Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la haris004 » 19 maj 2021, 19:30

Shategabri je napisao/la:
19 maj 2021, 09:12
haris004 je napisao/la:
19 maj 2021, 08:47
Samo zamišljam razgovor u kojoj bih ja njoj trebao reći "za sve je kriva tvoja mati", osuđeno na propast u startu.
Ruke su mi u potpunosti vezane, nemam ideje kako pristupiti i zato se još više udaljavamo jer znam da će osut paljbu prema meni kako sam bez razumijevanja i kako je rastanak ispravna odluka. Previše je ispran mozak i od početka nije bila sposobna rasuđivati šta je ispravno a šta ne.
Kao što neko kaže, možda je dugoročno i ispravno rastati se, ali ybg, tri godine je dug period i mučna je budućnost bez svega toga. Ne razmišljam mnogo o tome ali i u srednje-zrelim sam godinama, bez mnogo prijatelja, a osakaćen kroz život sa tim bolnim raskidima. Ko bi se sad cimao nekim dopisivanjem (ni društvene mreže nemam) kad je bio spreman za nešto više u skorijem periodu.
Završe se dugogodišnji brakovi, velika ljubav, djeca...pa odjednom sve to bude ništa.
Vjeruj bolje ti je sad završiti nego da za 15 godina lupaš glavom o zid.
Završilo se i ovo. Iskoristit koji mjesec za sumiranje dojmova i razmišljanje šta dalje sa životom. Novo žensko će dugo sačekat. Sa prvom djevojkom bio kroz skoro cijelu srednju školu, slomljen bio kad smo prekinuli, i onda ovaj brodolom.
Yebem ti muško što se previše veže, nisam dobar nikako..

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la wolfie » 19 maj 2021, 19:35

Šta ti je kume, sad ćeš tek da vidiš sve čari slobode. :thumbup:
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AshburtonG » 19 maj 2021, 20:53

Buraz, ti trebas slavit jer si se rijesio djevojke koja ne razmislja svojom glavom i nema svoje ja, a ocito ni neke ambicije u zivotu(po tvom prvom postu). Cak i da si rijesio taj problem, to pomirenje bi trajalo do prve situacije, u kojoj ona nema svoje rjesenje, pa bi opet pitala mamu ili drugaricu za savjet, a ako su mama ili ta drugarica single, nema sanse da bilo sta urade u tvoju korist. Mama zeli kcerku za sebe, a drugarica treba isto prije single drugaricu, nego neku koja je limitirana vezom.

Pa imam x primjera, gdje moje poznanice/drugarice namjerno prave neke scene, kako bi im prijateljice ostavile momka ili on njih, da bi imale s kim izlazit. Pogotovo ove u25.


Btw. roditelje treba ekstremno postovati, medjutim odmah u startu sasjeci bilo kakvo mijesanje u ljubavni zivot. To je najtoksicnija moguca stvar, uz biranje skolovanja, koju roditelj moze uradit djetetu. Obje stvari mogu ostaviti ozbiljne tragove u buducnosti.

Avatar
Marsal
Postovi: 22757
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 19 maj 2021, 22:16

wolfie je napisao/la:
19 maj 2021, 19:35
Šta ti je kume, sad ćeš tek da vidiš sve čari slobode. :thumbup:
De ba ne loži ga, propatit će dobro i to je uredu.

Ne znam koji bih mu savjet dao, jedino bi mu preporučio da se ne pravi macho man i da ne trpi i šuti. Nek plače, cmizdri, kuka, razmišlja, žali, nek uzme vremena da odboluje jer ako potisne osjećanja koja sad ima to će se veoma loše odrazit na njega i psihički.

Moj jedini savjet je da je odmah izbrišeš i blokiraš na svim mogućim bogovima od Vibera pa nadalje. Ne prati kad je online na FB, koji story stavlja na IG. Ako te nazove i posalje poruku, ignoriraj.

Nek ti je Bog na pomoći druže. Vidim da si normala lik i da si emotivac. Biće teško do Boga ali ne možeš živ pod zemlju. Dan za danom.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la wolfie » 19 maj 2021, 22:25

Marsal je napisao/la:
19 maj 2021, 22:16
wolfie je napisao/la:
19 maj 2021, 19:35
Šta ti je kume, sad ćeš tek da vidiš sve čari slobode. :thumbup:
De ba ne loži ga, propatit će dobro i to je uredu.

Ne znam koji bih mu savjet dao, jedino bi mu preporučio da se ne pravi macho man i da ne trpi i šuti. Nek plače, cmizdri, kuka, razmišlja, žali, nek uzme vremena da odboluje jer ako potisne osjećanja koja sad ima to će se veoma loše odrazit na njega i psihički.

Moj jedini savjet je da je odmah izbrišeš i blokiraš na svim mogućim bogovima od Vibera pa nadalje. Ne prati kad je online na FB, koji story stavlja na IG. Ako te nazove i posalje poruku, ignoriraj.

Nek ti je Bog na pomoći druže. Vidim da si normala lik i da si emotivac. Biće teško do Boga ali ne možeš živ pod zemlju. Dan za danom.
Sta ce propatiti bokte, ja prosle godine trebao da se zenim, sa djevojkom visio vani, kuci dolazio samo da prespavam, bukvalno se samo njoj posvetio, bili zaruceni, haman smo i datum odredili i puf. Krene rasprava oko nekih tema i prosuse se 4 godine za sekund.

Sad ce on da bude kao pusten sa lanca, samo ako bude znao ulagati u sebe i ako bude znao da digne glavu.

Sa drugim dijelom cu se djelomicno sloziti, ako je blokira ona ce znati da ima kontrolu nad njim, tako da dovoljno je da je izbrise i da je ne prati jer ce ga yebavati sa provokacijama 100po100 ako ostane u kontaktu s njom.
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

bob
Postovi: 4426
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bob » 19 maj 2021, 22:48

ma samo pozitivu furati :) jbga raja se zeni, razvodi nakon pola godine, znam nekih primjera gdje su hodali 4,5 godina pa svadba i traje godinu, za te vazda kazem sreca pa nema djeteta jer se moze krenuti u novo poglavlje onako kad je dijete u sredini nije jednostavno ... drug samo pozitiva, kao sto kazu mozda je i bolje da si sad saznao sve zamisli jos da si potrosio koju godinu pa se i ozenio pa onda belaji sa mamom :D ... realno zivot je kratak da bi se nervirao i u depresiju padao .. normalno da u startu nije svejedno al jbga stas ides dalje do druge a cim nadjes drugu ovu ces i zaboraviti :D

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AshburtonG » 20 maj 2021, 08:42

Evo brata Harisa. :rol:


Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la haris004 » 20 maj 2021, 10:12

AshburtonG je napisao/la:
20 maj 2021, 08:42
Evo brata Harisa. :rol:

:rol: :rol:
Ma šta ja znam, nemam nekog bijesa u tom obliku. Šta ću, kao što @marsal reče, ne može se živ pod zemlju.
Idemo iz dana u dan, pokušat se uhvatit za nešto lijepo u životu, jedini kratkoročni cilj, barem za naredne dvije sedmice mi je da ne uradim nikakvu glupost prema sebi ili nekom iz okruženja, da ne pokleknem pa joj se javim ili nešto slično. Okrenut se malo sebi, pokušat izać načisto da je to kraj što se tiče te osobe ali da nije kraj života. Prijat će i samoća da se ne istresam na nekog trećeg.

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AshburtonG » 20 maj 2021, 11:32

Meni je prekid ozbiljne veze otvorio oci na mnogim poljima, iako je tih prvih par mjeseci bilo ozbiljne borbe sa porocima, koji su mi na kraju krajeva indirektno i pomogli u mnogim stvarima. Poceo sam cijenit vise porodicu, prijatelje, kvalitetno drustvo, a najvaznije samog sebe. Da nisam osjetio te dubine nakon tih rizicnih perioda, ne vjerujem da bih dosao tobe ni dan danas. Prije bih se slomio da ugodim svima oko sebe, a mene ko yebe. Ta vremena su prosla i osjecam se bolje nego ikad, a alkohol sad pijem mozda jednom u mjesecu, ako i toliko.
Zanimljivo je, kako u tom kompletnom haosu, nisam na pocetku niti jednom pisao bivsoj, a ona se par puta javljala. Jednom se samo javio u 6 ujutro, nakon pola godine skoro i to slucajno poslao nerazgovijetnu glasovnu poruku, dok sam pricao sa drugom na 3 promila. Sutra me nazvala, odmah izasli na kafu i na toj kafi skontam da sam je prebolio. Njen prvi komentar je bio: "Racunajuci emocije i strasti koje su bile izmedju nas, nevjerovatno mi je da se nisi javio 6 mjeseci, pogotovo znajuci s kim i sta si sve radio." Zajednicki drugovi kazu da je njoj taj prekid haman pa i gore pao nego meni, iako je ono 10/10 tip djevojke kojoj se nabacuje 300 muskaraca na dnevnoj bazi. Citaj, mnogo bolje izgleda od mene. :mrgreen:

Tako da, samo nemoj pasti na tim prvim izazovima, a ostalo ce psiha sama rijesit sa sobom. Nemoj pravit od sebe zrtvu, a ni nju idealizirat. Desilo se jer tako treba da bude i to je to. Ne mozes vratit vrijeme. Shvati to kao samo novo iskustvo, a ne kao ljubavnu provaliju.

Avatar
Rovella
Postovi: 935
Pridružen/a: 11 apr 2021, 14:20
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rovella » 20 maj 2021, 11:36

On pio 6 mjeseci i strmopizdio se u dubine, a sad covjeku savjetuje da se nosi sa situacijom kao prime Jordan Peterson. Pusti ba momka nek tuguje i nek srusi samopouzdanje na najnize moguce grane, nek osjeti marsala u sebi. :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AshburtonG » 20 maj 2021, 11:40

Mene niko nije savjetovao, a doduse nisam imao ni muda pisat po forumu tih dana. :mrgreen: Marsal je prica za sebe, jer je sam sebi najveci problem. Kod njega se ne radi o djevojci, jer bi imao iste prenose i da je ostao u vezi.

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fantasista » 20 maj 2021, 11:53

Pa najbolje je sve izbacit iz sebe, i ja sam tako. Pio dok mi se nije ogadilo, plakao, radio gluposti. Nemoj trpit ništa i čuvat u sebi jbg.

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AshburtonG » 20 maj 2021, 11:57

Pa definitivno treba, ali ne kanalisat tu energiju na javljanja i misli o bivsoj. Izbacit se moze i na drugim zenama. :mrgreen:

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Captain4 » 20 maj 2021, 12:21

AshburtonG je napisao/la:
20 maj 2021, 11:32
Citaj, mnogo bolje izgleda od mene. :mrgreen:
Kakva je onda to hurija. :mrgreen:

#nohomo
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Shategabri
Postovi: 14625
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 20 maj 2021, 12:21

Ma kod njih je to sve to drugačije, pate i one, al brže prebole, mi smo veće pichke :mrgreen:
Koševo Zapad

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la wolfie » 20 maj 2021, 12:53

Shategabri je napisao/la:
20 maj 2021, 12:21
Ma kod njih je to sve to drugačije, pate i one, al brže prebole, mi smo veće pichke :mrgreen:
Samo iz razloga sto ih sve na tacni doceka i sto stoji red muskaraca u njihovom inboxu, pa lakse ubiju dosadu i taj vid tugovana, dok mi kao muskarci moramo zraciti i privlaciti, javljati se i kretati ispocetka
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la GOAT » 20 maj 2021, 12:55

kakve ste vi pick.etine,pogotovo ovaj ash i marsal.
23

Avatar
Shategabri
Postovi: 14625
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 20 maj 2021, 12:57

wolfie je napisao/la:
20 maj 2021, 12:53
Shategabri je napisao/la:
20 maj 2021, 12:21
Ma kod njih je to sve to drugačije, pate i one, al brže prebole, mi smo veće pichke :mrgreen:
Samo iz razloga sto ih sve na tacni doceka i sto stoji red muskaraca u njihovom inboxu, pa lakse ubiju dosadu i taj vid tugovana, dok mi kao muskarci moramo zraciti i privlaciti, javljati se i kretati ispocetka
Tako trenutno stoji situacija.
Takav je odnos ponude i potražnje.
Na kraju smo i mi sami krivi što smo dopustili da budu dominantniji spol.
Koševo Zapad

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9852
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 20 maj 2021, 13:04

Rovella je napisao/la:
20 maj 2021, 11:36
On pio 6 mjeseci i strmopizdio se u dubine, a sad covjeku savjetuje da se nosi sa situacijom kao prime Jordan Peterson. Pusti ba momka nek tuguje i nek srusi samopouzdanje na najnize moguce grane, nek osjeti marsala u sebi. :mrgreen:
Mislis lik koji je zaglavio u bolnici zbog depresije :mrgreen: ?

Bice zena, samo opusteno.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la wolfie » 20 maj 2021, 13:12

Shategabri je napisao/la:
20 maj 2021, 12:57
wolfie je napisao/la:
20 maj 2021, 12:53
Shategabri je napisao/la:
20 maj 2021, 12:21
Ma kod njih je to sve to drugačije, pate i one, al brže prebole, mi smo veće pichke :mrgreen:
Samo iz razloga sto ih sve na tacni doceka i sto stoji red muskaraca u njihovom inboxu, pa lakse ubiju dosadu i taj vid tugovana, dok mi kao muskarci moramo zraciti i privlaciti, javljati se i kretati ispocetka
Tako trenutno stoji situacija.
Takav je odnos ponude i potražnje.
Na kraju smo i mi sami krivi što smo dopustili da budu dominantniji spol.
Ma najbitnije je da sam rascistis sa sobom da je nesto gotovo i nastavis dalje. Samo skontas da, ako se nesto budes pravio budala pa tugovao, lomio se, ovo ono, nema napretka ni u jednom smislu. Sto kaze @Ash posveti se sebi, prijateljima, porodici, poslu, skoli, sta god vec da radis i pronadji pravac koji ce ti nadopuniti taj nastali vakuum. Meni je npr raskid godio iz razloga sto su danas djevojke iznimno lahke i vrlo im je lahko skinuti gacice, dok sam 4 godine zivio pod staklenim zvonom i nisam shvatao zapravo koliko se mozes zajebavati i uzivati kad si solo. Uredu, nismo svi isti, ali sigurno da moze pronaci nesto sto ce ga usreciti i poslije raskida.
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Felixians4, MrPink, Surreal i 43 gosta.