Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 09 apr 2021, 23:28

Captain4 je napisao/la:
09 apr 2021, 21:18
rio_Ferdy88 je napisao/la:
09 apr 2021, 21:16
Captain4 je napisao/la:
09 apr 2021, 21:15

Ma kakav @delinjo, on kad se oženi dvadeset minuta pristupa forumu će imati sedmično. Sad nek kara ove razuzdane sarajevske milfare, dok ga žena pod svoje ne stavi. :mrgreen:
Misliš onako kao Bodija :mrgreen:
Od najvećeg yebača Dobrinje će postat najveći papučar Hamburga. :mrgreen:
Odbijam da vjerujem sta pisete. :kafa:
bombaysaphire je napisao/la:
09 apr 2021, 22:06
Justin je napisao/la:
09 apr 2021, 20:05
delinjo je napisao/la:
09 apr 2021, 19:30
Jes ,kriv on sto se nekome zena karindja :rol: :rol:

Sve neke moralne velicine ,vecinom moralisu i glume postenje oni koje nece niti jedna riba (nista licno ovdje protiv nekoga pricam opcenito)..

Ovi likovi sto pricaju tako o tom emoralu,sutra kad ih zena prevari otici ce srati tom liku sa kojim je bila,nece svojoj zeni a reci,nikad ovako muskarci nisu mlaki bili..
Tako je, budimo realni. On ne poznaje muza joj i nema potrebe da ga se krivi jer mu je zena kurava. Jedino sto se treba cuvati jer se znala glava gubiti zbog toga.

A zene su cudne. Sto si bolji prema njoj vece su sanse da ce te varati.
Aj ba ne kenjaj više , dobro te ba . Kad si prema nekom dobar, biće dobar prema tebi . Kad si prema nekome loš , biće loš prema tebi .

Šta je fazon , od milion slobodnih žena on našao zauzetu ? Eto nije znao ? Nije al' u qrcu , neko hoće da se hvali u društvu kako yebe udatu ženu ...
Ja kazem kako jeste, a ti vjeruj sta hoces. Dobri i fini u pravilu najebu. :salut:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la wolfie » 09 apr 2021, 23:44

Nema veze je l' udata, razvedena, droca, sestra od jarana vako nako, bitno da je mršava jer mršave su čiste.
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

Avatar
Apolon
Postovi: 2191
Pridružen/a: 04 apr 2021, 15:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Apolon » 10 apr 2021, 00:00

Zanimljive rasprave :beba:
Bio je i bog streličarstva, a njegove strijele nikad nisu promašile metu👈

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Robust » 10 apr 2021, 00:14

neces se buditi svako jutro pored nje da ti sta bude neugodno niti ti je rod da se osjecas bolesno puknes i iskoristis priliku ako vi necete ima ko hoce veoma jednostavno

i trazite cure koje piju mnogo je bolje sve uz alkohol a ne one koje cuclaju samo zeleni čaj :sick:

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la wolfie » 10 apr 2021, 00:16

Ja poštujem djevojke al treba da se zna ko je glavni
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Robust » 10 apr 2021, 00:22

takve vecina je karao svako sta se tu ima postovati opali se i kud koji mili moji hahahahha 😂
ono hoces izlete vikendice opijanja i te stvari bome lutko moras ss potruditi
al dobro ovo vam dolaze savjeti od osobe koja nikad nece biti sa nekom normalnom zenskom osobom jer mi nije zanimljivo to mora uvijek biti udarena u glavu

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la TheChief » 10 apr 2021, 00:23

wolfie je napisao/la:
10 apr 2021, 00:16
Ja poštujem djevojke al treba da se zna ko je glavni
:D


Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la wolfie » 10 apr 2021, 00:26

Razlika je između neeeh i ne
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

Bajramovic1999
Postovi: 1083
Pridružen/a: 24 jun 2020, 16:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bajramovic1999 » 10 apr 2021, 00:42

Zao mi je ljudi koji su tek sad shvatili koliko je Nixa Zizu mentalno zaostao, a vec godinama je lik isti, klasicni primjer kompleksa nize vrijednosti. Sta reci o liku koji je varao koga je stigao, pucao se sterodima a pricao o motivaciji i zdravom zivotu...i da ne zaboravim lik je yebeno lazirao saobracajnu nesrecu kako bi prikrio oporavak od operacije produzenja nogu. Da, dobro ste procitali, lik je toliko utucen u mozak da je pristao da mu doktori lome yebene kosti kako bi bio visi za 1-2 cm.

Sad je stigao do toga da pravda silovanje i opet pravi budalu od sebe, vidim bas fino napreduje. Nek se nadju neke budale i siluju njegovu sestru/rodicu, pa poslije fino kazu "ne postoji Ne, trazila je". Ista logika kao njegova.

Cure imaju pravo hodati u cemu hoce, a muskarci ih ne smiju dirati bez njihovog pristanka, valjda je to u Europi u 2021. godini svima jasno. Imamo jasno napisane zakone sta je dopusteno, a sta ne, i nema tu sta Miroljub Petrovic pricati i bulazniti o teologiji, nekim demonima, bogovima i ostalim glupostima.

Btw. poserem se na drzavu i drustvo u kojem je degenerik Miroljub Petrovic u centru paznje. Takvi likovi u razvijenim zemljama idu na terapije kako bi se osvijestili i prilagodili zajednici.

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la delinjo » 10 apr 2021, 01:17

bombaysaphire je napisao/la:
09 apr 2021, 22:57
OldFashioned je napisao/la:
09 apr 2021, 22:52
bombaysaphire je napisao/la:
09 apr 2021, 22:50

Ama jesam u toku , ne moraš poznavati tu osobu .

Evo iskreno napiši , je li bio fazon "tuđe slađe" ili nešto drugo ? Od toliko slobodnih žena , što baš sa zauzetom ?

Ok , možda sam ja staromodan ( ironija je l' ) .

Otkud ti to da te ja ganjam , pa i LeBrona spominješ :rol: :rol: ? To što ti se nakačim , znači da te cijenim kao forumaša , počinjem sumnjati u tvoj oldfašnd ;)

Reći ćemo samo da je bila nimfomanka.
Ne brini, itekako sam ja stara garda, pitaj epi-ja, njemu to najviše ide na rinuka ;)
Ama znam da jesi , zato me i začudilo sve ovo .
Ma dobar je @Epidaurus , baš dobar momak , nego na ovome forumu fura nešto što nije , ali to je druga tema .

Pa mogao si odmah napisati da je nimfomanka , yebo te patak , ne bi bilo nikakve rasprave .
Upoznat sam sa sličnom situacijom , drug mi je bio u "šemi" , nayebao samo tako :rol:

E to mene ubija u pojam kod njega,vidis da je momcina ali jednostavno samo je dovoljno da nemas misljenje kao on i gotovo ,poludi imam utisak da je izvan sebe onda i samo po tastaturi lupa ,a kazu mi da je uzivo bas rega decko :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 10 apr 2021, 01:30

Nisam znao da je ovoliko ljudi ljubomorno na Nixu.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BosniaBoston » 10 apr 2021, 01:41

Justin je napisao/la:
10 apr 2021, 01:30
Nisam znao da je ovoliko ljudi ljubomorno na Nixu.
Greivise ne zajebavaj, lik je ozbiljan degenerik. Haj “dobro” ovo za silovanje i produzavanje nogu, al što djeci krade lovu preko magic unboxa je kriminal
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
rishovski
Postovi: 2716
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rishovski » 10 apr 2021, 01:50

BosniaBoston je napisao/la:
10 apr 2021, 01:41
Justin je napisao/la:
10 apr 2021, 01:30
Nisam znao da je ovoliko ljudi ljubomorno na Nixu.
Greivise ne zajebavaj, lik je ozbiljan degenerik. Haj “dobro” ovo za silovanje i produzavanje nogu, al što djeci krade lovu preko magic unboxa je kriminal
Pa za te stvari su krivi roditelji,koji gurnu telefon i racunar u ruke vlastitoj djeci i puste ih da prate retarda i jos im daju i lovu da kupuju njegove majice,dukserice itd... Sve je to nemar roditelja sto ne znaju na kakvog debila im djeca trose struju,internet.. Djeca su najmanje kriva za to,jer oni lovu mogu samo dobiti,zaradit tesko...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 10 apr 2021, 06:31

Federer17 je napisao/la:
09 apr 2021, 18:45

Zato sto si sudionik, 'saucesnik', u necasnoj radnji, sa zenom koja bi trebala 'pripadati' drugom covjeku.

Hocemo li sve nemoralno pravdati time sto i drugi rade isto, ili cemo se truditi da mi budemo primjeri u dobru?
Razumijem ja tebe jer sam se prije vodio tom stranom, jer je to ispravna strana, ali na današnjem vaktu toga nema više odavno ( istina, obraz, savjest, ganjanje pravde .... ). Kako ono kažu, od dva zla biraj manje. Što si bolji i normalniji čovjek, to si gori po sebe.

Ako moraš biti u okruženju takvih, da li misliš da ćeš postići išta time što ćeš biti dobar ?
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7437
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 10 apr 2021, 06:45

Epidaurus je napisao/la:
09 apr 2021, 19:42
kraljttbvb je napisao/la:
09 apr 2021, 19:06
jasmin10 je napisao/la:
09 apr 2021, 18:56
Znaci da Ce nesto biti ne znaci da ti mora dati.
Ne mora dati.

Ali cim pristane da dodje kod tebe u stan i zna da cete biti sami i napaljeni, samo luda cura moze pretpostaviti da je zoves da se druzite.
Sto opet nije i ne moze biti razlog da ju se napastvuje ako iz bilo kojeg razloga ne zeli imati seksualne odnose. Sam dolazak u stan kod momka sigurno nije i pristanak na seks, a samo mentalno poremecena osoba situaciju gdje djevojka dodje kod momka i onda bude silovana nakon sto odbije seks moze opravdavati sa onim da je sama trazila.
Ja i ne pisem o silovanjima.
Vise gledam tu neku zensku dvolicnost gdje se vecini desilo da izadje sa trebom koja je u tako kratkom minicu gdje joj se vide gacice i kad hoces da joj stavis ruku izmedju nogu, pocne glumiti moralnu vertikalu, kao nemoj nisam ja takva.
Mozda i nisi, ali oblacenjem bukvalno nudis /zoves da ti covjek zavuce dole ruku...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 10 apr 2021, 06:56

Derdiyok je napisao/la:
10 apr 2021, 06:31
Razumijem ja tebe jer sam se prije vodio tom stranom, jer je to ispravna strana, ali na današnjem vaktu toga nema više odavno ( istina, obraz, savjest, ganjanje pravde .... ). Kako ono kažu, od dva zla biraj manje. Što si bolji i normalniji čovjek, to si gori po sebe.

Ako moraš biti u okruženju takvih, da li misliš da ćeš postići išta time što ćeš biti dobar ?
Pa valjda sami sebi biramo one u cijem okruzenju zelimo da budemo. Naravno, mislim na neki 'blizi' odnos. Ostali: kolege/ice, neki usputni ljudi, su svakako nebitni.

Kaze Allah Uzviseni:

هَلۡ جَزَآءُ ٱلۡإِحۡسَٰنِ إِلَّا ٱلۡإِحۡسَٰنُ

Zar nagrada za dobro učinjeno djelo može biti nešto drugo do dobro?! – (Er-Rahmān, 60)

Avatar
Zabit
Postovi: 2031
Pridružen/a: 09 mar 2020, 00:31
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Zabit » 10 apr 2021, 07:09

Oživila tema, ništa bez Federera, Fowla, Blejzera i njihove uvijek iste prepirke, pa i onog sto mu sa A pocinje nick. GOAT i Justin standardno trolaju bezveze. Tu se svakako mora ubaciti stara garda neutralnih(ovo im zavisi od jutarnje kafe) Rio, Bombay, delinjo, Derdiyok, kraljttbvb. Samo nastavite :mrgreen: :kafa:

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7437
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 10 apr 2021, 08:07

Zabit je napisao/la:
10 apr 2021, 07:09
Oživila tema, ništa bez Federera, Fowla, Blejzera i njihove uvijek iste prepirke, pa i onog sto mu sa A pocinje nick. GOAT i Justin standardno trolaju bezveze. Tu se svakako mora ubaciti stara garda neutralnih(ovo im zavisi od jutarnje kafe) Rio, Bombay, delinjo, Derdiyok, kraljttbvb. Samo nastavite :mrgreen: :kafa:
Kad kralj kuha i sere po temama, znaj da mu je dosadno na poslu :mrgreen:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BuffonGigi » 10 apr 2021, 09:48

Pitagora je napisao/la:
09 apr 2021, 17:47
BuffonGigi je napisao/la:
09 apr 2021, 17:46
Pitagora je napisao/la:
09 apr 2021, 17:39
Ne vidim sto je pogresno u seksu s udanom zenom. Koga ti tu varas? Vjerojatno joj muza ni ne poznajes. Jedini problem je ako vas otkrije, a on neki ludjak pa te posalje na onaj svijet. 😶
Ja nikad u zivotu nisam htio ni s jednom cijeg muza poznajem, cak ni iz vidjenja. Nisam ni drugovima sestre dirao, ni po koju cijenu.
Pametan potez. Ne treba ti toliko sranje u zivotu zbog pizde.
Ljudi koji ne mogu doci do one zenske stvari, ne biraju, yebali bi svoju sestru a kamo li od jarana. Imas s druge strane i one gadove, koji su zveknuli sve zivo, i sve im moze stati u obraz. Meni hvala Bogu s te strane nije u zivotu falila paznja, pa mi ne pada na pamet da si dopustim da neko radi toga okrece glavu od mene.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la delinjo » 10 apr 2021, 11:01

BuffonGigi je napisao/la:
10 apr 2021, 09:48
Pitagora je napisao/la:
09 apr 2021, 17:47
BuffonGigi je napisao/la:
09 apr 2021, 17:46


Ja nikad u zivotu nisam htio ni s jednom cijeg muza poznajem, cak ni iz vidjenja. Nisam ni drugovima sestre dirao, ni po koju cijenu.
Pametan potez. Ne treba ti toliko sranje u zivotu zbog pizde.
Ljudi koji ne mogu doci do one zenske stvari, ne biraju, yebali bi svoju sestru a kamo li od jarana. Imas s druge strane i one gadove, koji su zveknuli sve zivo, i sve im moze stati u obraz. Meni hvala Bogu s te strane nije u zivotu falila paznja, pa mi ne pada na pamet da si dopustim da neko radi toga okrece glavu od mene.
Zar ovako ne treba ?
Kakvi su ovo stavovi,mi lejkeri nemamo mira,nemoj nsa brukati :kafa:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.