Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 19 mar 2018, 01:29

bega_afc je napisao/la:
Pitao sam ga nedavno kako bi reagovao kad bi za svoju majku tako nesto saznao. Znas sta mi je odgovorio - kaze znam da moja mati ne bi, nije takav tip, ove su qrave. :lol:

Osim je prestao pisati pjesme, neka ga je dobro istresla izgleda. Nece se lahko oporaviti.

Belmin je druga prica, on samo puno laje. :mrgreen:
Ma dobar je Derdiyok samo voli da se ****, a vamo glumi da je fin :mrgreen:

Osim isto samo puno priča

Belmin6 je nekad bio "jbač" sad je papučar
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 19 mar 2018, 01:31

Ma nebitno eto, uglavnom nisam vala neki švaler, nemam ja šlifa za to, previše sam fin i volim onaj neki svoj unutrašnji mir tako da mi ti brodolomi baš i ne pašu :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 19 mar 2018, 01:33

Raonffa je napisao/la:Ma nebitno eto, uglavnom nisam vala neki švaler, nemam ja šlifa za to, previše sam fin i volim onaj neki svoj unutrašnji mir tako da mi ti brodolomi baš i ne pašu :D
Nemoj se sad izvlačiti znamo svi da si švalerčina :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 19 mar 2018, 01:35

Samo iskreno :kafa:

Laka vam noć :yawn: :wave:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 19 mar 2018, 07:16

bega_afc je napisao/la:
Pitao sam ga nedavno kako bi reagovao kad bi za svoju majku tako nesto saznao. Znas sta mi je odgovorio - kaze znam da moja mati ne bi, nije takav tip, ove su qrave. :lol:
Pa kakav je tip tvoja mamica :lol:

Fala Bogu da znam, jer ako tako kažem onda jeste. Nikad neću za bilo šta u životu reći da znam ako nisam siguran u nešta. Dok se ne uvjerim sve ostaje na pretpostavkama, a dobro znam u kakvoj je porodici moja majka odgojena, i okolini.

Ubuduće ću te zamoliti da moju majku ne spominješ jer mogu i ja na isti način, i malo više kontrirati ( Mada pretpostavljam da je i tvoja majka odgojena u normalnoj okolini, sa normalnim vrijednostima. Pretpostavljam jer za to nisam siguram ) Ja sam takav da ću iskoristiti sve što mi je na dohvat ruke. Nekada sam bio momak koji je cijenio ženski rod, ali danas je sve po zaslugama. Ako nekad naiđe neka normalna djevojka, e tu stvar počinje da se lomi, 2 tablete, 1 vinjak, na svaka 4h :lol: Ja jednostavno sam izgubio živce za traženjem te neke "idealne", šta god da bude neka bude, ali na sebe ne dam ni sekunde. Između dva zla biraj manje, yebaji ga. Današnje majke pogotovo ne možeš porediti nikako, vidiš da je haman sve ludo.

Da ne misliš da si postigao ono što si mislio da ćeš postići sa onim "kako bi ti reagovao bla bla " jer nije tako uopšte već je drugo u pitanju, a dovoljno izgleda imaš godina pa ćeš shvatiti šta je u pitanju. Kao što rekoh, sve po zaslugama.
legenda reala je napisao/la:
Ma dobar je Derdiyok samo voli da se ****, a vamo glumi da je fin :mrgreen:
Legendo, kakva su to dešavanja dok sam u noćnoj :nene:

Ybli sve svoje, koliko para ubiše ove švabe ne mogu da vjerujem
Jedna najobičnija cijev 5€. Dnevno uzeo računicu da se napravi 6000, a varira od 6 do 10 milja. 5€x6000=30000 dnevno, pomnoži sa 365 dana = 10950000 :crazy:

A najskuplja ja mislim da je 25€, barem ona za koju ja znam. Za nju me bilo strah da krenem računati XD
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BIHfan » 19 mar 2018, 09:50

Nemojte se u kuje zaljubljivati, fuj stvarno su gadne mi postale. Nula paznje prema svakoj i gledat da petljas sa sto vise cura. :puke: :puke:
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 19 mar 2018, 10:41

Sve su kurve.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Belmin6 » 19 mar 2018, 12:19

legenda reala je napisao/la:Belmin6 je nekad bio "jbač" sad je papučar
Tuzna istina. :cry:

Ali imam najbolji posao sto se tice svalerancije. :kafa:

Avatar
haris004
Postovi: 1694
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la haris004 » 19 mar 2018, 13:38

Raonffa je napisao/la:
haris004 je napisao/la:.
U kakvoj si ti relaciji sa tom prvom (ne sa manekenom) što je trebaš praviti ljubomornom? Znam da si pisao, al' sam zaboravio, je l' ona ima momka a ti je bariš ili? Samo ukratko napiši, pošto imam nekog iskustva u takvim situacijama pa ću ti rado napisati svoje mišljenje :D
Upravo tako. Ona ima momka nekih 6 mjeseci, i to joj je zapravo bivši momak sa kojim se pomirila, dok sa druge strane sa mnom piše redovno već duže vrijeme. Prošli semestar smo imali zajedničkih izlazaka, i sami i sa društvom. Mnogo je duža priča ali eto, ukratko :mrgreen:

A što se tiče manekenke dijelim mišljenje @kobe24 i @StevieG8 . Obzirom da sam zaljubljive prirode sumnjam da bih mogao ostati imun na nju poslije nekoliko izlazaka. Cura je ipak model i nevjerovatno je pametna a pri tome starija od mene. Kako god pogledam, ozbiljniji pokušaji su osuđeni na propast. Sumnjam da bih mogao izlazit sa njom čisto da pravim neku drugu curu ljubomornom, nisam taj tip momka ipak :)

Avatar
bega_afc
Postovi: 13694
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bega_afc » 19 mar 2018, 17:49

Derdiyok je napisao/la:
bega_afc je napisao/la:
Pitao sam ga nedavno kako bi reagovao kad bi za svoju majku tako nesto saznao. Znas sta mi je odgovorio - kaze znam da moja mati ne bi, nije takav tip, ove su qrave. :lol:
Ubuduće ću te zamoliti da moju majku ne spominješ jer mogu i ja na isti način, i malo više kontrirati
Pod broj jedan, nista ruzno nisam rekao, a ni pomislio. Samo sam te pitao kako izgleda druga strana medalje.

Pod broj dva, krivo ti je ocigledno i kad pomislis da bi neko samo mogao reci nesto takvo, a nekamoli da se desilo.

Pod broj tri, bilo kakvo petljanje sa zauzetim zenama meni nije ispravno, a to sam ti ranije i obrazlozio.

Pod broj cetiri, Arsenal.

Pod broj pet, toliko je slobodnih zena na svijetu s kojima insan moze dobiti to sto mu treba, a da nisu udate ili u vezi s drugim muskarcem.

Pod broj sest, ne znam koja je prava istina, tako da se nemas potrebu pravdati.

Pod broj sedam, da ja zateknem situaciju slicnu ovoj o kojoj razgovaramo, pobio bih sve ucesnike ko zeceve.

Pod broj transportni, mozes se ljutiti, ali nisi u pravu.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 19 mar 2018, 18:04

opusteno ba momci yebem vam ljeljak
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Belmin6 » 19 mar 2018, 19:39

bega_afc je napisao/la:
Pod broj tri, bilo kakvo petljanje sa zauzetim zenama meni nije ispravno, a to sam ti ranije i obrazlozio.

Pod broj pet, toliko je slobodnih zena na svijetu s kojima insan moze dobiti to sto mu treba, a da nisu udate ili u vezi s drugim muskarcem.

Pod broj sedam, da ja zateknem situaciju slicnu ovoj o kojoj razgovaramo, pobio bih sve ucesnike ko zeceve.
Begane previse si mi rigorozan. Nismo vise jarani, za tebe sam zecina. :mrgreen:

Avatar
bega_afc
Postovi: 13694
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bega_afc » 19 mar 2018, 20:04

Belmin6 je napisao/la: Begane previse si mi rigorozan. Nismo vise jarani, za tebe sam zecina. :mrgreen:
Samo da znam ko je ta tetica, kako bih vas ocvikao. :rol:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Belmin6 » 19 mar 2018, 20:17

bega_afc je napisao/la:
Belmin6 je napisao/la: Begane previse si mi rigorozan. Nismo vise jarani, za tebe sam zecina. :mrgreen:
Samo da znam ko je ta tetica, kako bih vas ocvikao. :rol:
To je za mene proslost. Ali nije bilo samo sa jednom. Kada malo vremena prodje i skontas neke stvari, vidis koliko insan moze bit hajvan, ali eto. Nije nikome probleme napravilo.

Avatar
bega_afc
Postovi: 13694
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bega_afc » 19 mar 2018, 20:24

Belmin6 je napisao/la:
bega_afc je napisao/la:
Belmin6 je napisao/la: Begane previse si mi rigorozan. Nismo vise jarani, za tebe sam zecina. :mrgreen:
Samo da znam ko je ta tetica, kako bih vas ocvikao. :rol:
To je za mene proslost. Ali nije bilo samo sa jednom. Kada malo vremena prodje i skontas neke stvari, vidis koliko insan moze bit hajvan, ali eto. Nije nikome probleme napravilo.
Naumpast ce ti nekada kad ti cuna omlohavi i kad se budes pitao ko li ti zenu tambura umjesto tebe. :mrgreen:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 19 mar 2018, 20:56

Ko ba puno priča :mrgreen: :geek:

To što meni ne ide u prvoj riječi naslova teme jeb.iga :kafa: ja sam Boris Barić ovog foruma :kafa:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Belmin6 » 19 mar 2018, 21:18

bega_afc je napisao/la:Naumpast ce ti nekada kad ti cuna omlohavi i kad se budes pitao ko li ti zenu tambura umjesto tebe. :mrgreen:
Sta mislis sto sam uvijek preferirao starije? :mrgreen:

Avatar
bega_afc
Postovi: 13694
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bega_afc » 19 mar 2018, 21:37

Belmin6 je napisao/la:
bega_afc je napisao/la:Naumpast ce ti nekada kad ti cuna omlohavi i kad se budes pitao ko li ti zenu tambura umjesto tebe. :mrgreen:
Sta mislis sto sam uvijek preferirao starije? :mrgreen:
Nije problem starije, problem je tudje. :lol:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 19 mar 2018, 21:42

bega_afc je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:
bega_afc je napisao/la:
Pitao sam ga nedavno kako bi reagovao kad bi za svoju majku tako nesto saznao. Znas sta mi je odgovorio - kaze znam da moja mati ne bi, nije takav tip, ove su qrave. :lol:
Ubuduće ću te zamoliti da moju majku ne spominješ jer mogu i ja na isti način, i malo više kontrirati
Pod broj jedan, nista ruzno nisam rekao, a ni pomislio. Samo sam te pitao kako izgleda druga strana medalje.

Pod broj dva, krivo ti je ocigledno i kad pomislis da bi neko samo mogao reci nesto takvo, a nekamoli da se desilo.

Pod broj tri, bilo kakvo petljanje sa zauzetim zenama meni nije ispravno, a to sam ti ranije i obrazlozio.

Pod broj cetiri, Arsenal.

Pod broj pet, toliko je slobodnih zena na svijetu s kojima insan moze dobiti to sto mu treba, a da nisu udate ili u vezi s drugim muskarcem.

Pod broj sest, ne znam koja je prava istina, tako da se nemas potrebu pravdati.

Pod broj sedam, da ja zateknem situaciju slicnu ovoj o kojoj razgovaramo, pobio bih sve ucesnike ko zeceve.

Pod broj transportni, mozes se ljutiti, ali nisi u pravu.
Nisi tad pomislio, nisam mislio na tadašnji post već na zadnji. Indirektno.

Krivo mi je kad neko napamet priča nešta a uopšte nema pojma već palamudi.

Tebi nije ispravno i poštujem. Kao što rekoh, nekad prije ni meni to ništa nije bilo ispravno, bilo kakav ružan čin. Međutim, čovjek sve što je bolji gore prolazi. Hoćeš da je sve normalno i ne ide.

Što bih odbijao "poklon kvotu" kad su te navedene žene u pitanju ? To ti je isto kao da igraju Barcelona i Arsenal, kvota na Barcu 1,5.

Što bi pobio sve učesnike ? Mogu i ja tebi pametovati da u slučaju toga treba jednostavno smireno da reaguješ, da se pomiriš sa tom činjenicom i da kreneš dalje. Ne možeš ništa promjeniti bla bla... Usput, ja lično liku ne bi a rekao, svaka njemu čast.

U svijetu gdje te doslovno svako gleda da iskoristi bolje iskoristiti nego biti iskorišćen. Da ne pričamo o ravnopravnosti i tim pi.kama materinama kad znaš da je nema već će ti prosuti samo priču u kojoj ima koristi.

Da je normalno žensko u pitanju drugačiji bih ti odgovor ponudio ( vjerovatno slijedi odgovor da ne tražim na pravim mjestima i da krenem prvo od sebe - mada rekoh ti kakav sam prije bio, i vidim da se ne isplati )

U ljubavi i ratu nema pravila :lol: :mrgreen: Živ bio.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 19 mar 2018, 21:44

Ma jbg bilo je avantura i sa zauzetim...bjež ba sve me strah kako će me neko namlaviti na ulici na mrtvo ime, okanio sam se ćorava posla.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: feniksptica, Pantelija i 17 gostiju.