Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24165
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 17 maj 2021, 15:51

haris004 je napisao/la:
17 maj 2021, 12:49
Hoću li biti prvi kojeg će djevojka ostavit zbog, ni manje ni više, njene majke. Nevjerojatno mi je da djevojku od 24 godine majka može toliko okrenut a da nije toga ni svjesna.
Nekako u početku mi je bilo nejasno kako je može nagovorit na neke stvari koje normalan čovjek ne može uraditi (malo je poduža priča), i kako se u kratkom vremenu njeno razmišljanje može okrenuti na skroz suprotnu stranu. Stoji priča da su roditelji najbitnija stvar ali u prirodi čovjeka je da gleda u budućnost i kroji put za sebe, a ne da u njenim rukama sa njenim novcima planira neku budućnost. Djevojka od 24 godine bez posla, bez mnogo perspektive u ovoj državi se odluči prestat borit i vrati se gdje je najsigurnije.
Što je najgore ne može se doprijeti do nje od majke a shvatit će kad bude kasno.
Da mi je neko pričao ne bih vjerovao.. pokaki se žena na tri godine veze u mjesec dana.
Itekako je moguće drug moj.
Još ako ima sestru/sestre.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Lillard
Postovi: 26267
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 17 maj 2021, 16:02

Kakvih zena ima u nargila bastama, nisam vjerovao :zviz:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
StevieG8
Postovi: 13110
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 17 maj 2021, 16:15

Lillard je napisao/la:
17 maj 2021, 16:02
Kakvih zena ima u nargila bastama, nisam vjerovao :zviz:
Ima vala bas, samo da cucla ono crijevo i da nikad ne otvara usta.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Civa
Postovi: 2977
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Civa » 17 maj 2021, 18:55

Fantasista je napisao/la:
16 maj 2021, 09:41
Odemo sinoć na večeru, nismo ni sjeli kako treba govori gdje ćemo poslije, reko kod mene, kaže super ideja. Znači uništila me, rasula k'o rižu, ispuši cigaru i ode kući, kaže žuri zbog policijskog a može je i onaj njen tražit i zivkat. Kontam neće se više ni javit, sad mi piše gdje ćemo danas na turneju :rol:
Imaš dvije opcije koje će se tu izroditi vremenom.

Prva - zaljubit ćeš se u nju, a ona će te samo iskulirat kao onog nedavnog iz Livna
Druga - zaljubit ćeš se u nju, završit ćeš u vezi, uradit će kao i tom sad hairliji i tebi isto sa nekim trećim.

Budi pažljiv :thumbup:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Captain4 » 17 maj 2021, 18:59

Fantasista je napisao/la:
17 maj 2021, 10:36
Shategabri je napisao/la:
17 maj 2021, 09:44
FoSte95 je napisao/la:
17 maj 2021, 09:27


Kako misliš uništila te, ko je tu koga yebo ti nju ili ona tebe :think:
Silovala ga ko u onom vicu sa Crnogorcem :urnebes:
Ma brate dominantna u krevetu to je haos
Pazi se ti, mi sa slabim srcima moramo tempirat tempo. Lagana kontrola terena. :kafa:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6286
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AshburtonG » 17 maj 2021, 19:32

To sa majkama je istinita stvar. Pogotovo jos ako je mama udovica ili generalno single, pa ima neispunjen zivot i onda (ne)svjesno truje kcerku glupostima, kako ova slucajno ne bi imala uspjesan brak i porodicu. To je uz materijalno stanje najcesci razlog.

Ja sreca nisam imao problema nikad s tim, stavise sve mame su me pravo gotivile, a sa nekima sam i godinama nakon veze u kontaktu, ali bih odmah istog trenutka prekinuo vezu, samo na spomen :"ali moja mama je rekla tako ili ona misli da mi trebamo". Mars onda mami i kujte zajedno planove. :beba:

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 17 maj 2021, 19:59

Surreal je napisao/la:
16 maj 2021, 01:36
Kakva su vaša iskustva sa muško-ženskim prijateljstvima?

Prošlo ljeto sam pisao o svom ljubavnom brodolomu i nekako bez ikakve namjere i potpuno spontano se upoznam sa djevojkom, koju sam kako je vrijeme prolazilo baš prihvatio kao iskrenog prijatelja. I bio je to stvarno jedan iskren odnos, znate i sami kako to ide... Povjeravanje, tajne, ona meni detaljno opisuje sve svoje probleme (što ljubavne, što one opće prirode). Nekako došlo je do toga da smo se godinu dana, svaki, ali svaki dan čuli. I sad, da ne bi bilo ono klasično. Ja nju zaista volim, ali volim kao prijateljicu, nikako ništa više.

Ali, eto posljednje dvije sedmice apsolutno nema nikakvog kontakta, javljao sam se par puta da provjerim da li postoji problem, i ona bi samo kratko rekla da nije to u pitanju i da je baš dobro raspoložena. E sad ne znam da li sam ja toj djevojci bio lik kojeg je iskoristila za pisanje dok nije našla "dečka", i ako nije nikog upoznala da ja znam. Baš glupa situacija, i ono vežeš se za nekog, a neko prosto prekine taj odnos bez ikakvog uzdržavanja.

Da li je **** ili fakat pokušati popraviti situaciju?
Nisu zene bas toliko glupe da im nije jasno da ste vi frednzonirani zaljubljeni u njih. Samo vas koriste za dobijanje paznje i kad nadju decka niste vise potrebni.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Captain4 » 17 maj 2021, 20:41

Justin je napisao/la:
17 maj 2021, 19:59
Surreal je napisao/la:
16 maj 2021, 01:36
Kakva su vaša iskustva sa muško-ženskim prijateljstvima?

Prošlo ljeto sam pisao o svom ljubavnom brodolomu i nekako bez ikakve namjere i potpuno spontano se upoznam sa djevojkom, koju sam kako je vrijeme prolazilo baš prihvatio kao iskrenog prijatelja. I bio je to stvarno jedan iskren odnos, znate i sami kako to ide... Povjeravanje, tajne, ona meni detaljno opisuje sve svoje probleme (što ljubavne, što one opće prirode). Nekako došlo je do toga da smo se godinu dana, svaki, ali svaki dan čuli. I sad, da ne bi bilo ono klasično. Ja nju zaista volim, ali volim kao prijateljicu, nikako ništa više.

Ali, eto posljednje dvije sedmice apsolutno nema nikakvog kontakta, javljao sam se par puta da provjerim da li postoji problem, i ona bi samo kratko rekla da nije to u pitanju i da je baš dobro raspoložena. E sad ne znam da li sam ja toj djevojci bio lik kojeg je iskoristila za pisanje dok nije našla "dečka", i ako nije nikog upoznala da ja znam. Baš glupa situacija, i ono vežeš se za nekog, a neko prosto prekine taj odnos bez ikakvog uzdržavanja.

Da li je **** ili fakat pokušati popraviti situaciju?
Nisu zene bas toliko glupe da im nije jasno da ste vi frednzonirani zaljubljeni u njih. Samo vas koriste za dobijanje paznje i kad nadju decka niste vise potrebni.
100%.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Nirton
Postovi: 6326
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nirton » 17 maj 2021, 20:45

Captain4 je napisao/la:
17 maj 2021, 18:59
Fantasista je napisao/la:
17 maj 2021, 10:36
Shategabri je napisao/la:
17 maj 2021, 09:44


Silovala ga ko u onom vicu sa Crnogorcem :urnebes:
Ma brate dominantna u krevetu to je haos
Pazi se ti, mi sa slabim srcima moramo tempirat tempo. Lagana kontrola terena. :kafa:
Eto ti ko neki stručnjak sad, svašta. :shifty:
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Avatar
Lillard
Postovi: 26267
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 17 maj 2021, 20:46

Cim te pocne grlit u javnosti i govorit dusa moja frendzona level 1000.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Captain4 » 17 maj 2021, 20:48

Nirton je napisao/la:
17 maj 2021, 20:45
Captain4 je napisao/la:
17 maj 2021, 18:59
Fantasista je napisao/la:
17 maj 2021, 10:36


Ma brate dominantna u krevetu to je haos
Pazi se ti, mi sa slabim srcima moramo tempirat tempo. Lagana kontrola terena. :kafa:
Eto ti ko neki stručnjak sad, svašta. :shifty:
Zundaro kakve je boje sperma? Jel počela bijela biti kod tebe?
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Nirton
Postovi: 6326
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nirton » 17 maj 2021, 20:49

Captain4 je napisao/la:
17 maj 2021, 20:48
Nirton je napisao/la:
17 maj 2021, 20:45
Captain4 je napisao/la:
17 maj 2021, 18:59

Pazi se ti, mi sa slabim srcima moramo tempirat tempo. Lagana kontrola terena. :kafa:
Eto ti ko neki stručnjak sad, svašta. :shifty:
Zundaro kakve je boje sperma? Jel počela bijela biti kod tebe?
Ja sam musliman. :kafa:
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Captain4 » 17 maj 2021, 20:51

Pa jesi li islamski punoljetan? :kafa:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 17 maj 2021, 20:52

Nije da im ja ne vjerujem, nego one više ni same sebi ne vjeruju.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Nirton
Postovi: 6326
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nirton » 17 maj 2021, 20:54

Captain4 je napisao/la:
17 maj 2021, 20:51
Pa jesi li islamski punoljetan? :kafa:
Da, zamoliti ću te da me ne pitaš takva i slična bludnička pitanja. :kafa:
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8700
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la badblueboylivno » 17 maj 2021, 23:35

Civa je napisao/la:
17 maj 2021, 18:55
Fantasista je napisao/la:
16 maj 2021, 09:41
Odemo sinoć na večeru, nismo ni sjeli kako treba govori gdje ćemo poslije, reko kod mene, kaže super ideja. Znači uništila me, rasula k'o rižu, ispuši cigaru i ode kući, kaže žuri zbog policijskog a može je i onaj njen tražit i zivkat. Kontam neće se više ni javit, sad mi piše gdje ćemo danas na turneju :rol:
Imaš dvije opcije koje će se tu izroditi vremenom.

Prva - zaljubit ćeš se u nju, a ona će te samo iskulirat kao onog nedavnog iz Livna
Druga - zaljubit ćeš se u nju, završit ćeš u vezi, uradit će kao i tom sad hairliji i tebi isto sa nekim trećim.

Budi pažljiv :thumbup:
Evo ovog iz prve točke. :mrgreen:

Pripazi se, ja imam jako loše iskustvo jer sam se zaljubio u takvu (stvarno mi više nije do pichke) i tako nam je bilo. Ne trebamo se yebat. Nećemo više. Nema više kontakta. Ali rutinski za dva dana zove da idemo vani i planira odlazak u klub s trash glazbom kad se digne karantena o kojem sam joj pričao. Ispala je totalna čvaka. Pretpostavljam da ne radi s tobom pa je nećeš morati gledati svaki dan kad dođe kraj tome, a vjerojatno neće ni početi okretati kolege protiv tebe. :rol:
Hayley <3

Avatar
rishovski
Postovi: 2697
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rishovski » 18 maj 2021, 02:00

haris004 je napisao/la:
17 maj 2021, 12:49
Hoću li biti prvi kojeg će djevojka ostavit zbog, ni manje ni više, njene majke. Nevjerojatno mi je da djevojku od 24 godine majka može toliko okrenut a da nije toga ni svjesna.
Nekako u početku mi je bilo nejasno kako je može nagovorit na neke stvari koje normalan čovjek ne može uraditi (malo je poduža priča), i kako se u kratkom vremenu njeno razmišljanje može okrenuti na skroz suprotnu stranu. Stoji priča da su roditelji najbitnija stvar ali u prirodi čovjeka je da gleda u budućnost i kroji put za sebe, a ne da u njenim rukama sa njenim novcima planira neku budućnost. Djevojka od 24 godine bez posla, bez mnogo perspektive u ovoj državi se odluči prestat borit i vrati se gdje je najsigurnije.
Što je najgore ne može se doprijeti do nje od majke a shvatit će kad bude kasno.
Da mi je neko pričao ne bih vjerovao.. pokaki se žena na tri godine veze u mjesec dana.
Njena materešina konta ovako :
1. U vezi ste 3 godine,a nisi je haman ni vjerio.
2. Zbog tacke 1 i nakon 3 godine veze postao si sumnjiv u svojim namjerama prema njenoj kcerki,jer da si je vjerio pokazao bi da ides u smjeru braka.
3. Materešina vjerovatno konta da joj kcerku iskoristavas u njenim najboljim godinama,sexualno,pa joj smeta,jer prve 2 tacke dovode do tog zakljucka..
4. Materešina razmislja da samim tim ta vasa veza moze trajati jos narednih 5 godina,a kcerka lagano prestaje biti ko pupoljak,sa svakom narednom godinom..
5. Ti kao muskarac mozes i za 5 godina naci djevojku i da bude mladja cak i od ove sadasnje... Stara njena to zna... a zene kad udju u 30 neudate,tad je vec panika..
6. Djevojka ti je nezaposlena i roditelji je zdravu i pravu hrane i oblace.. Materešini i to smeta,jer do sad je vec trebala po njenoj logici da bude tebi ili nekom drugom na grbači a ne njoj...
7. Dakle,materešina trazi zeta da joj skine vlastito dijete s grbače,a s obzirom kako se ta tvoja djevojka ponasa haman da i ona ide ka tom cilju zajedno sa tvojom "punicom".
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 18 maj 2021, 09:07

Lillard je napisao/la:
17 maj 2021, 20:46
Cim te pocne grlit u javnosti i govorit dusa moja frendzona level 1000.
Ma odmah je za sisu da joj staviš do znanja ništa od frendzone :D
Koševo Zapad

Avatar
haris004
Postovi: 1694
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la haris004 » 18 maj 2021, 09:18

AshburtonG je napisao/la:
17 maj 2021, 19:32
To sa majkama je istinita stvar. Pogotovo jos ako je mama udovica ili generalno single, pa ima neispunjen zivot i onda (ne)svjesno truje kcerku glupostima, kako ova slucajno ne bi imala uspjesan brak i porodicu. To je uz materijalno stanje najcesci razlog.
Upravo ta situacija (udovica od skora). Oženjenim sinovima maksimalno kontroliše život a kćerku jedinicu ne bi da pusti od sebe. Djevojci dala u početku ogromne pare da se gotivi, auto dala na raspolaganje i onda počela lagano da ispire mozak.
Žao mi moje djevojke što ne vidi ništa, za koji mjesec kad počne dolazit sve na svoje onda će biti prekasno. Ja sam bio ubijeđen da ova to vidi, da je nagovara da radi sve pogrešno, ali na kraju ja ispadnem kolateralna šteta u svemu.
Šta dalje, nemam pojma, da je najgora tri godine su tri godine.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 18 maj 2021, 09:26

haris004 je napisao/la:
18 maj 2021, 09:18
AshburtonG je napisao/la:
17 maj 2021, 19:32
To sa majkama je istinita stvar. Pogotovo jos ako je mama udovica ili generalno single, pa ima neispunjen zivot i onda (ne)svjesno truje kcerku glupostima, kako ova slucajno ne bi imala uspjesan brak i porodicu. To je uz materijalno stanje najcesci razlog.
Upravo ta situacija (udovica od skora). Oženjenim sinovima maksimalno kontroliše život a kćerku jedinicu ne bi da pusti od sebe. Djevojci dala u početku ogromne pare da se gotivi, auto dala na raspolaganje i onda počela lagano da ispire mozak.
Žao mi moje djevojke što ne vidi ništa, za koji mjesec kad počne dolazit sve na svoje onda će biti prekasno. Ja sam bio ubijeđen da ova to vidi, da je nagovara da radi sve pogrešno, ali na kraju ja ispadnem kolateralna šteta u svemu.
Šta dalje, nemam pojma, da je najgora tri godine su tri godine.
Da ti kažem, nayebala je ona prvo, a nayebo si i ti ako ostanete u vezi ili se uzmete.
Nema tu hljeba. Ova će nju vazda gledati da kontroliše.
U neko doba će se ona možda i pokušati oduprijeti, tek tad nastaju problemi.
Uglavnom, ako i uspiješ ostati s njom, znaj da je to nestabilna osoba i da nećeš biti sretan.
Koševo Zapad

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.