Dernek i druženje forumaša

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
sikirica
Postovi: 1872
Pridružen/a: 27 mar 2010, 19:15
Lokacija: Teatar snova!!!
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la sikirica » 19 apr 2011, 21:26

Ja cu ponijeti slatkisa iz Vispaka.Bit ce to pravi dernek. :D
<3 Bosna i Hercegovina <3 Manchester United <3 NK Celik <3

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la Frutek » 19 apr 2011, 21:28

sikirica je napisao/la:Ja cu ponijeti slatkisa iz Vispaka.Bit ce to pravi dernek. :D
Nemam dobrog iskustva sa alkoholom i slatkisima
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 19 apr 2011, 22:01

slika

Samo da ovako ne završi :D .....

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la legenda reala » 29 maj 2011, 21:34

Gdje ste ljudi jestel živi,kako ode Chat nema vas nikako ,pa ja reko da vas pozdravim ovdje kad nema Chata ;) :D
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 29 maj 2011, 22:34

Živi smo, dobro smo hvala Bogu..... Kako si ti?????

Avatar
DAVID VILLA
Postovi: 1483
Pridružen/a: 09 jan 2011, 17:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la DAVID VILLA » 29 maj 2011, 22:49

legenda reala je napisao/la:Gdje ste ljudi jestel živi,kako ode Chat nema vas nikako ,pa ja reko da vas pozdravim ovdje kad nema Chata ;) :D
oo pa gdje si ti bolan :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Chelsea <3
Barcelona <3
Čelik <3
DAVID VILLA kralj!

Avatar
senad_flamin
Postovi: 2523
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la senad_flamin » 29 maj 2011, 22:51

Je li se ovo negdje pije ? :D

Vidim fina tema !
-RIVALDO-

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la LBJ MVP » 29 maj 2011, 23:13

legenda reala je napisao/la:Gdje ste ljudi jestel živi,kako ode Chat nema vas nikako ,pa ja reko da vas pozdravim ovdje kad nema Chata ;) :D
I ti se izgubio kako ode chat nema više spamerskih tema :P
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la legenda reala » 29 maj 2011, 23:19

LBJ MVP je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Gdje ste ljudi jestel živi,kako ode Chat nema vas nikako ,pa ja reko da vas pozdravim ovdje kad nema Chata ;) :D
I ti se izgubio kako ode chat nema više spamerskih tema :P
Ma nisam imo vremena juče i danas pa me nije bilo ,sad sam tu ,a trebo je ostaviti vala Chat (trebao je zaključat kad je bilo hapšenje jer je znao da će biti rasprave i opet otvoriti za 2-3 dana kao kad je predizborna kampanja bila ;) )
Ove teme ostale neka su ,slabo sam pisao na njima ja na chatu pišem ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
ĆeMa
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jun 2009, 15:54
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la ĆeMa » 30 maj 2011, 01:16

legenda reala je napisao/la:
LBJ MVP je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Gdje ste ljudi jestel živi,kako ode Chat nema vas nikako ,pa ja reko da vas pozdravim ovdje kad nema Chata ;) :D
I ti se izgubio kako ode chat nema više spamerskih tema :P
Ma nisam imo vremena juče i danas pa me nije bilo ,sad sam tu ,a trebo je ostaviti vala Chat (trebao je zaključat kad je bilo hapšenje jer je znao da će biti rasprave i opet otvoriti za 2-3 dana kao kad je predizborna kampanja bila ;) )
Ove teme ostale neka su ,slabo sam pisao na njima ja na chatu pišem ;)
jest vala....na chatu uvijek bilo zezancije, a sad ko da je forum zamro...ja mislim da sad svakodnevno ima jedno 2000 postova manje zbog tog :? vratite nam CHAT :mrgreen:
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

Avatar
mighty_reds
Postovi: 855
Pridružen/a: 28 dec 2009, 01:23
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la mighty_reds » 30 maj 2011, 01:30

ma moraju vratiti chat ne znam što ga je ukinuo admin onaj dan je presudio na još dvije teme meni se čini.Sad su se smirile strasti oko hapšenja mogao bi otvoriti opet.

jel bilo ovoga druženja ikako? :mrgreen:
The status of being a Liverpool player keeps our players motivated.'
- Bill Shankly

R.I.P. Haris Arapović (hary_ynwa) You'll never walk alone

Avatar
ĆeMa
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jun 2009, 15:54
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la ĆeMa » 30 maj 2011, 01:35

mighty_reds je napisao/la:ma moraju vratiti chat ne znam što ga je ukinuo admin onaj dan je presudio na još dvije teme meni se čini.Sad su se smirile strasti oko hapšenja mogao bi otvoriti opet.

jel bilo ovoga druženja ikako? :mrgreen:
ma kakvog druzenja...ko god kaze neku lokaciju da se negdje sastanu, uvijek nekom daleko :D na kraju, svi prnuli u sisu :D

a sto se tice chata...mislim, ja mogu pisati i po drugim temama, nije problem :mrgreen: al je stvarno chat bio najaktivniji i stvarno se tu zaebavalo i bilo je nekad extra i ja se stvarno nadam da ce je vratit.....admine, ako ovo citas (a naravno da jesi) , smiluj nam se i vrati chat :mrgreen:

slika

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

Avatar
harry_90
Postovi: 19798
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la harry_90 » 30 maj 2011, 01:38

Raja sta mai :D u subotu sam bio na jezeru,izgorio sam ko rak,ne mogu spavati nikako..jbo sve to,kakvu sam majkaru vidio na jezeru,nisam smio izaci iz vode pola sata :lol:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
ĆeMa
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jun 2009, 15:54
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la ĆeMa » 30 maj 2011, 01:41

harry_90 je napisao/la:Raja sta mai :D u subotu sam bio na jezeru,izgorio sam ko rak,ne mogu spavati nikako..jbo sve to,kakvu sam majkaru vidio na jezeru,nisam smio izaci iz vode pola sata :lol:
hahha...pa dje si tigre :mrgreen: nema te ko leo cokoladice :mrgreen: kakvu bolan majkaru :mrgreen: :mrgreen:
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

Avatar
harry_90
Postovi: 19798
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la harry_90 » 30 maj 2011, 01:44

ĆeMa je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Raja sta mai :D u subotu sam bio na jezeru,izgorio sam ko rak,ne mogu spavati nikako..jbo sve to,kakvu sam majkaru vidio na jezeru,nisam smio izaci iz vode pola sata :lol:
hahha...pa dje si tigre :mrgreen: nema te ko leo cokoladice :mrgreen: kakvu bolan majkaru :mrgreen: :mrgreen:
Evo me sovo :D jel me jos uvijek cekas kod one zgrade ?? :D majkara k'o zvono,full oprema ..san snova ;)
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
ĆeMa
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jun 2009, 15:54
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la ĆeMa » 30 maj 2011, 01:48

harry_90 je napisao/la:
ĆeMa je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Raja sta mai :D u subotu sam bio na jezeru,izgorio sam ko rak,ne mogu spavati nikako..jbo sve to,kakvu sam majkaru vidio na jezeru,nisam smio izaci iz vode pola sata :lol:
hahha...pa dje si tigre :mrgreen: nema te ko leo cokoladice :mrgreen: kakvu bolan majkaru :mrgreen: :mrgreen:
Evo me sovo :D jel me jos uvijek cekas kod one zgrade ?? :D majkara k'o zvono,full oprema ..san snova ;)
hahha....ma ko ce tebe cekat, s cim ces doci :D s rosulama :lol: sorry, brate, al te nista ne kontam u vezi ove majkare :oops: :D sta ti je to ? :D ne smijem nista nagadjat da se ne prospem ko grah :mrgreen:
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

Avatar
harry_90
Postovi: 19798
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la harry_90 » 30 maj 2011, 01:52

@Ćema

krenuo ja sa romobilom,docu do utorka :D ma majkara = mama,starija zenska :D .. kontas sad..dovela dijete da se kupa,a ja iz vode spijuniram,zena se utegla,ma nemam rijeci za nju.. tamam ja se smirio,nisam vidio da se neka cura parkirala sa peskirom do mene i jarana,kad ima sta pokazat,i na nju sam odlijepioo :mrgreen:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
ĆeMa
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jun 2009, 15:54
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la ĆeMa » 30 maj 2011, 01:54

harry_90 je napisao/la:@Ćema

krenuo ja sa romobilom,docu do utorka :D ma majkara = mama.. kontas sad..dovela dijete da se kupa,a ja iz vode spijuniram,zena se utegla,ma nemam rijeci za nju.. tamam ja se smirio,nisam vidio da se neka cura parkirala sa peskirom do mene i jarana,kad ima sta pokazat,i na nju sam odlijepioo :mrgreen:
ma i mislio sam na to, al nisam htio nista govorit :D cuj spijunirao :mrgreen: koliko ti je god. stare ti :mrgreen: :mrgreen: tad je bila ona : "ocima radost, qrcu zalost " :mrgreen: :mrgreen: jesam u pravu ? :D :D
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

Avatar
harry_90
Postovi: 19798
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la harry_90 » 30 maj 2011, 01:58

ĆeMa je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:@Ćema

krenuo ja sa romobilom,docu do utorka :D ma majkara = mama.. kontas sad..dovela dijete da se kupa,a ja iz vode spijuniram,zena se utegla,ma nemam rijeci za nju.. tamam ja se smirio,nisam vidio da se neka cura parkirala sa peskirom do mene i jarana,kad ima sta pokazat,i na nju sam odlijepioo :mrgreen:
ma i mislio sam na to, al nisam htio nista govorit :D cuj spijunirao :mrgreen: koliko ti je god. stare ti :mrgreen: :mrgreen: tad je bila ona : "ocima radost, qrcu zalost " :mrgreen: :mrgreen: jesam u pravu ? :D :D
Vidis valjda u nicku koje mi je godiste ;)..to ja ne smijem se vezat za kakvu stariju koku :D nisi upravu,kod mene je ocima radost,srcu dragost,da je kakva kljakava ne bi je pogledao,ali mlada majkara,nije lose ;)
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
adis.p
Postovi: 2326
Pridružen/a: 04 avg 2010, 13:32
Kontakt:

Re: Dernek i druženje forumaša

Post Postao/la adis.p » 30 maj 2011, 02:00

Ja samo da se javim....vidim nasli ste novu temu za derneka.... :D :D
ZABORAVITI NECEMO , OPROSTITI NEMOZEMO
....:::::...SREBRENICA 11.07.1995...:::::......

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beli98, Zaniolo i 12 gostiju.