3 i na kraju u plusu si. :nene:
Pa meleci ti pisu sevape i grijehe jel tako. Sad ti konzumiras alkohol rekreativno, i vidis tamo siromaha trebas reci e necu mu ja dati zekat zato sto pijem recimo. Kakva ti je to logika?
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 18 jan 2019, 18:09

alem obesmislio religiju
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

FoSte95
Postovi: 12611
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 18 jan 2019, 18:12

Nit nešto puno pijem nit idem prečesto u crkvu. Sta mislite kako stojim na skali tih grešnika?
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 18 jan 2019, 18:13

Osim13 je napisao/la:alem obesmislio religiju
Brat hladno sa easy pređe na hard, kae yebo normal level.
FoSte95 je napisao/la:Nit nešto puno pijem nit idem prečesto u crkvu. Sta mislite kako stojim na skali tih grešnika?
Pa nisi dobar musliman onda Isusa mi pajdo.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13479
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 18 jan 2019, 18:18

alemsa je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:svasta sam procito al da je bolje piti i ici u dzamiju nego piti i ne ici jos nisam :tokralju:

ovaj lik ispod objasnio.. sta sad covjek bogara kocka popije zapali i povrh svega zamisli odes u dzamiju :rol:
Normalno, pa eto znaci ako grijesis na jednom polju, daj mi onda i krmetine, daj mi onda sve grijeha sto ima jel?

Sto necu otic na dzumu, zato sto ti mislis da ne trebam jel?
hahahahahah pa sta ti mislis da je vjera haj malo cu danas biti vjernik a sutra cu malo svrljati haj kae sta ima veze bio sam u dzamiji juce :rol:

@cala ti je objasnio sto ne bi trebao ici u dzamiju ako se vec grijesis jer je licemjerno i nastavljas non stop isto raditi a nadati se da ce ti bog oprostiti i u sevap upisati
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
alemsa
Postovi: 23845
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 18 jan 2019, 18:23

QUARTERBACK je napisao/la:
hahahahahah pa sta ti mislis da je vjera haj malo cu danas biti vjernik a sutra cu malo svrljati haj kae sta ima veze bio sam u dzamiji juce :rol:

@cala ti je objasnio sto ne bi trebao ici u dzamiju ako se vec grijesis jer je licemjerno i nastavljas non stop isto raditi a nadati se da ce ti bog oprostiti i u sevap upisati
Dobro onda, ako grijesis na jednom polju onda slijedeci put rostilj kad raspalis krme okreni jer si rek'o gore da si se udaljio od vjere, svejedno ti, jeftinije ti je nego janje, sta ti fali, kad ti dodje da si munafik k'o i ja (tobe jarabi ne treba to nikom govorit).

Tis suditi nekom o grijesima i sevapima.

Cuj ne treba ici u dzamiju ako grijesis, tobe jarabi. Postoji insan koji govori ovaj moze uci ovaj ne moze na ulazu od dzamije jel? Boze svasta
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 18 jan 2019, 18:26

Mozda je htio da ti kaze da ne trebas traziti oprost ako svjesno cinis grijeh. Barem sam ga ja tako shvatio.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13479
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 18 jan 2019, 18:27

hahahahaha logika ti je jaca strana :rol: pa niko ne kaze da treba raditi sve sto ne valja i sto je zabranjeno u vjeri samo je licemjerno ponavljati te grijehe a istovremeno ici u dzamiju u nadi da ce ti biti oprosteno i u sevap upisano.. moras ti jos nauciti o ovoj vjeri da bi mogao pricati na tu temu..

edit :jedno je kad neko pocini grijeh i iskreno se pokaje za to i prestane to raditi a drugo je ovo sto si ti rekao neko ko pije a i da ide u dzamiju znaci da to ponavlja a jos se bogu moli to ti je ko da se ismijavas s vjerom pa imal ista gore et samo ukljuci logiku

edit 2 ovdje zavrsavam ovu pricu da ne idemo dalje u offtopic
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
alemsa
Postovi: 23845
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 18 jan 2019, 18:30

QUARTERBACK je napisao/la:hahahahaha logika ti je jaca strana :rol: pa niko ne kaze da treba raditi sve sto ne valja i sto je zabranjeno u vjeri samo je licemjerno ponavljati te grijehe a istovremeno ici u dzamiju u nadi da ce ti biti oprosteno i u sevap upisano.. moras ti jos nauciti o ovoj vjeri da bi mogao pricati na tu temu..

Moj brate ja do negdje pocetka srednje nisam vakta ostavljo, u Bosni kad sam zivio nisam teravije propusto. Sad sto me je zivot odaljio od vjere kao i tebe, ne mora znacit da se ne treba niceg pridrzavat. Nisi ti taj koji sudi sta treba sta ne treba, gledaj ti sebe. Sad zivim u zabludi, sto ne znaci da necu doci tobe ponovo aBd
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 18 jan 2019, 18:45

Etalon za prosjecnog bosnju.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Jabroni i 17 gostiju.