Survivor 2023

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
forgempp
Postovi: 6554
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la forgempp » 13 maj 2023, 01:02

Eh ide sad ono sto smo od starta cekali, fer borbu :opaopa:
Nemaju vise prednost nad Denisom i Davidom (jer Sanja ne glasa nikako za njih vise).
Sta im pocinise. Pa bilo ih je duplo vise :rol:
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la nepoznat1 » 13 maj 2023, 02:47

forgempp je napisao/la:
13 maj 2023, 01:02
Eh ide sad ono sto smo od starta cekali, fer borbu :opaopa:
Nemaju vise prednost nad Denisom i Davidom (jer Sanja ne glasa nikako za njih vise).
Sta im pocinise. Pa bilo ih je duplo vise :rol:
Jedan od njih dvojice moze pobijediti samo ako bas njih dvojica budu u finalu, u suprotnom ce porota dati glasove bilo kome ko bude u finalu protiv jednog od njih dvojice.

Lea da izbace i bice finale Denis vs David.

Avatar
forgempp
Postovi: 6554
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la forgempp » 13 maj 2023, 12:18

ElTigre9 je napisao/la:
13 maj 2023, 02:47
forgempp je napisao/la:
13 maj 2023, 01:02
Eh ide sad ono sto smo od starta cekali, fer borbu :opaopa:
Nemaju vise prednost nad Denisom i Davidom (jer Sanja ne glasa nikako za njih vise).
Sta im pocinise. Pa bilo ih je duplo vise :rol:
Jedan od njih dvojice moze pobijediti samo ako bas njih dvojica budu u finalu, u suprotnom ce porota dati glasove bilo kome ko bude u finalu protiv jednog od njih dvojice.

Lea da izbace i bice finale Denis vs David.
Sta radi porota, ja se nikako nmg sjetit?
A svakako u finalu borba ide na poligonu, tu porota ne odlucuje.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la arelinho » 13 maj 2023, 12:26

forgempp je napisao/la:
13 maj 2023, 12:18
ElTigre9 je napisao/la:
13 maj 2023, 02:47
forgempp je napisao/la:
13 maj 2023, 01:02
Eh ide sad ono sto smo od starta cekali, fer borbu :opaopa:
Nemaju vise prednost nad Denisom i Davidom (jer Sanja ne glasa nikako za njih vise).
Sta im pocinise. Pa bilo ih je duplo vise :rol:
Jedan od njih dvojice moze pobijediti samo ako bas njih dvojica budu u finalu, u suprotnom ce porota dati glasove bilo kome ko bude u finalu protiv jednog od njih dvojice.

Lea da izbace i bice finale Denis vs David.
Sta radi porota, ja se nikako nmg sjetit?
A svakako u finalu borba ide na poligonu, tu porota ne odlucuje.
Ono što sam vidio da mnogi pišu kao da je David pobjednik kod plavih. Sada ne znam koliko je to tačno i da li je uopšte već snimano finale.
Nadam se samo da će David ili Denis odnijeti pobjedu kod plavih.

FoSte95
Postovi: 12651
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la FoSte95 » 13 maj 2023, 16:22

Jedan finalista se dobije kroz igru, a drugog finslistu daje porota.
Kod plavih definitivno Denis broj jedan a kod crvenih stvarno nemam pojma
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la nepoznat1 » 13 maj 2023, 18:09

forgempp je napisao/la:
13 maj 2023, 12:18
ElTigre9 je napisao/la:
13 maj 2023, 02:47
forgempp je napisao/la:
13 maj 2023, 01:02
Eh ide sad ono sto smo od starta cekali, fer borbu :opaopa:
Nemaju vise prednost nad Denisom i Davidom (jer Sanja ne glasa nikako za njih vise).
Sta im pocinise. Pa bilo ih je duplo vise :rol:
Jedan od njih dvojice moze pobijediti samo ako bas njih dvojica budu u finalu, u suprotnom ce porota dati glasove bilo kome ko bude u finalu protiv jednog od njih dvojice.

Lea da izbace i bice finale Denis vs David.
Sta radi porota, ja se nikako nmg sjetit?
A svakako u finalu borba ide na poligonu, tu porota ne odlucuje.
U pravu si, mislio sam da pobjednika daje porota a ne drugog finalistu, zaboravio sam da je poligon u finalu.

U crvenom plemenu Anja zasluzuje pobjedu, a to sto postoje dva pobjednika i dva voditelja je teski idiotizam.

Ovu sezonu nisam ni priblizno gledao kao proslu, a sljedecu necu nikako ni gledati ako ostane ovaj format, bolje naci na netu americki Survivor i to gledati.

Avatar
forgempp
Postovi: 6554
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la forgempp » 13 maj 2023, 18:24

ElTigre9 je napisao/la:
13 maj 2023, 18:09
forgempp je napisao/la:
13 maj 2023, 12:18
ElTigre9 je napisao/la:
13 maj 2023, 02:47


Jedan od njih dvojice moze pobijediti samo ako bas njih dvojica budu u finalu, u suprotnom ce porota dati glasove bilo kome ko bude u finalu protiv jednog od njih dvojice.

Lea da izbace i bice finale Denis vs David.
Sta radi porota, ja se nikako nmg sjetit?
A svakako u finalu borba ide na poligonu, tu porota ne odlucuje.
U pravu si, mislio sam da pobjednika daje porota a ne drugog finalistu, zaboravio sam da je poligon u finalu.

U crvenom plemenu Anja zasluzuje pobjedu, a to sto postoje dva pobjednika i dva voditelja je teski idiotizam.

Ovu sezonu nisam ni priblizno gledao kao proslu, a sljedecu necu nikako ni gledati ako ostane ovaj format, bolje naci na netu americki Survivor i to gledati.
Ne znam jesi li gledao onaj stari Survivor kada je Andrija bio voditelj, ono je bilo odlicno, odlicne igre, neko trazenje imuniteta po dzungli, dva plemena pa se kasnije ujedine i u konacnici jedan pobjednik, bas predobre i zanimljive igre bile. Ovo se sve svede na gadjanje i druge vjestine tesko dolaze do izrazaja.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la nepoznat1 » 13 maj 2023, 18:57

Gledao sam i ocekivao da ce tako biti i prosle sezone, kad ono samo gadjanje i gadjanje.

Ovo je zanimljivo samo tviterusama koje gledaju i Zadrugu, tako ti je to kad se snima po turskoj licenci.

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la AshburtonG » 14 maj 2023, 01:02

forgempp je napisao/la:
13 maj 2023, 18:24
ElTigre9 je napisao/la:
13 maj 2023, 18:09
forgempp je napisao/la:
13 maj 2023, 12:18

Sta radi porota, ja se nikako nmg sjetit?
A svakako u finalu borba ide na poligonu, tu porota ne odlucuje.
U pravu si, mislio sam da pobjednika daje porota a ne drugog finalistu, zaboravio sam da je poligon u finalu.

U crvenom plemenu Anja zasluzuje pobjedu, a to sto postoje dva pobjednika i dva voditelja je teski idiotizam.

Ovu sezonu nisam ni priblizno gledao kao proslu, a sljedecu necu nikako ni gledati ako ostane ovaj format, bolje naci na netu americki Survivor i to gledati.
Ne znam jesi li gledao onaj stari Survivor kada je Andrija bio voditelj, ono je bilo odlicno, odlicne igre, neko trazenje imuniteta po dzungli, dva plemena pa se kasnije ujedine i u konacnici jedan pobjednik, bas predobre i zanimljive igre bile. Ovo se sve svede na gadjanje i druge vjestine tesko dolaze do izrazaja.
Ovo za gadnjanje ni meni nije jasno. Je li pise negdje u pravilniku da mora bit gadjanje, i to bas da se zavrsava svaka borba s istim? Jbt, daj izdrzljivost, inteligenciju ili brzina da bude presudni faktor.

Pojede te protivnik na poligonu, ti kasnis 30 sec i onda te po.sere bacanje i kao nema nikakvih minus bodova. Bas repetitivne igre.


Meni su najfascinantnije ipak ove qrave iz plavog plemena. Nora govori prije glasanja nesto u fazonu, vidjet cemo hoce li Denis imat dostojanstva, jer ako ima nece Lea nominirat. Covjek ga ne nominira, a ove ga sad optuzuju da je takticar. Zenski mozak je fascinantan.
Govori za Lea da je takticar, a ovame odbrana od te izjave je da nije bistar. :rol: :rol: :rol:
Denis ajde sto je najsposobniji takmicar, nego je sigurno i najinteligentniji lik tamo. Zamisli odvede te zivot na pusto ostrvo s onakvim dijabolama kao plavo pleme...

Avatar
Poligon10
Postovi: 5671
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la Poligon10 » 14 maj 2023, 01:30

Ja samo ne znam kako ih nisu našamarali Denis i David. Mora neko.dobiti do kraja od njih.

Avatar
forgempp
Postovi: 6554
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la forgempp » 14 maj 2023, 02:35

AshburtonG je napisao/la:
14 maj 2023, 01:02
forgempp je napisao/la:
13 maj 2023, 18:24
ElTigre9 je napisao/la:
13 maj 2023, 18:09

U pravu si, mislio sam da pobjednika daje porota a ne drugog finalistu, zaboravio sam da je poligon u finalu.

U crvenom plemenu Anja zasluzuje pobjedu, a to sto postoje dva pobjednika i dva voditelja je teski idiotizam.

Ovu sezonu nisam ni priblizno gledao kao proslu, a sljedecu necu nikako ni gledati ako ostane ovaj format, bolje naci na netu americki Survivor i to gledati.
Ne znam jesi li gledao onaj stari Survivor kada je Andrija bio voditelj, ono je bilo odlicno, odlicne igre, neko trazenje imuniteta po dzungli, dva plemena pa se kasnije ujedine i u konacnici jedan pobjednik, bas predobre i zanimljive igre bile. Ovo se sve svede na gadjanje i druge vjestine tesko dolaze do izrazaja.
Ovo za gadnjanje ni meni nije jasno. Je li pise negdje u pravilniku da mora bit gadjanje, i to bas da se zavrsava svaka borba s istim? Jbt, daj izdrzljivost, inteligenciju ili brzina da bude presudni faktor.

Pojede te protivnik na poligonu, ti kasnis 30 sec i onda te po.sere bacanje i kao nema nikakvih minus bodova. Bas repetitivne igre.


Meni su najfascinantnije ipak ove qrave iz plavog plemena. Nora govori prije glasanja nesto u fazonu, vidjet cemo hoce li Denis imat dostojanstva, jer ako ima nece Lea nominirat. Covjek ga ne nominira, a ove ga sad optuzuju da je takticar. Zenski mozak je fascinantan.
Govori za Lea da je takticar, a ovame odbrana od te izjave je da nije bistar. :rol: :rol: :rol:
Denis ajde sto je najsposobniji takmicar, nego je sigurno i najinteligentniji lik tamo. Zamisli odvede te zivot na pusto ostrvo s onakvim dijabolama kao plavo pleme...
Ma hajd zene ko zene, ali mene najvise nervira Leo. Jesi li ga ikad vidio otkad je u Survivoru da je iznio lik svoje misljenje? Bas pravi diplomata sto rece Denis. Nakon par dana od dolaska je skontao ko je u "zavadi" i priklonio se brojnijoj ekipici da sto duze ostane, a sad je 3-3. Sad bas trebaju udarit na njega jer realno u tom potencijalnom finalu samo on moze pobijedit Denisa i Davida, a nije vala zasluzio.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la AshburtonG » 14 maj 2023, 19:38

Ma poceo pratit prosle sedmice, ali odmah se primijeti taj toksicizam. Medjutim, procitah negdje da su Antonija i Leo zapravo u vezi jos od prije Survivora, a to je valjda potvrdio i neki lik koji se takmicio u nekom podkastu.
Zato vjerovatno i igra tako kao pic.kica. Ne znam kako ce se sad nastavit glasanje pri kraju, jer je ovo prvi Survivor kojeg pratim, ali njega mogu izbacit Denis i David jedino ako se posalju u duel direktno s njim, a to je vec rizik.

Avatar
vozdra
Postovi: 737
Pridružen/a: 20 maj 2016, 17:26
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la vozdra » 14 maj 2023, 20:54

Od moćne šestorke (Antonia,Nora,Anđela,Leo,Filip i Sanja), koja je izbacivala jače članove statistički uz izgovor da ne gledaju statistiku već međuljudske odnose je na kraju sebe dovela u situaciju da su ostali na 3 člana jer ih je Sanja već zadnja dva plemenska otkačila i glasa mimo njihove volje. Nadam se da će uskoro i Leo da napusti takmičenje beskičmenjak.
Zvukom lokomotive rođen je velikan, danas obnovljena pruga i ljepša nego ikad. Vagoni su puni, svima sjećanja u glavi, kako su Evropom harali sarajevski Plavi!

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la Saurman » 15 maj 2023, 14:06

Drago mi je što je ispala ubleha Anđela sad neka kmeči iza zavjese.Ima obraza Denisa nazvati konjem na plemenskom savjetu dobro pa David i Denis imaju živaca trpiti ove mentole u plavom timu neko bi ih dosad bacio ajkulama.

Sad se pozabaviti gmizavcem Leom njega treba narednog poslati u duel.Klan se lagano raspada. :kafa:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

FoSte95
Postovi: 12651
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la FoSte95 » 18 maj 2023, 23:07

Draga ili Nataša uzele lični
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
forgempp
Postovi: 6554
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la forgempp » 19 maj 2023, 00:17

Leo najuspjesniji igrac u Survivoru, 63% pobjeda. Taj procenat ima zahvaljujuci tome sto je pobjedjivao sve redom kad je tek dosao, onako svjez i odmoran. Denis je na 59% uz 20ak vise odigranih partija. Leo je imao donedavno 80%, ali se prednost gotovo pa istopila.

Ovo me zanimalo jer je nedavno na nominacijama Antonia (a i Nora) rekla kako glasa za njega jer je jedan od najlosijih po procentima, sto naravno nije tacno.
Drugi je najbolji u cijelom takmicenju, s tim kada je doprinos u pobjedama za pleme u pitanju, tu je apsolutno najbolji (nesto preko 15%).

Bas dominacija u svakom smislu.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
forgempp
Postovi: 6554
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la forgempp » 23 maj 2023, 00:52

Na najavi za sutra sveukupno (i HR i SRB najava) sto se tice plavog plemena jedino nema Denisa i Antonie, sto znaci da Denis ima imunitet osim ako se cudo nije dogodilo. :salut:
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

FoSte95
Postovi: 12651
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la FoSte95 » 23 maj 2023, 23:54

E neka je više i Sanja ispala
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

19vendetta87
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la 19vendetta87 » 24 maj 2023, 00:16

FoSte95 je napisao/la:
23 maj 2023, 23:54
E neka je više i Sanja ispala
Zena je bar zasluzila dogurati do kraja, za razliku od Antonije i Nore koje se hinjski provlace do 1/4 finala
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Survivor 2023

Post Postao/la arelinho » 24 maj 2023, 00:27

Izgleda Denis osvojio i sutra imunitet.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: alemsa, Amazon [Bot], Confiance, Felixians4, kraljttbvb, soko, VensanKasel i 45 gostiju.