Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
EC3
Postovi: 691
Pridružen/a: 21 nov 2020, 22:00
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la EC3 » 16 apr 2021, 14:08

Javim se curi sa lažnog fb profila Otto Hightower bez slike, razmijenili smo par poruka i juče smo izašli na piće 😂 ubio mene Bog ako znam u cemu Maršal griješi
Otto Hightower: You only lost one eye. How could you be so blind?

Avatar
Marsal
Postovi: 22737
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 16 apr 2021, 17:18

EC3 je napisao/la:
16 apr 2021, 14:08
Javim se curi sa lažnog fb profila Otto Hightower bez slike, razmijenili smo par poruka i juče smo izašli na piće 😂 ubio mene Bog ako znam u cemu Maršal griješi
U tome što postojim.
A odustao sam od toga pa i ne pokušavam više, shvatio sam da mi to donosi bespotreban stres i sikiranciju u životu. Ako mi je suđeno da upoznam nekog, upoznaću ga.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 16 apr 2021, 18:14

Marsal je napisao/la:
16 apr 2021, 17:18
EC3 je napisao/la:
16 apr 2021, 14:08
Javim se curi sa lažnog fb profila Otto Hightower bez slike, razmijenili smo par poruka i juče smo izašli na piće 😂 ubio mene Bog ako znam u cemu Maršal griješi
U tome što postojim.
A odustao sam od toga pa i ne pokušavam više, shvatio sam da mi to donosi bespotreban stres i sikiranciju u životu. Ako mi je suđeno da upoznam nekog, upoznaću ga.
Jesi prebolio?

Ja izlazim s drugima i sve, normala, al bogami mislim da cu tesko nac bolju i ozbiljniju osobu za brak :mrgreen:

Taman kad sam mislio to je to, yebaji ga, rekao sam sebi sad oduska do 30te :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Marsal
Postovi: 22737
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 16 apr 2021, 18:29

Nedostaje mi i dalje i sve ali dobro sam, eto danas da nisi upitao ne bih ni pomislio na nju ali mi zna naletit dan da sam sjeban mada urijetko. Mislim da sam na nekih 80% oporavka realno govoreći. Poželim ponekad da imam s kim popričat jer mi je bila i najbolji prijatelj i osoba sa kojom sam mogao non stop voditi razgovor. Ali onda skontam da je 3-4 mjeseca nakon nas uletila u novu vezu i to izazove bijes u meni i prođe me osjećaj sjete i tuge za njom i osjetim se izdanim, a takvu osobu ne mogu ni volit ni patit za njom. Sve u svemu, skoro sam prebolio.

Šta će budućnost donijeti ne znam, ali spremam se psihički na činjenicu da ću ostati sam, neženja, da neću više doživit tako intenzivnu ljubav i šta znam, nekako mi to ne djeluje više strašno.

A meni je trideseta za po godine :mrgreen:
Sad samo pokušavam skupit šolde za obrazovanje i novi autić i jedini dugoročni cilj mi je ostati što zdraviji i promijeniti posao.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1493
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la RacioEmocionalan » 16 apr 2021, 19:35

Napunio sam 30 u februaru pa ne paničarim. Solo skoro pa tokom cijelog života. Puno analiziram, mislim se i ne reagujem na prvu. Biće šta bude, ko ga yebe.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

FoSte95
Postovi: 12642
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 16 apr 2021, 21:04

Ma kakave cure, za 20 dana stručni polažem i eto mene na raskrsnici života šta i kako dalje, bez posla, bez štele, bez veza bez ičega tako da mi je pichka najmanji problem trenutno :urnebes: :urnebes:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 16 apr 2021, 21:06

Majstorki mnogi ispaštaju radi plaženja za svakom velikog broja muškaraca od začetka društvenih mreža.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la gruezi » 16 apr 2021, 23:54

Bbblivno cuvaj prika sve poruke I slike koje ti je slala tj ako ikad proba da iskoristi to sto ste imali protiv tebe recimo na poslu I sta ja znam da imas nesto a cim se mozes odbranit...

Napravio si amatersku gresku time sto si se zahookao curom sa posla....prika do not eat where you shit or do not shit where you eat....upamti to za sva vremena...

Sama cinjenica da te iz Cista Mira ignorise nakon mjeseci bliskosti I da te stalkira je dokaz da je to psihicki nestabilna osoba sa bipolarnim poremecajem...kad je sa rajom izgleda OK I sretna ali kad je samo nezna kako da se nosi sa svojim musicama...

I jos nesto...ako si znao da ima decka a sunjao si se s njom iza ledza to je fakat supacki od tebe... kako bi se ti osjecao da zivis s nekom I pokusavas da planiras zivot s njom a tamo neki kolega sa njenog posla pokusava da je podmuklo otme od tebe....

Avatar
rishovski
Postovi: 2716
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rishovski » 17 apr 2021, 01:32

Marsal je napisao/la:
16 apr 2021, 18:29
Nedostaje mi i dalje i sve ali dobro sam, eto danas da nisi upitao ne bih ni pomislio na nju ali mi zna naletit dan da sam sjeban mada urijetko. Mislim da sam na nekih 80% oporavka realno govoreći. Poželim ponekad da imam s kim popričat jer mi je bila i najbolji prijatelj i osoba sa kojom sam mogao non stop voditi razgovor. Ali onda skontam da je 3-4 mjeseca nakon nas uletila u novu vezu i to izazove bijes u meni i prođe me osjećaj sjete i tuge za njom i osjetim se izdanim, a takvu osobu ne mogu ni volit ni patit za njom. Sve u svemu, skoro sam prebolio.

Šta će budućnost donijeti ne znam, ali spremam se psihički na činjenicu da ću ostati sam, neženja, da neću više doživit tako intenzivnu ljubav i šta znam, nekako mi to ne djeluje više strašno.

A meni je trideseta za po godine :mrgreen:
Sad samo pokušavam skupit šolde za obrazovanje i novi autić i jedini dugoročni cilj mi je ostati što zdraviji i promijeniti posao.
Marsale,brate,ti se sikiras bez ikakve potrebe,moras samo skontat da svi imaju taj neki put,niciji nije isti... Pusti komsiluk,jarane,porodicu,familiju,jer oni svi znaju kako bi trebao izgledati tvoj zivot,uvjeren sam da ono nekad podbodu... Ali druze koliko god bi ti zelio zivot slican onima koje poznajes,da imas nekog,porodicu,djecu.. jesi li ikad razmisljao da mozda jos uvijek nisi spreman za te stvari,pa ti se zato i ne desava to,te stvari nemaju veze s tvojim godinama... I onda ce ti u zivotu naletit period kad ce ti se to sve poslozit da neces skontat ni sta te snaslo... sve ono lose od ranije pada u vodu...
Uvijek ima gore u zivotu od toga sto te sad tišti... Eto ne znam jesi li upratio ovu zenu iz Žepča 26 godina,2 djece,covjek,imala normalan zivot,sagradili kuću,kuća na onaj americki fazon,san snova... I odjednom se odlucila ubiti,skocila u Bosnu i kraj... Sta mislis kako je sad njenom covjeku,koji vjerovatno osjeca krivicu zbog toga sto je ona uradila,premotava film u glavi po 100 puta,a mozda uopste nema veze s tom njenom odlukom... Neko je sigurno u jednom momentu zavidio njima i zelio nesto slicno,a sad sigurno ne vise ne zeli... znaci okrene se sve,zivot je takav,nepravedan,ali svi docekamo svojih nekih 5 minuta.. samo treba gurat i ne obazirati se toliko na ljude kojima nismo vazni ni bitni u zivotu,kao oni nama u nekom momentu...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bombaysaphire » 17 apr 2021, 02:37

rishovski je napisao/la:
17 apr 2021, 01:32
Marsal je napisao/la:
16 apr 2021, 18:29
Nedostaje mi i dalje i sve ali dobro sam, eto danas da nisi upitao ne bih ni pomislio na nju ali mi zna naletit dan da sam sjeban mada urijetko. Mislim da sam na nekih 80% oporavka realno govoreći. Poželim ponekad da imam s kim popričat jer mi je bila i najbolji prijatelj i osoba sa kojom sam mogao non stop voditi razgovor. Ali onda skontam da je 3-4 mjeseca nakon nas uletila u novu vezu i to izazove bijes u meni i prođe me osjećaj sjete i tuge za njom i osjetim se izdanim, a takvu osobu ne mogu ni volit ni patit za njom. Sve u svemu, skoro sam prebolio.

Šta će budućnost donijeti ne znam, ali spremam se psihički na činjenicu da ću ostati sam, neženja, da neću više doživit tako intenzivnu ljubav i šta znam, nekako mi to ne djeluje više strašno.

A meni je trideseta za po godine :mrgreen:
Sad samo pokušavam skupit šolde za obrazovanje i novi autić i jedini dugoročni cilj mi je ostati što zdraviji i promijeniti posao.
Marsale,brate,ti se sikiras bez ikakve potrebe,moras samo skontat da svi imaju taj neki put,niciji nije isti... Pusti komsiluk,jarane,porodicu,familiju,jer oni svi znaju kako bi trebao izgledati tvoj zivot,uvjeren sam da ono nekad podbodu... Ali druze koliko god bi ti zelio zivot slican onima koje poznajes,da imas nekog,porodicu,djecu.. jesi li ikad razmisljao da mozda jos uvijek nisi spreman za te stvari,pa ti se zato i ne desava to,te stvari nemaju veze s tvojim godinama... I onda ce ti u zivotu naletit period kad ce ti se to sve poslozit da neces skontat ni sta te snaslo... sve ono lose od ranije pada u vodu...
Uvijek ima gore u zivotu od toga sto te sad tišti... Eto ne znam jesi li upratio ovu zenu iz Žepča 26 godina,2 djece,covjek,imala normalan zivot,sagradili kuću,kuća na onaj americki fazon,san snova... I odjednom se odlucila ubiti,skocila u Bosnu i kraj... Sta mislis kako je sad njenom covjeku,koji vjerovatno osjeca krivicu zbog toga sto je ona uradila,premotava film u glavi po 100 puta,a mozda uopste nema veze s tom njenom odlukom... Neko je sigurno u jednom momentu zavidio njima i zelio nesto slicno,a sad sigurno ne vise ne zeli... znaci okrene se sve,zivot je takav,nepravedan,ali svi docekamo svojih nekih 5 minuta.. samo treba gurat i ne obazirati se toliko na ljude kojima nismo vazni ni bitni u zivotu,kao oni nama u nekom momentu...
Kakav ti je to primjer sviju ti ? Možda je žena imala psihičkih problema , možda je taj isti muž maltretirao ili joj se nešto desilo ... Kakve je to poveznica sa Maršalom i njegovim slučajem ?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

truts
Postovi: 2601
Pridružen/a: 26 apr 2012, 14:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la truts » 17 apr 2021, 03:44

Kakav je vakat došo, ove žene po instagramu stavljaju horoskopske znakove u bio masovno.
Ko će se normalan takvoj javit uopšte.
Leo, scorpio, noga od konja. Jel na osnovu toga grade karakter il šta??

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la wolfie » 17 apr 2021, 04:18

truts je napisao/la:
17 apr 2021, 03:44
Kakav je vakat došo, ove žene po instagramu stavljaju horoskopske znakove u bio masovno.
Ko će se normalan takvoj javit uopšte.
Leo, scorpio, noga od konja. Jel na osnovu toga grade karakter il šta??
A ja sam mislio da samo ja nalijecem na takve. Jos ti traze i podznak da im kazes kad pises sa njima. :tokralju:
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

Avatar
rishovski
Postovi: 2716
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rishovski » 17 apr 2021, 04:28

bombaysaphire je napisao/la:
17 apr 2021, 02:37
Kakav ti je to primjer sviju ti ? Možda je žena imala psihičkih problema , možda je taj isti muž maltretirao ili joj se nešto desilo ... Kakve je to poveznica sa Maršalom i njegovim slučajem ?
Pricam o tome da nikad ne znas sta se krije iza onih na izgled sretnih porodica,a Marshal je o tome pisao,kako svi imaju nekog a on ne... Kako mu zivot ne treba,da mu je sve dozlogrdilo,da je izgubio nadu i sta mu znaci sve da ima u zivotu ako nema nekog kraj sebe,da dijeli zivot s tom osobom... Tad smo se svi bili zabrinuli za njega,pa ga nije bilo jedno vrijeme,al prelistaj eto unazad postove sta je sve pisao... Samo sam rekao da njegova situacije nije toliko beznadezna,da ima vremena da se sve sredi... A opet treba biti spreman na sve i svasta kroz zivot,jer to sto je Marsal prosao s tom zenom je ostavilo gadan trag na njemu al sigurno ljudi prezive i dozive vece tragedije od njegove situacije u kojoj je bio u jednom momentu...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 17 apr 2021, 05:15

RacioEmocionalan je napisao/la:
16 apr 2021, 19:35
Napunio sam 30 u februaru pa ne paničarim. Solo skoro pa tokom cijelog života. Puno analiziram, mislim se i ne reagujem na prvu. Biće šta bude, ko ga yebe.
Od 30te se uloge mijenjaju, pa se zene vise trude oko suprotnog spola nego muskarci.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 17 apr 2021, 05:17

Žene su prestale da se trude neovisno o godinama.
Ono u čemu se trude muškarce ozbiljne ne zanima.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la badblueboylivno » 17 apr 2021, 21:55

Prika. :mrgreen: Razveselio si me ovim, kao da me poznaješ.
gruezi je napisao/la:
16 apr 2021, 23:54
Bbblivno cuvaj prika sve poruke I slike koje ti je slala tj ako ikad proba da iskoristi to sto ste imali protiv tebe recimo na poslu I sta ja znam da imas nesto a cim se mozes odbranit...
Čuvam, sve mi je u oblaku.
Napravio si amatersku gresku time sto si se zahookao curom sa posla....prika do not eat where you shit or do not shit where you eat....upamti to za sva vremena...
Znam, ali yebiga, trenutak slabosti, a trebao mi je netko. Inače, sve je to počelo oko 30. rođendana, pa ono, računao sam, velikih 30, okreće se jedino što me u životu muči. :rol:
Sama cinjenica da te iz Cista Mira ignorise nakon mjeseci bliskosti I da te stalkira je dokaz da je to psihicki nestabilna osoba sa bipolarnim poremecajem...kad je sa rajom izgleda OK I sretna ali kad je samo nezna kako da se nosi sa svojim musicama...
Moguće da je.

Ne znam jesam li pisao, ali u globalu mi je žao te cure. Stalo mi je do nje, kako god nakaradna da je ispala. Očito dolazi iz ludog podneblja jer sam primijetio da je otamo jako puno samaca i jako puno ljudi koji u zrele godine uđu sami ili s roditeljima. Njoj predviđam sličnu sudbinu, dajem glavu na panj da s ovim s kojim je nema sreće ni budućnosti, koliko god ga ona spominjala i idolizirala zadnjih mjesec dana i pokušavala pokazati svima da je on jedan i jedini za nju.

Nisam siguran jesam li napisao da je popizdila kad sam je odyebao kad me htjela upoznati s njim, taman je tad počeo taj totalni ignor. :rol:
I jos nesto...ako si znao da ima decka a sunjao si se s njom iza ledza to je fakat supacki od tebe... kako bi se ti osjecao da zivis s nekom I pokusavas da planiras zivot s njom a tamo neki kolega sa njenog posla pokusava da je podmuklo otme od tebe....
E vidiš, imao sam situaciju prije cca dvije godine, kad sam se ludo zaljubio u jednu zauzetu curu, ali nisam znao da je bila zauzeta. Izašli smo par puta, bilo mi je super, ali ni približno kao s ovom. Kad sam saznao da je zauzeta, odlučio sam odustati. Bio sam malo depresivan, pa sam to podijelio s par frendova i sa šeficom, koja je skužila (neke prezentacije i slično sam vodio s guštom prije toga, a u to vrijeme preko neke stvari, bez bacanja fora i slično, doslovno samo da odradim) da imam neki problem. Svi su mi rekli u stilu "ako je zauzeta, nije oduzeta, ne odustaj!". Odustao sam, yebiga. Ali sad sam išao u smjeru koji su mi ti "pametniji" rekli i opet ne valja. :mrgreen:

Ali da, mučilo me je to, istina, osjećao sam grižnju savjesti. Bolje bi na kraju bilo da je grižnja malo jače ugrizla, ali ne mogu vratiti vrijeme. :mrgreen:
Hayley <3

Avatar
Rosicky
Postovi: 8324
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rosicky » 17 apr 2021, 22:01

Ma nemaš ti brige što se tvoje situacije tiče ispravit ćeš se jako brzo i sam ćeš sebi bit glup što si dopustio da ti bude stalo.
Pravo je pitanje da li ćeš izvuć pouku iz toga :D

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 18 apr 2021, 00:10

kraljttbvb je napisao/la:
14 apr 2021, 10:08

Bola ja bio sa zenom i djecom tamo, sta ce meni.

A i ima neku tetovazu ruze na ruci, pa odma nije moj tip.

Inace, ubila se za Derdyoka :kafa:
Saznadoh joj ime, nemam društvene mreže jer nemam prezime.

I da, Romkinja je, odgovaral vam yebem li vas usta :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

ljevak
Postovi: 639
Pridružen/a: 13 apr 2021, 22:23
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ljevak » 18 apr 2021, 03:55

Raonffa je napisao/la:
18 apr 2021, 00:10
kraljttbvb je napisao/la:
14 apr 2021, 10:08

Bola ja bio sa zenom i djecom tamo, sta ce meni.

A i ima neku tetovazu ruze na ruci, pa odma nije moj tip.

Inace, ubila se za Derdyoka :kafa:
Saznadoh joj ime, nemam društvene mreže jer nemam prezime.

I da, Romkinja je, odgovaral vam yebem li vas usta :mrgreen:
Susjed, ne uvlaci covjeka u probleme.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7421
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 18 apr 2021, 07:25

badblueboylivno je napisao/la:
17 apr 2021, 21:55
Nisam siguran jesam li napisao da je popizdila kad sam je odyebao kad me htjela upoznati s njim, taman je tad počeo taj totalni ignor. :rol:
Cuj da vas upozna :facepalm:

Pa kako bi te predstavila, kao svog j.baca ili kao radnog kolegu :D

Prije rata je kod nas bio lik koji je radio sa zenskom koju je udarao. I on bi tako zvao ovu sto je buba i njenog muza na druzenja sa svojom zenom. Pravo se druzili, to bila sijela, to se pite ispod saca pekle, druzilo se uveliko. Sta je bilo kad se saznalo da se ovi bubaju, to ne znam :kafa:

Inace po ovoj tvojoj prici kakva je ludaca, mozda bi za par mjeseci nakon upoznavanja tebe i tog njenog momka i trojka legla izmedju vas :zviz:
badblueboylivno je napisao/la:
17 apr 2021, 21:55
E vidiš, imao sam situaciju prije cca dvije godine, kad sam se ludo zaljubio u jednu zauzetu curu, ali nisam znao da je bila zauzeta. Izašli smo par puta, bilo mi je super, ali ni približno kao s ovom. Kad sam saznao da je zauzeta, odlučio sam odustati. Bio sam malo depresivan, pa sam to podijelio s par frendova i sa šeficom, koja je skužila (neke prezentacije i slično sam vodio s guštom prije toga, a u to vrijeme preko neke stvari, bez bacanja fora i slično, doslovno samo da odradim) da imam neki problem. Svi su mi rekli u stilu "ako je zauzeta, nije oduzeta, ne odustaj!". Odustao sam, yebiga. Ali sad sam išao u smjeru koji su mi ti "pametniji" rekli i opet ne valja. :mrgreen:
Pa gdje ti zivis pa se sve zauzete trpaju sa strane :?:
Ima li ista normalno u tom tvom okruzenju :mrgreen:
Raonffa je napisao/la:
18 apr 2021, 00:10
Saznadoh joj ime, nemam društvene mreže jer nemam prezime.

I da, Romkinja je, odgovaral vam :mrgreen:
Slatkica je, ja sam je bio nanijetio nekome sa foruma :D

Cuj ganci, ne bih nikad rekao :)
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAGarfia, kraljttbvb, Licniznanstvenik, nerkolfc, numanumaye22, Rosicky, Surreal i 27 gostiju.