Najsmjesniji postovi na forumu!

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la neno#4 » 14 jan 2010, 19:21

k_c je napisao/la:
fera je napisao/la:necu nikoga da imenujem ali odite na temu KK Bosna i vidjecete mnogo smijesnih postova
Sa foruma k.k.Bosna,@fera o Milosevicu:
po meni totalno bezvezan igrac i ne znam sta ce nam ali eto... valjda šehovac zna :D sto se mene tice mogao je komotno ostati u zvezdi grijati klupu a i njemu bi bilo draze sigurno to je veliki delija...
-Da vas podsjetim,Milosevic je u prvoj utakmici u dresu Bosne sam dobio Olimpiju!eto kakvi ljudi prate kosarku,nije ni cudo sto Bosnu u Zetri prati 200 gledalaca,mahom ovog intelektualnog sklopa!
majstore tek si se ukljucio koliko vidim i odmah napadas......nisi pratio uopce diskusiju i ne znas zasto je to napisano.......onda, polahko za tog milosevica sve ce da se vidi u skorije vrijeme...da se ne dozivi razocarenje za par dana....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

k_c
Postovi: 619
Pridružen/a: 14 jan 2010, 14:49
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la k_c » 14 jan 2010, 20:00

neno#4 je napisao/la:
k_c je napisao/la:
fera je napisao/la:necu nikoga da imenujem ali odite na temu KK Bosna i vidjecete mnogo smijesnih postova
Sa foruma k.k.Bosna,@fera o Milosevicu:
po meni totalno bezvezan igrac i ne znam sta ce nam ali eto... valjda šehovac zna :D sto se mene tice mogao je komotno ostati u zvezdi grijati klupu a i njemu bi bilo draze sigurno to je veliki delija...
-Da vas podsjetim,Milosevic je u prvoj utakmici u dresu Bosne sam dobio Olimpiju!eto kakvi ljudi prate kosarku,nije ni cudo sto Bosnu u Zetri prati 200 gledalaca,mahom ovog intelektualnog sklopa!
majstore tek si se ukljucio koliko vidim i odmah napadas......nisi pratio uopce diskusiju i ne znas zasto je to napisano.......onda, polahko za tog milosevica sve ce da se vidi u skorije vrijeme...da se ne dozivi razocarenje za par dana....
Pa taj momak nas je uputio na taj forum i zadnjih par stranica sam pregledao i to mi nako zaoko zapalo! fakat se prosuo,jer se momak fura na nekog dobrg poznavaoca kosarke,a ako je gledao utakmicu protiv Olimpije zna da je njegova izjava "po meni totalno bezvezan igrac i ne znam sta ce nam" o novom Bosninom igracu bila izjava sedmice!
A to da sam se tek prikljucio,ne znaci nista,ili mislis da staz na forumu znaci i dobro poznavanje sporta,u ovom slucaju kosarke!?

Avatar
the scouser
Postovi: 4640
Pridružen/a: 24 apr 2009, 11:12
Lokacija: Animal farm
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la the scouser » 14 jan 2010, 20:07

dubioza je napisao/la:Falsifikovane karte by Boske
Ja bih predlozio da napravimo jednu ekipu koja ce u narednom periodu raditi na tome da se falsifikuju ulaznice za baraz na SP kada ce BIH igrati na gostovanju.

Prema trenutnom stanju na tabeli u grupama, protivnik BIH u barazu mogu biti zemlje kao sto su Danska, Madzarska,Portugal, Grcka, Svicarska, Slovacka, Sj Irska, Poljska, Njemacka, Rusija, Hrvatska, Ukraina, Srbija ili Francuska.
Sa aspekta gostovanja neke su zemlje vise a neke manje atraktivne, no na svakoj ce biti jako mnogo nasih navijaca ali u slucaju da to bude recimo u Sj Irskoj, Rusiji ili Ukraini ne bi bila toliko velika zainteresovanost jer je tesko to organizovati za te zemlje. No za svaku ostalu zemlju bit ce ekstra zainteresovanost. Buduci da ce nam te zemlje dati onaj stvarno minimalni broj karti zbog vaznosti utakmice, ja sam mislio da bi bilo dobro da mi falsifikujemo part stotina ili hiljada te nasu tribinu napunimo do daske. Ne bi ti bilo komercijalnosg karaktera da se zaradjuje na tome, nego bi bio cilj da sto vise nasih navijaca bude na toj gostujucoj utakmici u barazu.

Mogli bi i prokopati tunel iz podzemne kanalizacije do tribina pa da je napunimo do bola....



Otvoreno pismo By Boske
Ovdje u cijelosti prenosim pismo koje cu u narednim danima poslati na adrese nogometnog saveza ali i brojnim medijima u BIH a koje je upuceno prije svega gospodinu Ciri Blazevicu i nogometnim reprezentativcima BIH:

"Postovani gospodine Blazevicu i postovani nasi dragi reprezentativci

Ja vam se obracam u svoje ime a znam da isto ovo zeli i veliki broj ljudi u BIH i van nje koji srdacno prati i bodri nas nogmetni tim. Moje pismo i moje zelje se odnose na nasu sljedecu utakmicu koja se igra u Armeniji 05.09.2009. Ja bih zelio da vi stovani gospodine Blazevicu na teren izvedete napadacku formaciju BIH sa minimalno 2 ili vise napadaca koja ce krenuti na pobjedu od prve minute i igrati veoma ofanzivno. Od vas igraca trazim maksimalnu angaznovanost i pozrtvovanost i sigurnu i uvjerljivu pobjedu. Koliko su nam vazna nova tri poena mislim da nam je jednako vazno da nas tim nastavlja sa dobrim igrama, nastavlja da zabija mnogo golova i da impresionira ostatak europske i svjetske javnosti. Mi za ovakvu igru imamo kapacite i imamo igrace koji mogu da realizuju moje zelje ali i zelje velikog broja nasih naivjaca.

Ne bih zelio da nam se ponove lose igre protiv "malih ekipa" gdje smo strijepili za 3 poena koja su vec mnogo prije bila uracunata na nas konto. Govorim o utkamicama protiv Malte ili San Marina i to na nasem terenu, a pogotovo ne bih zelio da to bude neka od utakmica protiv malih ekipa gdje smo gubili poene koji su nas poslije mnogo kostale, ovdje govorim o utkamicama npr protiv neke Moldavije na gostovanju ili Litvanije kuci.
Vise nema malih i nejakih ekipa u svjetskom a pogotovo europskom nogometu i toga su svi svjesni. No na papiru je znatna razlika izmedju naseg tima i armenskog tima. Prije samo nekoliko dana se ekipa Sirokog Brijega vratila iz Armenije sa pobjedom od 2-0 a od vas zelim i sa pravom ocekujem da deklasirate Armence sa jos uvjerljivijm rezultatom.
Molim vas gospodine Blazevicu a i vas dragi nasi igraci, da ne kalkulisemo sa rezultatom, ne strijepimo do zadnje minute za 3 poena. Zelim da izidjete na teren jasno i svjesno sa cinejnicom da ste klasa za Armence i da im utrpate sto vise golova. Nasi lavovi kao sto su Dzeko, Ibisevic, Misimovic (nazalost ne moze da igra), Muslimovic, Pjanic, Ibricic, Muratovic ali i ostali su sasvim realni pokazatelji koji ukazuju na to da mozemo natrpati mrezu Armenaca te se sretni i samouvjereni vratiti u Bosnu sa odlicnim rapolozenjem vratiti i uci u utkamicu sa Turskom te i njih probati nabusiti kao sto smo i prosle godine.

Stoga gospodine Blazevicu, ja vas molim da mnogo ne folozofirate, izvedite nase lavove i ofanzivnu formaciju u Armeniji i napadnite od prve minute sa maksimalnom snagom i napunite mrezu Armencima da se Turci useru u gace kada sjednu na avion prije utakmice sa Bosnom. Molim vas lisite nas trauma i preznojavanja i bespotrebnog iscekivanja kao sto se desavalo u utakmicama Bosne sa Maltom ili San Marinom !!

Uvijek za vas i uvijek uz vas vijerni navijac !!"

Izvinite na gramatickim greskama, sredit cemo to..
Hahhaha,dobar je :D Ova boldirano je najjace
Do your research, I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath !

We're ruled by effete assholes...It's a shite state of affairs to be in Tommy, and all the fresh air in the world won't make any fucking difference !

Avatar
secer
Postovi: 3254
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la secer » 14 jan 2010, 20:23

Lako im je kad odu u Afriku,,iskopaju rupu na po puta,stave korpu voca i sakriju se iza drveta i onda oni nigeri polete i tako ih dovedu u London (phill jackson o wengerovom skautingu))
ne sjecam se da me je neki post nasmijao kao ovaj :D
vido, lajkovo, da **** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Wolverine » 14 jan 2010, 20:24

svi cikcangini.

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la insider » 14 jan 2010, 20:26

Najjači je onaj što je bio nedavno, ne sjećam se no bil oje u vezi dresova.

"Kako će naša reprezentacija uzeti adidas dresove, nemaju oni para za adidas..."


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la LBJ MVP » 14 jan 2010, 20:32

ovo je dosad najbolja tema,a moj glas ide botu i ljubavi
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 14 jan 2010, 20:35

Wolverine je napisao/la:svi cikcangini.


teško se odlučiti između postova cikcange i postova ljubavi

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la nime_tm87 » 14 jan 2010, 20:50

Ne budite smjesni, nemaju nasi para da im adidas pravi dresove , i onako je savez u dugovima preko glave ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
jalehordas
Postovi: 402
Pridružen/a: 30 nov 2009, 10:54
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la jalehordas » 14 jan 2010, 21:59

melimemo je iznad sviju
a sta ga ovo nema da ga nismo mozda naljutili :mrgreen: :mrgreen:
I NA ONOM SVJETU TAMO CUT CE SE MOJ GLAS BORDO BJELI CJELI ZIVOT JA NAVIJO SAM ZA VAS

Avatar
lejla
Postovi: 2347
Pridružen/a: 25 mar 2009, 17:49
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la lejla » 14 jan 2010, 22:01

ljubav je napisao/la:
lejla je napisao/la:Ko ne voli Arsenal, ne treba da zivi!

Arsenal je najbolji klub u univerzumu!

Njemacka liga je u rangu ukrajinske!

Ko voli Real Madrid, voli i fekalije!



Ko drugi nego cimpanza :mrgreen:
Sta je smijesno?
Daj barem jedan kontrargument ovim argumentovanim tvrdnjama.

Kolumnu mi nevjernici izbrisase. :evil:
Prvo moras navest argumente pa da ti kazem kontraargumente :mrgreen:
John Terry can play with his back completely blocked, and he will put his head where I will not put my feet. He is extreme and knows he will suffer the consequences later, but he is sacrificing himself.
Didier Drogba

Avatar
MaliMemo
Postovi: 945
Pridružen/a: 07 sep 2009, 23:44
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la MaliMemo » 14 jan 2010, 22:04

jalehordas je napisao/la:melimemo je iznad sviju
a sta ga ovo nema da ga nismo mozda naljutili :mrgreen: :mrgreen:


Vidim ja vi se zafrkavate na moj racun dobro, dobro :roll:
× Plava krv ispod koze ×

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 14 jan 2010, 22:04

lejla je napisao/la:
ljubav je napisao/la:
lejla je napisao/la:Ko ne voli Arsenal, ne treba da zivi!

Arsenal je najbolji klub u univerzumu!

Njemacka liga je u rangu ukrajinske!

Ko voli Real Madrid, voli i fekalije!



Ko drugi nego cimpanza :mrgreen:
Sta je smijesno?
Daj barem jedan kontrargument ovim argumentovanim tvrdnjama.

Kolumnu mi nevjernici izbrisase. :evil:
Prvo moras navest argumente pa da ti kazem kontraargumente :mrgreen:


njegovi argumenti su to da on tvrdi da je neko moć,da je neko najbolji,kad mu ponudiš kontraargument da npr. arsenal nije najbolji klub u istoriji jer nema ni blizu najviše titula on se ušuti i pobjegne sa te teme

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la rob do bagro » 14 jan 2010, 22:05

Cescinho4 je napisao/la:@Mukiol na temi "Ko vam je najdrazi igrac u NBA" pise post:
Zinedin zidan...FOREWER!!!
A u danasnjici Dzeko, Ribery, Konaute :!:

:lol: :lol: :lol:
A zakletve mi KOnaute ahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Mirza_Hordas » 14 jan 2010, 22:05

Cescinho4 je napisao/la:@Mukiol na temi "Ko vam je najdrazi igrac u NBA" pise post:
Zinedin zidan...FOREWER!!!
A u danasnjici Dzeko, Ribery, Konaute :!:

:lol: :lol: :lol:

hahahahahah ne znam za ovo.....kako li sam ovo mogao propustiti :mrgreen: :mrgreen:
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
jalehordas
Postovi: 402
Pridružen/a: 30 nov 2009, 10:54
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la jalehordas » 14 jan 2010, 22:05

MaliMemo je napisao/la:
jalehordas je napisao/la:melimemo je iznad sviju
a sta ga ovo nema da ga nismo mozda naljutili :mrgreen: :mrgreen:


Vidim ja vi se zafrkavate na moj racun dobro, dobro :roll:
memo kralju dobro nam doso
I NA ONOM SVJETU TAMO CUT CE SE MOJ GLAS BORDO BJELI CJELI ZIVOT JA NAVIJO SAM ZA VAS

Avatar
Husso97
Postovi: 168
Pridružen/a: 02 dec 2009, 12:25
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Husso97 » 14 jan 2010, 22:06

Marseille84:

-Jesi ti glup ili si se glup rodio
R.I.P Vedran Puljić

-----------Cassillas--------------
Ramos----Pepe----Albiol---Arbeloa

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Mirza_Hordas » 14 jan 2010, 22:15

MaliMemo je napisao/la: Vidim ja vi se zafrkavate na moj racun dobro, dobro :roll:
a što se ne bi zafrkavali :mrgreen: :lol: ko ti je kriv kad pišeš "pametne" postove :lol:
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
the scouser
Postovi: 4640
Pridružen/a: 24 apr 2009, 11:12
Lokacija: Animal farm
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la the scouser » 14 jan 2010, 22:37

MaliMemo je napisao/la:
jalehordas je napisao/la:melimemo je iznad sviju
a sta ga ovo nema da ga nismo mozda naljutili :mrgreen: :mrgreen:


Vidim ja vi se zafrkavate na moj racun dobro, dobro :roll:
Od svih ljudi vi na Memu navalite :roll:
Sta je to Memo pogresno i smijesno napis'o ? :mrgreen:
Do your research, I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath !

We're ruled by effete assholes...It's a shite state of affairs to be in Tommy, and all the fresh air in the world won't make any fucking difference !

Avatar
jalehordas
Postovi: 402
Pridružen/a: 30 nov 2009, 10:54
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la jalehordas » 14 jan 2010, 22:38

the scouser je napisao/la:
MaliMemo je napisao/la:
jalehordas je napisao/la:melimemo je iznad sviju
a sta ga ovo nema da ga nismo mozda naljutili :mrgreen: :mrgreen:


Vidim ja vi se zafrkavate na moj racun dobro, dobro :roll:
Od svih ljudi vi na Memu navalite :roll:
Sta je to Memo pogresno i smijesno napis'o ? :mrgreen:
the scouset jesi ironican :mrgreen: :mrgreen:
slobodno ti reci memi sve njegove greske nece se on ljutiti
jeli tako memi? :mrgreen:
I NA ONOM SVJETU TAMO CUT CE SE MOJ GLAS BORDO BJELI CJELI ZIVOT JA NAVIJO SAM ZA VAS

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.