Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 22 jan 2018, 17:16

Objave sliku, pa objave story di pokazuju da su objavile novu sliku :lol:

Ili one kad objave story koliko im je puta neko pregledao sliku i profil, pa jbem te logik.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ramsey8 » 22 jan 2018, 17:29

Pardon mrtvog osudjenog ratnog zlocinca
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 22 jan 2018, 17:33

Evolution87 je napisao/la:Velicas ratnog zlocinca, pa ga osude, pa onda velicas osudjenog ratnog zlocinca. Jbem te logik. :think:
Nađi post di ga veličam, čekam.
Evolution87 je napisao/la:Daj Boze jednu kisa granata, da u skutoriji ne ostane zivog hrvata


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sad zovi guzne havere da ti se klanjaju na post, ko i obično. :bih:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 22 jan 2018, 17:34

Jel to pričate o ventilatoru :lol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 22 jan 2018, 17:58

Ne lajkam ni jednoj slike. Tek kad pocnemo pricati povremeno bacim like, a ako sta konkretno bude onda ide like na svaku objavu haman :lol:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 22 jan 2018, 18:02

Lillard je napisao/la:Objave sliku, pa objave story di pokazuju da su objavile novu sliku :lol:

Ili one kad objave story koliko im je puta neko pregledao sliku i profil, pa jbem te logik.
Haj' ovo prvo sam viđala, i obavezno kao prefarbaju sliku da se ne vidi i da moraš otvoriti profil, ali drugo? Kako je to uopšte moguće, sigurno neka posebna aplikacija. :crazy:
Fascinira me koliko su ljudi željni pažnje.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 22 jan 2018, 18:05

Aerials je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Objave sliku, pa objave story di pokazuju da su objavile novu sliku :lol:

Ili one kad objave story koliko im je puta neko pregledao sliku i profil, pa jbem te logik.
Haj' ovo prvo sam viđala, i obavezno kao prefarbaju sliku da se ne vidi i da moraš otvoriti profil, ali drugo? Kako je to uopšte moguće, sigurno neka posebna aplikacija. :crazy:
Fascinira me koliko su ljudi željni pažnje.
Ma nije aplikacija, prebaciš na poslovni profil tamo u postavkama, tako se meni jedna hvalila :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 22 jan 2018, 18:07

Joj gluposti brate mili. :rol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Finn
Postovi: 9061
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Finn » 22 jan 2018, 18:09

Ovo prvo većinom koriste ovi "popularniji" kako bi obavijestili "vjerne fanove" da je slika objavljena pa možete otići i lajkati je ako ste je propustili u feedu, jer IG često mijenja algoritam pa se ne izlistavaju slike redom, već po popularnosti. A prefarbaju da je ne bi otkrili i kao ono "new post", udji na profil i lajkaj/komentiraj. :lol:

Avatar
Narin
Postovi: 8332
Pridružen/a: 05 avg 2011, 11:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Narin » 22 jan 2018, 18:09

cala je napisao/la:Ne lajkam ni jednoj slike. Tek kad pocnemo pricati povremeno bacim like, a ako sta konkretno bude onda ide like na svaku objavu haman :lol:
Papuco.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17728
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la akisarajevo92 » 22 jan 2018, 18:15

I vi ga sad serete, neka radi svaka sta zeli sa svojim profilom :lol:
Don't believe the hype.

Civa
Postovi: 2979
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Civa » 22 jan 2018, 18:32

FrancescoTotti je napisao/la:One bez profila na socijalnim mrezama su mi najdraze. Ja sam imao jednu koja ima samo fejs, i na njemu nijednu sliku nije objavila, samo one slike u kojoj bi je oznacili.
Najfinija, najodgojenija, najprizemnija djevojka koju sam ikad upoznao. Ona je i jedina s kojom mi je krivo sto nije uspjelo :)
Imam istu takvu jednu na faksu. Mislim ima ona fejs ali nema nijedne svoje slike, ima i instagram i tamo ništa specijalno. Isto tako fina, odgojena, al Bogme zna odbrusit i teško mi je nekako definisati.
Ponekad djeluje ko yebena sponza i da je dobro istamburana, dok u nekim situacijama reko bi čovjek nikad se u životu nije ni poljubila. :oops: :roll:
Tako blizu, a tako daleko.

enobarca
Postovi: 8099
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la enobarca » 22 jan 2018, 18:44

Aerials je napisao/la:Emina? Skoro se spominjala na ovoj temi baš. :lol:
Nije, Arijana se zove ali otkad je nasla momka izbrisala je bar 90% slika vidim, izgleda da je on natjerao :mrgreen: Vidim i da su followeri opali odmah, sad ima 18 hiljada.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 22 jan 2018, 19:38

enobarca je napisao/la: Nije, Arijana se zove ali otkad je nasla momka izbrisala je bar 90% slika vidim, izgleda da je on natjerao :mrgreen: Vidim i da su followeri opali odmah, sad ima 18 hiljada.
Čekaj, prvo da pitam jesi li i ti iz TK? :lol:
Je li to ova '98.? Ako jest, svašta je danas popularno. Fakat ima dobrih i lijepih cura i hajde razumijem tolike followere kod njih, ali ona mi je fakat bezveze. :silent:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

enobarca
Postovi: 8099
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la enobarca » 22 jan 2018, 19:46

Aerials je napisao/la:
enobarca je napisao/la: Nije, Arijana se zove ali otkad je nasla momka izbrisala je bar 90% slika vidim, izgleda da je on natjerao :mrgreen: Vidim i da su followeri opali odmah, sad ima 18 hiljada.
Čekaj, prvo da pitam jesi li i ti iz TK? :lol:
Je li to ova '98.? Ako jest, svašta je danas popularno. Fakat ima dobrih i lijepih cura i hajde razumijem tolike followere kod njih, ali ona mi je fakat bezveze. :silent:
Nisam, iz Krajine sam.Ma i ova je bezveze, bar meni :mrgreen:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 22 jan 2018, 19:48

Pomiješala sam te onda s nekim drugim forumašem. :lol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Barbarossa » 22 jan 2018, 19:48

Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 22 jan 2018, 19:51

Lillard je napisao/la:
Evolution87 je napisao/la:Velicas ratnog zlocinca, pa ga osude, pa onda velicas osudjenog ratnog zlocinca. Jbem te logik. :think:
Nađi post di ga veličam, čekam.
Evolution87 je napisao/la:Daj Boze jednu kisa granata, da u skutoriji ne ostane zivog hrvata


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sad zovi guzne havere da ti se klanjaju na post, ko i obično. :bih:
Lillard Strikes Back :rol: :urnebes:
Najjača zayebancija na forumu trenutno. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la TheChief » 22 jan 2018, 20:15

Od tih Instagramuša treba bježati što dalje. To samo gleda ko joj lajka, ko joj gleda storije i sl. Svjedočio sam da neke čak i uprate da im neko gleda storije a da ih ne prati. A ta lista pratilaca nije nimalo mala. Uglavnom, sve pamte vezano za Instagram.

Dalje...
Ja od potencijalne djevojke/cure možda tražim previše, ali šta ću mu ja :D :mrgreen: :
- da ne puši (sve :mrgreen: )
- da ne pije
- da je prosječne ljepote (dakle, teško bi ikada bio sa nekom curom koja važi za TOP, to je ufurano jer zna da može imati veliki broj muškaraca)
- da nije ovisnica o društvenim mrežama (dakle npr., ako ima Instagram da svaki dan ne objavljuje 5-6 storija i 1 objavu nego povremeno oboje)
- da više voli izaći u neki fin kafić ili kino nego u neku diskoteku i sl.
- da je iz koliko toliko normalne porodice

Ovi su uslovi za početak bilo kakve konverzacije/šeme. A za vezu je potrebno da ispuni još jedan uslov, a to je da ja vidim "Kakva je u glavi". Pod "Kakva je u glavi" se misli na to kakve poglede ima na život uopćeno i sl. Možda zato što sve ovo tražim nisam do sada imao nijednu ozbiljniju vezu. Bilo je par nekih ali nije to to. Nikad ne bih mogao biti sa nekom curom a da znam da ćemo prekinuti kad-tad. Znam dosta raje koja govori "Haj šta ima veze, nek' se nešto voda dok ne dođe nešto bolje" :D . Također nikad ne bih mogao biti sa nekom koju ne vidim kao majku moje djece.

A sada malo o meni. :D
Ove uslove koje sam nabrojao da treba imati ta potencijalna cura 5 imam 100 %, a za ovaj vezan za izgled za sebe mislim da sam neka sredina (više lijep nego ružan, ako se može tako reći :mrgreen: ).

Ako ikada nađem ovo što tražim javim vam. :D

Kada sve ovo pročitam zapitam se jesam li normalan, pa ako vi možete da mi odgovorite ? :mrgreen:

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 22 jan 2018, 20:19

TheChief je napisao/la:Od tih Instagramuša treba bježati što dalje. To samo gleda ko joj lajka, ko joj gleda storije i sl. Svjedočio sam da neke čak i uprate da im neko gleda storije a da ih ne prati. A ta lista pratilaca nije nimalo mala. Uglavnom, sve pamte vezano za Instagram.

Dalje...
Ja od potencijalne djevojke/cure možda tražim previše, ali šta ću mu ja :D :mrgreen: :
- da ne puši (sve :mrgreen: )
- da ne pije
- da je prosječne ljepote (dakle, teško bi ikada bio sa nekom curom koja važi za TOP, to je ufurano jer zna da može imati veliki broj muškaraca)
- da nije ovisnica o društvenim mrežama (dakle npr., ako ima Instagram da svaki dan ne objavljuje 5-6 storija i 1 objavu nego povremeno oboje)
- da više voli izaći u neki fin kafić ili kino nego u neku diskoteku i sl.
- da je iz koliko toliko normalne porodice

Ovi su uslovi za početak bilo kakve konverzacije/šeme. A za vezu je potrebno da ispuni još jedan uslov, a to je da ja vidim "Kakva je u glavi". Pod "Kakva je u glavi" se misli na to kakve poglede ima na život uopćeno i sl. Možda zato što sve ovo tražim nisam do sada imao nijednu ozbiljniju vezu. Bilo je par nekih ali nije to to. Nikad ne bih mogao biti sa nekom curom a da znam da ćemo prekinuti kad-tad. Znam dosta raje koja govori "Haj šta ima veze, nek' se nešto voda dok ne dođe nešto bolje" :D . Također nikad ne bih mogao biti sa nekom koju ne vidim kao majku moje djece.

A sada malo o meni. :D
Ove uslove koje sam nabrojao da treba imati ta potencijalna cura 5 imam 100 %, a za ovaj vezan za izgled za sebe mislim da sam neka sredina (više lijep nego ružan, ako se može tako reći :mrgreen: ).

Ako ikada nađem ovo što tražim javim vam. :D

Kada sve ovo pročitam zapitam se jesam li normalan, pa ako vi možete da mi odgovorite ? :mrgreen:
Na kraju odabro onu s najvecim sisama
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.