Najsmjesniji postovi na forumu!

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

crozla
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la crozla » 28 okt 2019, 17:37

Rekoh denchi goldie , kazem ti, Hrvatska se sprda s BiH.
Isprazne jezero. Treba.to spichit. Gdje je ponos?
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 28 okt 2019, 17:44

crozla je napisao/la:Rekoh denchi goldie , kazem ti, Hrvatska se sprda s BiH.

kakve to veze ima s faktom da treba volit svoju domovinu, mnogi su je napadali i mnogi su ga primili do lakta što se kaže...ljudi prodaju svoj obraz to nije ništa novo...uvijek je toga bilo...samo ovo je meni jedina i najdraža domovina....siromasi su ljudi koji je nemaju pa idu po susjedstvu kao siročad... :puke: :nene:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

crozla
Kontakt:

Post Postao/la crozla » 28 okt 2019, 18:13

Denchi je napisao/la:

kakve to veze ima s faktom da treba volit svoju domovinu, mnogi su je napadali i mnogi su ga primili do lakta što se kaže...ljudi prodaju svoj obraz to nije ništa novo...uvijek je toga bilo...samo ovo je meni jedina i najdraža domovina....siromasi su ljudi koji je nemaju pa idu po susjedstvu kao siročad... :puke: :nene:

Kazem ti da.ste ludi sto sutite, hebu vas po nac.osn. Bolje ti je zavrshiti, vec sto godina.pricat el banja luka dio BiH. Zato.se sprdam, ova.liga.nema.smisla, nema.smisla.ni reprezentacija , triba prisic. Bolje vec da.100puta isto. Trener golmana.Hrvat, kondicijski Srbi, Boanjak, to je kuta.ac. Besmisleno Toliko svi brze napreduju. Sto sutite?

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 28 okt 2019, 18:43

Zato što smo glupi i tolerantni, zato smo i nayebali kroz historiju. Sve zbog vjerovanja u suživot sa komšijama, a treba sve protjerati. Mrš u tri lijepe kome se ne sviđa u Bosni, i ko je ne osjeća svojom državom.
Du bist eine Bitch, Baby, nix mit Bella.

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 28 okt 2019, 18:45

Derdiyok je napisao/la:Zato što smo glupi i tolerantni, zato smo i nayebali kroz historiju. Sve zbog vjerovanja u suživot sa komšijama, a treba sve protjerati. Mrš u tri lijepe kome se ne sviđa u Bosni, i ko je ne osjeća svojom državom.

Eto helće sandžaklijooooo

:mrgreen:
"doktor lingvisistike"

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 28 okt 2019, 18:46

crozla je napisao/la:
Denchi je napisao/la:

Kazem ti da.ste ludi sto sutite, hebu vas po nac.osn. Bolje ti je zavrshiti, vec sto godina.pricat el banja luka dio BiH. Zato.se sprdam, ova.liga.nema.smisla, nema.smisla.ni reprezentacija , triba prisic. Bolje vec da.100puta isto. Trener golmana.Hrvat, kondicijski Srbi, Boanjak, to je kuta.ac. Besmisleno Toliko svi brze napreduju. Sto sutite?

a ne znam kad mogu u Vukovaru pisat ćirilicom, tako će i do nas doći to po EU zakonima i najljepše svi građani, svakom svoje i s pjesmom se razić po evropi i svijetu ko i susjedi ;) :thumbup:

nacionalizam i šovinizam su furke za sirotinju...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 28 okt 2019, 18:47

Osim13 je napisao/la:Eto helće sandžaklijooooo

Ja sam ovde rođen i volim Bosnu, za razliku od nekih, koji bi je sravnili da mogu :mrgreen:

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 28 okt 2019, 18:54

Derdiyok je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Eto helće sandžaklijooooo

Ja sam ovde rođen i volim Bosnu, za razliku od nekih, koji bi je sravnili da mogu :mrgreen:

ma sve su to gluparije, hercegovci glume da su hrvati, ovi da su srbi, hrvati glume da su australijci, srbi da su rusi, to su kompleksaši koji se stide svog identiteta...srbi šatro mrze amere a prvi u jugi uveli "američki fudbal" pa McD,Nike-store,mac-apple,starbucks,za NBA se živi, itd. koliko ih mrze ukinuće srpski jezik i uvest američki... :rol: :rol: :rol:

crozla
Kontakt:

Post Postao/la crozla » 28 okt 2019, 19:27

Denchi, nema.to.veze sa.nacionalizmom, slaba.je.snaga.onih koji vole BiH. U svakoj **** zemlji se svaki dan.donose novi zakoni, izmjene, dopune, svijet se toliko mijenja, a BiH nema vlast vec 1,5i glup narod suti. Cizmom to treba.

Heller
Kontakt:

Post Postao/la Heller » 28 okt 2019, 20:01

Bila je plata pa sam radostan, i neću se uključiti u ovu debiloznu raspravu
DODJI MAMA DA KOKARE
🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴⚫
🌬️🍆|🍆💦🍑

Varg
Kontakt:

Post Postao/la Varg » 28 okt 2019, 20:12

Heller je napisao/la:Bila je plata pa sam radostan, i neću se uključiti u ovu debiloznu raspravu

ok cekamo te prekosutra hehe
nekvalitet, hrvatsko-sarajevsko-saveski-trenerski-masonski-allahovski- menadžerski lobi

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 28 okt 2019, 20:30

Varg je napisao/la:
Heller je napisao/la:Bila je plata pa sam radostan, i neću se uključiti u ovu debiloznu raspravu

ok cekamo te prekosutra hehe
"doktor lingvisistike"

coelho41
Kontakt:

Post Postao/la coelho41 » 29 okt 2019, 17:34

admin je napisao/la:
29 okt 2019, 17:31
molim vas, nemojte smarati sa smajlicima. Za forum je značajno da radi, da je brz i pregledan, a ne da spameri imaju više načina na koji će normalnim korisnicima otežati praćenje diskusija.

radićemo na tome da uspostavimo sve funkcije koje smo i do sada imali, sredimo boje i korisnički interfejs za što lakše čitanje, isl.

nemojte opterećivati temu smajlićima i nekim dodacima koji bi mogli oboriti forum i pokvariti i ono što nam radi.

Ramize, tebe ću trajno isključiti ako napišeš još jedan post na ovoj temi u narednih 7 dana dok se ovaj update ne završi.
Sa teme "Forum" povodom novonastalog user interfejsa
:lol:

Profesor
Kontakt:

Post Postao/la Profesor » 29 okt 2019, 18:22

coelho41 je napisao/la:
29 okt 2019, 17:34
admin je napisao/la:
29 okt 2019, 17:31
molim vas, nemojte smarati sa smajlicima. Za forum je značajno da radi, da je brz i pregledan, a ne da spameri imaju više načina na koji će normalnim korisnicima otežati praćenje diskusija.

radićemo na tome da uspostavimo sve funkcije koje smo i do sada imali, sredimo boje i korisnički interfejs za što lakše čitanje, isl.

nemojte opterećivati temu smajlićima i nekim dodacima koji bi mogli oboriti forum i pokvariti i ono što nam radi.

Ramize, tebe ću trajno isključiti ako napišeš još jedan post na ovoj temi u narednih 7 dana dok se ovaj update ne završi.
Sa teme "Forum" povodom novonastalog user interfejsa
:lol:
Zavoravio si ovo:
admin je napisao/la:
29 okt 2019, 17:55
ItsRamiz je napisao/la:
29 okt 2019, 17:43
ne rade mi jos ove moderatorske funkcije
evo ne mogu npr da banujem ovog hardena
ne znam, evo kod mene rade, sad sam probao.

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 29 okt 2019, 18:32

Au revoir monsieur Ramiz :salut:

( akcenat na r, ko lutvo )

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 29 okt 2019, 18:34

crozla je napisao/la:
28 okt 2019, 19:27
Denchi, nema.to.veze sa.nacionalizmom, slaba.je.snaga.onih koji vole BiH. U svakoj **** zemlji se svaki dan.donose novi zakoni, izmjene, dopune, svijet se toliko mijenja, a BiH nema vlast vec 1,5i glup narod suti. Cizmom to treba.
nije, samo ti ljudi nisu na vlasti....a šta mogu ovi lopovi, mogu je opljačkat, zadužit, i pobjeć....onda će neko doći i radit će....pa će lopovi imat potjernice na guzicama ko i mnogi kod susjednih zemalja, ništa bolje nije u Hrvatskoj, samo su oni brže prošli taj period....eto nešto se puhali kunom i domoljubljem i sad će uzeti euro...samo šuplja,nacionalizam i šovinizam da se prikriju krađe i pronevjere....svi gledajte u lijevu ruku u vazduhu dok ja kradem desnom.....

harden
Kontakt:

Post Postao/la harden » 29 okt 2019, 18:35

Derdiyok je napisao/la:
29 okt 2019, 18:32
Au revoir monsieur Ramiz :salut:

( akcenat na r, ko lutvo )
nek mu je sa srecom i da se ne vraca 19ti put :salut:
volim skijat volim sankat
nemam skija nemam sanka

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 29 okt 2019, 18:49

harden je napisao/la:
29 okt 2019, 18:35

nek mu je sa srecom i da se ne vraca 19ti put :salut:
Nemoj misliti da je ovo zbogom, ovo je samo doviđenja :mrgreen:

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 29 okt 2019, 19:03

Da je harden banovan pa i nekako, od njega nikakve koristi
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 03 nov 2019, 23:06

Sarrifufna je napisao/la:
03 nov 2019, 23:04
harden je napisao/la:
03 nov 2019, 22:41
Saurman je napisao/la:
03 nov 2019, 22:39
Ten Hag nema veze sa onim klaunom iz Katalonije koji nas je obrukao u CL.
Ako si slijep onda nema.
Momak je pratio klauna od prvih dana, ne mozes tako komunicirati sa njim. Viva Bayern. :kafa:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: keno94 i 9 gostiju.