Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 13 jan 2018, 22:32

KpbKaka22 je napisao/la:Sta mislite o javljanju preko storya prije ce to upasti,nego ono klasicno javljanje "ej" i to pa onda ide kurcenje s kratkim porukama seenom odyebom :lol
Vidim u zadnje vrijeme to prolazi
Probaj, to ti je najbolje javljanje od svih tih društvenih mreža.

Ja sam od zayebancije curama odgovarao na story i što je interesantno, ne samo kod mene nego i kod drugih momaka, uvijek dobiješ odgovor i nastavi se razgovor.

Valjda zato što nije to glupo fb javljanje, nego objavi story ne znam lupam jede palačinke, pa ti uvijek možeš uletiti sa nekom forom, ono bukvalno servira ti sve sa objavom, tvoje je samo da kvalitetno uletiš i otvoriš razgovor.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KpbKaka22 » 14 jan 2018, 00:14

Raonffa je napisao/la:
KpbKaka22 je napisao/la:Sta mislite o javljanju preko storya prije ce to upasti,nego ono klasicno javljanje "ej" i to pa onda ide kurcenje s kratkim porukama seenom odyebom :lol
Vidim u zadnje vrijeme to prolazi
Probaj, to ti je najbolje javljanje od svih tih društvenih mreža.

Ja sam od zayebancije curama odgovarao na story i što je interesantno, ne samo kod mene nego i kod drugih momaka, uvijek dobiješ odgovor i nastavi se razgovor.

Valjda zato što nije to glupo fb javljanje, nego objavi story ne znam lupam jede palačinke, pa ti uvijek možeš uletiti sa nekom forom, ono bukvalno servira ti sve sa objavom, tvoje je samo da kvalitetno uletiš i otvoriš razgovor.


da da, tako nekako i ja mislim,samo treba pogodit temu,to je jedini problem ,recimo da objavi film ,pjesmu tu mozes nastavit razgovor ,ali na neki citat,njenju sliku,slikane palacinke ,nemas sta pametno rec,jedino kazes e lijepa si ,a zna se da to ne prolazi

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13478
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 14 jan 2018, 00:15

Aerials je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:nemam nikakve dokaze al imam osjecaj da me djevojka laze.. :mrgreen:

ozbiljno reko sam joj to a ona je u fazonu
pa ne znam sto bih ti lagala bilo sta il zavlacila te koja je poenta da mi ne odgovaras kao rekla bih ti i zavrsili bi..

a kontam ja to sve ima logike pa jel :D al zene su cudo moze bit hiljadu i jedan razlog, a moze biti i da ja umisljam.. samo mi se nesto cudno ponasa nekad previse nekih slucajnosti i gluposti
Bliži li vam se kakav jubilej uskoro? :mrgreen:
nista posebno al zanima me sto? :mrgreen:

ma ne znam ni ja mozda umisljam bezveze opet kontam fkt nea ona nista od mene koristi bog zna pa da me laze al opet haj pa znaj
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 14 jan 2018, 00:20

QUARTERBACK je napisao/la: nista posebno al zanima me sto? :mrgreen:

ma ne znam ni ja mozda umisljam bezveze opet kontam fkt nea ona nista od mene koristi bog zna pa da me laze al opet haj pa znaj
Možda ti sprema kakvo iznenađenje pa se zato čudno ponaša, krije nešto, zato pitam. :mrgreen:
Ma možda te paranoja puca zbog prethodnih iskustava. Svejedno, njoj na dušu ako se i ispostavi da je lagala.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Civa
Postovi: 2979
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Civa » 14 jan 2018, 00:22

QUARTERBACK je napisao/la:
nista posebno al zanima me sto? :mrgreen:

ma ne znam ni ja mozda umisljam bezveze opet kontam fkt nea ona nista od mene koristi bog zna pa da me laze al opet haj pa znaj
Ma prekini role ti svakako, sad će ovi praznici valja u trošak :lol: :kafa:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2018, 00:25

KpbKaka22 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
KpbKaka22 je napisao/la:Sta mislite o javljanju preko storya prije ce to upasti,nego ono klasicno javljanje "ej" i to pa onda ide kurcenje s kratkim porukama seenom odyebom :lol
Vidim u zadnje vrijeme to prolazi
Probaj, to ti je najbolje javljanje od svih tih društvenih mreža.

Ja sam od zayebancije curama odgovarao na story i što je interesantno, ne samo kod mene nego i kod drugih momaka, uvijek dobiješ odgovor i nastavi se razgovor.

Valjda zato što nije to glupo fb javljanje, nego objavi story ne znam lupam jede palačinke, pa ti uvijek možeš uletiti sa nekom forom, ono bukvalno servira ti sve sa objavom, tvoje je samo da kvalitetno uletiš i otvoriš razgovor.


da da, tako nekako i ja mislim,samo treba pogodit temu,to je jedini problem ,recimo da objavi film ,pjesmu tu mozes nastavit razgovor ,ali na neki citat,njenju sliku,slikane palacinke ,nemas sta pametno rec,jedino kazes e lijepa si ,a zna se da to ne prolazi
Pa uprati šta često objavljuje, npr ako forsira storije sa hranom onda idi na tu kartu (neki neobavezni odgovor tipa "ima li za mene", "jesi ovo ti pravila" "ekstra izgleda" itd, zavisi sve koliko je dobro znaš, što je bolje znaš imaš više varijanti, ako možeš kontrirati sa odgovorima tim bolje, tipa napravila ona pizzu, ako imaš muda da joj nekako kulturno šukneš da pizza ne valja, to bi bilo dobro, da je odmah fališ je premekano i ****), ako forsira filmove, serije onda glumi filmofila, a ako pretjerano objavljuje slike sa dubokoumnim citatima, e nju zaobiđi odmah :mrgreen:

Stori i javljanje je zapravo upgrade verzija fb-a, zanemariš ona glupa fb "ćao" javljanja i odmah pređeš na isto tako glupa fb dopisivanja oko filmova, hrane, muzike itd, mada moraš od nečega krenuti jbg. Al' eto 'ćao' uvodno dopisivanje je definitivno nešto najgore i to nema na storiju, samim tim je bolja opcija nego fb.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
miki_92
Postovi: 21596
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la miki_92 » 14 jan 2018, 00:33

Aerials je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la: nista posebno al zanima me sto? :mrgreen:

ma ne znam ni ja mozda umisljam bezveze opet kontam fkt nea ona nista od mene koristi bog zna pa da me laze al opet haj pa znaj
Možda ti sprema kakvo iznenađenje pa se zato čudno ponaša, krije nešto, zato pitam. :mrgreen:
Ma možda te paranoja puca zbog prethodnih iskustava. Svejedno, njoj na dušu ako se i ispostavi da je lagala.
kad ga iznenadi s
slika

:rol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 14 jan 2018, 00:34

Lijepa ti je djevojka, javio bi se. Zapratiš, baciš lajkić, čekaš da barem vrati follow, ako vrati super je. Poslije malo prelistaš slike, vidiš ima li šta interesatno osim providne ljepote za tebe, poslije sasvim slučajno uprati lajka li šta fino, pregledaj followere, ima li Jale Brata, Rade Manojlović i slično. Ako to ima onda možeš slobodno uletiti, "Jesi li za pušenje", ako jeste, probaj je nagovoriti da dobro odradi. Ako vidiš da lajka i veliki je fan Sabahudina Saše Kovačevića, onda znaš da živi u nemogućem svijetu i da moraš tražiti nešto iz realnog života, takve su se odavno odrekle pravih muškaraca, osim naravno sličnih njemu. One samo kupuju u Bingu i Sexy šopovima igračke, a mora se priznati, protiv toga se ne može igrati.

Šalu na stranu, ne može se baš iz vedra neba uletiti nekome, malo se raspitaj za situaciju sam, opipaj teren, onda pokušaj se javiti. Koliko god da imate godine, još uvijek je normalno prvo upoznavanje preko društvenih mreža, realno teško je uživo, osim ako ona sjedi u bašti kafića, a ispred je slobodan parking i ti dolaziš sa finim he he he. :lol: Tako da slobodno udrite po storyu, to je idealno. Rijetko se javljam, nemam vam kad, ali rado bih uletao. :lol: Dosta cura slika nešto bezveze na instagramu, a gore ima 10 nepročitanih poruka, e to vam je idealno da se javite i prokomentarišete kako će vašu odmah otvoriti i odgovoriti. Ako film objavi neki, je.biga, odgledaj ga ako već nisi i u napad. :mrgreen: Milion nekih ideja, samo malo uključite mozak, jer trebaće vam u svim situacijama sa njom, ne samo u toj prvoj.

Imao sam par javljanja kada negdje neku vidim i vidim da tu ima nekih pogleda, pa se poslije javim i nakon par poruka kažem, "Kako rođenoj sestri ne bih prišao u društvu drugih djevojaka, jer bi me odbila, takva ste vi stoka."

Sredite sebe, budite vi ponuda i doći će sve. A naravno za to javljanje imajte uredan i profil, nemojte se baviti sa njim glupostima. Realno danas većina objavi neku totalnu glupu sliku, skupi se lajkova, a žao im obrisati. Ja sam za to da se to arhvira, lako se vrati poslije.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 14 jan 2018, 00:38

miki_92 je napisao/la: kad ga iznenadi s
slika

:rol:
slika
:mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KpbKaka22 » 14 jan 2018, 00:40

a jesam filmovil, i oni sto nisu mogu finu diskusiju pocet, najgore ove sto mene interesuju objavljuju normala samo prije izlaska neku svoju sliku,tu mozes samo neki glupi kompliment bacit :roll:
ma ja,sa tim Cao niko nije profitiro, ni kod zena sto im se taj decko svida,znam dosta jarana sto objavljuje onaj direkt,pa im lajkaju obicno klinke od 15 16 god.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 14 jan 2018, 00:51

Ako je na izlasku, na špuri je onda, nemoj je ometati. :lol:

Biraj vrijeme kada misliš da je kući, kada je u krevetu, kad traži da posljednji sat kvalitetno dopisuje se. :D

Srce ko Bosna kad kaže da ide spavati, a ostane još dugo, dugo. :kafa:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 14 jan 2018, 00:52

Ma meni je najdraže vidjet da gleda film il' objavi neku pjesmu Crvene jabuke, Dugmeta, Indexa... tu je najlakše uletjet'. Il' čak knjige, jer sam ih i sam more pročitao. Tu se onda razgovor otvori bez ikakvih problema.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2018, 00:54

KpbKaka22 je napisao/la:a jesam filmovil, i oni sto nisu mogu finu diskusiju pocet, najgore ove sto mene interesuju objavljuju normala samo prije izlaska neku svoju sliku,tu mozes samo neki glupi kompliment bacit :roll:
ma ja,sa tim Cao niko nije profitiro, ni kod zena sto im se taj decko svida,znam dosta jarana sto objavljuje onaj direkt,pa im lajkaju obicno klinke od 15 16 god.
Ako pratiš duži vremenski period (nekih 15, 20 dana) šta objavljuje i ako samo slika samu sebe onda ti ne preostaje ništa nego da probaš sa odgovaranjem na takve storije, kad već nema drugih.

Možeš baciti glupi kompliment, možeš je pitati gdje izlazi večeras, možeš joj nakon par sati odgovoriti na stori i pitati je kako joj je bilo u provodu. Yebiga, to jest sve malo prenapadno iz razloga što su njene vlastite slike (praktično nema razlike ili joj odgovorio na stori ili joj komentarisao sliku na profilu, samo što će na storiju vidjeti samo ona, a na profilu svi njeni pratitelji) al' ako nemaš drugog načina onda je ideš onako kako jedino možeš.

Eventualno da joj odgovoriš na stori tipa "Ti nikada ne objavljuješ šta slušaš, gdje ideš, šta jedeš, gdje se nalaziš etc nego samo vlasitite slike", može i iz toga izletiti neki razgovor, a i ne mora. Sve to zavisi od više faktora, znaš i sam ne moram ti govoriti.

Mada ono, iskreno, ne mogu da povjerujem da nekada ne objavi nešto drugo na storiju osim svoje vlastite slike :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 14 jan 2018, 00:57

Ako objavljuje isto i na story i na profil, nemoj pokušavati, znaš da nekog zagondžiju provjerava.

Može i bez storya, samo budite originalni, probajte probiti u prvih pet razmjena, poslije vam je sve džaba.

Avatar
miki_92
Postovi: 21596
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la miki_92 » 14 jan 2018, 01:00

jel to mijenjas Secu :lol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KpbKaka22 » 14 jan 2018, 01:13

Raonffa je napisao/la:
KpbKaka22 je napisao/la:a jesam filmovil, i oni sto nisu mogu finu diskusiju pocet, najgore ove sto mene interesuju objavljuju normala samo prije izlaska neku svoju sliku,tu mozes samo neki glupi kompliment bacit :roll:
ma ja,sa tim Cao niko nije profitiro, ni kod zena sto im se taj decko svida,znam dosta jarana sto objavljuje onaj direkt,pa im lajkaju obicno klinke od 15 16 god.
Ako pratiš duži vremenski period (nekih 15, 20 dana) šta objavljuje i ako samo slika samu sebe onda ti ne preostaje ništa nego da probaš sa odgovaranjem na takve storije, kad već nema drugih.

Možeš baciti glupi kompliment, možeš je pitati gdje izlazi večeras, možeš joj nakon par sati ti na stori i pitati je kako joj je bilo u provodu. Yebiga, to jest sve malo prenapadno iz razloga što su njene vlastite slike (praktično nema razlike ili joj o na stori ili joj komentarisao sliku na profilu, samo što će na storiju vidjeti samo ona, a na profilu svi njeni pratitelji) al' ako nemaš drugog načina onda je ideš onako kako jedino možeš.

Eventualno da joj š na stori tipa "Ti nikada ne objavljuješ šta slušaš, gdje ideš, šta jedeš, gdje se nalaziš etc nego samo vlasitite slike", može i iz toga izletiti neki razgovor, a i ne mora. Sve to zavisi od više faktora, znaš i sam ne moram ti govoriti.

Mada ono, iskreno, ne mogu da povjerujem da nekada ne objavi nešto drugo na storiju osim svoje vlastite slike :D


ma ja,ali definitivno treba odgovarati na to kao da izgleda da nije klasicni ulet i da ne pomislja da mu se svidas ili tako nesto .

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 14 jan 2018, 01:22

Ma nek izgleda da se sviđa, i treba da izgleda. Ako izgleda prijateljski u startu to ti je pušiona. Ne ponavljaj moje greške, ni bilo ko drugi, nećete se povadit nikad. :urnebes:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FrancescoTotti » 14 jan 2018, 01:24

BelminM23 je napisao/la:Lijepa ti je djevojka, javio bi se. Zapratiš, baciš lajkić, čekaš da barem vrati follow, ako vrati super je. Poslije malo prelistaš slike, vidiš ima li šta interesatno osim providne ljepote za tebe, poslije sasvim slučajno uprati lajka li šta fino, pregledaj followere, ima li Jale Brata, Rade Manojlović i slično. Ako to ima onda možeš slobodno uletiti, "Jesi li za pušenje", ako jeste, probaj je nagovoriti da dobro odradi. Ako vidiš da lajka i veliki je fan Sabahudina Saše Kovačevića, onda znaš da živi u nemogućem svijetu i da moraš tražiti nešto iz realnog života, takve su se odavno odrekle pravih muškaraca, osim naravno sličnih njemu. One samo kupuju u Bingu i Sexy šopovima igračke, a mora se priznati, protiv toga se ne može igrati.
Oplakah :bow:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13478
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 14 jan 2018, 02:24

Aerials je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la: nista posebno al zanima me sto? :mrgreen:

ma ne znam ni ja mozda umisljam bezveze opet kontam fkt nea ona nista od mene koristi bog zna pa da me laze al opet haj pa znaj
Možda ti sprema kakvo iznenađenje pa se zato čudno ponaša, krije nešto, zato pitam. :mrgreen:
Ma možda te paranoja puca zbog prethodnih iskustava. Svejedno, njoj na dušu ako se i ispostavi da je lagala.
nezz za to iznenadjenje opet ima nekih gluposti koje ne vjeujem da imaju veze s tim nekako, al opet nezz eo dobro ti kazes mozda je paranoja od prije, fakat nekad imam problem s povjerenjem pogotovo ako umislim nesto i ono stalno me ta neka sumnja drzi a bezveze mi je to et ja sam toga svjestan a ne mogu to da izbacim skroz.. ma jest vala ako sam u krivu i bolje a ako ne na njen obraz ide to

jbg zayebano mi da se normalno ponasam kad o ovom razmisljam ovamo

najbolje da ja psihologu odem da mi kazu strucni ljudi da nisam normalan :mrgreen:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 14 jan 2018, 11:26

QUARTERBACK je napisao/la: nezz za to iznenadjenje opet ima nekih gluposti koje ne vjeujem da imaju veze s tim nekako, al opet nezz eo dobro ti kazes mozda je paranoja od prije, fakat nekad imam problem s povjerenjem pogotovo ako umislim nesto i ono stalno me ta neka sumnja drzi a bezveze mi je to et ja sam toga svjestan a ne mogu to da izbacim skroz.. ma jest vala ako sam u krivu i bolje a ako ne na njen obraz ide to

jbg zayebano mi da se normalno ponasam kad o ovom razmisljam ovamo

najbolje da ja psihologu odem da mi kazu strucni ljudi da nisam normalan :mrgreen:
Ma možda si takva osoba, i ja sam često takva, kroz glavu zna proći hiljadu scenarija, ista stvar kao i kod tebe. Pa da mi je naći nekoga u koga neću nikako sumnjati, pa ja ću njega da prosim et'. :rol:
Imaš opciju da se prepustiš i pustiš da sve ide kako ide i ne razmišljaš o tome (znam da je teško, posebno kad ti je stalo do nekoga), i onda imaš opciju da razbijaš sebi glavu misleći o tome stalno i sabotiraš vezu možda i bez ikakvog razloga. Probaj opet pričati sa njom o tome što se desilo, ako počne da petlja još više nije dobar znak.
Javi se ljiljanu. :mrgreen:
A šta se desilo pa misliš da te laže, ako ti nije problem reći?
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”