odjeca, patike etc etc

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Wandelanoite » 10 apr 2020, 12:03

Zbog korona virusa, cim prođe dostavljat ce i ovdje, takva je situacija na vecini online shopova.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Slatinash_7 » 10 apr 2020, 12:09

Opa evo casuale :) moze i meni taj HL al ako je XL :D imao sam jedan kacket njihov,jednu jaknu,brutalni su,neka kombinacija FP i malo orginalnosti.Nazalost rasaprodao to sve.Imao sad relativno dosta FP,ali otisle s godinama,nije više to ta bijela boja na cemu im mnogo zamjerim.Dakle FP polo majice vise ne nosim i ne kupujem,a i uzasno su skupi.Imam dvije "trenerke" sa linijama onim sa strane,zelena i crvena,bordo haringtonku u sivi duks,godinama to sve nosim i prezadovoljan sam.Od majica trenutno najvise nosim i kupujem Ben Sherman, počeo sa target znakom, ali imam i nekoj Lenona,ploče i motore :D Lyle and Scott mi je jako zanimljiv ali nisam bio u prilici da ga kupim..krokodil sa uvijek vrhunskim polo majicama mi je next buy.jako mi se svidjela ona njihova akcija sa ugrozenim zivotinjama umjesto krokodila,ali brzo rasprodano..imam i zeleni Napapijri,sa the smart dressera,ali nije to bas jakna za mene,rajfeslus do pola,pa nije zgodna za manipulaciju toplo hladno,vrijeme mora biti bas za nju..Stone Island jedan imam,ali izgleda da mi je okracao,vrhunska jakna,izolacija top za prelazni period a cuva od toplote kad je ljeto,jako zanimljivo.Kačketa more,šešir new balance i karirani sa weekend offendera koji nemam uz sta nositi :D od tika gazzele imam,jedne maxice (kec nazalost,devedesetke su mi troje pucale).Pokušao sad sa new balancom,vidjet cemo,imaju sa strane ruzan detalj,mislim da sam to fulao..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Napapijri
Postovi: 4580
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Napapijri » 10 apr 2020, 13:39

Slatinash_7 je napisao/la:
10 apr 2020, 12:09
Opa evo casuale :) moze i meni taj HL al ako je XL :D imao sam jedan kacket njihov,jednu jaknu,brutalni su,neka kombinacija FP i malo orginalnosti.Nazalost rasaprodao to sve.Imao sad relativno dosta FP,ali otisle s godinama,nije više to ta bijela boja na cemu im mnogo zamjerim.Dakle FP polo majice vise ne nosim i ne kupujem,a i uzasno su skupi.Imam dvije "trenerke" sa linijama onim sa strane,zelena i crvena,bordo haringtonku u sivi duks,godinama to sve nosim i prezadovoljan sam.Od majica trenutno najvise nosim i kupujem Ben Sherman, počeo sa target znakom, ali imam i nekoj Lenona,ploče i motore :D Lyle and Scott mi je jako zanimljiv ali nisam bio u prilici da ga kupim..krokodil sa uvijek vrhunskim polo majicama mi je next buy.jako mi se svidjela ona njihova akcija sa ugrozenim zivotinjama umjesto krokodila,ali brzo rasprodano..imam i zeleni Napapijri,sa the smart dressera,ali nije to bas jakna za mene,rajfeslus do pola,pa nije zgodna za manipulaciju toplo hladno,vrijeme mora biti bas za nju..Stone Island jedan imam,ali izgleda da mi je okracao,vrhunska jakna,izolacija top za prelazni period a cuva od toplote kad je ljeto,jako zanimljivo.Kačketa more,šešir new balance i karirani sa weekend offendera koji nemam uz sta nositi :D od tika gazzele imam,jedne maxice (kec nazalost,devedesetke su mi troje pucale).Pokušao sad sa new balancom,vidjet cemo,imaju sa strane ruzan detalj,mislim da sam to fulao..
Evo jos jednog pogodnog za pricu :D Pogledat cu HL i ako sve bude po PS, saljem i doplacujem za Stone Island, ako meni nije kratak naravno. Ja sam imao jednu sa guscijim perjem, garment dyed, tamno plava/crna, bukvalno isti opis kao tvoja - ljeti hladi, zimi grije, kao klima, haha. Prodao sam je nekom iz TM ( :D ) jer mi je kratka bila isto.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13404
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la StevieG8 » 10 apr 2020, 14:13

Sta mislite sta nas ocekuje sa prodavnicama odjece i obuce koje imaju prostor u trznim centrima? Koliko ja znam vecina ih je tek iznijela kolekciju za proljece a kako je krenulo do ljeta se nece otvoriti.

Hoce li biti kakvih rasprodaja i niskih cijena :mrgreen:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 apr 2020, 14:50

StevieG8 je napisao/la:
10 apr 2020, 14:13
Sta mislite sta nas ocekuje sa prodavnicama odjece i obuce koje imaju prostor u trznim centrima? Koliko ja znam vecina ih je tek iznijela kolekciju za proljece a kako je krenulo do ljeta se nece otvoriti.

Hoce li biti kakvih rasprodaja i niskih cijena :mrgreen:
Prodaće online, Zara svakako nema online store za BiH tako da im je ovo idealna prilika.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
anonimni
Postovi: 10132
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la anonimni » 10 apr 2020, 14:51

rio_Ferdy88 je napisao/la:
10 apr 2020, 14:50
Zara svakako nema online store za BiH
Nemoj 2x reći :mrgreen:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 apr 2020, 14:53

anonimni je napisao/la:
10 apr 2020, 14:51
rio_Ferdy88 je napisao/la:
10 apr 2020, 14:50
Zara svakako nema online store za BiH
Nemoj 2x reći :mrgreen:
Jesu to već napravili :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
anonimni
Postovi: 10132
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la anonimni » 10 apr 2020, 14:57

Radi koliko vidim :) Ne bih to ni znao da nisam nekidan vidio njihove kese s reklamom za online shop kod nas i pogledah sad kad sam pročitao tvoj post, tu su i cijene i korpa i dostava, znači valjda je to to :mrgreen:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Beduin
Postovi: 16341
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Beduin » 10 apr 2020, 15:03

anonimni je napisao/la:
09 apr 2020, 16:49

Fina diskusija se vodi, konačno malo duža priča ovdje, još o temi gdje sam haman na domaćem terenu, mislio sam da sam baš jedan od rijetkih na forumu koji je u casual fazonu ali sam se prevario, i neka sam :)
Naravno da nisi, samo sam ja slabije dolazio na ovaj dio foruma, Corona me dovukla ovamo. 😁

Ja sam ranije gotivio sporty verzije, narocito preko dana nikad pantole prije nisam obukao, nego trena, patike i fina maja.
Valjda s godinama dolaze i te promjene i shvatanja u oblacenju. Mada, dok sam radio u Dubaiju smijesno mi bilo vidjeti na muskarcu uske pantole i krace nogavice, a onda i sam uletim u taj fazon i pocnem u Pull&Bear uzimati odjecu, moderna i jeftina odjeca, a i bolji izbor nego kod nas sto sad ima.
Kurku i ja mogu samo Gant, Polo ili Hilfiger nositi, ali isto tako fejt odjecu ne mogu ni na netu da gledam, a kamoli... Istina, vidio sam u zadnje vrijeme fantasticnih replika modela trenerki na ovaj sad moderan fazon uskih i kracih nogavica, ali Bog zna kakvo je to kad se naruci.

Medjutim, daleko muzevnije se izgleda u finim Disel farmerkama i Gant ili Lacoste dzemperu, nego neki slim fit farmerica i Nike duks.
Kod nas nije zastupljen Pepe Jeans, ali i poskup je za nase uslove, meni opasno drag brand. Imam dosta Jack and Jones odjece, ali ne ovog ciganluka iz Binga, J&J mi je ono sto mi je bio Tom Tailor nekad ranije, pristupacan i fin brand.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Napapijri
Postovi: 4580
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Napapijri » 10 apr 2020, 16:03

Beduin je napisao/la:
10 apr 2020, 15:03
anonimni je napisao/la:
09 apr 2020, 16:49

Fina diskusija se vodi, konačno malo duža priča ovdje, još o temi gdje sam haman na domaćem terenu, mislio sam da sam baš jedan od rijetkih na forumu koji je u casual fazonu ali sam se prevario, i neka sam :)
Naravno da nisi, samo sam ja slabije dolazio na ovaj dio foruma, Corona me dovukla ovamo. 😁

Ja sam ranije gotivio sporty verzije, narocito preko dana nikad pantole prije nisam obukao, nego trena, patike i fina maja.
Valjda s godinama dolaze i te promjene i shvatanja u oblacenju. Mada, dok sam radio u Dubaiju smijesno mi bilo vidjeti na muskarcu uske pantole i krace nogavice, a onda i sam uletim u taj fazon i pocnem u Pull&Bear uzimati odjecu, moderna i jeftina odjeca, a i bolji izbor nego kod nas sto sad ima.
Kurku i ja mogu samo Gant, Polo ili Hilfiger nositi, ali isto tako fejt odjecu ne mogu ni na netu da gledam, a kamoli... Istina, vidio sam u zadnje vrijeme fantasticnih replika modela trenerki na ovaj sad moderan fazon uskih i kracih nogavica, ali Bog zna kakvo je to kad se naruci.

Medjutim, daleko muzevnije se izgleda u finim Disel farmerkama i Gant ili Lacoste dzemperu, nego neki slim fit farmerica i Nike duks.
Kod nas nije zastupljen Pepe Jeans, ali i poskup je za nase uslove, meni opasno drag brand. Imam dosta Jack and Jones odjece, ali ne ovog ciganluka iz Binga, J&J mi je ono sto mi je bio Tom Tailor nekad ranije, pristupacan i fin brand.
Imas dobar izbor Pepe jeans u Retru u BCC. Ja licno nisam neki fan jer ne ide uz tu neku navijacku casual pricu, ali imam par majica i kvalitetom su odlicne. Sad su cjenovno u rangu Tommya vjerovatno.

P.S. Posto sam ja dosta u fazonu '80 casual price, da spomenem i jednu relativno zaboravljenu, a odlicnu marku, tacnije dvije :D Diadora i Sergio Tachinni. Kad smo kod toga, ima li uopste u BiH igdje Fila da se uzme? Naravno, mislim na tu retru '80 Fila, trenerke/dukserice tipa one u filmu "The Firm".
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13404
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la StevieG8 » 10 apr 2020, 16:09

rio_Ferdy88 je napisao/la:
10 apr 2020, 14:50
StevieG8 je napisao/la:
10 apr 2020, 14:13
Sta mislite sta nas ocekuje sa prodavnicama odjece i obuce koje imaju prostor u trznim centrima? Koliko ja znam vecina ih je tek iznijela kolekciju za proljece a kako je krenulo do ljeta se nece otvoriti.

Hoce li biti kakvih rasprodaja i niskih cijena :mrgreen:
Prodaće online, Zara svakako nema online store za BiH tako da im je ovo idealna prilika.
Ma nema sanse da ce prodat u BiH i pola od te robe online.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37561
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la tuzlak1987 » 10 apr 2020, 16:50

rio_Ferdy88 je napisao/la:
10 apr 2020, 14:53
anonimni je napisao/la:
10 apr 2020, 14:51
rio_Ferdy88 je napisao/la:
10 apr 2020, 14:50
Zara svakako nema online store za BiH
Nemoj 2x reći :mrgreen:
Jesu to već napravili :mrgreen:
Zara ima one gejpederske krojeve. Kako procijeniti preko neta obicnom covjeku da li ce mi to odgovarati ili ce izgledati kao skakavac. :hmmmmm:

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la redbull93 » 10 apr 2020, 17:12

Zara je za qurac, **** :mrgreen:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

bob
Postovi: 4421
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la bob » 10 apr 2020, 19:27

redbull93 je napisao/la:
10 apr 2020, 17:12
Zara je za qurac, **** :mrgreen:
Ma moze se naci nesto fino, al broj haman nikad :D

Inace i kod mene je uglavno polo, kosulje, nekako godinama nakupio mi se tommy i mogu reci da sam zadovoljan kvalitetom isto a i dizajn mi odgovara ovo sto uzimam mal znak sa strane bez sara i nekih natpisa :) a i nisam neki ljubitelj kupovine bas mi mrsko ici u ove trzne
te posto je usput bbi blizu, na tommy zavrsim vazda :) ... par stvari sam uzeo vani i od hugo bossa kao i ralph lar. ...

Ma nevjerovatno kako je kod nas ta cijena odjece visoka ... nisam online nikad kupovao al izgleda da bi mogao, sad gledam na ovom site-u sto ste spominjali asos i kosulja bi me jeftinje dosla od tommy tu nego u bbi da uzmem :D

Avatar
anonimni
Postovi: 10132
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la anonimni » 10 apr 2020, 19:54

Beduin je napisao/la:
10 apr 2020, 15:03
anonimni je napisao/la:
09 apr 2020, 16:49

Fina diskusija se vodi, konačno malo duža priča ovdje, još o temi gdje sam haman na domaćem terenu, mislio sam da sam baš jedan od rijetkih na forumu koji je u casual fazonu ali sam se prevario, i neka sam :)
Naravno da nisi, samo sam ja slabije dolazio na ovaj dio foruma, Corona me dovukla ovamo. 😁

Ja sam ranije gotivio sporty verzije, narocito preko dana nikad pantole prije nisam obukao, nego trena, patike i fina maja.
Valjda s godinama dolaze i te promjene i shvatanja u oblacenju. Mada, dok sam radio u Dubaiju smijesno mi bilo vidjeti na muskarcu uske pantole i krace nogavice, a onda i sam uletim u taj fazon i pocnem u Pull&Bear uzimati odjecu, moderna i jeftina odjeca, a i bolji izbor nego kod nas sto sad ima.
Kurku i ja mogu samo Gant, Polo ili Hilfiger nositi, ali isto tako fejt odjecu ne mogu ni na netu da gledam, a kamoli... Istina, vidio sam u zadnje vrijeme fantasticnih replika modela trenerki na ovaj sad moderan fazon uskih i kracih nogavica, ali Bog zna kakvo je to kad se naruci.

Medjutim, daleko muzevnije se izgleda u finim Disel farmerkama i Gant ili Lacoste dzemperu, nego neki slim fit farmerica i Nike duks.
Kod nas nije zastupljen Pepe Jeans, ali i poskup je za nase uslove, meni opasno drag brand. Imam dosta Jack and Jones odjece, ali ne ovog ciganluka iz Binga, J&J mi je ono sto mi je bio Tom Tailor nekad ranije, pristupacan i fin brand.
Normala je Jack&Jones, ja imam njihovu zimsku jaknu već 7-8 godina, djeluje da bi mogla još dati ruke :mrgreen: Ni Tom Tailor nije loš ali su digli cijene u odnosu na period od prije 3-4 godine recimo, mada se opet da naći i kod njih ok robe za ok cijenu :)
Nemam ni ja baš sve od tih jačih firmi, recimo jeans mahom kupujem u NewYorkeru ili Pull&Bearu jer se brzo razdere pa mi je žao dati neke veće pare za to, tu sam baš cicija :mrgreen: Imam i dosta košulja iz NewYorkera i H&Ma, dakle nije baš da ciljam samo na ove veće marke, samo što košulje ne nosim toliko često a i pristojnog su kvaliteta, doduše šta god i gdje god kupujem gledam da ima što više pamuka, sintetika mi nikako ne odgovara pa je i to donekle razlog što ne vidim problem s tim stvarima, možda poliester i ti hemijski spojevi duže traju al' jbg, ne leže mi, lakše se oznojim i gotovo :mrgreen:

Pisao sam ovdje nekidan, radije bih kupio majicu u NewYorkeru npr. nego kopiju bilo kojeg brenda, ako je neko toliko opsjednut markama da nosi kopije iz bilo kojeg razloga (prvo nedostatak novca jer realno slabo ko kupuje fušeraj iz drugih razloga) ima problem s kompleksima, ubijeđen sam da se odlična odjeća da naći baš svugdje i da ne mora imati nikakav logo na sebi, svako ima svoj stil i sve poštujem, pa čak i ove s trenerkama i Maxicama, ali taj fušeraj ne volim vidjeti ni na slikama... Mislim čak da su te trenerke cijenom i blizu originalima, bar ono što mi izlazi na netu, ali su to mahom kopije Dsquareda, Philipp Pleina i toga, a vjerujem da je i materijal užasan pa radije ganjaj nešto nemarkirano a pristojnije kvalitete :)

Na temu ovih kompanija i novih kolekcija, negdje sam pročitao da je promet nekih prodavnica odjeće (ne upratih ni kojih ni gdje :mrgreen: ) sad 80% manji nego lani u ovo doba, roba propada pa bi moglo biti svega, a isto tako sam negdje upratio da H&M ili Inditex grupacija, nisam siguran ko, izbaci preko 20 kolekcija odjeće godišnje pa skontajte o kojim se ciframa tu radi, i u robi i u novcu :roll: Zato online kupovina sad dobro raste, poštari vani imaju više posla sa ovim pošiljkama nego ranije a vjerovatno ima i sniženja, naravno ovdje ništa od tog ne važi i vjerujem da će ono što se u EU ne proda doći ovdje nekad i otići k'o halva po punoj cijeni kad se sve otvori :mrgreen:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Beduin
Postovi: 16341
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Beduin » 10 apr 2020, 20:42

Napapijri je napisao/la:
10 apr 2020, 16:03
Beduin je napisao/la:
10 apr 2020, 15:03
anonimni je napisao/la:
09 apr 2020, 16:49

Fina diskusija se vodi, konačno malo duža priča ovdje, još o temi gdje sam haman na domaćem terenu, mislio sam da sam baš jedan od rijetkih na forumu koji je u casual fazonu ali sam se prevario, i neka sam :)
Naravno da nisi, samo sam ja slabije dolazio na ovaj dio foruma, Corona me dovukla ovamo. 😁

Ja sam ranije gotivio sporty verzije, narocito preko dana nikad pantole prije nisam obukao, nego trena, patike i fina maja.
Valjda s godinama dolaze i te promjene i shvatanja u oblacenju. Mada, dok sam radio u Dubaiju smijesno mi bilo vidjeti na muskarcu uske pantole i krace nogavice, a onda i sam uletim u taj fazon i pocnem u Pull&Bear uzimati odjecu, moderna i jeftina odjeca, a i bolji izbor nego kod nas sto sad ima.
Kurku i ja mogu samo Gant, Polo ili Hilfiger nositi, ali isto tako fejt odjecu ne mogu ni na netu da gledam, a kamoli... Istina, vidio sam u zadnje vrijeme fantasticnih replika modela trenerki na ovaj sad moderan fazon uskih i kracih nogavica, ali Bog zna kakvo je to kad se naruci.

Medjutim, daleko muzevnije se izgleda u finim Disel farmerkama i Gant ili Lacoste dzemperu, nego neki slim fit farmerica i Nike duks.
Kod nas nije zastupljen Pepe Jeans, ali i poskup je za nase uslove, meni opasno drag brand. Imam dosta Jack and Jones odjece, ali ne ovog ciganluka iz Binga, J&J mi je ono sto mi je bio Tom Tailor nekad ranije, pristupacan i fin brand.
Imas dobar izbor Pepe jeans u Retru u BCC. Ja licno nisam neki fan jer ne ide uz tu neku navijacku casual pricu, ali imam par majica i kvalitetom su odlicne. Sad su cjenovno u rangu Tommya vjerovatno.

P.S. Posto sam ja dosta u fazonu '80 casual price, da spomenem i jednu relativno zaboravljenu, a odlicnu marku, tacnije dvije :D Diadora i Sergio Tachinni. Kad smo kod toga, ima li uopste u BiH igdje Fila da se uzme? Naravno, mislim na tu retru '80 Fila, trenerke/dukserice tipa one u filmu "The Firm".
Gdje se sjeti Sergio Tacchinija ❤ dok sam bio mladji rodbina mi iz Svice donosila trenerke od ST bas u retro fazonu. Nedavno sam 1 ocu dao, Bog zna od kad mi je bila medju odjecom i zena kad je preslagala pita me "sta ce ti ova starinska trenerka" 😂
Takodjer i G-star je bio IN u moje vrijeme, ali nista kao ENERGIE, vrijeme poslije rata ja mladic, mater obrlatim za Energie pantole oko 200KM i glavnk baja u ekipi, a onda joj smeksam srce za 1 majicu i dzemper pa gledam odakle je vedro poprolicno vremena. Ali su imali opasno jake modele u svoje vrijeme. Sad ih ni na vidiku.

Tailor je podigao drasticno cijene u odnosu na nekih 5+ godina kad sam ih kupovao. I dan-danas imam rolke, dsempere, majice... a od ove zime eto uzmem maksuz zimsku jaku, kad kurko, nigdje zime. 😁
Zadnja izmjena: Beduin, dana/u 10 apr 2020, 20:49, ukupno mijenjano 2 puta.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la redbull93 » 10 apr 2020, 20:45

Meni je tom tailor sasvim ok, imam dosta njihovih stvari. Sad ovdje u njemackoj kupio jaknu za crni petak za 90e, jakna predobra. Od bokserica calvin klein su mi se pokazale predobro stvarno, peri deri ko sto se kaze.

A kakav sajt ste spominjali, da vidim imal sta dobro.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la alex1991 » 10 apr 2020, 20:56

redbull93 je napisao/la:
10 apr 2020, 20:45
Meni je tom tailor sasvim ok, imam dosta njihovih stvari. Sad ovdje u njemackoj kupio jaknu za crni petak za 90e, jakna predobra. Od bokserica calvin klein su mi se pokazale predobro stvarno, peri deri ko sto se kaze.

A kakav sajt ste spominjali, da vidim imal sta dobro.
Nemoj zaboraviti spustiti trenerku, sorc, pantalone da ti se vide Calvin Klein boxerice :opaopa:
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la redbull93 » 10 apr 2020, 21:00

alex1991 je napisao/la:
10 apr 2020, 20:56
redbull93 je napisao/la:
10 apr 2020, 20:45
Meni je tom tailor sasvim ok, imam dosta njihovih stvari. Sad ovdje u njemackoj kupio jaknu za crni petak za 90e, jakna predobra. Od bokserica calvin klein su mi se pokazale predobro stvarno, peri deri ko sto se kaze.

A kakav sajt ste spominjali, da vidim imal sta dobro.
Nemoj zaboraviti spustiti trenerku, sorc, pantalone da ti se vide Calvin Klein boxerice :opaopa:
Vazda potkosulja ide preko njih haha, to me bas nervira kad vidim, sve me stid ispred njih.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la LlullSergio » 10 apr 2020, 23:46

Cuj potkošulja, zar se to jos nosa :D

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: alemsa, Judd, nerkolfc, TefalTava i 32 gosta.