Najsmjesniji postovi na forumu!

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la vrebac86 » 19 feb 2013, 19:42

calcio je napisao/la:Igrom slucaja, svi su uvijek za veliku, poznatu i pobjednicku ekipu poceli navijati.

Sve cekam da dodje neko i napise:

"Imao sam 5 godina, mali klinjo. Gledam United protiv Readinga. United satrao Reading, natrpali ih do kraja. Od te utakmice navijam za Reading"

Ali tesko :)
Nemora da znaci , ja kada sam poceo da navijam za Inter nisu nista osvajali 5 godina :lol: :lol:
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Heller » 19 feb 2013, 19:44

Ja navijam za Slobodu a nismo 93 godine nista osvojili :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja sam gotivio Chelsea al mi se zgadio zadnjih godina, a draga mi je Valencia od onog finala LP, Fiorentina i Celtic. Zadnjih godina gotivim i Dortmund zbog pristupa Kloppa
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la zizu1991 » 19 feb 2013, 19:47

Ja sam nosao dres Reala u najtežim trenutcima, u doba ispadanja u LP ne znam koji je to već put bio zaredom.
Sjećam se da sam u osnovnoj bio, i igrao Real protiv Juveta, i svi k'o djeca pričamo ko će pobjediti večeras, i svi govore, Real, Real, i svi navijaju za Real :mrgreen:

Sutra dan Real ispao iz LP, ja dres na sebe i pravac škola, sada, svi ti isti koji su navijali za Real, govore mi, nosi to, spali, daj ovamo, i sl, čudna je dječija psiha. :D
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Dex » 19 feb 2013, 19:57

calcio je napisao/la:Igrom slucaja, svi su uvijek za veliku, poznatu i pobjednicku ekipu poceli navijati.

Sve cekam da dodje neko i napise:

"Imao sam 5 godina, mali klinjo. Gledam United protiv Readinga. United satrao Reading, natrpali ih do kraja. Od te utakmice navijam za Reading"

Ali tesko :)
Mog'o sam ja tad počet za Leeds navijat, i oni su bili Bog i batina tad u EPL-u
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
DevilS
Postovi: 1825
Pridružen/a: 10 sep 2012, 20:19
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la DevilS » 19 feb 2013, 19:58

Mislim ja ga nisam zajebavo nego mi smijesno samo onako... :D
.....In David we trust.....
.....SAF najbolji trener ikada.....

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Donnie Darko » 19 feb 2013, 20:00

Kad bi samo pročitali naslov teme.
slika

Avatar
Sveti
Postovi: 10197
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Sveti » 19 feb 2013, 20:00

calcio je napisao/la:Igrom slucaja, svi su uvijek za veliku, poznatu i pobjednicku ekipu poceli navijati.

Sve cekam da dodje neko i napise:

"Imao sam 5 godina, mali klinjo. Gledam United protiv Readinga. United satrao Reading, natrpali ih do kraja. Od te utakmice navijam za Reading"

Ali tesko :)
pa da li tebi zvuči normalno što si napisao? Da neko ko se nije deklarisao za koji klub navija, počne da navija za tim koji je loš. Meni je normalno kada neko navija za klub koji dobro igra i pobjeđuje, ali mi nije normalno da neko navija za jedan tim kada pobjeđuje, pa kada počne da gubi počne da navija za drugi, kao što je ovaj mali što sa 16 vozi kamion u tri poslije ponoći.
naprijed rejal

gojzerica
Postovi: 5171
Pridružen/a: 12 avg 2012, 21:46
Lokacija: zadnje sjedište moga auta
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la gojzerica » 19 feb 2013, 20:04

Sveti je napisao/la:
calcio je napisao/la:Igrom slucaja, svi su uvijek za veliku, poznatu i pobjednicku ekipu poceli navijati.

Sve cekam da dodje neko i napise:

"Imao sam 5 godina, mali klinjo. Gledam United protiv Readinga. United satrao Reading, natrpali ih do kraja. Od te utakmice navijam za Reading"

Ali tesko :)
pa da li tebi zvuči normalno što si napisao? Da neko ko se nije deklarisao za koji klub navija, počne da navija za tim koji je loš. Meni je normalno kada neko navija za klub koji dobro igra i pobjeđuje, ali mi nije normalno da neko navija za jedan tim kada pobjeđuje, pa kada počne da gubi počne da navija za drugi, kao što je ovaj mali što sa 16 vozi kamion u tri poslije ponoći.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahahhhahhah

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la calcio » 19 feb 2013, 20:25

Sveti je napisao/la:
calcio je napisao/la:Igrom slucaja, svi su uvijek za veliku, poznatu i pobjednicku ekipu poceli navijati.

Sve cekam da dodje neko i napise:

"Imao sam 5 godina, mali klinjo. Gledam United protiv Readinga. United satrao Reading, natrpali ih do kraja. Od te utakmice navijam za Reading"

Ali tesko :)
pa da li tebi zvuči normalno što si napisao? Da neko ko se nije deklarisao za koji klub navija, počne da navija za tim koji je loš. Meni je normalno kada neko navija za klub koji dobro igra i pobjeđuje, ali mi nije normalno da neko navija za jedan tim kada pobjeđuje, pa kada počne da gubi počne da navija za drugi, kao što je ovaj mali što sa 16 vozi kamion u tri poslije ponoći.
Zasto bi bilo nenormalno navijati za ekipu koja je losa?
Hipoteticki to znaci da kad bi Real postao losa ekipa i kad bi ispali u trecu ligu (i ostali tamo) ti bi prestao navijati za njih?

P.S. Nisam pratio sta je on napisao. I nema veze ovo sto sam ja napisao sa njim, ovo je cisto moje razmisljanje.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12160
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Sheyi » 19 feb 2013, 20:34

Halo ribari!
Sta ste to vi bolji sto navijate za jedan klub, nek navija za koga hoce koga boli *****, nema potrebe da se podyebaje.

p.s.
Za koje timove navijas? :mrgreen:

Profesor
Postovi: 4252
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Profesor » 19 feb 2013, 20:35

ovo nije teme za raspravljanje o humanosti i moralu, kao sto i nije tema o tome ko i zasto za koji klub navija.

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Papastathopoulos » 19 feb 2013, 20:38

koji vam je jbt, 4 stranice o tome ko za koga navija ? svasta yebote...
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
Sveti
Postovi: 10197
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Sveti » 19 feb 2013, 21:11

calcio je napisao/la: Zasto bi bilo nenormalno navijati za ekipu koja je losa?
Hipoteticki to znaci da kad bi Real postao losa ekipa i kad bi ispali u trecu ligu (i ostali tamo) ti bi prestao navijati za njih?

P.S. Nisam pratio sta je on napisao. I nema veze ovo sto sam ja napisao sa njim, ovo je cisto moje razmisljanje.
Nisi upratio šta ti govorim. Hipotetički govoreći, ja kada kao klinac počinjem da pratim fudbal, logično je da ću početi da navijam za tim koji je dobrostojeći i navijat ću za njega dok sam živ, a neću prestati da ga simpatišem jer je, kao što ti navede, ispao u treću ligu.

Drugi par cipela je kada navijaš za tim koji se nalazi u tvom gradu i sl.
naprijed rejal

Avatar
neo
Postovi: 3851
Pridružen/a: 28 jun 2012, 20:10
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la neo » 19 feb 2013, 21:15

Pa da, normalno da cu navijati za pobjednike a ne za luzere u periodu kada "otkrivam" svijet. Kasnije ostane ta "ljubav"...no oftopica je i previse :mrgreen:
"It's one of premier league's oldest lessons .
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"

Avatar
Otelo
Postovi: 33493
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Otelo » 19 feb 2013, 21:22

Nije fazon sto danas vecina navija za najbolje timove,fazon je sto ce kad ovi oslabe doci neki novi sa vise novca i bit ce bolji od ovih sad.A ovi sto su navijali za danasnje najbolje ce pocet za njih i tako u krug
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la mandraX » 19 feb 2013, 21:29

A jeste navalili na momka jbt, koji vam je racku?
Na kraju svega, šta vas briga za koga on "navija"?
O kakvim se vi stvarima u životu brinete pa ste toliko zapeli za momka i klubove koje simpatiše, nemate važnijeg posla? :shock: Blago se vama...

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Sarajlijc@ » 19 feb 2013, 21:34

Mi 5,5 godina nista nismo osvojili jadna majko vi kvazi navijaci bi poludili :mrgreen:
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la vrebac86 » 19 feb 2013, 21:50

Papastathopoulos je napisao/la:koji vam je jbt, 4 stranice o tome ko za koga navija ? svasta yebote...
ovo sve spada u smijesne postove ! jer fakat je smijesno koje gluposti pisemo na ovoj temi :lol: :lol:
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Avatar
Ultra THC
Postovi: 121
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:22
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Ultra THC » 20 feb 2013, 03:47

mirzaaaaa je napisao/la:Ne vrijedi vise ovo gledati jer je ocito da ga ovaj (ovdje ide jedan apetit al ga necu ispoljit da ne bih isao u Banovice) PJ ne zeli ubaciti veceras losi i Evans i Hump i sad ima Mirzu na 4 on stavlja Wallasa.
Presmiješno. :lol:
Pojam pojedinca ovcama problem.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Donnie Darko » 20 feb 2013, 11:49

:lol: :lol:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: lol89 i 36 gostiju.