odjeca, patike etc etc

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la enobarca » 05 feb 2021, 08:09

Podsjecaju na gazelle, i one izgledaju ko da su za termina.

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la jelle » 05 feb 2021, 08:13

Pa u starom modelu se redovno i igralo ....kazu najcvrsce :mrgreen:

Novi model i ne toliko vala , al ove su bas za fudbala spicaste napred :D

Avatar
MisterGuardiola
Postovi: 898
Pridružen/a: 14 jan 2015, 23:10
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la MisterGuardiola » 07 feb 2021, 21:03

Može li neka preporuka patika za trčanje ?

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Federer17 » 09 feb 2021, 15:59

Je li neko koristio neke od ovih parfema: Calvin Klein All, CK Be i CK Euphoria? Ako jeste, kakvi su? :mrgreen:

Avatar
Napapijri
Postovi: 4584
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Napapijri » 09 feb 2021, 16:02

MisterGuardiola je napisao/la:
07 feb 2021, 21:03
Može li neka preporuka patika za trčanje ?
Ja opet mogu samo za Adidas govoriti :D Ultraboost je bez premca, neces promasiti s time sigurno.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 feb 2021, 18:30

Federer17 je napisao/la:
09 feb 2021, 15:59
Je li neko koristio neke od ovih parfema: Calvin Klein All, CK Be i CK Euphoria? Ako jeste, kakvi su? :mrgreen:
Calvin Klein ima problem sa trajnoscu parfema i CK parfemi su malo precijenjeni. Ja imam CK Eternity koji je kroz godine reformulisan i danas je obicna vodica.

Samo mi reci gdje si vidio te parfeme pa cu ti preporuciti nesto iz njihove ponude sto je vrijedno novca?

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Federer17 » 09 feb 2021, 18:54

tuzlak1987 je napisao/la:
09 feb 2021, 18:30
Calvin Klein ima problem sa trajnoscu parfema i CK parfemi su malo precijenjeni. Ja imam CK Eternity koji je kroz godine reformulisan i danas je obicna vodica.

Samo mi reci gdje si vidio te parfeme pa cu ti preporuciti nesto iz njihove ponude sto je vrijedno novca?
Ma ovaj CK Be sam vidio u cm-u (kao snizen 44%), nekako su mi oni jeftiniji od dm-a (bar iz nekog dosadasnjeg iskustva). Isto tako sam vidio Joop Homme 75 ml - 75 KM, kakav je on? Davno nekad sam koristio Joop (plava bocica, koliko se sjecam) bio malo prejak za moj ukus.

CK sam koristio i bio mi je sasvim ok, ali da me ubijes ne sjecam se kako se zove. Mislim da je CK One, iako bijelu bocicu ima i ovaj CK All. Mozda bih ga i sad narucio da znam koji je tacno.

Kakvi su ovi ParfemiZaVas na olx-u, vidim da su jeftiniji od cm-a i dm-a, nece mi uvaliti nesto fejk?

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Aerials » 09 feb 2021, 19:21

Neće ti uvaliti fejk, ja sam naručivala i sve je ok.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la StrikeWarzone » 09 feb 2021, 21:40

Federer17 je napisao/la:
09 feb 2021, 18:54
tuzlak1987 je napisao/la:
09 feb 2021, 18:30
Calvin Klein ima problem sa trajnoscu parfema i CK parfemi su malo precijenjeni. Ja imam CK Eternity koji je kroz godine reformulisan i danas je obicna vodica.

Samo mi reci gdje si vidio te parfeme pa cu ti preporuciti nesto iz njihove ponude sto je vrijedno novca?
Ma ovaj CK Be sam vidio u cm-u (kao snizen 44%), nekako su mi oni jeftiniji od dm-a (bar iz nekog dosadasnjeg iskustva). Isto tako sam vidio Joop Homme 75 ml - 75 KM, kakav je on? Davno nekad sam koristio Joop (plava bocica, koliko se sjecam) bio malo prejak za moj ukus.

CK sam koristio i bio mi je sasvim ok, ali da me ubijes ne sjecam se kako se zove. Mislim da je CK One, iako bijelu bocicu ima i ovaj CK All. Mozda bih ga i sad narucio da znam koji je tacno.

Kakvi su ovi ParfemiZaVas na olx-u, vidim da su jeftiniji od cm-a i dm-a, nece mi uvaliti nesto fejk?
Instagram profil sweetsmell parfemi. Momak radi s originalima,cijene pristupacne taj Joop homme mu je 85 KM 125ml...Na piku imas radnju naIlidzi sto se tice SarJeva tu su originali ovo ostalo vecinom turske jeftine kopije....
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
PointBlank
Postovi: 674
Pridružen/a: 21 apr 2019, 15:52
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la PointBlank » 09 feb 2021, 22:16

Jedno pitanje za ove sto se razumiju oko parfema i tih stvari

Imao sam Cartier Roadster, i bio je top, mada malo previse jak za dan, iako je Eau de Toilette (ne smijem pomisliti sta bi bilo da je parfem cisti).
Imao sam i (znam smijesno) Zara Man Gold i Silver, i oni su mi top, ali ih vise ne proizvode, bar ih ovdje nema na stanju..
Sad me zanima ima li iko da je koristio ova dva, i da zna preporučiti neku zamjenu?
Bukvalno mi treba nesto onako za svaki dan, ne previše, al da je kulturica. Lijep miris, da ne ubija nos, a da nije neka divljina, samo svježina. I ne, ne zanima me kolekcija iz dm-a.. ono je sranje

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la wolfie » 09 feb 2021, 23:04

PointBlank je napisao/la:
09 feb 2021, 22:16
Jedno pitanje za ove sto se razumiju oko parfema i tih stvari

Imao sam Cartier Roadster, i bio je top, mada malo previse jak za dan, iako je Eau de Toilette (ne smijem pomisliti sta bi bilo da je parfem cisti).
Imao sam i (znam smijesno) Zara Man Gold i Silver, i oni su mi top, ali ih vise ne proizvode, bar ih ovdje nema na stanju..
Sad me zanima ima li iko da je koristio ova dva, i da zna preporučiti neku zamjenu?
Bukvalno mi treba nesto onako za svaki dan, ne previše, al da je kulturica. Lijep miris, da ne ubija nos, a da nije neka divljina, samo svježina. I ne, ne zanima me kolekcija iz dm-a.. ono je sranje
Koji ti je budžet?

Oko nekih stotinjak markica imaš Aqua Di Gio Profumo i Versace Dylan Blue, u bilo kojem vremenu lijep i pristojan izbor.

Moj prijedlog ti je, također, pošto će neko sigurno preporučiti, da zaobiđeš Dior Sauvage, da ne mirišeš kao pola grada. :stop:
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.


Avatar
PointBlank
Postovi: 674
Pridružen/a: 21 apr 2019, 15:52
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la PointBlank » 09 feb 2021, 23:35

wolfie je napisao/la:
09 feb 2021, 23:04
Koji ti je budžet?

Oko nekih stotinjak markica imaš Aqua Di Gio Profumo i Versace Dylan Blue, u bilo kojem vremenu lijep i pristojan izbor.

Moj prijedlog ti je, također, pošto će neko sigurno preporučiti, da zaobiđeš Dior Sauvage, da ne mirišeš kao pola grada. :stop:
Budzet nije problem sve dok bocica ne prelazi 100-150e za ove dnevne namjene, i 250 specijalne :mrgreen:


I ne bih da mirisem kao citav grad, kakvi to.. samo nesto neobično, svježe, lijepo. Da ostavi utisak, a da nije prenapadno. Pogledat cu ta dva :) doduse sad mogu samo naručiti iz douglasa

Avatar
L-Train
Postovi: 18359
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la L-Train » 09 feb 2021, 23:36

Pršći se s axetom,sigurno ces ostaviti utisak.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Puma » 09 feb 2021, 23:40

PointBlank je napisao/la:
09 feb 2021, 23:35
wolfie je napisao/la:
09 feb 2021, 23:04
Koji ti je budžet?

Oko nekih stotinjak markica imaš Aqua Di Gio Profumo i Versace Dylan Blue, u bilo kojem vremenu lijep i pristojan izbor.

Moj prijedlog ti je, također, pošto će neko sigurno preporučiti, da zaobiđeš Dior Sauvage, da ne mirišeš kao pola grada. :stop:
Budzet nije problem sve dok bocica ne prelazi 100-150e za ove dnevne namjene, i 250 specijalne :mrgreen:


I ne bih da mirisem kao citav grad, kakvi to.. samo nesto neobično, svježe, lijepo. Da ostavi utisak, a da nije prenapadno. Pogledat cu ta dva :) doduse sad mogu samo naručiti iz douglasa
D&G the one, dosta je hvaljen, kazu da nema fule s njim.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 feb 2021, 23:41

Federer17 je napisao/la:
09 feb 2021, 18:54
tuzlak1987 je napisao/la:
09 feb 2021, 18:30
Calvin Klein ima problem sa trajnoscu parfema i CK parfemi su malo precijenjeni. Ja imam CK Eternity koji je kroz godine reformulisan i danas je obicna vodica.

Samo mi reci gdje si vidio te parfeme pa cu ti preporuciti nesto iz njihove ponude sto je vrijedno novca?
Ma ovaj CK Be sam vidio u cm-u (kao snizen 44%), nekako su mi oni jeftiniji od dm-a (bar iz nekog dosadasnjeg iskustva). Isto tako sam vidio Joop Homme 75 ml - 75 KM, kakav je on? Davno nekad sam koristio Joop (plava bocica, koliko se sjecam) bio malo prejak za moj ukus.

CK sam koristio i bio mi je sasvim ok, ali da me ubijes ne sjecam se kako se zove. Mislim da je CK One, iako bijelu bocicu ima i ovaj CK All. Mozda bih ga i sad narucio da znam koji je tacno.

Kakvi su ovi ParfemiZaVas na olx-u, vidim da su jeftiniji od cm-a i dm-a, nece mi uvaliti nesto fejk?
Parfemi za vas je provjeren, on je najjaci moze nabaviti sve zivo. Onda ima ParfemiDrago. Imas u Tuzli na olx isto provjerenog osmantz. Kod njih u biti dobijes 100ml parfema za cijenu koja je u cm i dm za 50 ml ili 30 ml.

Ako ipak neces da se peglas sa postom i hoces u cm ili dm onda treba paziti na to da cm i dm imaju u ponudi dosta parfema koji nisu hit, nisu popularni trenutno ili su tokom godina reformulisani i sada takvi reformulisani imaju slabu projekciju i slabiju trajnost. Normalno moze se tu naci nesto dobro i kod njih.

Evo recimo u DM imas Bvlgari Man in Black i Bvlgari Man Wood Essence koji su po meni dobri parfemi.
Onda u CM imas neke Versace parfeme koji znaju biti snizeni Eros, Pour Homme i Dylan Blue. Imas JPG Le Male koji zna biti snizen (s tim da je reformulisan). Za izlaske JPG Ultra Male mozda najbolji JPG iz te linije, onda primjetio sam da imaju SalvatoreF. Uomo Signature takodje malo jaci za izlazaka. Ovo govorim za radnju u Tuzli koja nema sve parfeme kao ona u Sarajevu i Mostaru.
DM i CM imaju Hugo Boss Bottled Intense isto zavisi kako ti se svidi.

Za Joop koji si spomenuo kultni parfem. Meni top5 za izlaske, a nekom je recimo top5 najgorih :D
Prije je bio i jaci nego sada. Zene ga mrze kada vide bocicu, a kada na slijepo pomirisu bude im favorit :D
Jednostavno parfem koji mrzis ili obozavas. Ja npr platio Dior homme intense 2020 skupo i ne primjeti ga niko, a kada sam imao 30 ml Joopa sa 3-4 spreja navecer ubijao, djevojka govori sto super mirise. Ali s obzirom da ide proljece on postaje neupotrebljiv jer je prejak. Treba ti nesto umjerenije sada :D

E sad parfemzavas ima sve zivo da nabrojim sta bi ti se moglo svidjeti:
Bvlgari man wood neroli za casual prilike
Bvlgari Aqva amara
Dolce & Gabbana the one edp za sve situacije
Dolce & Gabbana light blue intense ljeto
Givenchy Gentleman edp
Givenchy Gentleman cologne za ljeto
Guerlain lHomme ideal cologne
Terre d Hermes edt
Mont blanc explorer - klon cuvenog creed aventusa
Prada Luna Rossa sport
Prada Luna Rossa carbon
Prada Lhomme za office situacije
Armani ADG Profumo
Dior Sauvage edt
YSL Y Edp
YSL La Nuit de l homme

Osman takodje ima neke ove parfeme pogledaj mu na olx izbor.
Problem je sto bi ih ti uzimao na slijepo. Sve ove parfeme ima plaza ili inoma, pored toga sto imaju i niche brendove koji su 300 KM i vise. S tim da ima niche jeftinijih kao Mancere, Cedrat Boise mnogi koriste recimo.
Ali problem Plaze je sto ako je realna cijena parfema 100 oni stave 150. Znaci ako tu namjeravas uzeti cekaj snizenje za osmi mart ili kad vec 20% kada su cijene realnije.

Sto se mene tice ovo su ok izbori za pocetnika:
CM - Dylan Blue
DM - Nesto iz Bvlgari Man linije
Parfemi za vas - parfem koji 99% ljudi voli D&G The one ali edp koncentracija.
Inoma, Plaza - sve ovo gore nabrojano od brendova ali kada je snizeno

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 feb 2021, 23:48

PointBlank je napisao/la:
09 feb 2021, 23:35
wolfie je napisao/la:
09 feb 2021, 23:04
Koji ti je budžet?

Oko nekih stotinjak markica imaš Aqua Di Gio Profumo i Versace Dylan Blue, u bilo kojem vremenu lijep i pristojan izbor.

Moj prijedlog ti je, također, pošto će neko sigurno preporučiti, da zaobiđeš Dior Sauvage, da ne mirišeš kao pola grada. :stop:
Budzet nije problem sve dok bocica ne prelazi 100-150e za ove dnevne namjene, i 250 specijalne :mrgreen:


I ne bih da mirisem kao citav grad, kakvi to.. samo nesto neobično, svježe, lijepo. Da ostavi utisak, a da nije prenapadno. Pogledat cu ta dva :) doduse sad mogu samo naručiti iz douglasa
Za taj budzet Bleu de Chanel ili Chanel Allure Home Extreme.
Sa druge strane rivalski Dior Sauvage, s tim da se ne bih slozio da pola Bosne mirise na Sauvage, ne mirise ni 0.1%.
Tacnije 1% Bosne maksimalno i koristi parfeme :D

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la wolfie » 10 feb 2021, 00:06

PointBlank je napisao/la:
09 feb 2021, 23:35
wolfie je napisao/la:
09 feb 2021, 23:04
Koji ti je budžet?

Oko nekih stotinjak markica imaš Aqua Di Gio Profumo i Versace Dylan Blue, u bilo kojem vremenu lijep i pristojan izbor.

Moj prijedlog ti je, također, pošto će neko sigurno preporučiti, da zaobiđeš Dior Sauvage, da ne mirišeš kao pola grada. :stop:
Budzet nije problem sve dok bocica ne prelazi 100-150e za ove dnevne namjene, i 250 specijalne :mrgreen:


I ne bih da mirisem kao citav grad, kakvi to.. samo nesto neobično, svježe, lijepo. Da ostavi utisak, a da nije prenapadno. Pogledat cu ta dva :) doduse sad mogu samo naručiti iz douglasa
Ma samo zaobidji parfeme kuce Paco Rabanne i Dior Sauvage. Kad se sretnes s nekom djevojkom, npr., da je ne podsjecas na nekog drugog nego da ostavis unikatan utisak.

Ta dva su ti bas onakva kakva trazis da budu, svjezi, lijepi i unikatni, pogotovo Dylan Blue ako si mladji, Profumo je opet nekako ozbiljnija varijanta.

Sto se tice D&G The One, neko je preporucio, vrhunski parfem ali je vise dejt nego dejli. Ako bi isao na D&G a gledao nesto za svaki dan onda je King izbor za tebe.

Ako bi imao 250KM onda probaj sa Tom Ford Beau de Jour.
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

GeriOldman
Postovi: 1958
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la GeriOldman » 10 feb 2021, 00:45

Od parfema samo jpg.
1921

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Aerials » 10 feb 2021, 08:18

Što se Inome i Plaze tiče, vrijede samo za otići i testirati parfem. Previsoke cijene zaista. Meni su parfemi od ParfemiZaVas dolazili sutradan bukvalno, zavisi u koja doba dana naručiš, tako da i nema nekog čekanja.
P.s. Sauvage smrdi. Ima boljih za manje.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Amazon [Bot], Beli98, Giuseppe1, Jabroni, Judd, rio_Ferdy88, samocelik, Zaniolo i 63 gosta.