Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 19 jan 2019, 15:19

Zato što je viđenije tako u masi :')
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 19 jan 2019, 15:55

@cala

Ma najgore što su se ti "moji" slučajevi dešavali u pola dopisivanja, odjednom zviz taj inbox sa porukama. A kad bolje razmislim, ni to nije bilo slučajno, ja bio skroz pasivan po pitanju sljedećeg koraka (što mi se često dešava, javim se nekoj koja mi se sviđa, kroz razgovor skontam da mi se i ne sviđa i onda to sve ode na neko bezveze dopisivanje), onda iskuliram i takvu vrstu "poruke", pa me pokuša gurnuti u frendzonu sa nekakvim svakodnevnim besmislenim dopisivanjem, pa ja se ušutim, pa se ona naljuti i tako se to fino završi :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 19 jan 2019, 15:59

Raonffa je napisao/la:@cala

Ma najgore što su se ti "moji" slučajevi dešavali u pola dopisivanja, odjednom zviz taj inbox sa porukama. A kad bolje razmislim, ni to nije bilo slučajno, ja bio skroz pasivan po pitanju sljedećeg koraka (što mi se često dešava, javim se nekoj koja mi se sviđa, kroz razgovor skontam da mi se i ne sviđa i onda to sve ode na neko bezveze dopisivanje), onda iskuliram i takvu vrstu "poruke", pa me pokuša gurnuti u frendzonu sa nekakvim svakodnevnim besmislenim dopisivanjem, pa ja se ušutim, pa se ona naljuti i tako se to fino završi :lol:
kad one kontaju da mene zanima šta su radile danas ili kako im je bilo na poslu/faksu :lol: ako vidim da nema ništa od izlaska, seen odma :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 19 jan 2019, 16:02

Lillard je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:@cala

Ma najgore što su se ti "moji" slučajevi dešavali u pola dopisivanja, odjednom zviz taj inbox sa porukama. A kad bolje razmislim, ni to nije bilo slučajno, ja bio skroz pasivan po pitanju sljedećeg koraka (što mi se često dešava, javim se nekoj koja mi se sviđa, kroz razgovor skontam da mi se i ne sviđa i onda to sve ode na neko bezveze dopisivanje), onda iskuliram i takvu vrstu "poruke", pa me pokuša gurnuti u frendzonu sa nekakvim svakodnevnim besmislenim dopisivanjem, pa ja se ušutim, pa se ona naljuti i tako se to fino završi :lol:
kad one kontaju da mene zanima šta su radile danas ili kako im je bilo na poslu/faksu :lol: ako vidim da nema ništa od izlaska, seen odma :lol:
Ma ja, mene to izluđuje, a najgore što znam i masu veza koje se zasnivaju na tom dopisivanju ko je kad otišao u wc i slično.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 19 jan 2019, 16:39

Raonffa je napisao/la:
cala je napisao/la:I uzivo nije puno drugacije. Ako mislis da si jedini koji je prisao curi da se upoznate, grdno se varas. A sto se tice tog nekog omjera u porukama, pa ni muskarac se nikad ne javlja samo jednoj curi.
Jest brate, al' uživo ti nijedna neće reći "joj evo baš prije tebi mi je prišlo 20 momaka", ovo preko društvenih mreža se radi baš smišljeno i planski, a ono ispadne lafo slučajno.

A to za muškarca, istina, al' poenta ženskih poruka je u tome što su nepročitane, kao da je ona neki nivo kontaš.

Nije meni problem to, svejedno mi da li se dopisuje sa 100 likova ili samo samnom, ja svoje furam svakako, nego mi ono jadno kako neofirno glumi ribu neku. Ne radi to svaka naravno, al' bilo je slučajeva.
Zato nikad ne textas sa curom ako ste se upoznali uzivo.

Vrlo prosto, textas samo da ugovoris sastanak. Ja pridjem trebi (prici trebi mi je kao napisat post, znaci bez pola muke) "sta ima kako je" , kako se zoves, ona kaze ne bitno Sara, nikad ne govoris svoje ime, nego cekas da te pita, ako te ne pita kazes drago mi je sto smo se upoznali Sara, ako te opet ne pita, pitas jos jedno pitanje "odakle si" kae Mostara, pitasa kako je tamo, ako samo odgovori "fino", neas sta tu trazit, ne svidjas se curi u 9 od 10 slucajeva. A ako te pita, pa ti kae joj u Mostaru mi je bilo bla bla bla, svidjas joj se, onda joj kazes "e moram ici ali bi stvarno volio da popricamo jos, daj mi broj". Izvadis telefon i das joj kao da ti je to maciji kasalj. Kad ti da, kazes joj odma tu, poslat cu ti poruku da inas i ti moj, i vise je ne textas nikako. Ako si je upozno u petak, ne textas do ponedeljaka, ako si je upozno u subotu do utorka. Ako je dala tu noc 10 brojeva, 98% muskaraca ce je textat odma sutradan sa glupim zvakama, ti se odvajas da si drugaciji. Kad je textas u ponedeljak recimo kaes "cao sta ima" (ne bitno), kad odgovori kaes "kad ces biti slobodna da se vidimo", ona ti kaze cetvrtak, dogovoris mijesto i vrijeme. Kad ti kaze ok valja, kazes "ako sta isoadne javi, u suprotnom vidimo se tamo". I neas sta vise textat o suncu i mjesecu. Sta se desava, sta se meni desavalo i svim muskarcima uzmes tako broj pa pocnes bacat zvake neke da ti je da je nasmijes itd. gluposti a sta se desi kazes neku glupost i upropastis s curom. Kad odes na sastanak, nikad ne spominjes niti ugovaras slijedeci, kaes vidjet cemo ako te pita. Samo sega zezancija, nista previse ozbiljne price, akp spominjes bivse samo u pozitivi, moras biti pozitivan generalno, nikakva negativna energija. Kad se zavrsi sastanak nikad je ne textas prvi, ako joj je bilo fino dobit ces poruku (obicno kroz sat vremena), tipa "hvala ti, bilo mi je fino" ne bitno, onda odgovoris "i meni, kad si opet slobodna da se vidimo" i opet ugovoris i opet isto. Akl te rexta u medjuvremenu, a to se obicno desi nakon drugog sastanaka, textat ce ti nesto random tipa sta radis, kakav ti je dan zvake. Odgovori ali nskonnajmanje sat dva tri, i to kratko, uvjek se pravis da si zauzet i kad nisu. Ako pocne neke zvake kaes jedva cekam da ti sve ispricam kad te vidim u petak itd. Tako mjesec-dva zavisno koliko joj se svidjas i koliko stvari radis pravilno, ali kroz taj period ako radis vise stvari tacno nego pogresno ce se zaljubit u tebe. Neas sta textat, sa sta ga sam treba upropastio kad sam bio mladji kontajuci da se trebamo dopisivat o jutra do sutra da joj bacam fore i fazone, a ono samo pocnes primjecivat kako joj duze treba da odgovori, a odgovori sve kraci, pa nakva cudnost, ps je pocnes textat da forsiras itd. Gluposti
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 19 jan 2019, 16:58

slika
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 19 jan 2019, 19:32

:kafa:

slika
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 19 jan 2019, 19:36

Mašala, ljubomoran sam :ljepota:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 19 jan 2019, 19:48

Kod ove jedan prstići ko Menprom Rostljske kobaje
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 19 jan 2019, 19:57

al se sjebu kad ih pitas koja si ti na slici
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 19 jan 2019, 20:03

Yebi ti to, imaš tri različita predvorja a ne moraš se brinuti hoćel druga saznat, plus ako je jednoj mrsko nije drugoj i tak et
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 19 jan 2019, 20:08

Osim13 je napisao/la:Yebi ti to, imaš tri različita predvorja a ne moraš se brinuti hoćel druga saznat, plus ako je jednoj mrsko nije drugoj i tak et
dogovore se i dobiju sve 3
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
bega_afc
Postovi: 13694
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bega_afc » 20 jan 2019, 00:34

Alem, poznatiji u raji k'o Orbit. :mrgreen:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 20 jan 2019, 00:41

bega_afc je napisao/la:Alem, poznatiji u raji k'o Orbit. :mrgreen:
Ima na chatu post, kaže dobro mu dođe znanje đe sve Romi obitavaju pa kad upozna djevojku prvo to ispita :rol:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 20 jan 2019, 00:43

Helćo što mi ne javi za prepucavanja, ja konto opet koze kače kad vidim oravi dernek bio
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 20 jan 2019, 00:44

Osim13 je napisao/la:Helćo što mi ne javi za prepucavanja, ja konto opet koze kače kad vidim oravi dernek bio
Nisi mi pohvalio 10 years challenge Praljka, a jesu prećerali s kozama jbt
Zadnja izmjena: Penaltiky, dana/u 20 jan 2019, 00:45, ukupno mijenjano 1 put.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 20 jan 2019, 00:45

Penaltiky je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Helćo što mi ne javi za prepucavanja, ja konto opet koze kače kad vidim oravi dernek bio
Nisi mi pohvalio 10 years challenge Praljka
Čekaj dok dođem, listam stranicu po stranicu
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 20 jan 2019, 01:01

Penaltiky je napisao/la:
bega_afc je napisao/la:Alem, poznatiji u raji k'o Orbit. :mrgreen:
Ima na chatu post, kaže dobro mu dođe znanje đe sve Romi obitavaju pa kad upozna djevojku prvo to ispita :rol:
Pa to kad je nasa jer bi imala potencijal za nesto svatas

@bega

Pa zato jer sam gino, ali onda kad provedes dosta vremena sa zenama, izlasci, prilazenja, barenje itd. Onda vidis kako sta fukcionira i prolazi

slika

Ovu sam upozno neku noc, i na licu mijesta ugovorio sastanak, i vidis kako mi je sutradan dala glup izgovor lafo ima neki kickball, kakav kickball glupa zvaka. Ali eto ostavila je prostor kao "kad si ti slobodan", sto nikad ne govoris nego iskljucivo pitas kad je ona, ugovoris i neas sta se dopisivat vise. Ako me izradi i u nedelju necu joj se vise nikad ni javit i cao, a u medjuvremenu uzimas od ostalih brojeve. Ne smije te nista pogadjat, samo picis
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 20 jan 2019, 01:02

Al žensko koje se tako ponaša je rava?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 20 jan 2019, 01:09

Penaltiky je napisao/la:Al žensko koje se tako ponaša je rava?
Jebga tebi se moze ti si musko :rol:
Pa necu je zenit, j.ebte te ona :rol:

P.s. vecina zena daje brojeve, i ima ih po nekoliko s kojim se vidjaju dok im ne preraste u vezu. Sto nes i ti ako si slobodan, libo te. Imas nekoliko pa s kojom te put odvede u vezu
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.