Ljubav & Sex

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
155
50%
Da
153
50%

Ukupno glasova: 308

StrikeWarzone
Kontakt:

PostPostao/la StrikeWarzone » 18 jul 2019, 17:07

rob do bagro WroteColonMene je prekrstila rodjaci isto da sam je drzo 2 god u podrumu pod lancima, vidim i broj je blokirala kad ukucam njezin broj na viber i obicno pod kontakte nema slike nema nista, isto da nikad nismo bili zajedno.

Fkt sramota ljudi moji pa haj ti sad vjeruj poslije ovoga nekom, kod svake ce sad i ako krenem nesto biti sumnja neka.

Evo ja polazim od sebe i kontam da se stavim na njezinu poziciju ovo.normalan insan ne moze uradit da joj samo tako svejedno bude nakon svega.

Ma nije joj svejedno,one su osjetljivije od nas. Samo eto prevelika je fta razlika u danasnji vakat u godinama. Ti bi normala zivot i porodicni,ona da spava drugu u krilu jer jbg to je dns moderno za njih.

realancojk
Kontakt:

PostPostao/la realancojk » 18 jul 2019, 17:12

Pozdravljeni forumaši, građani, drage moje komšije

Kao i svakog tako i mene muče ljubavni jadi. Jad, tuga, čemer kako više nazvati tu tekuću problematiku. Naime kod mene problem uvijek dodje u paketu nikad sam, pa tako i ovaj novonastali.

Živim i radim u Minhenu, gdje i izlazim i upoznajem te hajmo reći bolje polovine. Bježim od naših cura kao vrag od tamjana, jer čim pređu granični prelaz Županja umisle se kao da su Boga za muda uhvatila ili da kojim slučajem ne pišaju naftu.

U periodu od 2 sedmice upoznam dvije djevojke, obje su Švabice, i gle čuda obje se zovu Natalija.
Ova prva Natalija (24) koju sam upoznao je sekretarica u Kliničkom centru gdje i sam radim. S njom sam u te dvije sedmice 3 ili 4 puta izašao, mada se sretnemo ponekad i u Kliničkom centru. Od početka je odmah pokazala želju da bi imala nešto, da je spremna za ozb vezu iako je prije godinu izasla iz jedne veze koja je bila poprilično duga i stresna. Da budemo jasni strasno mi se sviđa, i vjerujem da vrijeme provedeno s njom nije gubljenje vremena.

E sad dolazimo do drugog problema koji kao sto sam vec napisao nikad ne dolazi samo od sebe.
Prosli petak bio slobodan i ajde rekoh odo u trgovački centar malo da razgledam cijene, čisto da vrijeme ubijem. I tako u razgledanju udjem u jednu trgovinu sunčanica i dioptrijiskih naočala. I jedne mi sunčanice zapele za oko, i probam ja njih i svide mi se na prvu. Kad stoji neka ženska pored mene i komentariše da izgledam kako mafioza s njima, ali s tim da je naglasila da je to u pozitivnom smislu. I tako se tu malo zapričali, proćaskali koju i svako na svoju stranu. Samo mi reče da se Natalija (33) zove. Nakon toga otišao u kafić da popijem kafu, kad gle čuda i ta djevojka dolazi u kafić. I sjela je par stolova od mene, i kad me je vidjela zasmijala se. Kontam se imam opciju da odem i da me cura iskulira, ili da sjedim i da se kontam sta bi bilo kad bi bilo. I priđem ja za njen stol sa spikom nekom kao da je šteta da cura sjedi sama . I naravno reče mi da se slobodno pridružim. I tako lijepo se ispričali cca 2,5h. Rekla mi je da radi kao prevoditeljica, ima svoju firmu.. Nakon toga dogovorimo se da se nadjemo kod nje, jer ima 2 kera koja ne moze nigdje ostaviti pa da kod nje popijemo kafu.
Odmah da kažem da sexa nije bilo, ženska mi je previše ozbiljna za takve zezancije. Ono što mi se ne sviđa je ta razlika u ekonomskom statusu..Msm ja sasvim solidno zarađujem za malo luksuzniji zivot, Ona je puka suprotnost. Vozi moćno auto, baš se vidi da je dobrostojeća što bi naš narod rekao. E sad mene **** ta problematika za koju od njih dvije se odlučiti. Kad usporedim obadvije kao da ih je jedna mati rodila, ne igraju toplo - hladno što mi se stvarno svidja.. Obje pokazuju popriličan interes, ali ja nisam takav na zalost ili je to dobro da s obje petljam.
Pa eto molio bih vas za savjet šta i kako, jer kako narod kaze dvije su glave uvijek bile pametnije od jedne :D
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 18 jul 2019, 18:23

Obe
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

ItsRamiz
Kontakt:

PostPostao/la ItsRamiz » 18 jul 2019, 18:31

Mladju
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Captain4
Kontakt:

PostPostao/la Captain4 » 18 jul 2019, 18:35

Makar se ne možeš zeznut da im imena zamijeniš. :kafa:

Što bi rekao Merlin:

Paša moj solidni, nije ona za tebe
Paša moj solidni, iz svoje bašte beri cvijet
Paša moj solidni, to je tako otkad je svijet.

Mlađa mlađa.
ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah
bit ću spreman da zaboravim

Marsal
Kontakt:

PostPostao/la Marsal » 18 jul 2019, 18:35

Onu s kojom se možeš zamislit do kraja života i materi je u Bosnu dovest.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 18 jul 2019, 18:40

S većim sisama.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

sombrero
Kontakt:

PostPostao/la sombrero » 18 jul 2019, 19:10

ja bih se odlučio za Nataliju

sombrero
Kontakt:

PostPostao/la sombrero » 18 jul 2019, 19:14

zaebavam se, odlučio bih se za tu sekretaricu ako bi pristala da bude to isto u nekoj našoj bolnici, jelTe svi naši medicinari idu u švabiju, pa da vidim bi li ona kontra
a za ovu drugu ako nauči bosanski pa da prevodi sa ovdje... koja bude spremnija na žrtvu osvojila bi moje srce i ostale dijelove tijela

KK_Bosna
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la KK_Bosna » 18 jul 2019, 19:19

Penaltiky WroteColonS većim sisama.

jedini se helco razumije u zene izgleda :salut:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 18 jul 2019, 19:20

Zašto razmišljati, neš kod te sirotilje
"Alkoholičaru i psihički bolesniče, za takve kao ti postoje fine ustanove i tretmani u istim. Ako imaš zdravstvenu knjižicu i osiguran odmah idi posjeti ih. Vjerovatno ćeš se bolje osjećati poslije tretmana. To ti je moj iskren savjet" </3

Barbarossa
Kontakt:

PostPostao/la Barbarossa » 18 jul 2019, 19:22

2003ce godiste se vec moze khm po zakonu o sexualnoj saglasnosti. E sad zamislite sebe gdje ste bili 2003, neki mozda i iz vojske izlazili upm ostarilo se
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

ArtVandelay
Kontakt:

PostPostao/la ArtVandelay » 18 jul 2019, 19:24

Captain4 WroteColonMakar se ne možeš zeznut da im imena zamijeniš. :kafa:

Što bi rekao Merlin:

Paša moj solidni, nije ona za tebe
Paša moj solidni, iz svoje bašte beri cvijet
Paša moj solidni, to je tako otkad je svijet.

Mlađa mlađa.

Tako bi to trebalo biti, a odavno nije.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 18 jul 2019, 19:25

Barbarossa WroteColon2003ce godiste se vec moze khm po zakonu o sexualnoj saglasnosti. E sad zamislite sebe gdje ste bili 2003, neki mozda i iz vojske izlazili upm ostarilo se

Šta se još nisi ubio
"Alkoholičaru i psihički bolesniče, za takve kao ti postoje fine ustanove i tretmani u istim. Ako imaš zdravstvenu knjižicu i osiguran odmah idi posjeti ih. Vjerovatno ćeš se bolje osjećati poslije tretmana. To ti je moj iskren savjet" </3

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 18 jul 2019, 19:28

Barbarossa WroteColon2003ce godiste se vec moze khm po zakonu o sexualnoj saglasnosti. E sad zamislite sebe gdje ste bili 2003, neki mozda i iz vojske izlazili upm ostarilo se

Cujem da se tvoje sugradjanke udaraju i 03 i 04 godiste, i to kvalitetno
volim skijat volim sankat
nemam skija nemam sanka

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 18 jul 2019, 19:44

Iskreno, ja bi furao sa obe. Bolje ti njih da zayebes, nego one tebe.

Naravno ukoliko jos se ne planiras zeniti, samo sa obe idi moj ti je savjet.
#SamoČelik

JohnCleese
Kontakt:

PostPostao/la JohnCleese » 18 jul 2019, 19:52

Moj savjet ti je da ne ides ni sa jednom od Natalija.
Odmah se distanciraj da ne bi u dogledno vrijeme citali tvoje zalopojke, kletve i razocarenja.
Dosta je muski rod jadan i napacen.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.

Svabo je to...

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 18 jul 2019, 19:53

Povuć se u šume i posvetiti se drkanju

StevieG8
Kontakt:

PostPostao/la StevieG8 » 18 jul 2019, 19:56

Ne treba ti ni jedna, sjedi fino i uživaj u svojoj mentalnoj i finansijskoj stabilnosti. Ako ti je dosadno tim bolje, ispuni život nekim drugim za mentalno zdravlje sigurnim aktivnostima i posveti se sopstvenom napredovanju u svakom životnom smislu.
"He was by far the best player I have ever played with and I would pay to play with him again" (Torres)

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 18 jul 2019, 20:04

nista prije braka

volim skijat volim sankat
nemam skija nemam sanka

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.