odjeca, patike etc etc

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5361
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la VelaHavle » 08 feb 2018, 08:42

Sta obuces pantole(ne Jeans) kosulju i dzemper preko, sat klasican, cipele u zavisnosti kakve su ti pantole i gore neku jaknu.
Aljegri, out!

WilderCC
Postovi: 23
Pridružen/a: 15 feb 2017, 00:58
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la WilderCC » 08 feb 2018, 11:59

Tesnjak1991 je napisao/la:Pozdrav svima. Volio bih da čujem Vaša mišljenja šta je prihvatljivo ili poželjno obući za odbranu diplomskog rada, pošto se isti bliži pa već počinjem razmišljati o tome. Dosad nisam nikad nosio odijelo, i iskreno bih volio izbjeći tu varijantu. :mrgreen:
Dosta sam visok (193 cm otprilike) i relativno mršav (oko 85 kg). Eto, raspalite sada. Ako imate još pitanja tu sam. :geek: :oops:
Prvo i osnovno ides na odbranu diplomskog, ne na modnu pistu. Mozda zvuci malo grubo, ali tu ces nesto trebati ispricati, objasniti neke stvari vezane za taj rad, odrzati neki kratki govor zahvala, biti duhovit i nasmijati goste ponekom dosjetkom i nemoj oblaciti nesto na sto nisi naviknut i sto ce ti smetati tokom izlaganja. Od tebe se ocekuje jedna ogromna doza samopouzdanja (ipak sam izlazes publici tu materiju i predstavljas i sebe i profesora koji je stajao iza tebe kao mentor).

Nisu svi naviknuti da nose kosulje, da nose neke tako svecanije elemente na sebi, stiska ih, stvara im neku muku i samo onda mozes ispasti smijesan u svemu tome. Isto tako nisu svi naviknuti na neke lezernije kombinacije, nego vise vole i obicne dane da nose kosulje i u tome se osjecaju bolje. Sve zavisi od toga sta nosis inace, koji je neki tvoj svakodnevni stil i u cemu se osjecas najlezernije. Uvijek se moze napraviti dobra kombinacija i sa obicnom majicom, nemoj se toga bojati. Dobro je sto ne zelis odijelo, jer za diplomski odijelo, bar po meni, izgleda nekako previse. To mi je vise nekako rezervisano kao neka formalnost za doktorski. Mislim da je sve prihvatljivo (moda je danas postala prilicno apstraktna), a sta je pozeljno zavisi od tebe samog. Po meni trebas samo zadrzati jednostavnost, sto bi rekli casual business stil.

Evo ti par nekih kombinacija, kako sa kosuljama i hlacama, tako i kombinacije sa jeansom i polo majicama. Siguran sam da ces u njima vidjeti nesto sto mozes sebi prilagoditi.

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la FrancescoTotti » 08 feb 2018, 12:03

Ma u ovom i na vjencanje :bih: slika
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Tesnjak1991 » 08 feb 2018, 12:14

WilderCC je napisao/la:[

Prvo i osnovno ides na odbranu diplomskog, ne na modnu pistu. Mozda zvuci malo grubo, ali tu ces nesto trebati ispricati, objasniti neke stvari vezane za taj rad, odrzati neki kratki govor zahvala, biti duhovit i nasmijati goste ponekom dosjetkom i nemoj oblaciti nesto na sto nisi naviknut i sto ce ti smetati tokom izlaganja. Od tebe se ocekuje jedna ogromna doza samopouzdanja (ipak sam izlazes publici tu materiju i predstavljas i sebe i profesora koji je stajao iza tebe kao mentor).

Nisu svi naviknuti da nose kosulje, da nose neke tako svecanije elemente na sebi, stiska ih, stvara im neku muku i samo onda mozes ispasti smijesan u svemu tome. Isto tako nisu svi naviknuti na neke lezernije kombinacije, nego vise vole i obicne dane da nose kosulje i u tome se osjecaju bolje. Sve zavisi od toga sta nosis inace, koji je neki tvoj svakodnevni stil i u cemu se osjecas najlezernije. Uvijek se moze napraviti dobra kombinacija i sa obicnom majicom, nemoj se toga bojati. Dobro je sto ne zelis odijelo, jer za diplomski odijelo, bar po meni, izgleda nekako previse. To mi je vise nekako rezervisano kao neka formalnost za doktorski. Mislim da je sve prihvatljivo (moda je danas postala prilicno apstraktna), a sta je pozeljno zavisi od tebe samog. Po meni trebas samo zadrzati jednostavnost, sto bi rekli casual business stil.

Evo ti par nekih kombinacija, kako sa kosuljama i hlacama, tako i kombinacije sa jeansom i polo majicama. Siguran sam da ces u njima vidjeti nesto sto mozes sebi prilagoditi.
Ma naravno, potpuno razumijem šta želiš reći. I meni odijelo za tu priliku djeluje previše, al' opet volim čuti i druga mišljenja.

https://cdn.lookastic.com/looks/v-neck- ... l-7981.jpg Ovo mi se dopada, imam već sličnih stvari koje nosim, samo što dole nosim farmerice.
Jesul' ok ovakvi džemperi, i koje boje bi bilo najbolje uzeti hlače na džempere ovih boja? https://ba.factcool.com/pierre-cardin-m ... s-55906018
Pretpostavljam da dole mogu i patike, ono nešto kulturnije, tipa: https://i1.adis.ws/i/jpl/jd_299084_a?qlt=80

Svaki komentar cijenim. :)
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
anonimni
Postovi: 10088
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la anonimni » 08 feb 2018, 13:21

Ima @Wilder finih kombinacija ovdje, nema šta, a i ti si fine tene postavio, na tvom mjestu bih ja spario džemper ili košulju (bar bojama) s takvim tenama ili cipelama (ne špicastim, već nekim normalnim modelom :D ), no teško bih izbacio jeans iz kombinacija, svakako progooglaj kako bi neka takva opcija izgledala i ako ti nije premalo formalna što da ne :)
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
semir01
Postovi: 794
Pridružen/a: 18 nov 2013, 01:47
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la semir01 » 11 feb 2018, 16:35

ima li se gdje kod nas kupiti ovakvih dukserica

slika

slika

Avatar
anonimni
Postovi: 10088
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la anonimni » 11 feb 2018, 21:36

Kasniš par godina :mrgreen: Teško ćeš i Beckenbauer i Firebird naći ovdje, haman nikako ustvari, mislim da ih nigdje nema.. Ako bude javi, volio bih ovu Beckenbauer varijantu nabaviti no čisto sumnjam da ih ima
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Linija
Postovi: 274
Pridružen/a: 30 jan 2018, 15:09
Lokacija: Radovici
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Linija » 12 feb 2018, 20:47

gdje kupiti fine cipele za odijelo a da nisu plaho skupe
"Benjamin Isović, sin slavnog pjevača narodne glazbe Safeta i autor navijačke himne Sarajeva, utakmicu između Željezničara i Videotona nazvao je najznačajnijom za svakog navijača Sarajeva."

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Sabinho » 12 feb 2018, 21:57

Linija je napisao/la:gdje kupiti fine cipele za odijelo a da nisu plaho skupe
Deichmann yebat' ga, mozes nabasati na dobre.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Evolution87 » 12 feb 2018, 22:40

Hajmo bradonje sta koristite za odrzavanje brade :mrgreen: Prvi put samo je malo duze pustio, pa su mi ove dlake pocele da strse sa strana. Vidim da ima dosta ovih ulja, voskova i balzama za bradu, pa me interesuje sta mi je najbolje i najucinkovitije za uzeti.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
themaniaks
Postovi: 1188
Pridružen/a: 28 feb 2010, 12:26
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la themaniaks » 12 feb 2018, 22:47

Je li neko uzimao odjecu preko factcool stranice,kakva su iskustva?
I zato ja navijam za Želju jer Željo jeste sve ono što oni nisu i Željo nije i nikad neće biti ono što su oni uvijek bili

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la jasmin10 » 13 feb 2018, 14:15

themaniaks je napisao/la:Je li neko uzimao odjecu preko factcool stranice,kakva su iskustva?
Meni je sve uredno bilo. Mada sam znao poprilicno čekati.

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la arelinho » 13 feb 2018, 14:16

Evolution87 je napisao/la:Hajmo bradonje sta koristite za odrzavanje brade :mrgreen: Prvi put samo je malo duze pustio, pa su mi ove dlake pocele da strse sa strana. Vidim da ima dosta ovih ulja, voskova i balzama za bradu, pa me interesuje sta mi je najbolje i najucinkovitije za uzeti.
Ja od ovih momaka sa fb uzimam.

https://www.facebook.com/beardocracy13/ ... dA&fref=nf

Imaju top proizvode.

3mp0kn0r
Postovi: 29
Pridružen/a: 05 dec 2017, 16:17
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la 3mp0kn0r » 13 feb 2018, 15:23

Evolution87 je napisao/la:Hajmo bradonje sta koristite za odrzavanje brade :mrgreen: Prvi put samo je malo duze pustio, pa su mi ove dlake pocele da strse sa strana. Vidim da ima dosta ovih ulja, voskova i balzama za bradu, pa me interesuje sta mi je najbolje i najucinkovitije za uzeti.
Meni je ovo sasvim ok i dovoljno, nije preskupo a dobro je
https://www.dm-drogeriemarkt.ba/ba_home ... brada.html

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3092
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Slatinash_7 » 13 feb 2018, 15:27

anonimni je napisao/la:Kasniš par godina :mrgreen: Teško ćeš i Beckenbauer i Firebird naći ovdje, haman nikako ustvari, mislim da ih nigdje nema.. Ako bude javi, volio bih ovu Beckenbauer varijantu nabaviti no čisto sumnjam da ih ima
Ova donja slika ima u buzzu,juce ja gledao,al ne znam zasto nemaju na stranici,ko zna,mozda sam pogresno i vidio :D
https://www.buzzsneakers.com/BIH_ba/duk ... 143-sst-tt
Evo nesto slicno,jest da je kao neki V izrez,ne prekriva citav vrat,ali je dovoljno slicno..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
anonimni
Postovi: 10088
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la anonimni » 13 feb 2018, 22:20

Slicno jest, al dzaba kad moje velicine nema :D
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8674
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la anonymousHD » 13 feb 2018, 23:07

Eto na Sport Vision i Buzzu sniženje. Ja sebi patike uhvati 20% jeftinije.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Belmin6 » 13 feb 2018, 23:18

anonymousHD je napisao/la:Eto na Sport Vision i Buzzu sniženje. Ja sebi patike uhvati 20% jeftinije.
Do kad sniženje?

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8674
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la anonymousHD » 13 feb 2018, 23:50

Belmin6 je napisao/la:Do kad sniženje?
Ma par dana, povod im Valentinovo.

alistar1
Postovi: 3
Pridružen/a: 13 feb 2018, 15:57
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la alistar1 » 21 feb 2018, 18:16

pozz, dali neko zna gdje u sarajevu moze se kupit komplet trenirka man united,lp hvala unaprijed..

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.