odjeca, patike etc etc

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 mar 2018, 21:35

Puma je napisao/la:Gdje se moze povoljno naci sako, onako ne bih se zavaljivao ? :D
U januaru u Zari bili sakoi snizeni sa 150 na 40-50, ja sve doci cu za dan dva, dodjem i puklo :damn:

Treba imati srece, inace u drugim slucajevima treba iskesirati za dobar sako.

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Puma » 23 mar 2018, 23:08

E jbg nisam znao za to, sigurno bi se angazovao. Vidio sam da ima u Azelu i Waikikiju.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la MirsoNi » 05 maj 2018, 18:53

Gdje je najbolje kupiti sunčane naočale po pristojnoj cijeni.. Ne mora biti neka marka najskuplja, nego čisto da nije fuš neki, a po mogućnosti da nisu ni preskupe :)

Ako imate neke radnje predložiti, puno bi mi značilo :thumbup:
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la xaviesta » 11 maj 2018, 19:59

Gdje bi se mogla naci Captain America majica bez da ja printam ili ako vec moram ima l' gdje imal lalva stranica da se naruci.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Tritolone » 12 maj 2018, 11:29

xaviesta je napisao/la:Gdje bi se mogla naci Captain America majica bez da ja printam ili ako vec moram ima l' gdje imal lalva stranica da se naruci.
Amazon.de.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41203
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 12 maj 2018, 21:41

xaviesta je napisao/la:Gdje bi se mogla naci Captain America majica bez da ja printam ili ako vec moram ima l' gdje imal lalva stranica da se naruci.
Imaš na Ilidži, ja danas slučajnu upao u neku radnju, roba iz njemačke, cvaja mislim, super majica, bijela sa slikom tom. :)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la SMR187 » 21 maj 2018, 19:09

Drama koliko su udobni skechersi. Vecinom sam ljubitelj adidasove odjece i obuce (true slav :D ), trenutno imam ovaj model
slika
kad danas naleti na ove, nisam ni planirao kupiti reko haj samo da probam i nisam mogao odoliti.
slika
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3097
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Slatinash_7 » 21 maj 2018, 19:21

SMR187 je napisao/la:Drama koliko su udobni skechersi. Vecinom sam ljubitelj adidasove odjece i obuce (true slav :D ), trenutno imam ovaj model
slika
kad danas naleti na ove, nisam ni planirao kupiti reko haj samo da probam i nisam mogao odoliti.
slika
Ovaj model i ja nosim i bas je super,malo jezik nesto zezao na pocetku ali ok..teske za odrzavanje,vec imam neke dvije crne mrlje na njima,jedva uocljive ali s obzirom da sam freak za patike pomalo mi to smeta..imam troje gazele,bekenbauerke jedne,courtvantage neki model bijeli isto uzeo u buzzu za smijesnih 60 KM i mogu reci da me sve dobro sluze..cak sam jedne gazelle uzeo polovne za cvaju od brejkera jednog,znaci on plesao u njima i sve to i opet me sluze,mala rupa sa strane,ali za hooda i tekmi sluze extra.Inace sam veci fan air maxa i sljedece su mi sigurno neke zelene devedesetke eventualno neki ''brzi'' modeli tipa 360,plus i tome slicno,ali su za nase uslove dosta nepristupacni cijenom,snizenja nisu neka,pa se stoga cesce odlucujem na adidaske
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la SMR187 » 22 maj 2018, 00:15

Slatinash_7 je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:Drama koliko su udobni skechersi. Vecinom sam ljubitelj adidasove odjece i obuce (true slav :D ), trenutno imam ovaj model
slika
kad danas naleti na ove, nisam ni planirao kupiti reko haj samo da probam i nisam mogao odoliti.
slika
Ovaj model i ja nosim i bas je super,malo jezik nesto zezao na pocetku ali ok..teske za odrzavanje,vec imam neke dvije crne mrlje na njima,jedva uocljive ali s obzirom da sam freak za patike pomalo mi to smeta..imam troje gazele,bekenbauerke jedne,courtvantage neki model bijeli isto uzeo u buzzu za smijesnih 60 KM i mogu reci da me sve dobro sluze..cak sam jedne gazelle uzeo polovne za cvaju od brejkera jednog,znaci on plesao u njima i sve to i opet me sluze,mala rupa sa strane,ali za hooda i tekmi sluze extra.Inace sam veci fan air maxa i sljedece su mi sigurno neke zelene devedesetke eventualno neki ''brzi'' modeli tipa 360,plus i tome slicno,ali su za nase uslove dosta nepristupacni cijenom,snizenja nisu neka,pa se stoga cesce odlucujem na adidaske
I ja sam primijetio da ih je drama tesko odrzavati. Kako god krenes, sta god pokusas, opet se nekako uflekaju. Donedavno sam imao jedan stariji model adidas patika (ne znam tacno koji model, ugl bijele sa sivim detaljima) i ovakve Nike kao na slici, samo dublje i sa vecim jezikom
slika
Ali su dotrajale i jedne i druge, iznosane, pa sam vecinom ove zute adidaske furao. Samo sto nisam poceo na rukama hodat, a opet se stvori fleka
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
anonimni
Postovi: 10125
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la anonimni » 22 maj 2018, 10:42

Slatinash_7 je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:Drama koliko su udobni skechersi. Vecinom sam ljubitelj adidasove odjece i obuce (true slav :D ), trenutno imam ovaj model
slika
kad danas naleti na ove, nisam ni planirao kupiti reko haj samo da probam i nisam mogao odoliti.
slika
Ovaj model i ja nosim i bas je super,malo jezik nesto zezao na pocetku ali ok..teske za odrzavanje,vec imam neke dvije crne mrlje na njima,jedva uocljive ali s obzirom da sam freak za patike pomalo mi to smeta..imam troje gazele,bekenbauerke jedne,courtvantage neki model bijeli isto uzeo u buzzu za smijesnih 60 KM i mogu reci da me sve dobro sluze..cak sam jedne gazelle uzeo polovne za cvaju od brejkera jednog,znaci on plesao u njima i sve to i opet me sluze,mala rupa sa strane,ali za hooda i tekmi sluze extra.Inace sam veci fan air maxa i sljedece su mi sigurno neke zelene devedesetke eventualno neki ''brzi'' modeli tipa 360,plus i tome slicno,ali su za nase uslove dosta nepristupacni cijenom,snizenja nisu neka,pa se stoga cesce odlucujem na adidaske
Narucuj, imas sad do 300 KM granicu a strasnih shopova, asos, 80scasualclassics ako si vec casualac, za Air Max pogledaj i size.co.uk, ima bas svega, da se tu i finih snizenja ubosti a i modela kojih ovdje nema :)
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
harden
Postovi: 23479
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la harden » 22 maj 2018, 21:26

slika
Ima li gdje kod nas kupiti ovakva adidas jakna? Može i neki provjeren strani shop da nije skupa postarina.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la madridist » 24 maj 2018, 11:07

Gdje se mogu naci oni trofrtaljni sorcevi adidas ili nike?
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
arelinho
Postovi: 16415
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la arelinho » 24 maj 2018, 11:31

Da li zna neko da li se još proizvodi parfem Emporio Armani Night? Ako se proizvodi gdje se kod nas može uzeti?

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17760
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la akisarajevo92 » 04 jun 2018, 11:56

Kvalitetnija roba na pijaci nego u sport visionu :puke:
Don't believe the hype.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la madridist » 04 jun 2018, 20:35

akisarajevo92 je napisao/la:Kvalitetnija roba na pijaci nego u sport visionu :puke:
Sta si fulio?
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Kawhi » 04 jun 2018, 21:09

Odakle je najbolje narucivati patike? S oficijelnih stranica nikea, adidasa i slicno ili s nekih drugih?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Centre forward
Postovi: 6128
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Centre forward » 04 jun 2018, 21:15

akisarajevo92 je napisao/la:Kvalitetnija roba na pijaci nego u sport visionu :puke:
Zašto, šta je u pitanju ? Ja sam baš naumio da kod njih ovih dana kupim tikepa. Ima finih sniženja, al' sad si me baš ohladio. :?
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
anonimni
Postovi: 10125
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la anonimni » 04 jun 2018, 21:34

Kawhi je napisao/la:Odakle je najbolje narucivati patike? S oficijelnih stranica nikea, adidasa i slicno ili s nekih drugih?
Ako koga imaš tamo gdje oficijelne stranice šalju jasno da ti je to najbolje, ako ne ovdje ti recimo asos dostavlja a imaju fin izbor i Nikea i Adidasa
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la tuzlak1987 » 04 jun 2018, 21:35

Mora se otici u Zagreb po patike, nas neko ovdje dobro prca. Odjeca, hajde dobro odjece se dobre moze naci, veliki je izbor i ljetne i zimske u trznim centrima. Zenske pogotovo.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8675
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la anonymousHD » 04 jun 2018, 22:39

Ja sam naručivao sa Sport Vision i sa Buzza i nikad nisam imao problema sa patikama i odjećom, naprotiv patike i dan danas u odličnom stanju.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.