Najsmjesniji postovi na forumu!

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Ramiy » 11 okt 2018, 21:24

bihuzur je napisao/la:kud svi turci, tud i mali todor :rol: :rol: :rol:
Moggi je napisao/la:nadam se da ce se RS otcijepiti zbog cimirota

:rol: :rol: :rol:
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
harden
Postovi: 23593
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la harden » 11 okt 2018, 21:26

moggi :lol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Penaltiky » 14 okt 2018, 00:29

joksimovic je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:.....................................................BUDI I TI TUZLA CITY
.....................................................slika



..................................PRIJATELJSKA UTAKMICA FK TUZLA CITY - FK SLOBODA

- Danas, na stadionu Bare, u Simin Hanu odigraće prijateljsku utakmicu Tuzla City i Sloboda (15:00).Moram priznati da me ova vijest obradovala.

1.Fudbal je oduvijek bio više od igre.Tako se tuzlaci i povodom ove utakmice pitaju :"je li to samo fudbal ili se još nešto iza brda valja".
- Mujkanović je od jučer bivši predsjednik Slobode a samim tim i njegov UO.Nije postavljen čak ni odbor za hitnost. Zakazana je naredna skupština za nekih mjesec dana.Neki članovi UG Prijatelji nisu prisustvovali sjednici ,to se vidi po slikama.Doktor Azapagić je dao "neopozivu ostavku" na članstvo u skupštini.Ostalo je otvoreno pitanje budućeg predsjednika Slobode.Sloboda dobro igra i stoji na tabeli a po podnešenom i usvojenom izvještaju i finansijski segment je stabilizovan.
...................................................................................................................................................................
2. Obavljeni još jedni Izbori u BiH. U TK 3 stranke dominiraju.SDP,SDA i PDA.Dvije od ove tri će formirati vlast kao koalicioni partneri ,naravno uz malu pomoć još nekih sa znatno manjim brojem glasova.
- SDP će imati najviše glasova i samim tim pravo da bira koalicionog partnera.Koalicija između SDA i PDA je nemoguća.SDP je 4 godine u opoziciji i ako se odluči na još 4 godine apstinencije bit će zaboravljen od glasača.Osim toga kao pobjednik (relativni) ,ima obavezu i mandat od građana da sastavlja vlast i bira partnere.Bio bi pravi politički kukavičluk bježati od odgovornosti. SDP je u mandatu 2010-2014 bio u koaliciji sa SDA to se završilo neslavno, paljenjem zgrade Kantonalne Vlade.
- PDA predvođena čovjekom koji je rekao NE "sarajevskom minderu" i nije dao RMU Banovići pod upravu EP BiH, je nova pojava na političkoj sceni TK. SDP kao ljevičarska stranka ne bi trebala bježati od koalicije sa "Kukićem".Ljevičari su vazda bili uz radnike i rudare.Banovići kao mjesto gdje je rođena PDA su rudarsko mjesto i uglavnom jedu hljeb od sedam kora.
- Uz mogućnost da se desi i nešto treće ,ja ću ipak hipotetički spojiti SDP I PDA.Oni bi ev.koalicijom ugasili SDA u TK.
-Tuzla koja je evidentno stvarno središte ,nažalost ne i sjedište SDP-a,i može ovom koalicijim da bitno redefiniše svoj status u samom Kantonu a naravno samim tim i u Federaciji BiH.Ovo su sve činjenice i mogu se izložiti sudu kritike to jest i suprotnim razmišljanjima.
...................................................................................................................................................................
3. Opet hipotetički ,ako dođe do koalicije SDP sa PDA ne može se ne spomenuti odnos Imamovića i Husića.Husić je u međuvremenu to znamo, postao politički čimbenik u PDA. Postavlja se pitanje:je li došlo vrijeme za "ISTORIJSKI SPORAZUM" .U ovom trenutku ne znam kako stoji Imamović u svojoj stranci ,ali činjenica je da će on još 2 godine biti gradonačelnik Tuzle.Pod pretpostavkom da stoji dobro,vraćam se temi odnosa Grada, Slobode, Tuzla Citya,Imamovića i Husića (ili možda Envera Bijedića i Azmira Husića).
-"Dogovor kuću gradi".U slučaju da je Nermin Čolić koji je dobrostojeći sa obojicom i koji neostrašćeno gleda na svu ovu problematiku,uspio "tajnom diplomatjom" povezati Imamovića i Husića onda bi bilo dobro za sve.Bolje reći niko ne bi bio nezadovoljan.
- Sloboda bi dobila Predsjednika u liku Nermina Čolića.Naravno i kvalitetan Upravni Odbor.
- SDP i Gradonačalnik bi riješii zahtjeve koje prema gradu ima Tuzla City ,dakle, izgradnja stadiona za Tuzla City(nepotrebno je sad navoditi sve u detalje).
- Naravno dug Slobode prema Husiću je nezaobilazna tema kad je u pitanju eventualni "ISTORIJSKI SPORAZUM".
- Rješavanje ovog duga bi Nerminu Čoliću otvorilo prostor za konačno udaranje temelja stabilnom klubu.
- I još puno stvari za koje mi ,navijači ova dva kluba i ne moramo znati (barem za sada).
- Podvlačim. Sve je ovo samo hipotetički ,dakle, pretpostavka. Vrijeme će pokazati je li i osnovana.
Esselamu alejkum
Hipoteticki ili ne
Vi izdajnici cete se umoriti
Mi SDA SE NIKAD NECEMO UMORITI
ko bi očekivo :mrgreen:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 okt 2018, 00:33

Bego Gutic treba pokrenuti kakav klub za svoje, da ne bude nikakve majorizacije.

Avatar
Sveti
Postovi: 10200
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Sveti » 14 okt 2018, 10:50

Koji k
naprijed rejal

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Penaltiky » 14 okt 2018, 10:57

Sveti je napisao/la:Koji k
SDA vs. PDA :rol:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la ASD » 14 okt 2018, 11:37

tuzlak1987 je napisao/la:Bego Gutic treba pokrenuti kakav klub za svoje, da ne bude nikakve majorizacije.
Pokrenuo je vec.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la ASD » 14 okt 2018, 11:41

Penaltiky je napisao/la:
Sveti je napisao/la:Koji k
SDA vs. PDA :rol:
Joksimovic i Husara u SDA, sta mislis imaju li veze jedan s drugim? :D

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Penaltiky » 14 okt 2018, 11:59

ASD je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
Sveti je napisao/la:Koji k
SDA vs. PDA :rol:
Joksimovic i Husara u SDA, sta mislis imaju li veze jedan s drugim? :D
Komedija, ko bi reko da će dva najveća klovna bit članovi PDA/SDA
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
harden
Postovi: 23593
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la harden » 16 okt 2018, 23:03

Avanture malog Marsala :urnebes:
Ova meni jednom pijana bukvalno sjela u krilo, ljubi me u obraz i celo, govori da sam joj lijep i da me voli. Ja to tad nisam skontao kao znak i signal, znaci koliko moras bit velik debil sa toliko malo samopouzdanja, to je cudo jedno.

Sto je najgore i ja bio zaljubljen u nju, ljudi pricali kako smo slatki zajedno bla bla, ali ja debil prve klase jbg. Nisam nekako mogao vjerovat da se to desava, da .... da ne znam ni ja sta ali eto uglavnom poslije toga nisam i dalje bio siguran.

Poslije toga zove me njena drugarica na telefon, govori kako ona ovih dana samo o meni prica, kako se brine za mene, bla bla, kae haj sa nama veceras napolje da je iznenadimo, samo je ti mozes oraspolozit... mi izasli i ta drugarica se ispari poslije po sata, kao mora ici, ova ostane sa mnom, kao sladoled, setnja, dodiri, pichke materine, sjeli na neke stepenice ona me ceski po kosi, spusta glavu na rame, hvata me za ruke, ja ko mulac nista ba...e yebo te grob, tacno sam zasluzio da me zensko vise nikad ne pogleda.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
derrim
Postovi: 135
Pridružen/a: 28 maj 2018, 02:05
Lokacija: banovici
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la derrim » 17 okt 2018, 02:05

harden je napisao/la:Avanture malog Marsala :urnebes:
Ova meni jednom pijana bukvalno sjela u krilo, ljubi me u obraz i celo, govori da sam joj lijep i da me voli. Ja to tad nisam skontao kao znak i signal, znaci koliko moras bit velik debil sa toliko malo samopouzdanja, to je cudo jedno.

Sto je najgore i ja bio zaljubljen u nju, ljudi pricali kako smo slatki zajedno bla bla, ali ja debil prve klase jbg. Nisam nekako mogao vjerovat da se to desava, da .... da ne znam ni ja sta ali eto uglavnom poslije toga nisam i dalje bio siguran.

Poslije toga zove me njena drugarica na telefon, govori kako ona ovih dana samo o meni prica, kako se brine za mene, bla bla, kae haj sa nama veceras napolje da je iznenadimo, samo je ti mozes oraspolozit... mi izasli i ta drugarica se ispari poslije po sata, kao mora ici, ova ostane sa mnom, kao sladoled, setnja, dodiri, pichke materine, sjeli na neke stepenice ona me ceski po kosi, spusta glavu na rame, hvata me za ruke, ja ko mulac nista ba...e yebo te grob, tacno sam zasluzio da me zensko vise nikad ne pogleda.
Njemu izgleda treba dobar zagondzija :lol:

Avatar
JHam
Postovi: 9048
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la JHam » 17 okt 2018, 10:16

filip13 je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Zanimljivo da je Brown krenuo sa Embiidom na Tatumu defanzivno...
da

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la ASD » 17 okt 2018, 11:08

JHam je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Zanimljivo da je Brown krenuo sa Embiidom na Tatumu defanzivno...
da
:urnebes:

Avatar
harden
Postovi: 23593
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la harden » 17 okt 2018, 11:09

filip je gigant
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Ramiy » 17 okt 2018, 11:11

harden je napisao/la:filip je gigant
:thumbup:
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
Marsal
Postovi: 22760
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Marsal » 17 okt 2018, 11:21

Jučer na temi serije ja preporucujem The Shield, on odgovara:
da, Shield je bas dobra serija

Ispod neko preporuci Leftovers, on odgovara:
da, Leftovers je bas dobra serija

:rol: :bow:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la rob do bagro » 17 okt 2018, 11:23

Marsal je napisao/la:Jučer na temi serije ja preporucujem The Shield, on odgovara:
da, Shield je bas dobra serija

Ispod neko preporuci Leftovers, on odgovara:
da, Leftovers je bas dobra serija

:rol: :bow:
Isti mu odgovori ovdje i na klixu :mrgreen:
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Derdiyok » 17 okt 2018, 13:15

Ramiy je napisao/la:
harden je napisao/la:filip je gigant
:thumbup:
Vidi se tu felipeov rukopis.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la SMR187 » 17 okt 2018, 13:54

Ramiy je napisao/la:
harden je napisao/la:filip je gigant
:thumbup:
:lol: :lol:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
harden
Postovi: 23593
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la harden » 17 okt 2018, 14:01

Ramiy je napisao/la:
harden je napisao/la:filip je gigant
:thumbup:
copycat
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.