Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la artemis77 » 18 jan 2019, 23:42

Penaltiky je napisao/la:
artemis77 je napisao/la:
Zašto zakonski ne zabranite blud, alkohol, kocku? Ili ne prilagodite zakon onome kako je to Bog reko da treba. Mislim većina ste :lol:
Kakva crna većina, ljeti Pivara ko da ima dozvolu za prinatanje love.
Pa i Alem pije al je musliman.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 18 jan 2019, 23:48

artemis77 je napisao/la: Zašto zakonski ne zabranite blud, alkohol, kocku? Ili ne prilagodite zakon onome kako je to Bog reko da treba. Mislim većina ste :lol:
Mislim, postavljas ekstremno glupa pitanja, karakteristicna jednoj klasicno tuzlanskoj komunjari. Nisam li u pravu?

Evo da se i nasmijem hehehehe.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 18 jan 2019, 23:51

Više crvenih fenjera po ulicama, napredak je veći
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 18 jan 2019, 23:54

mora da je ta Tuzla nešto ko Rijeka u Hrvatskoj
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la artemis77 » 18 jan 2019, 23:58

Federer17 je napisao/la:
artemis77 je napisao/la: Zašto zakonski ne zabranite blud, alkohol, kocku? Ili ne prilagodite zakon onome kako je to Bog reko da treba. Mislim većina ste :lol:
Mislim, postavljas ekstremno glupa pitanja, karakteristicna jednoj klasicno tuzlanskoj komunjari. Nisam li u pravu?

Evo da se i nasmijem hehehehe.
Nije mi namjera bit smiješan. Nisam Komunjara. Nisam ni Tuzlak. Samo hoću da ukažem koliko je muslimanska zajednica u BiH licemjerna i kontradiktorna svojoj vjeri. Ti to znaš najbolje, čim radiš sve po propisima Islama ljudi te nazovu vehabijom.
Pitanje je jednostavno. Zašto mislite da ste u većini? Zašto smatrate ljude koji se ne pridržavaju propisa dijelom svoje vjerske zajednice?
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
alemsa
Postovi: 23933
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 19 jan 2019, 00:04

artemis77 je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
artemis77 je napisao/la:
Zašto zakonski ne zabranite blud, alkohol, kocku? Ili ne prilagodite zakon onome kako je to Bog reko da treba. Mislim većina ste :lol:
Kakva crna većina, ljeti Pivara ko da ima dozvolu za prinatanje love.
Pa i Alem pije al je musliman.
Ja nigdje nisam rekao da praktikujem vjeru u potpunosti. Ja sam grijesnik, ali sto cu jesti krmetinu kad ne moram, sto necu zaklat kurban kad sam u mugocnosti, hvala Bogu, sto necu zekat davat, sto necu vitre kad mogu itd.

Moj problem su alkohol i zene
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 19 jan 2019, 00:07

artemis77 je napisao/la: Nisam Komunjara. Nisam ni Tuzlak.
Could fool me.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 19 jan 2019, 00:10

nije ni Helćo komunjara, on je četnik :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ASD » 19 jan 2019, 00:17

Lillard je napisao/la:mora da je ta Tuzla nešto ko Rijeka u Hrvatskoj
Prije bih rekao Istra.

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la artemis77 » 19 jan 2019, 00:20

alemsa je napisao/la: Ja nigdje nisam rekao da praktikujem vjeru u potpunosti. Ja sam grijesnik, ali sto cu jesti krmetinu kad ne moram, sto necu zaklat kurban kad sam u mugocnosti, hvala Bogu, sto necu zekat davat, sto necu vitre kad mogu itd.

Moj problem su alkohol i zene
Bi li ti bio spreman primiti šerijatsku kaznu za bludničenje?
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 19 jan 2019, 00:21

artemis77 je napisao/la: Nije mi namjera bit smiješan. Nisam Komunjara. Nisam ni Tuzlak. Samo hoću da ukažem koliko je muslimanska zajednica u BiH licemjerna i kontradiktorna svojoj vjeri. Ti to znaš najbolje, čim radiš sve po propisima Islama ljudi te nazovu vehabijom.
Pitanje je jednostavno. Zašto mislite da ste u većini? Zašto smatrate ljude koji se ne pridržavaju propisa dijelom svoje vjerske zajednice?
Zar stvarno mislis da ista ta islamska zajednica i generalno svi muslimani koji se trude pridrzavati islama sto je vise moguce, ne bi voljeli da je ovdje serijat? Voljeli bi sigurno, samo evo ja tebe pitam koliko su zaista u mogucnosti da ista urade po tom pitanju? Jesu li Bosnjaci (vjerujem da si se i sam tako izjasnio) vecina, pa kakva prava imamo? Jezik sopstveni ne mozemo izucavati. Jesi li sad ti (i ostalih 50% Bosnjaka) licemjeran?

Sto se tice broja muslimana, vjerujem da nema vise od 3-4% onih koji imaju 5 dnevnih namaza, tako da ti to sve govori o vecini (brojnosti). Zar bi ostali 'muslimani' voljeli da im leti ruka kada ukradu, ili da se pozatvaraju kockarnice, kladionice, itd? Pravi musliman zivi serijat bez obzira da li on bio zvanican zakon u nekoj drzavi ili ne.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ASD » 19 jan 2019, 00:29

artemis77 je napisao/la:
alemsa je napisao/la: Ja nigdje nisam rekao da praktikujem vjeru u potpunosti. Ja sam grijesnik, ali sto cu jesti krmetinu kad ne moram, sto necu zaklat kurban kad sam u mugocnosti, hvala Bogu, sto necu zekat davat, sto necu vitre kad mogu itd.

Moj problem su alkohol i zene
Bi li ti bio spreman primiti šerijatsku kaznu za bludničenje?
Nije zena.

Avatar
alemsa
Postovi: 23933
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 19 jan 2019, 00:30

artemis77 je napisao/la:
alemsa je napisao/la: Ja nigdje nisam rekao da praktikujem vjeru u potpunosti. Ja sam grijesnik, ali sto cu jesti krmetinu kad ne moram, sto necu zaklat kurban kad sam u mugocnosti, hvala Bogu, sto necu zekat davat, sto necu vitre kad mogu itd.

Moj problem su alkohol i zene
Bi li ti bio spreman primiti šerijatsku kaznu za bludničenje?
Stani odgovor se mora obrazlozit, ja sam covjek koji ne krsi zakone, nikad nisam bio u lisicama, pritvoru, zatvoru, nista to, sem par saobracajnih prekrsaja ne postoji nista u mom dosjeu. E sad da zivim u drzavi gdje je serijat onda bi se pridrzavao toga, da li me svatas? Dal'i bi ja zelio zivjeti u takvom sistemu je opet drugi par cipela. A mene bi po Islamskim propisima za blud iskasapili, ja ti ne lazem burazeru, nea ih puno sto bi im ja oprostio, ako je 4 ili bolja u mojoj glavi (na skali od 1 do 10) ja ga mecem burazeru, a kad se popije moze i ona od 3 ako je pri ruci. Neam ti ja sta lagat
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Donnie Darko » 19 jan 2019, 00:37

^^
Pravi musliman zivi serijat bez obzira da li on bio zvanican zakon u nekoj drzavi ili ne.
hm

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4709
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kajzer10 » 19 jan 2019, 00:43

O Islamu, vjeri po 1000ti put i to na temi ljubav i sex.
Napacenost nema granice.

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 19 jan 2019, 00:44

Donnie Darko je napisao/la:^^
Pravi musliman zivi serijat bez obzira da li on bio zvanican zakon u nekoj drzavi ili ne.
hm
Ne moras ni ti biti na nivou djecacica kojeg je pubertet tek uhvatio. Uci malo sta je serijat pa ti mozda neke stvari budu jasnije. Prije si nekad i znao napisati ozbiljan post.

Nije nuzno editovati postove, ostavi kako si bio napiso. :D

Selam alejk Kajzer, sta ima kod tebe?

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la artemis77 » 19 jan 2019, 00:46

Federer17 je napisao/la:
artemis77 je napisao/la: Nije mi namjera bit smiješan. Nisam Komunjara. Nisam ni Tuzlak. Samo hoću da ukažem koliko je muslimanska zajednica u BiH licemjerna i kontradiktorna svojoj vjeri. Ti to znaš najbolje, čim radiš sve po propisima Islama ljudi te nazovu vehabijom.
Pitanje je jednostavno. Zašto mislite da ste u većini? Zašto smatrate ljude koji se ne pridržavaju propisa dijelom svoje vjerske zajednice?
Zar stvarno mislis da ista ta islamska zajednica i generalno svi muslimani koji se trude pridrzavati islama sto je vise moguce, ne bi voljeli da je ovdje serijat? Voljeli bi sigurno, samo evo ja tebe pitam koliko su zaista u mogucnosti da ista urade po tom pitanju? Jesu li Bosnjaci (vjerujem da si se i sam tako izjasnio) vecina, pa kakva prava imamo? Jezik sopstveni ne mozemo izucavati. Jesi li sad ti (i ostalih 50% Bosnjaka) licemjeran?

Sto se tice broja muslimana, vjerujem da nema vise od 3-4% onih koji imaju 5 dnevnih namaza, tako da ti to sve govori o vecini (brojnosti). Zar bi ostali 'muslimani' voljeli da im leti ruka kada ukradu, ili da se pozatvaraju kockarnice, kladionice, itd? Pravi musliman zivi serijat bez obzira da li on bio zvanican zakon u nekoj drzavi ili ne.
Naravno da mislim da bi pravi muslimani voljeli šerijat. Evo za tebe prvog smatram da bi volio šerijat.

Zašto te "muslimane" smatraš dijelom svoje zajednice (iako se kockaju, vole pit, i ostale radnje koje nisu po propisima tvoje vjere, te na kraju uopće ne žele božiji zakon)?
Što se tiče Bošnjaka - mi smo još uvijek premlada nacija i nismo još uvijek jasno odredili svoj identitet. Što se tiče jezika, Bosanski jezik se uči gdje god su Bošnjaci većina.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Donnie Darko » 19 jan 2019, 00:49

Federer17 je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:^^
Pravi musliman zivi serijat bez obzira da li on bio zvanican zakon u nekoj drzavi ili ne.
hm
Ne moras ni ti biti na nivou djecacica kojeg je pubertet tek uhvatio. Uci malo sta je serijat pa ti mozda neke stvari budu jasnije. Prije si nekad i znao napisati ozbiljan post.

Nije nuzno editovati postove, ostavi kako si bio napiso. :D

Selam alejk Kajzer, sta ima kod tebe?
Pa mislio sam da ćeš shvatit kao da tebe prozivam, zato sam editovao.

Mislim u par postova imaš ovo tvoje, i onda alemovo koje je potpuno suprotno od tog što govoriš. :rol:

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la artemis77 » 19 jan 2019, 00:50

alemsa je napisao/la:
Stani odgovor se mora obrazlozit, ja sam covjek koji ne krsi zakone, nikad nisam bio u lisicama, pritvoru, zatvoru, nista to, sem par saobracajnih prekrsaja ne postoji nista u mom dosjeu. E sad da zivim u drzavi gdje je serijat onda bi se pridrzavao toga, da li me svatas? Dal'i bi ja zelio zivjeti u takvom sistemu je opet drugi par cipela. A mene bi po Islamskim propisima za blud iskasapili, ja ti ne lazem burazeru, nea ih puno sto bi im ja oprostio, ako je 4 ili bolja u mojoj glavi (na skali od 1 do 10) ja ga mecem burazeru, a kad se popije moze i ona od 3 ako je pri ruci. Neam ti ja sta lagat
Da li bi želio živjeti u takvom sistemu je baš pravo pitanje. Zašto jedan musliman ne bi želio živjeti u sistemu gdje vlada božiji zakon?

Za podvučeno :lol: :lol: :salut:
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
alemsa
Postovi: 23933
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 19 jan 2019, 00:51

artemis77 je napisao/la:
Naravno da mislim da bi pravi muslimani voljeli šerijat. Evo za tebe prvog smatram da bi volio šerijat.

Zašto te "muslimane" smatraš dijelom svoje zajednice (iako se kockaju, vole pit, i ostale radnje koje nisu po propisima tvoje vjere, te na kraju uopće ne žele božiji zakon)?
Što se tiče Bošnjaka - mi smo još uvijek premlada nacija i nismo još uvijek jasno odredili svoj identitet. Što se tiče jezika, Bosanski jezik se uči gdje god su Bošnjaci većina.
Sto nece smatrat? Svako za sebe. I taj grijesnik ako ikad dodje tobe, okrenut ce se Islamu a ne Hinduizmu, pa ce stati zajedno s njim u saf. I onaj sto je klanjo i sto nije klanjo ista ga je sudbina strefila u ratu. Nije ga pito neprijatelj klanjas li :rol: Tako da su pripadali istoj zajednici

@donnie

Obrazlozli, ja nigdje nisam rekao da praktikujem vjeru u potpunosti, ti jedi krmetinu ja necu. Eto
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: napoleon72, soxx i 39 gostiju.