Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 11 nov 2018, 02:35

kobe24 je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la:.
Imate li vi tamo kakvu medresu u Rozajama? Je li tu Isa-begova medresa i jesu oni ona dobra strana sandzackih muslimana s hafizom Kujevicem na celu? Sinoc poslije jacije sjednem 20-ak minuta ispred medrese u Tuzli i dodjose neki momci do mene da me pitaju gdje je mesdzid. Ranije sam cuo da su dosla dva autobusa iz Rozaja, pa sam po naglasku povezao da su i ovi momci od tamo. Uglavnom, za to vrijeme sam vidio jedno 30-40 mualima i bile su sve ljepsa od ljepse. :ljepota: Imas li tu kakvog utjecaja, da mi nabacis sta? :mrgreen:
Imaju dvije medrese, al' to ti je bas ta, sejh mi rece da je na putovanju, znaci tamo je :D .

A sto se tice djeva, e prije ces ti meni nabaciti neku nego ja tebi, apsolutno nijednu ne znam :mrgreen: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 11 nov 2018, 02:54

Nail for Real je napisao/la: Imaju dvije medrese, al' to ti je bas ta, sejh mi rece da je na putovanju, znaci tamo je :D .

A sto se tice djeva, e prije ces ti meni nabaciti neku nego ja tebi, apsolutno nijednu ne znam :mrgreen: .
Ma bjezi ba, nikakvog hajra od tebe. :mrgreen:

Kud nisam znao da je to prava medresa, da se ponudim tim djevojcicama i pokazem im ljepote Tuzle. :lol: Stvarno sam vidio nekoliko bas lijepih curica, mada mene iskreno malo iritira taj vas naglasak. :mrgreen:

Koji je sejh u pitanju, nije valjda Abdurrahman? :o Koliko sam ja shvatio, te sandzacke medrese relativno cesto dolaze u Tuzlu vikendom, tj. prespavaju u nasoj medresi i naredni dan idu za Srebrenicu. Eto taman se i ti ubaci s njima u taj bus i bujrum u Tuzlu na par dana. :D
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 11 nov 2018, 02:58

Ma kakve medresantice i ja brate, nemam ja pricu za njih :D. Pokuso sam sa dvije, tri i vidio ne ide i batalio taj posao, sta ja znam, treba tu dosta marifetluka valjda haha :D.

A ako hoces, mogu ti nabaviti neka imena preko jednog jarana, nije to tesko :D.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

FoSte95
Postovi: 12639
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 11 nov 2018, 10:15

Penaltiky je napisao/la:Nelt jel Štefko :mrgreen:
jest, jest :mrgreen:

@Derdiyok - a bude ih nešta malo al to nama daju da pojedemo :kafa:

samo reci kada hoćeš, pare nisu problem :rol:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 11 nov 2018, 10:19

Gledaj ovih perverznjačina maloljetnice ganjaju. :mrgreen:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la haris004 » 12 nov 2018, 16:45

Cijelo ovo ljeto proveo sa jednom djevojkom. Imala je djevojka svojih mušica, imao sam i ja da se ne lažemo, ali bilo nam je prelijepo. Imali smo tako divan odnos, divnih razgovora i doživljaja, i fakat sam se zaljubio u nju. Nekako krajem osmog mjeseca malo smo se posvađali na neko vrijeme i nismo se vidjeli možda 10ak dana, ali smo odnos održavali pisanjem. Za to vrijeme znao sam da ide u inostranstvo kod svojih, da će biti tamo neko vrijeme i da će tu biti problema.
I hajde, dogovorili se mi izać napolje tokom sedmice i sve je to super. I taj jedan dan treba se nikako ne javlja. Rekla je otić do grada da kupi neke posljednje stvari koje joj trebaju za put i nije se javljala. Oko 10 uvečer zove kaže hajde napolje, ja reko ne pada mi na pamet jer sam bio iznerviran što se nije javljala cijeli dan. Sutradan pišemo reko haj nema veze za ono sinoć, danas ćemo se vidit, kaže ona sumnjam, jer sam ja na putu za Holandiju. Ja osto syeban i napišem joj samo "sve najbolje". Od te poruke je prošlo 85 dana bez ikakvog razgovora da bi danas saznao da se vraća ove sedmice.
Treba reći da ne koristim društvene mreže tako da stvarno nisam imao pojma gdje je, šta radi, tako da nemam pojma šta da očekujem sad. Za nju znam da se zaljubila u mene, poznajemo se 10ak godina, imamo prelijep odnos, nije tip cure koji izlazi i glupira se nego je fakat cura za ženit. Mene što se tiče sad bih pokušao ponovo ali..
Prošlo je toliko vremena i bez pisanja. Da se javim sad, bezveze je. X puta sam razmišljao kako ću je zagrlit kad je naredni put vidim, mislim da bi se rasplakao kao curica kakva. Tako da ja nemam pojma šta sad da radim.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 12 nov 2018, 16:55

Mevlana medresa crijevo i shisha
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 12 nov 2018, 19:29

haris004 je napisao/la:.
Javi joj se brate i zovi je na kafu odmah. Nemoj pocinjati nikakvu konverzaciju preko poruka, jer tako mozete pokrenuti te osjetljive teme, posvadjat cete se opet i eto belaja. Uzivo je sve drugacije. Ja sam generalno neko ko tjera taj ponos do maksimalnih granica, ali nema ni od toga nista. Ako je ne budes zvao, kajat ce se sigurno i imat ces u glavi šbb-kbb varijante, a ovako ces znati na cemu si. Cak i da te odbije i kaze da ne zeli vise da cuje za tebe, znat ces bar da si pokusao. :D
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ramiy » 12 nov 2018, 20:15

Zovi je na kafu i kad pristane nemoj otici ni javljati se vise.
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
Marsal
Postovi: 22714
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 12 nov 2018, 20:22

Da joj je imalo stalo, da te imalo voli, da je imalo zaljubljena ne bi prosla 3 dana, a ne 3 mjeseca da ne stupi u kontakt sa tobom. Pisi propalo.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 12 nov 2018, 20:25

Pa isto to se može i za njega reći. Što on ništa nije pisao?
Javi se, ne gubiš ništa, a možeš dobiti dosta toga.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Marsal
Postovi: 22714
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 12 nov 2018, 20:26

Aerials je napisao/la:Pa isto to se može i za njega reći. Što on ništa nije pisao?
Javi se, ne gubiš ništa, a možeš dobiti dosta toga.
Muskarci su vise ponosni pa su spremni istrpit makar umrli, djevojke nisu takve, barem iz mog iskustva.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 12 nov 2018, 20:29

Ma ima i nas takvih. Treba pokušati pa šta bude. Makar će znati na čemu je.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 12 nov 2018, 20:29

Zguzi to i ostavi je nek plače
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ramiy » 12 nov 2018, 20:31

Osim13 je napisao/la:Zguzi to i ostavi je nek plače
Nek joj cvaju ostavi ili 19,90KM :rol:
eto igrao sam se sa anketom sa svoja 3 profila :mrgreen:
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 12 nov 2018, 20:35

Ramiy je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Zguzi to i ostavi je nek plače
Nek joj cvaju ostavi ili 19,90KM :rol:
eto igrao sam se sa anketom sa svoja 3 profila :mrgreen:
:rol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Federer17
Postovi: 7130
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 12 nov 2018, 20:42

Marsal je napisao/la:Da joj je imalo stalo, da te imalo voli, da je imalo zaljubljena ne bi prosla 3 dana, a ne 3 mjeseca da ne stupi u kontakt sa tobom. Pisi propalo.
:thumbup: Ne bih bas bio tako iskljuciv kao ti sto se njenih osjecanja tice, ali definitivno se slazem da joj se ni slucajno ne javlja, niti da izlazi s njom ako bi se ona javila. To bi znacilo -kad mi je dosadno, nek imas ti tu da se malo zabavim.

Aerials, pa mozda zato sto je ona ispala kriva pred sami taj polazak u Holandiju. Covjek joj to jos oprostio, zaboravio, a ona hladno da vec ide tamo, ni da pomisli da izgladi zabrljano.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 12 nov 2018, 20:48

Što je ispala kriva, što je bila u obavezama? Možda su je roditelji cijeli dan mrcvarili da ide nekoj rodbini da se pozdrave i tek je navečer našla vremena da s njim bude, i kad mu se javila on bio odvratan? Kasno je bilo već kad je njemu iz dupeta u glavu došlo.
Ne treba uvijek samo jednu stranu priče gledati, niko ne zna šta se dešavalo s njom taj dan.
Mada je ovdje po meni jedan veći problem to što (izgleda) oni nisu komunicirali o tome kad ona tačno ide i ispalo je kako je ispalo.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ramiy » 12 nov 2018, 20:55

Cuj nije imala vremena haha
Za prave ljude uvijek nadjes vrijeme
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 12 nov 2018, 20:57

Pa imala je, al' je on napuhao nos kad je ona mogla.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: alemsa, Amazon [Bot], nerkolfc, VensanKasel i 33 gosta.