Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 jan 2018, 13:38

Lillard je napisao/la:Ne vrijeđaš njega, vrijeđaš sve kojima nije do udaje ili ženidbe sa tonom da smo ovakvo syebano društvo radi takvih.
Pa po meni jesmo dijelom, iako ne govorim o tvom društvu jer si ti u Zagrebu ili zapadnom Mostaru gdje se na te stvari ipak gleda malo drugačije, vi ste već zapad :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 jan 2018, 13:43

cala je napisao/la:Nisam te uvrijedio, barem mi to nije namjera. Ja sam samo brutalno iskren.
Znam tvoj tip jer sam ja ti samo nekoliko godina mladji i doduse malo blazi slucaj. Citav zivot se fokusiras na neke druge stvari misleci da ce ljubav doci sama od sebe kad bude vrijeme. Al onda se ne okrenes, dodjose dvadesete a ti zensku dotakao nisi. Krivo ti je kad vidis jarane oko tebe kako idu s jedne na drugu a ti koji mislis da si bolji od nekih, ni kuceta ni maceta. A tek kad pocnu svadbe u drustvu...
Ma nije mi krivo zbog njih, iako ja nisam bio nikad u takvom društvu, da se razumijemo, nego meni je bilo krivo zbog mene, što ja nisam imao znanja i bio aktivniji i odlučniji u toj potrazi za tim što ja želim, ili barem što ranije nisam šeću upoznao :D
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 23 jan 2018, 14:01

rio_Ferdy88 je napisao/la:
cala je napisao/la:Nisam te uvrijedio, barem mi to nije namjera. Ja sam samo brutalno iskren.
Znam tvoj tip jer sam ja ti samo nekoliko godina mladji i doduse malo blazi slucaj. Citav zivot se fokusiras na neke druge stvari misleci da ce ljubav doci sama od sebe kad bude vrijeme. Al onda se ne okrenes, dodjose dvadesete a ti zensku dotakao nisi. Krivo ti je kad vidis jarane oko tebe kako idu s jedne na drugu a ti koji mislis da si bolji od nekih, ni kuceta ni maceta. A tek kad pocnu svadbe u drustvu...
Ma nije mi krivo zbog njih, iako ja nisam bio nikad u takvom društvu, da se razumijemo, nego meni je bilo krivo zbog mene, što ja nisam imao znanja i bio aktivniji i odlučniji u toj potrazi za tim što ja želim, ili barem što ranije nisam šeću upoznao :D
Pa o tome i pricam. Kad vidis druge krivo ti bude sto ti nisi bio aktivniji, isto kao i meni. Sve to utice na samopouzdanje covjeku. Nije tebi trebao seco ni neki peti, deseti. Tebi je trebalo da se rijesis te blage mentalne blokade i kompleksa. Moze te neko pogurat al dok ti ne rijesis stvari u svojoj glavi ne bi tebi pomogao ni Zdravko Colic licno.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 23 jan 2018, 14:08

rio_Ferdy88 je napisao/la: Jesu sad, al ne sjećam se da se ovako otvoreno pričalo o tome dok sam bio mlađi, ili moje društvo i generacija nikad nije bilo takvo, ne znam stvarno, ili možda što je manja sredina bila :hmmmmm:
Pa i nije, sigurno. Sad je to trend neki, svi solo, a svi nešto imaju s nekim.
Vjerovatno je oboje, a ima i sredina dosta utjecaja.
cala je napisao/la:Nisam te uvrijedio, barem mi to nije namjera. Ja sam samo brutalno iskren.
Znam tvoj tip jer sam ja ti samo nekoliko godina mladji i doduse malo blazi slucaj. Citav zivot se fokusiras na neke druge stvari misleci da ce ljubav doci sama od sebe kad bude vrijeme. Al onda se ne okrenes, dodjose dvadesete a ti zensku dotakao nisi. Krivo ti je kad vidis jarane oko tebe kako idu s jedne na drugu a ti koji mislis da si bolji od nekih, ni kuceta ni maceta. A tek kad pocnu svadbe u drustvu..
Sreća pa si mlađi i na vrijeme si skontao te stvari. :D
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Marsal
Postovi: 22736
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 23 jan 2018, 14:37

rio_Ferdy88 je napisao/la: :D
Ljudino šta ima sa tobom?
Kako ide sa ovom curom, daj nekih pikanterija?
Izlazite li, hodate li, dodirneš li je za ruku, poljubiš li je, je li ona zagrijana?
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 jan 2018, 15:06

Izlazimo i dalje hB, nema nikakvog dodira, to smo definisali na početku, a nije teško jer ja nisam ni navikao na to i jer znam da cura vrijedi toga. Sve drugo ide kao i obično, pokloni, kafice, večere, i sl...Čujemo se svaki dan, poruke romantičnog sadržaja već uveliko idu :D :kafa:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

FoSte95
Postovi: 12642
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 23 jan 2018, 15:53

znači svadba do kraja godine :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
harden
Postovi: 23564
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 23 jan 2018, 15:59

rio_Ferdy88 je napisao/la:nema nikakvog dodira
:shock:
Svaka ti čast kad moš' izdržati to. Nek ti je sa srećom.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 23 jan 2018, 16:12

I mogao bih shvatiti "ništa prije braka" vezu, pogotovo u njegovim godinama kad je brak blizu i neće morati toliko dugo čekati, al' bez dodira, ljubljenja, maženja itd, e to ne mogu da shvatim nikako :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Narin
Postovi: 8332
Pridružen/a: 05 avg 2011, 11:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Narin » 23 jan 2018, 16:27

Aerials je napisao/la:
cala je napisao/la:Nisam te uvrijedio, barem mi to nije namjera. Ja sam samo brutalno iskren.
Znam tvoj tip jer sam ja ti samo nekoliko godina mladji i doduse malo blazi slucaj. Citav zivot se fokusiras na neke druge stvari misleci da ce ljubav doci sama od sebe kad bude vrijeme. Al onda se ne okrenes, dodjose dvadesete a ti zensku dotakao nisi. Krivo ti je kad vidis jarane oko tebe kako idu s jedne na drugu a ti koji mislis da si bolji od nekih, ni kuceta ni maceta. A tek kad pocnu svadbe u drustvu..
Sreća pa si mlađi i na vrijeme si skontao te stvari. :D
Ma nije on nista skontao, laze.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 jan 2018, 17:27

Raonffa je napisao/la:I mogao bih shvatiti "ništa prije braka" vezu, pogotovo u njegovim godinama kad je brak blizu i neće morati toliko dugo čekati, al' bez dodira, ljubljenja, maženja itd, e to ne mogu da shvatim nikako :D
Nisam ja džabe napisao koji post prije da ću bit proglašen nazadnim i zaostalim od strane dežurnih forumskih liberala :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 23 jan 2018, 17:29

Narin je napisao/la: Ma nije on nista skontao, laze.
:lol:
Pa dobro, možda i jest skontao, al' ne radi ništa po tom pitanju.
Što ga hejtaš? :rol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 23 jan 2018, 17:51

Aerials je napisao/la:
Narin je napisao/la: Ma nije on nista skontao, laze.
:lol:
Pa dobro, možda i jest skontao, al' ne radi ništa po tom pitanju.
Što ga hejtaš? :rol:
Voli on mene malo prcat.
Nara haj na kafu :rol:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 23 jan 2018, 17:55

Vidim, nije prvi post u kojem te zajebava. :lol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 23 jan 2018, 18:22

Nazadnih pogleda na život. Kad mi se žensko svidi sviđa mi se da je kroz nju prošo kilometar kurca.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 23 jan 2018, 18:58

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:I mogao bih shvatiti "ništa prije braka" vezu, pogotovo u njegovim godinama kad je brak blizu i neće morati toliko dugo čekati, al' bez dodira, ljubljenja, maženja itd, e to ne mogu da shvatim nikako :D
Nisam ja džabe napisao koji post prije da ću bit proglašen nazadnim i zaostalim od strane dežurnih forumskih liberala :mrgreen:
Gdje sam te ja proglasio nazadnim? :D

Samo kažem da je meni to čudno, a ti svakako imaš puno pravo na to što radiš :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8088
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la muhamedhulk » 23 jan 2018, 19:21

Kod mene je po vjerskoj osnovi. Musliman sam i onda se pridrzavam propisa (koliko mogu). Tako i vezano za zeMske.
Naravno 'nista prije braka' a nije da nisam mogao. :D Bilo je kriznih slucajeva ali sam se izvukao na vrijeme :mrgreen: Dok sam bio mladji (srednjoskolac) bio sam kao slobodniji ali sad kao stariji i pametniji - nema vise barkanja dje ne treba i poljubaca. :D

I nikad nisam zalio sto ja kao ne gizu i sl. Jer sam uvijek imao taj osjecaj da ne valja to prije braka. Valjda odgoj.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 23 jan 2018, 19:24

Rio zna biografiju prvih 100 na xvideos a vamo prosipa fola tradicija. :mrgreen:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la miki_92 » 23 jan 2018, 19:40

Penaltiky je napisao/la:Rio zna biografiju prvih 100 na xvideos a vamo prosipa fola tradicija. :mrgreen:
musliman na baterije :mrgreen:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Barbarossa » 23 jan 2018, 19:41

:x
Penaltiky je napisao/la:Rio zna biografiju prvih 100 na xvideos a vamo prosipa fola tradicija. :mrgreen:

:urnebes: :lol:
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.