Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 22 feb 2018, 18:11

MElloo je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:lj&s ponovo blista :rol:
rio se zeni pa ti vidi :kafa:
Inace ja sam promjeno ponasanje prema zenama skroz. Dok sam bio fin svaka u jednom trenutku ostavi seen smaram je ne voli ona to. Sad kad ufurano pisem i foliram se, podjebavam ih iste cure mene smaraju.
Ma pisao sam jednom ja mislim, treba bolan biti **** od čojka ima da se lijepe :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 22 feb 2018, 18:14


slika
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 22 feb 2018, 19:45

Osim13 je napisao/la: Ma pisao sam jednom ja mislim, treba bolan biti **** od čojka ima da se lijepe :mrgreen:
Meni drug tako javio se jednoj, ona mu ni seen nije ostavila :D
Sutradan prenese ga i napiše kilometarsku poruku, nagovorio joj se do boga, odgovara cura kroz 2-3 minute.
On onda još gori i na kraju izađu :lol: :lol: :lol:

Al' glavno je ovo sad... nije fazon više ni seen ostavit, nego pročita pa klikne na Mark as unread :tokralju:
Hvala Bogu pa sam odustao od žena.
Samo nihilizam braćalo moja.

:kafa:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 22 feb 2018, 19:47

Marsal je napisao/la:
Osim13 je napisao/la: Ma pisao sam jednom ja mislim, treba bolan biti **** od čojka ima da se lijepe :mrgreen:
Meni drug tako javio se jednoj, ona mu ni seen nije ostavila :D
Sutradan prenese ga i napiše kilometarsku poruku, nagovorio joj se do boga, odgovara cura kroz 2-3 minute.
On onda još gori i na kraju izađu :lol: :lol: :lol:

Al' glavno je ovo sad... nije fazon više ni seen ostavit, nego pročita pa klikne na Mark as unread :tokralju:
Hvala Bogu pa sam odustao od žena.
Samo nihilizam braćalo moja.

:kafa:
:urnebes: :urnebes:


Nego, ovaj zadnji dio bi se istinski mogao uzeti u razmatranje :hmmmmm:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Belmin6 » 22 feb 2018, 19:54

A ono Marsale, realnije je na današnjem vaktu ovih društvenih mreža da ceš pokupiti samo seen, a možda neceš ni seen dobiti.

Znaš kako se i meni potrefilo s mojom curom, ono je puka sreca da mi je cura odgovorila, prije nje sam pokupio miljardu seenova i kanti..

Da sutra krenem u lov, vjeruj da nema šanse da bi to bilo preko ovih mreža. Danas ti svako ima ili fejsbuk ili instagram..I zamisli ti sad koliko se tako iole normalnim curama javi hajvana i insana?

Mnogo je više normlanije, spontanije, ljepše uloviti šta uživo. Preko neke kolegice, nekog druga, konobara, ili cak oci u oci. Kakav god da si, odmah postaješ zanimljiv trebi. Pokazuješ neku vrstu hrabrosti, a to ženske mnogo cijene. Jer koliko danas mudonja to radi? Ma ni 10 %, sve se svelo na društvene mreže, a tu koji prodje, prodje.

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 22 feb 2018, 19:56

Treba žene po ZS-u tražiti.

Jesi vidio što Samke otvara ZS 2 u Blatuši :?:

Allahu olakšaj, a ne oteži. :roll:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MElloo » 22 feb 2018, 20:30

Belmin6 je napisao/la:A ono Marsale, realnije je na današnjem vaktu ovih društvenih mreža da ceš pokupiti samo seen, a možda neceš ni seen dobiti.

Znaš kako se i meni potrefilo s mojom curom, ono je puka sreca da mi je cura odgovorila, prije nje sam pokupio miljardu seenova i kanti..

Da sutra krenem u lov, vjeruj da nema šanse da bi to bilo preko ovih mreža. Danas ti svako ima ili fejsbuk ili instagram..I zamisli ti sad koliko se tako iole normalnim curama javi hajvana i insana?

Mnogo je više normlanije, spontanije, ljepše uloviti šta uživo. Preko neke kolegice, nekog druga, konobara, ili cak oci u oci. Kakav god da si, odmah postaješ zanimljiv trebi. Pokazuješ neku vrstu hrabrosti, a to ženske mnogo cijene. Jer koliko danas mudonja to radi? Ma ni 10 %, sve se svelo na društvene mreže, a tu koji prodje, prodje.
ovo je istina haha imam ja sestru koja je poprilicno popularna na drustvenih mrezama. Kakvi se sve mentoli i idioti znaju javit ponekad i razumijem cure sto paze da bilo kome odgovore

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Belmin6 » 22 feb 2018, 20:41

Vidio sam Maršale, ali nisam zadovoljan lokacijom. Svakako mu tamo u celicnu dolaze sva raja iz Blatuše, mogao je negdje u caršiji ili ovdje u Crkvicama.

Svakako cu uvijek ici dole u celicnu.

@Melloo

Pa o tome pišem. I zauzeta cura ima hrpu tih poruka, a tek slobodne haha. Za nju je taj svaki isti na tim društvenim mrežama.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 22 feb 2018, 20:58

Koje ti je sestra na instg :mrgreen:

Bela dragi pa što ostavi plavušu :thumbdown:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 22 feb 2018, 21:14

Osim13 je napisao/la:Druze tebe ako Bebi Dol stimulira na bacanje drkitze ja evo ne znam.

Ja bi se više zabrinuo za Belmina. Čuj Deen.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 23 feb 2018, 12:29

Belmin i Ferdo. :bow: :rol:

Nego, pitanjce, jeste l' ikad "bježali" od nekog jer ste bukvalno dva svijeta različita iako se očito uzajamno simpatišete? :oops:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 23 feb 2018, 13:07

Aerials je napisao/la:Belmin i Ferdo. :bow: :rol:

Nego, pitanjce, jeste l' ikad "bježali" od nekog jer ste bukvalno dva svijeta različita iako se očito uzajamno simpatišete? :oops:
Jesam i skontao da je to greska. Ljubav, hemija je jaca od sve i jedne osobine, ukusa, zivotne preferencije i slicnih sranja. Ako postoji to, ignorisi ostalo i go for it.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la SMR187 » 23 feb 2018, 14:52

Pricajte sta hocete ali ja sam siguran da Aerials pise knjigu o ljubavnom zivotu nas forumskih levata.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 23 feb 2018, 15:55

Ima materijala, samo nek nas referencira barem.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 23 feb 2018, 16:11

cala je napisao/la: Jesam i skontao da je to greska. Ljubav, hemija je jaca od sve i jedne osobine, ukusa, zivotne preferencije i slicnih sranja. Ako postoji to, ignorisi ostalo i go for it.
Ma ima i toga, al' eto ne znam opet, to su neki osnovni principi možda i sam način života pa se nešto premišljam. Ne znam da imamo možda jednu-dvije zajedničke stvari.
SMR187 je napisao/la:Pricajte sta hocete ali ja sam siguran da Aerials pise knjigu o ljubavnom zivotu nas forumskih levata.
:lol: :D
Ma dosadašnja pitanja su bila uglavnom plod dosade podstaknuta nekim razgovorima, a ovo sad je već nešto što ima veze sa mnom. :oops:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 23 feb 2018, 16:28

A probaj, nemas sta izgubit. Ne znam sto toliko svi komplikujemo.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Belmin6 » 23 feb 2018, 16:52

cala je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Belmin i Ferdo. :bow: :rol:

Nego, pitanjce, jeste l' ikad "bježali" od nekog jer ste bukvalno dva svijeta različita iako se očito uzajamno simpatišete? :oops:
Jesam i skontao da je to greska. Ljubav, hemija je jaca od sve i jedne osobine, ukusa, zivotne preferencije i slicnih sranja. Ako postoji to, ignorisi ostalo i go for it.
Nikad u životu druže. :thumbup:

Nayebat ceš momacki s tim stavom.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 23 feb 2018, 18:14

Belmin6 je napisao/la:
cala je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Belmin i Ferdo. :bow: :rol:

Nego, pitanjce, jeste l' ikad "bježali" od nekog jer ste bukvalno dva svijeta različita iako se očito uzajamno simpatišete? :oops:
Jesam i skontao da je to greska. Ljubav, hemija je jaca od sve i jedne osobine, ukusa, zivotne preferencije i slicnih sranja. Ako postoji to, ignorisi ostalo i go for it.
Nikad u životu druže. :thumbup:

Nayebat ceš momacki s tim stavom.
naravno da ce najebati. kratkorocno ce sve biti super, ali dugorocno je to osudjeno na propast.
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Belmin6 » 23 feb 2018, 18:31

KK_Bosna je napisao/la:naravno da ce najebati. kratkorocno ce sve biti super, ali dugorocno je to osudjeno na propast.
Baš tako. Cala druže slušaj starije. :mrgreen:

Jednostavno covjek od neke zaljubljenosti i emocija ne vidi širu sliku svega. A i kad problemi nastupe, pokušava i rukama i nogama da spasi nešto što se ne može spasiti.

Tek kad se covjek odmakne od toga, i pogleda kroz sve šta je prošao i trebao prolazti, shvati koliko je to sve vodilo u propast.

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 24 feb 2018, 11:29

Znam po okolini i po svom mizernom iskustvu da su sve to sitnice ako postoji prava ljubav. Ne pricam ovdje o onoj pocetnoj zaljubljenosti koja drzi mjesec, dva. Nikad ne znas cija ce ti se zivotna prica svidjeti iako se mozda dosta razlikuje od tvoje. Nazalost srce tu bira a ne razum.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.