odjeca, patike etc etc

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Beduin
Postovi: 16325
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Beduin » 06 dec 2022, 08:44

JosephNongeBoende je napisao/la:
06 dec 2022, 00:49
Beduin je napisao/la:
05 dec 2022, 23:47
Ja sam sebi sad za Black Friday uzeo u XYZ ovu jaknu, ali gledam na slici izgleda daleko ruznije mi. Uzivo bas jaka jaša.
slika
ovo je jakna samo za one koji imaju para, ali nemaju stila, cisti ego buy :roll:

moze Hugo, ali logo ne smije biti veci od 20mm x 10mm ;)
Ne lupaj, kakav ego buy.
Ne znam da imam ijedan dzemper, jaknu, duks ili majicu sa velikom natpisima. Narocito na dzemperima i šuljama se to ne radi, Boss, Lacoste, Gant, Pollo...
I meni je to mehh, ne gotivim. Al trazio sam kracu toplu jaknu, od njih par mi ova najbolje cucnula kad je obucem.

A i generalno ovdje u Tuzli je ponuda odjece slaba i jednolicna. Opce poznato. Zato se sve vise kupuje od momaka koji dovlace sa Zapada.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 7952
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la baboedindzeko09 » 06 dec 2022, 09:26

Beduin je napisao/la:
06 dec 2022, 08:44
Ne lupaj, kakav ego buy.
Ne znam da imam ijedan dzemper, jaknu, duks ili majicu sa velikom natpisima. Narocito na dzemperima i šuljama se to ne radi, Boss, Lacoste, Gant, Pollo...
I meni je to mehh, ne gotivim. Al trazio sam kracu toplu jaknu, od njih par mi ova najbolje cucnula kad je obucem.

A i generalno ovdje u Tuzli je ponuda odjece slaba i jednolicna. Opce poznato. Zato se sve vise kupuje od momaka koji dovlace sa Zapada.
Ako imas koga, pošalji broj ili kontakt u pp, i ja tražim ali slaba nafaka :roll: bio jedan momak na stupinama pa prestao raditi s tim
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Beduin
Postovi: 16325
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Beduin » 06 dec 2022, 09:47

baboedindzeko09 je napisao/la:
06 dec 2022, 09:26
Beduin je napisao/la:
06 dec 2022, 08:44
Ne lupaj, kakav ego buy.
Ne znam da imam ijedan dzemper, jaknu, duks ili majicu sa velikom natpisima. Narocito na dzemperima i šuljama se to ne radi, Boss, Lacoste, Gant, Pollo...
I meni je to mehh, ne gotivim. Al trazio sam kracu toplu jaknu, od njih par mi ova najbolje cucnula kad je obucem.

A i generalno ovdje u Tuzli je ponuda odjece slaba i jednolicna. Opce poznato. Zato se sve vise kupuje od momaka koji dovlace sa Zapada.
Ako imas koga, pošalji broj ili kontakt u pp, i ja tražim ali slaba nafaka :roll: bio jedan momak na stupinama pa prestao raditi s tim
Javim ti za ovog jednog samo da vidim ima li gdje okacene stvari na Inati ili samo licno pregledanje i kupovina, kao sto ja radim.
Bio je onaj na Stupinama, Slavisa cini mi se, pravo jak bio. Kod mene rodjak donosi, ali odmah iz ruke u ruku sve dadne za dalju prodaju. Vidicu ko jos radi pa ti javim.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6340
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la AshburtonG » 06 dec 2022, 10:39

Sto se tice jakni, samo Wellensteyn. Omjer cijene-kvaliteta je mnogo bolji nego kod ovih popularnijih brendova.

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Robust » 06 dec 2022, 10:45

AshburtonG je napisao/la:
06 dec 2022, 10:39
Sto se tice jakni, samo Wellensteyn. Omjer cijene-kvaliteta je mnogo bolji nego kod ovih popularnijih brendova.

slika

moose knuckles je najbolji omjer uloženo i dobiveno tko hoce ekstra dizajnersku i kvalitetnu jaknu

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6340
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la AshburtonG » 06 dec 2022, 10:49

Pricam o jaknama koje su pristupacne vecini ljudi. Moose K je vec duplo ili 3x skuplji od Wellensteyna. Birat tipa izmedju Wellensteyna ili nekih od Boss, Tommy, Gant i sl. je no brainer. Za iste pare dobijes hladno duplo bolju jaknu.

Avatar
Brokula
Postovi: 30905
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Brokula » 06 dec 2022, 11:11

Kakve su vam ovo cijene jakni od 1000 KM. Jel ovaj forum pun ministara il šta
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
JosephNongeBoende
Postovi: 198
Pridružen/a: 08 nov 2022, 09:35

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la JosephNongeBoende » 06 dec 2022, 11:32

ma moze milja al da je ovako :kafa:


slika
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Arvid
Postovi: 17066
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Arvid » 06 dec 2022, 11:41

:rol:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Robust » 06 dec 2022, 12:10

JosephNongeBoende je napisao/la:
06 dec 2022, 11:32
ma moze milja al da je ovako :kafa:


slika

slika


tebi kao navijacu juveta bi haos dobro legla ova moncler x inter kolekcija :kafa: :kafa: :mrgreen:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41213
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 06 dec 2022, 12:38

Robust je napisao/la:
06 dec 2022, 10:45
AshburtonG je napisao/la:
06 dec 2022, 10:39
Sto se tice jakni, samo Wellensteyn. Omjer cijene-kvaliteta je mnogo bolji nego kod ovih popularnijih brendova.

slika

moose knuckles je najbolji omjer uloženo i dobiveno tko hoce ekstra dizajnersku i kvalitetnu jaknu
Ruzan je MK, posebno logo, baš upada u oči, radije Woolrich ili Mackage, ili Arcteryx Thorsen ako hoćeš clean look :kafa:

UBR isto, vrhunska marka, a clean af :ljepota:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Pogba
Postovi: 19760
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Pogba » 06 dec 2022, 13:56

Za dobru jaknu ne treba zaliti kao i cizme.

Zadnjih godina uglavnom forsiram slojevito oblačenje, znaci merino ili poliester kao baza pa neki mid od perja (Peak i Patagonia) i hard shell, zavisno od padavina.
Zimsku ako ću samu nositi vec par godina NorthFace parka.

Ovo sto Rio navodi ce vas odvesti u crno :mrgreen: , ali jeste. Imam Arc'teryx hard shell i to je overkill (pogotovo s cijenom :lol: ).
Beta AR mi je dugo na listi želja.
Svakako da ime nije sve ako se iole razumijete u principe zagrijavanja i materijale te za koju aktivnost nesto kupujete, dobro pogledati sastav jer moze se dobiti i na "nepoznatijem" brendu puno. Kod nas se ljudi furaju nekim ludim parkama kao da je prosjek -20 C, Canada Goose npr. je nonsens u BiH i može ga priuštiti 0,5-1% populacije kao i npr. Arcteryx Thorsen konkretno.

U svakom obliku izbjegavati BOSS, Armani i slicna smeca od jakni. Licno imam slabost prema Patagoniji, vrhunski proizvodi.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41213
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 06 dec 2022, 14:39

Pogba je napisao/la:
06 dec 2022, 13:56
Za dobru jaknu ne treba zaliti kao i cizme.

Zadnjih godina uglavnom forsiram slojevito oblačenje, znaci merino ili poliester kao baza pa neki mid od perja (Peak i Patagonia) i hard shell, zavisno od padavina.
Zimsku ako ću samu nositi vec par godina NorthFace parka.

Ovo sto Rio navodi ce vas odvesti u crno :mrgreen: , ali jeste. Imam Arc'teryx hard shell i to je overkill (pogotovo s cijenom :lol: ).
Beta AR mi je dugo na listi želja.
Svakako da ime nije sve ako se iole razumijete u principe zagrijavanja i materijale te za koju aktivnost nesto kupujete, dobro pogledati sastav jer moze se dobiti i na "nepoznatijem" brendu puno.
Može i Fjallraven, Klettermusen i Ortovox :mrgreen:

Za skijanje koristim Alpha AR od Arcteryxa plus neki midlayer, imam i Proton i Atom, a i Cerium, al u grad to ne nosim, nije mi praktično, osim Protona koji može i sam u ovom periodu.

Od Pataguccia imam R1 flis i to mi je top, vrijedi svake marke ako si planinar :D
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Blejzer10 » 06 dec 2022, 17:21

Kako ti nisi nafatao neku sponzorušu do sad? :mrgreen:

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la harden » 06 dec 2022, 17:29

Blejzer10 je napisao/la:
06 dec 2022, 17:21
Kako ti nisi nafatao neku sponzorušu do sad? :mrgreen:
Kad saberes cijene ovih stvari sto je Rio nabrojao, mogao je imati 2 cure ko Buba :rol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
JosephNongeBoende
Postovi: 198
Pridružen/a: 08 nov 2022, 09:35

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la JosephNongeBoende » 06 dec 2022, 19:03

rio daj spisak sta sve imas kod mene, da usput i inventuru napravim :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Pogba
Postovi: 19760
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Pogba » 06 dec 2022, 19:14

Riu donosi stvari, a mene traži po twitteru. :oops:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7396
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la kraljttbvb » 16 jan 2023, 20:37

slika

Ili su ga prestali proizvoditi ili su ga prestali uvoziti.

Nigdje ne mogu da ga nadjem u BiH :cry:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la bombaysaphire » 25 jan 2023, 20:41

Robust je napisao/la:
06 dec 2022, 10:45
AshburtonG je napisao/la:
06 dec 2022, 10:39
Sto se tice jakni, samo Wellensteyn. Omjer cijene-kvaliteta je mnogo bolji nego kod ovih popularnijih brendova.

slika

moose knuckles je najbolji omjer uloženo i dobiveno tko hoce ekstra dizajnersku i kvalitetnu jaknu
Uživo je show :ljepota: Nisam ljubitelj skupih jakni , ali ova mi je vrh .
Drug mi ima jednu , a u parama je pa ga muntam da je proda :kafa:

Prije 4-5 godina sjedio sam kod tog druga u kafiću , dođe on sa ekipom kvadovi folovi , na njemu jakna Nord Blanc ( njihove dukserice obožavam ) sva blatnjava , ja iz zajebancije koliko je para , evo ti kaže džaba svakako me **** rajsferšlus :rol: :rol: :rol:
Hvala rekoh , operem je i za 5 KM popravim , taman za planine .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Robust » 25 jan 2023, 22:09

bombaysaphire je napisao/la:
25 jan 2023, 20:41
Robust je napisao/la:
06 dec 2022, 10:45
AshburtonG je napisao/la:
06 dec 2022, 10:39
Sto se tice jakni, samo Wellensteyn. Omjer cijene-kvaliteta je mnogo bolji nego kod ovih popularnijih brendova.

slika

moose knuckles je najbolji omjer uloženo i dobiveno tko hoce ekstra dizajnersku i kvalitetnu jaknu
Uživo je show :ljepota: Nisam ljubitelj skupih jakni , ali ova mi je vrh .
Drug mi ima jednu , a u parama je pa ga muntam da je proda :kafa:

Prije 4-5 godina sjedio sam kod tog druga u kafiću , dođe on sa ekipom kvadovi folovi , na njemu jakna Nord Blanc ( njihove dukserice obožavam ) sva blatnjava , ja iz zajebancije koliko je para , evo ti kaže džaba svakako me **** rajsferšlus :rol: :rol: :rol:
Hvala rekoh , operem je i za 5 KM popravim , taman za planine .

slika

od 1100-1300 su sad na sniženju kod nas tu cijenu mozes i vani u outletima nafatati mozda stoju jeftinije, imali su vise izbora prije dva mjeseca al se rasprodalo sve :wtf:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.