Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 21 avg 2019, 09:24

Pih, amateurs.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5738
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la JohnCleese » 21 avg 2019, 11:14

Ovo vam govorim iz uvjerenja ne iz inata kao rezultat direktnog negativnog iskustva, a vi kako hocete.

Zastitmo se dok nije kasno, izgradimo kapsule oko sebe. Sacuvajmo dostojanstvo
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ponos Torina » 21 avg 2019, 11:49

SFF :salut: :salut:

usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1196
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ArtVandelay » 21 avg 2019, 18:25

JohnCleese je napisao/la:Ovo vam govorim iz uvjerenja ne iz inata kao rezultat direktnog negativnog iskustva, a vi kako hocete.

Zastitmo se dok nije kasno, izgradimo kapsule oko sebe. Sacuvajmo dostojanstvo

Ne kazu dzaba "sto dalje od zena, to blize Bogu".

:kafa:
Narod koji podnese konačnu žrtvu za život i slobodu ne može biti poražen.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 21 avg 2019, 22:46

QUARTERBACK je napisao/la:
ne seri dok si kalemio kolegicu dobra ti je bila :mrgreen:
Pa rekoh, sve mimo posla je okej. :mrgreen: Jarane da vidiš žena pored firme, tamo gdje je Waikiki znaš. :bow:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 22 avg 2019, 01:57

Kako sam kurate sreće u zadnje vrijeme sa curama, to nisu istine braćo moja napaćena...

Prije 10ak dana saznam da se raspitivala za mene jedna haos dobra **** prije par mjeseci, ono svidio joj se al' nije znala kako da dođe do mene (u suštini mogla je, ako ništa mogla mi je saznati ime i dodati me na ig, al' to ti je ono pročitaj mi misli pa se ti meni javi, jer ja sam ipak žensko). Mislim, u principu i nismo bili povezani nikako, nismo imali zajedničkih prijatelja/poznanika, nije to ni moglo doći nikako do mene.

Mada, ja sam primjetio nekad proljetos neke poglede jednu noć al' ono kontate reko tripujem se, baš vrha treba, šta ima ona mene gledati.

I nedavno eto, jedan moj haver krene se zabavljati sa njenom drugaricom (prije predobrom drugaricom dok su išle u školu, sad nisu toliko dobre, različit fax i to, ponekad kafu popiju) i uglavnom jednu noć sjedimo ja, jaran i ta njegova cura/njena drugarica i govori ona meni ti se se eto pravo svidio njoj prije par mjeseci, nije to moglo doći do tebe, al' sad ima momka. I sad ja ono glumim normalno da mi je beskurac, u smislu super što si mi rekla drago mi je, ima momka Bože moj, nek' joj sretno.

Kasnije govorim tom haveru kad smo sami ostali, reko brate bolje da mi nije ni rekla ovo, odglumio sam da mi je beskurac, a došlo mi je da prevrnem kompletan sto od muke, govori mi haver i meni u tvoje ime, jer fakat je jedna od boljih cura u gradu (kad sve uzmeš u obzir).

Haj' zapratimo se mi tu noć na ig, gledam joj slike evo 10 dana i kontam da ga odsječem kol'ko sreće nemam :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ultrabosnia
Postovi: 200
Pridružen/a: 17 maj 2019, 15:40
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ultrabosnia » 22 avg 2019, 02:11

Raonffa je napisao/la:Kako sam kurate sreće u zadnje vrijeme sa curama, to nisu istine braćo moja napaćena...

Prije 10ak dana saznam da se raspitivala za mene jedna haos dobra **** prije par mjeseci, ono svidio joj se al' nije znala kako da dođe do mene (u suštini mogla je, ako ništa mogla mi je saznati ime i dodati me na ig, al' to ti je ono pročitaj mi misli pa se ti meni javi, jer ja sam ipak žensko). Mislim, u principu i nismo bili povezani nikako, nismo imali zajedničkih prijatelja/poznanika, nije to ni moglo doći nikako do mene.

Mada, ja sam primjetio nekad proljetos neke poglede jednu noć al' ono kontate reko tripujem se, baš vrha treba, šta ima ona mene gledati.

I nedavno eto, jedan moj haver krene se zabavljati sa njenom drugaricom (prije predobrom drugaricom dok su išle u školu, sad nisu toliko dobre, različit fax i to, ponekad kafu popiju) i uglavnom jednu noć sjedimo ja, jaran i ta njegova cura/njena drugarica i govori ona meni ti se se eto pravo svidio njoj prije par mjeseci, nije to moglo doći do tebe, al' sad ima momka. I sad ja ono glumim normalno da mi je beskurac, u smislu super što si mi rekla drago mi je, ima momka Bože moj, nek' joj sretno.

Kasnije govorim tom haveru kad smo sami ostali, reko brate bolje da mi nije ni rekla ovo, odglumio sam da mi je beskurac, a došlo mi je da prevrnem kompletan sto od muke, govori mi haver i meni u tvoje ime, jer fakat je jedna od boljih cura u gradu (kad sve uzmeš u obzir).

Haj' zapratimo se mi tu noć na ig, gledam joj slike evo 10 dana i kontam da ga odsječem kol'ko sreće nemam :mrgreen:
A bude tih sranja, treba neka sabrana djela napraviti na ovu temu. Ima finih prica sa foruma :urnebes:
I kad ti budu svi leđa okrenuli

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 22 avg 2019, 02:25

Raonffa je napisao/la:
Haj' zapratimo se mi tu noć na ig, gledam joj slike evo 10 dana i kontam da ga odsječem kol'ko sreće nemam :mrgreen:
Ti nju prvi zapratio nakon tog saznanja :roll:
Nego, da ne znaš Harisa Softića. Dele, Dela, tako ga zovu, istetoviran po rukama :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
harden
Postovi: 23588
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 22 avg 2019, 02:27

Puno forumasa se moze pronaci u toj prici :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 22 avg 2019, 03:07

Derdiyok je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Haj' zapratimo se mi tu noć na ig, gledam joj slike evo 10 dana i kontam da ga odsječem kol'ko sreće nemam :mrgreen:
Ti nju prvi zapratio nakon tog saznanja :roll:
Nego, da ne znaš Harisa Softića. Dele, Dela, tako ga zovu, istetoviran po rukama :mrgreen:
Jest, što?

Znam ga iz viđenja onako, ne znam ga lično, čovjek stariji dosta od mene.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5738
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la JohnCleese » 22 avg 2019, 08:58

Budi sretan sto te fortuna pogledala i sto se zlo vrlo brzo na drugog svalilo.
Izgradi kapsulu oko sebe. Cijepi se protiv zla. Citajuci ovo tvoje jadikovanje ipak pokazujes kakve-takve predispozicije da se spasis.

Sta ona ima mene gledati ? je odlicano za pocetak, isto tako pokazivanje karaktera beskurca prilikom price o zenama je pohvalno, ali da to pocenes primjenjivati iz ubjeđenja, a ne da to bude izraz glume...
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 22 avg 2019, 09:23

Meni loše nakon faraonove priče
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ASD » 22 avg 2019, 09:35

harden je napisao/la:Puno forumasa se moze pronaci u toj prici :mrgreen:
Ma nema onde ništa. Čim ti moraš praviti prvi korak.
Ništa što se ne dešava većini nas, a da ništa ne bude. :D

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rokoko87 » 22 avg 2019, 09:58

RipFaraon
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 22 avg 2019, 12:59

ASD je napisao/la:
harden je napisao/la:Puno forumasa se moze pronaci u toj prici :mrgreen:
Ma nema onde ništa. Čim ti moraš praviti prvi korak.
Ništa što se ne dešava većini nas, a da ništa ne bude. :D
Ma nema tu ništa svakako, ima cura momka, a kad/ako prekine ko živ ko mrtav do tada, tako da i ne računam na to uopšte, osim ako ne prekine u narednih par dana :mrgreen:

@Osim

Her Šika, blagodarim :mrgreen:

@Rokoko

I Bogi je jednom bio u ovakvoj situaciji, svi to moramo proći :ljepota:

@JohnCheese

Koja je tebi paša yebala znanje, pa si pošao tako razmišljati? :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 22 avg 2019, 13:10

Ti mora da si neka lafčina ko Ljiljan pa te stalno te cure gledaju
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 22 avg 2019, 14:33

Haj ba legendo mene si naš'o jahat :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 22 avg 2019, 14:43

legenda reala je napisao/la:Ti mora da si neka lafčina ko Ljiljan pa te stalno te cure gledaju
Izgleda da smo jedino Ljiljan, Aki i ja lijepi na ovom forumu.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 22 avg 2019, 16:15

Justin je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Ti mora da si neka lafčina ko Ljiljan pa te stalno te cure gledaju
Izgleda da smo jedino Ljiljan, Aki i ja lijepi na ovom forumu.
Ljiljan je frajer u kompletu vas dva ne znam i Faraon je sigurno čim ga top ribe gledaju
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 22 avg 2019, 16:46

Mene zagledaju djevojke sumnjivog morala. Nije ni čudo što se kaže da se suprotnosti približavaju.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.