Najsmjesniji postovi na forumu!

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la nime_tm87 » 14 jan 2010, 12:45

... :mrgreen:
Zadnja izmjena: nime_tm87, dana/u 25 feb 2012, 20:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
RiNo
Postovi: 5680
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la RiNo » 14 jan 2010, 12:51

Boske je imao najjace postove...
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
MElloo
Postovi: 13009
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la MElloo » 14 jan 2010, 13:12

@Ljubav ima najsmjesnije postove :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4325
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Mirza_Hordas » 14 jan 2010, 13:18

Boske i MaliMemo :mrgreen: :mrgreen:
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
Lily
Postovi: 1777
Pridružen/a: 01 nov 2009, 18:28
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Lily » 14 jan 2010, 13:18

Mali Memo legenda
Ne budite smjesni, nemaju nasi para da im adidas pravi dresove , i onako je savez u dugovima preko glave :!:
Zadnja izmjena: Lily, dana/u 14 jan 2010, 13:53, ukupno mijenjano 1 put.
..Money not love, is your drive. But tell us... can you count to FIVE?? 77' 78' 81' 84' 05'

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la nime_tm87 » 14 jan 2010, 13:41

Lily je napisao/la:Ma li Memo legenda
Ne budite smjesni, nemaju nasi para da im adidas pravi dresove , i onako je savez u dugovima preko glave :!:
ahahhhaha :mrgreen: :mrgreen:
PS-Navodite primjere. ;)

fera
Postovi: 12800
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la fera » 14 jan 2010, 13:50

necu nikoga da imenujem ali odite na temu KK Bosna i vidjecete mnogo smijesnih postova
You are someone else I am still right here

Avatar
the scouser
Postovi: 4640
Pridružen/a: 24 apr 2009, 11:12
Lokacija: Animal farm
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la the scouser » 14 jan 2010, 14:32

Cartman je napisao/la:
harishp je napisao/la: Ko garantuje da Miske opet nece naci kakav razlog nije mu ovo prvi put. :roll:
Osim bolova u koljenu imao je i u ''ledjima'' :lol:
evo i ja osjecam neki bol izmedju nogu. Mislim da ga uzrokuje tvoje misljenje o najvecem igracu repke, Misketu.
Ovaj je dobar :D
Do your research, I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath !

We're ruled by effete assholes...It's a shite state of affairs to be in Tommy, and all the fresh air in the world won't make any fucking difference !

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14584
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 14 jan 2010, 14:35

MElloo je napisao/la:@Ljubav ima najsmjesnije postove :mrgreen: :mrgreen:
BANG BANG BANG!
DOWN DOWN DOWN :mrgreen:

adnan_hz
Postovi: 509
Pridružen/a: 20 mar 2008, 21:10
Lokacija: Capital City
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la adnan_hz » 14 jan 2010, 14:41

Svaki post od naseg kanadzanina tarika je za samara Xd...


adnan_hz je napisao/la:pa koliko sam ja puta rekao da tarik prati reprezentaciju od cirinog dolaska... tako da morate shvatiti sto covjek ne poznaje salihamidzica jer ga nika dnije gledao...


Tarik14 je napisao: Otkud to mislis? Jel ti neko ko fol rekao to? Ja pratim reprezentaciju vec od 2003. godine prema tome ne provaljuj se.

Mozete vi hvaliti Salihamidzica koliko god hocete ali vase price nemaju nikakve korist jel se covjek lijepo odrekao od reprezentacije za sva vremena.
F.K. Sarajevo - Reprezentacija BiH - Internazionale - Liverpool FC

dubioza
Postovi: 450
Pridružen/a: 28 okt 2008, 07:55
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la dubioza » 14 jan 2010, 17:05

RiNo je napisao/la:Boske je imao najjace postove...
Ja sam zapamtio na racunar one njegove dvije teme "falsifikovane karte" i "otvoreno pismo". Onako se na forumu nece pisati jos dugo dugo. Dva dana sam plakao od smijeha :D :D :D
Republika Zenica

k_c
Postovi: 619
Pridružen/a: 14 jan 2010, 14:49
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la k_c » 14 jan 2010, 17:11

:)

k_c
Postovi: 619
Pridružen/a: 14 jan 2010, 14:49
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la k_c » 14 jan 2010, 17:15

fera je napisao/la:necu nikoga da imenujem ali odite na temu KK Bosna i vidjecete mnogo smijesnih postova
Sa foruma k.k.Bosna,@fera o Milosevicu:
po meni totalno bezvezan igrac i ne znam sta ce nam ali eto... valjda šehovac zna :D sto se mene tice mogao je komotno ostati u zvezdi grijati klupu a i njemu bi bilo draze sigurno to je veliki delija...
-Da vas podsjetim,Milosevic je u prvoj utakmici u dresu Bosne sam dobio Olimpiju!eto kakvi ljudi prate kosarku,nije ni cudo sto Bosnu u Zetri prati 200 gledalaca,mahom ovog intelektualnog sklopa!

Avatar
the scouser
Postovi: 4640
Pridružen/a: 24 apr 2009, 11:12
Lokacija: Animal farm
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la the scouser » 14 jan 2010, 17:59

dubioza je napisao/la:
RiNo je napisao/la:Boske je imao najjace postove...
Ja sam zapamtio na racunar one njegove dvije teme "falsifikovane karte" i "otvoreno pismo". Onako se na forumu nece pisati jos dugo dugo. Dva dana sam plakao od smijeha :D :D :D
Priljepi nesto ovamo ako je dobro kao sto kazes :D
Do your research, I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath !

We're ruled by effete assholes...It's a shite state of affairs to be in Tommy, and all the fresh air in the world won't make any fucking difference !

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la reds_forever » 14 jan 2010, 18:45

secer ima smijesne postove

a post,odnosno dio posta koji me danas nasmijao,bio je onaj o tome da je skrtel doveden da zamijeni hyypiu,ali da on ne moze cuvat ni dijete od 3 godine...tako nesto...
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
300
Postovi: 129
Pridružen/a: 14 okt 2009, 14:36
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la 300 » 14 jan 2010, 18:47

the scouser je napisao/la:
Cartman je napisao/la:
harishp je napisao/la: Ko garantuje da Miske opet nece naci kakav razlog nije mu ovo prvi put. :roll:
Osim bolova u koljenu imao je i u ''ledjima'' :lol:
evo i ja osjecam neki bol izmedju nogu. Mislim da ga uzrokuje tvoje misljenje o najvecem igracu repke, Misketu.[/quote]
Ovaj je dobar :D
[/quote]

:lol: :lol: :lol: NAJJACI :D
Svake druge subote se rano budim ja, Moja raja već me čeka ispod prozora,
Stara pita s' kim to danas igra Saraj'vo, Ni zbog kog' se tako rano ne bih budio...

dubioza
Postovi: 450
Pridružen/a: 28 okt 2008, 07:55
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la dubioza » 14 jan 2010, 18:47

Falsifikovane karte by Boske
Ja bih predlozio da napravimo jednu ekipu koja ce u narednom periodu raditi na tome da se falsifikuju ulaznice za baraz na SP kada ce BIH igrati na gostovanju.

Prema trenutnom stanju na tabeli u grupama, protivnik BIH u barazu mogu biti zemlje kao sto su Danska, Madzarska,Portugal, Grcka, Svicarska, Slovacka, Sj Irska, Poljska, Njemacka, Rusija, Hrvatska, Ukraina, Srbija ili Francuska.
Sa aspekta gostovanja neke su zemlje vise a neke manje atraktivne, no na svakoj ce biti jako mnogo nasih navijaca ali u slucaju da to bude recimo u Sj Irskoj, Rusiji ili Ukraini ne bi bila toliko velika zainteresovanost jer je tesko to organizovati za te zemlje. No za svaku ostalu zemlju bit ce ekstra zainteresovanost. Buduci da ce nam te zemlje dati onaj stvarno minimalni broj karti zbog vaznosti utakmice, ja sam mislio da bi bilo dobro da mi falsifikujemo part stotina ili hiljada te nasu tribinu napunimo do daske. Ne bi ti bilo komercijalnosg karaktera da se zaradjuje na tome, nego bi bio cilj da sto vise nasih navijaca bude na toj gostujucoj utakmici u barazu.

Mogli bi i prokopati tunel iz podzemne kanalizacije do tribina pa da je napunimo do bola....


Otvoreno pismo By Boske
Ovdje u cijelosti prenosim pismo koje cu u narednim danima poslati na adrese nogometnog saveza ali i brojnim medijima u BIH a koje je upuceno prije svega gospodinu Ciri Blazevicu i nogometnim reprezentativcima BIH:

"Postovani gospodine Blazevicu i postovani nasi dragi reprezentativci

Ja vam se obracam u svoje ime a znam da isto ovo zeli i veliki broj ljudi u BIH i van nje koji srdacno prati i bodri nas nogmetni tim. Moje pismo i moje zelje se odnose na nasu sljedecu utakmicu koja se igra u Armeniji 05.09.2009. Ja bih zelio da vi stovani gospodine Blazevicu na teren izvedete napadacku formaciju BIH sa minimalno 2 ili vise napadaca koja ce krenuti na pobjedu od prve minute i igrati veoma ofanzivno. Od vas igraca trazim maksimalnu angaznovanost i pozrtvovanost i sigurnu i uvjerljivu pobjedu. Koliko su nam vazna nova tri poena mislim da nam je jednako vazno da nas tim nastavlja sa dobrim igrama, nastavlja da zabija mnogo golova i da impresionira ostatak europske i svjetske javnosti. Mi za ovakvu igru imamo kapacite i imamo igrace koji mogu da realizuju moje zelje ali i zelje velikog broja nasih naivjaca.

Ne bih zelio da nam se ponove lose igre protiv "malih ekipa" gdje smo strijepili za 3 poena koja su vec mnogo prije bila uracunata na nas konto. Govorim o utkamicama protiv Malte ili San Marina i to na nasem terenu, a pogotovo ne bih zelio da to bude neka od utakmica protiv malih ekipa gdje smo gubili poene koji su nas poslije mnogo kostale, ovdje govorim o utkamicama npr protiv neke Moldavije na gostovanju ili Litvanije kuci.
Vise nema malih i nejakih ekipa u svjetskom a pogotovo europskom nogometu i toga su svi svjesni. No na papiru je znatna razlika izmedju naseg tima i armenskog tima. Prije samo nekoliko dana se ekipa Sirokog Brijega vratila iz Armenije sa pobjedom od 2-0 a od vas zelim i sa pravom ocekujem da deklasirate Armence sa jos uvjerljivijm rezultatom.
Molim vas gospodine Blazevicu a i vas dragi nasi igraci, da ne kalkulisemo sa rezultatom, ne strijepimo do zadnje minute za 3 poena. Zelim da izidjete na teren jasno i svjesno sa cinejnicom da ste klasa za Armence i da im utrpate sto vise golova. Nasi lavovi kao sto su Dzeko, Ibisevic, Misimovic (nazalost ne moze da igra), Muslimovic, Pjanic, Ibricic, Muratovic ali i ostali su sasvim realni pokazatelji koji ukazuju na to da mozemo natrpati mrezu Armenaca te se sretni i samouvjereni vratiti u Bosnu sa odlicnim rapolozenjem vratiti i uci u utkamicu sa Turskom te i njih probati nabusiti kao sto smo i prosle godine.

Stoga gospodine Blazevicu, ja vas molim da mnogo ne folozofirate, izvedite nase lavove i ofanzivnu formaciju u Armeniji i napadnite od prve minute sa maksimalnom snagom i napunite mrezu Armencima da se Turci useru u gace kada sjednu na avion prije utakmice sa Bosnom. Molim vas lisite nas trauma i preznojavanja i bespotrebnog iscekivanja kao sto se desavalo u utakmicama Bosne sa Maltom ili San Marinom !!

Uvijek za vas i uvijek uz vas vijerni navijac !!"

Izvinite na gramatickim greskama, sredit cemo to..
Republika Zenica

Avatar
lejla
Postovi: 2347
Pridružen/a: 25 mar 2009, 17:49
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la lejla » 14 jan 2010, 19:03

Ko ne voli Arsenal, ne treba da zivi!

Arsenal je najbolji klub u univerzumu!

Njemacka liga je u rangu ukrajinske!

Ko voli Real Madrid, voli i fekalije!



Ko drugi nego cimpanza :mrgreen:
John Terry can play with his back completely blocked, and he will put his head where I will not put my feet. He is extreme and knows he will suffer the consequences later, but he is sacrificing himself.
Didier Drogba

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la bambina » 14 jan 2010, 19:04

Ljubav

Bot i krampa

Najveći majstori foruma ;)

Avatar
ljubav
Postovi: 1307
Pridružen/a: 25 nov 2009, 17:46
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la ljubav » 14 jan 2010, 19:17

lejla je napisao/la:Ko ne voli Arsenal, ne treba da zivi!

Arsenal je najbolji klub u univerzumu!

Njemacka liga je u rangu ukrajinske!

Ko voli Real Madrid, voli i fekalije!



Ko drugi nego cimpanza :mrgreen:
Sta je smijesno?
Daj barem jedan kontrargument ovim argumentovanim tvrdnjama.

Kolumnu mi nevjernici izbrisase. :evil:
Blue is the color!

Turbofolk je moja furka!

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: FCB1986 i 13 gostiju.