Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7342
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 16 maj 2021, 06:12

Steta prijateljstva, da te samo tako otpepa.

Ocito si joj bio prava prijateljica...
"Ne vidim ništa loše u tome što je Bayern važniji za 'Deutsche Telekom' od Borussije iz Dortmunda..., poručio je Hoeness.

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Otelo » 16 maj 2021, 08:15

Surreal je napisao/la:
16 maj 2021, 01:36
Kakva su vaša iskustva sa muško-ženskim prijateljstvima?

Prošlo ljeto sam pisao o svom ljubavnom brodolomu i nekako bez ikakve namjere i potpuno spontano se upoznam sa djevojkom, koju sam kako je vrijeme prolazilo baš prihvatio kao iskrenog prijatelja. I bio je to stvarno jedan iskren odnos, znate i sami kako to ide... Povjeravanje, tajne, ona meni detaljno opisuje sve svoje probleme (što ljubavne, što one opće prirode). Nekako došlo je do toga da smo se godinu dana, svaki, ali svaki dan čuli. I sad, da ne bi bilo ono klasično. Ja nju zaista volim, ali volim kao prijateljicu, nikako ništa više.

Ali, eto posljednje dvije sedmice apsolutno nema nikakvog kontakta, javljao sam se par puta da provjerim da li postoji problem, i ona bi samo kratko rekla da nije to u pitanju i da je baš dobro raspoložena. E sad ne znam da li sam ja toj djevojci bio lik kojeg je iskoristila za pisanje dok nije našla "dečka", i ako nije nikog upoznala da ja znam. Baš glupa situacija, i ono vežeš se za nekog, a neko prosto prekine taj odnos bez ikakvog uzdržavanja.

Da li je **** ili fakat pokušati popraviti situaciju?
Imao sam ja jednu prijateljicu na fakultetu. Tri godine svaki dan kafa, pozivi, na chatu stalno visili, bla, bla, bla. Sve isto, i sad završio ja faks, sve okej, sve super i nakon nekog vremena sve manje i manje piše. Ono, odgovori samo iz kulture. I hajd, tad sam ja još bio u Sarajevu i hoću da se vratim kući, da rješavam papire za odlazak iz BiH, jezik itd. I pišem joj jednu noć: "Idem za par dana, bla, bla ako hoćeš da se vidimo". I odgovora mi: "Zao mi je, ali nije fer i korektno prema mom momku da izlazim sa drugim muškarcima, bla, bla, bla", ja sam samo odgovorio "hahahaha". Najjače, blokirala me dan kasnije na svim društvenim mrežama i navečer se javlja zajednička prijateljica i piše "Izvini, ali da li bi mi mogao poslati zadnji razgovor između tebe i te prijateljice" :rol: :rol: :rol:

Koliko jadno, bez dostojanstva ičeg. Tri godine mi pričaš o nekim ženskim pravima, da si ovakva, onakva, neke standarde imaš i nađeš momka i odmah ne smiješ iz stana izaći :rol:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

FoSte95
Postovi: 12491
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 16 maj 2021, 08:34

Otelo je napisao/la:
16 maj 2021, 08:15
Surreal je napisao/la:
16 maj 2021, 01:36
Kakva su vaša iskustva sa muško-ženskim prijateljstvima?

Prošlo ljeto sam pisao o svom ljubavnom brodolomu i nekako bez ikakve namjere i potpuno spontano se upoznam sa djevojkom, koju sam kako je vrijeme prolazilo baš prihvatio kao iskrenog prijatelja. I bio je to stvarno jedan iskren odnos, znate i sami kako to ide... Povjeravanje, tajne, ona meni detaljno opisuje sve svoje probleme (što ljubavne, što one opće prirode). Nekako došlo je do toga da smo se godinu dana, svaki, ali svaki dan čuli. I sad, da ne bi bilo ono klasično. Ja nju zaista volim, ali volim kao prijateljicu, nikako ništa više.

Ali, eto posljednje dvije sedmice apsolutno nema nikakvog kontakta, javljao sam se par puta da provjerim da li postoji problem, i ona bi samo kratko rekla da nije to u pitanju i da je baš dobro raspoložena. E sad ne znam da li sam ja toj djevojci bio lik kojeg je iskoristila za pisanje dok nije našla "dečka", i ako nije nikog upoznala da ja znam. Baš glupa situacija, i ono vežeš se za nekog, a neko prosto prekine taj odnos bez ikakvog uzdržavanja.

Da li je **** ili fakat pokušati popraviti situaciju?
Imao sam ja jednu prijateljicu na fakultetu. Tri godine svaki dan kafa, pozivi, na chatu stalno visili, bla, bla, bla. Sve isto, i sad završio ja faks, sve okej, sve super i nakon nekog vremena sve manje i manje piše. Ono, odgovori samo iz kulture. I hajd, tad sam ja još bio u Sarajevu i hoću da se vratim kući, da rješavam papire za odlazak iz BiH, jezik itd. I pišem joj jednu noć: "Idem za par dana, bla, bla ako hoćeš da se vidimo". I odgovora mi: "Zao mi je, ali nije fer i korektno prema mom momku da izlazim sa drugim muškarcima, bla, bla, bla", ja sam samo odgovorio "hahahaha". Najjače, blokirala me dan kasnije na svim društvenim mrežama i navečer se javlja zajednička prijateljica i piše "Izvini, ali da li bi mi mogao poslati zadnji razgovor između tebe i te prijateljice" :rol: :rol: :rol:

Koliko jadno, bez dostojanstva ičeg. Tri godine mi pričaš o nekim ženskim pravima, da si ovakva, onakva, neke standarde imaš i nađeš momka i odmah ne smiješ iz stana izaći :rol:
Mora da je neki dobar ulov :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Otelo » 16 maj 2021, 08:40

Ma 'nako, po slikama što sam vidio, ali mislim da je pukla veza. Kaže mi prijateljica da je obrisala sve slike sa momkom i to :D
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fantasista » 16 maj 2021, 09:41

Odemo sinoć na večeru, nismo ni sjeli kako treba govori gdje ćemo poslije, reko kod mene, kaže super ideja. Znači uništila me, rasula k'o rižu, ispuši cigaru i ode kući, kaže žuri zbog policijskog a može je i onaj njen tražit i zivkat. Kontam neće se više ni javit, sad mi piše gdje ćemo danas na turneju :rol:

GeriOldman
Postovi: 1954
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la GeriOldman » 16 maj 2021, 11:48

Robust je napisao/la:
16 maj 2021, 00:56
stb je napisao/la:
16 maj 2021, 00:28
Ako niste pri parama i djevojka vam kaze "nije problem, platicu sve ja, treba li ti posudit ću ti" Bjezite od nje, glavom bez obzira. Cak i ako ste pri parama i ona vam ne da da platite, bjez'te i tad. Garantovano nisu dobre s mozgom, znam iz iskustva. Ne d'o Bog nikom.
ja sam neovisna zena i ne treba meni muskarac da placa račun :puke: :puke: koliko sam to puta cuo al uvijek na kraju to preokrenem u svoju korist i kazem sad imas razlog da me zoves sljedeci put ti i castis :kafa:
How do you do that, you sexy man!?
1921

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la TheChief » 16 maj 2021, 14:47

Samo problemi...


Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Captain4 » 17 maj 2021, 04:52

Kakav sam imao braćo fejl neku noć, nisu istine.

slika

Evo sad me malo izjeda situacija.
"We need to suffer. And we need to fight."

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la exampLe. » 17 maj 2021, 07:14

Captain4 je napisao/la:
17 maj 2021, 04:52
Kakav sam imao braćo fejl neku noć, nisu istine.

slika

Evo sad me malo izjeda situacija.
Pricaj. :tokralju:

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Blejzer10 » 17 maj 2021, 08:37

Otelo je napisao/la:
16 maj 2021, 08:15
I pišem joj jednu noć: "Idem za par dana, bla, bla ako hoćeš da se vidimo".
Đe ćeš to :mrgreen:

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Otelo » 17 maj 2021, 08:58

Blejzer10 je napisao/la:
17 maj 2021, 08:37
Otelo je napisao/la:
16 maj 2021, 08:15
I pišem joj jednu noć: "Idem za par dana, bla, bla ako hoćeš da se vidimo".
Đe ćeš to :mrgreen:
A đe neću, skupa sjedim svaki dan sa nekim kafi, u kontaktu 15 sati dnevno bili. Ni na kraj pameti mi nije bilo da je dopustila da joj momak brani nešto :rol:

Ne znam kad mi je tako brzo palo mišljenje o nekom, a sad bih radije na kafu sa Hilterom otišao nego sa njom.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

FoSte95
Postovi: 12491
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 17 maj 2021, 09:27

Fantasista je napisao/la:
16 maj 2021, 09:41
Odemo sinoć na večeru, nismo ni sjeli kako treba govori gdje ćemo poslije, reko kod mene, kaže super ideja. Znači uništila me, rasula k'o rižu, ispuši cigaru i ode kući, kaže žuri zbog policijskog a može je i onaj njen tražit i zivkat. Kontam neće se više ni javit, sad mi piše gdje ćemo danas na turneju :rol:
Kako misliš uništila te, ko je tu koga yebo ti nju ili ona tebe :think:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 17 maj 2021, 09:35

Surreal je napisao/la:
16 maj 2021, 01:36
Kakva su vaša iskustva sa muško-ženskim prijateljstvima?

Prošlo ljeto sam pisao o svom ljubavnom brodolomu i nekako bez ikakve namjere i potpuno spontano se upoznam sa djevojkom, koju sam kako je vrijeme prolazilo baš prihvatio kao iskrenog prijatelja. I bio je to stvarno jedan iskren odnos, znate i sami kako to ide... Povjeravanje, tajne, ona meni detaljno opisuje sve svoje probleme (što ljubavne, što one opće prirode). Nekako došlo je do toga da smo se godinu dana, svaki, ali svaki dan čuli. I sad, da ne bi bilo ono klasično. Ja nju zaista volim, ali volim kao prijateljicu, nikako ništa više.

Ali, eto posljednje dvije sedmice apsolutno nema nikakvog kontakta, javljao sam se par puta da provjerim da li postoji problem, i ona bi samo kratko rekla da nije to u pitanju i da je baš dobro raspoložena. E sad ne znam da li sam ja toj djevojci bio lik kojeg je iskoristila za pisanje dok nije našla "dečka", i ako nije nikog upoznala da ja znam. Baš glupa situacija, i ono vežeš se za nekog, a neko prosto prekine taj odnos bez ikakvog uzdržavanja.

Da li je **** ili fakat pokušati popraviti situaciju?
Nemam najboljih drugarica.

Ako je žnaru, vjerovatno će se zacopati u mene, a to mi ne treba.

Ako je hot, onda ću se zacopati u nju i opet belaj.
Mislim belaj ako ona ne odgovori na to.
Yebo priču možemo biti prijatelji :kafa:

Sami se stavljate u friend zone pa poslije kukate.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 17 maj 2021, 09:44

FoSte95 je napisao/la:
17 maj 2021, 09:27
Fantasista je napisao/la:
16 maj 2021, 09:41
Odemo sinoć na večeru, nismo ni sjeli kako treba govori gdje ćemo poslije, reko kod mene, kaže super ideja. Znači uništila me, rasula k'o rižu, ispuši cigaru i ode kući, kaže žuri zbog policijskog a može je i onaj njen tražit i zivkat. Kontam neće se više ni javit, sad mi piše gdje ćemo danas na turneju :rol:
Kako misliš uništila te, ko je tu koga yebo ti nju ili ona tebe :think:
Silovala ga ko u onom vicu sa Crnogorcem :urnebes:
Koševo Zapad

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ASD » 17 maj 2021, 10:19

Fantasista je napisao/la:
16 maj 2021, 09:41
Odemo sinoć na večeru, nismo ni sjeli kako treba govori gdje ćemo poslije, reko kod mene, kaže super ideja. Znači uništila me, rasula k'o rižu, ispuši cigaru i ode kući, kaže žuri zbog policijskog a može je i onaj njen tražit i zivkat. Kontam neće se više ni javit, sad mi piše gdje ćemo danas na turneju :rol:
Pojasni ovo. :D

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fantasista » 17 maj 2021, 10:36

Shategabri je napisao/la:
17 maj 2021, 09:44
FoSte95 je napisao/la:
17 maj 2021, 09:27
Fantasista je napisao/la:
16 maj 2021, 09:41
Odemo sinoć na večeru, nismo ni sjeli kako treba govori gdje ćemo poslije, reko kod mene, kaže super ideja. Znači uništila me, rasula k'o rižu, ispuši cigaru i ode kući, kaže žuri zbog policijskog a može je i onaj njen tražit i zivkat. Kontam neće se više ni javit, sad mi piše gdje ćemo danas na turneju :rol:
Kako misliš uništila te, ko je tu koga yebo ti nju ili ona tebe :think:
Silovala ga ko u onom vicu sa Crnogorcem :urnebes:
Ma brate dominantna u krevetu to je haos
ASD je napisao/la:
17 maj 2021, 10:19
Fantasista je napisao/la:
16 maj 2021, 09:41
Odemo sinoć na večeru, nismo ni sjeli kako treba govori gdje ćemo poslije, reko kod mene, kaže super ideja. Znači uništila me, rasula k'o rižu, ispuši cigaru i ode kući, kaže žuri zbog policijskog a može je i onaj njen tražit i zivkat. Kontam neće se više ni javit, sad mi piše gdje ćemo danas na turneju :rol:
Pojasni ovo. :D
Pa momak je može tražit :mrgreen:

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Blejzer10 » 17 maj 2021, 10:48

Otelo je napisao/la:
17 maj 2021, 08:58
Blejzer10 je napisao/la:
17 maj 2021, 08:37
Otelo je napisao/la:
16 maj 2021, 08:15
I pišem joj jednu noć: "Idem za par dana, bla, bla ako hoćeš da se vidimo".
Đe ćeš to :mrgreen:
A đe neću, skupa sjedim svaki dan sa nekim kafi, u kontaktu 15 sati dnevno bili. Ni na kraj pameti mi nije bilo da je dopustila da joj momak brani nešto :rol:

Ne znam kad mi je tako brzo palo mišljenje o nekom, a sad bih radije na kafu sa Hilterom otišao nego sa njom.
Ma bolan đe ćeš ti? :rol:

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Otelo » 17 maj 2021, 11:20

Blejzer10 je napisao/la:
17 maj 2021, 10:48

Ma bolan đe ćeš ti? :rol:
Ahaaaa, pa završio faks i vraćao se u rodni grad da upišem kurs njemačkog :kafa:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
haris004
Postovi: 1694
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la haris004 » 17 maj 2021, 12:49

Hoću li biti prvi kojeg će djevojka ostavit zbog, ni manje ni više, njene majke. Nevjerojatno mi je da djevojku od 24 godine majka može toliko okrenut a da nije toga ni svjesna.
Nekako u početku mi je bilo nejasno kako je može nagovorit na neke stvari koje normalan čovjek ne može uraditi (malo je poduža priča), i kako se u kratkom vremenu njeno razmišljanje može okrenuti na skroz suprotnu stranu. Stoji priča da su roditelji najbitnija stvar ali u prirodi čovjeka je da gleda u budućnost i kroji put za sebe, a ne da u njenim rukama sa njenim novcima planira neku budućnost. Djevojka od 24 godine bez posla, bez mnogo perspektive u ovoj državi se odluči prestat borit i vrati se gdje je najsigurnije.
Što je najgore ne može se doprijeti do nje od majke a shvatit će kad bude kasno.
Da mi je neko pričao ne bih vjerovao.. pokaki se žena na tri godine veze u mjesec dana.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41137
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 maj 2021, 15:43

haris004 je napisao/la:
17 maj 2021, 12:49
Hoću li biti prvi kojeg će djevojka ostavit zbog, ni manje ni više, njene majke. Nevjerojatno mi je da djevojku od 24 godine majka može toliko okrenut a da nije toga ni svjesna.
Nekako u početku mi je bilo nejasno kako je može nagovorit na neke stvari koje normalan čovjek ne može uraditi (malo je poduža priča), i kako se u kratkom vremenu njeno razmišljanje može okrenuti na skroz suprotnu stranu. Stoji priča da su roditelji najbitnija stvar ali u prirodi čovjeka je da gleda u budućnost i kroji put za sebe, a ne da u njenim rukama sa njenim novcima planira neku budućnost. Djevojka od 24 godine bez posla, bez mnogo perspektive u ovoj državi se odluči prestat borit i vrati se gdje je najsigurnije.
Što je najgore ne može se doprijeti do nje od majke a shvatit će kad bude kasno.
Da mi je neko pričao ne bih vjerovao.. pokaki se žena na tri godine veze u mjesec dana.
Pa žene zbog majke muževe ostavljaju, koliko ih znam tako brakova da je puklo, a najviše jer su se one miješale i znale svaki detalj i punile im glavu tako
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.