odjeca, patike etc etc

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Zabit
Postovi: 2031
Pridružen/a: 09 mar 2020, 00:31
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Zabit » 08 apr 2020, 20:06

Puma je napisao/la:
08 apr 2020, 20:01
Kakvo je misljenje o replikama satova od 500-600 KM koje se mogu nabaviti i na pik-u?
gang shit

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Puma » 08 apr 2020, 20:09

Ne znam bgm gledao sam malo, izgledaju fakat autenticno, svakako te pare mi se na daju ni za Hilfigere, Armanije i sl.

Doduse ja samo vjerujem u Seiko i Longines.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Finn
Postovi: 9137
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Finn » 08 apr 2020, 20:10

Nikad necu shvatiti nosenje replika i fejk stvari, kako satova, tako i odjece i sl.

Ako imas pare, kupi original. Ako nemas, nosi normalne stvari.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41214
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 08 apr 2020, 20:35

Puma je napisao/la:
08 apr 2020, 20:01
Kakvo je misljenje o replikama satova od 500-600 KM koje se mogu nabaviti i na pik-u?
Pa za te pare možeš uzeti original Seiko boli glava, diver, beton sat.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Heller » 08 apr 2020, 21:11

rio_Ferdy88 je napisao/la:
08 apr 2020, 20:35
Puma je napisao/la:
08 apr 2020, 20:01
Kakvo je misljenje o replikama satova od 500-600 KM koje se mogu nabaviti i na pik-u?
Pa za te pare možeš uzeti original Seiko boli glava, diver, beton sat.
Ne misli na repliku koja košta 500 nego repliku sata koju košta 500-600.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6340
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la AshburtonG » 08 apr 2020, 21:26

Puma je napisao/la:
08 apr 2020, 20:09
Ne znam bgm gledao sam malo, izgledaju fakat autenticno, svakako te pare mi se na daju ni za Hilfigere, Armanije i sl.

Doduse ja samo vjerujem u Seiko i Longines.
Pa ako ti je cilj impresionirat nekog, onda bujrum. Ali nemoj samo kupit AAA+ repliku Rolexa, za 500e, a vozas Renault Clio iz 2002 godine vrijedan iste pare. Ispast ces smijesan. Ja imam par drugova, koji imaju prave Rolexe, ali su uzeli iste replike po Turskoj za 400-500e, da ih nosaju svaki dan. A ovo samo pri specijalnim prilikama. Mada je i to po meni debilno. Kao da sat upravlja s tobom, a ne ti s njim.

Za 500KM ili jos malo vise ako dodas, mozes uzet sjajne Seikove, Orientove, pa cak i Tissot satove, koji ce imat mnogo vecu vrijednost od te replike. ;)

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la harden » 08 apr 2020, 21:36

rio_Ferdy88 je napisao/la:
08 apr 2020, 20:35
Puma je napisao/la:
08 apr 2020, 20:01
Kakvo je misljenje o replikama satova od 500-600 KM koje se mogu nabaviti i na pik-u?
Pa za te pare možeš uzeti original Seiko boli glava, diver, beton sat.
Orginal satovi kostaju toliko, replike po 50KM. Na to je mislio valjda.

Fejk zlato sa ebaya je najruznija stvar koja postoji.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Puma » 08 apr 2020, 21:44

Heller je napisao/la:
08 apr 2020, 21:11
rio_Ferdy88 je napisao/la:
08 apr 2020, 20:35
Puma je napisao/la:
08 apr 2020, 20:01
Kakvo je misljenje o replikama satova od 500-600 KM koje se mogu nabaviti i na pik-u?
Pa za te pare možeš uzeti original Seiko boli glava, diver, beton sat.
Ne misli na repliku koja košta 500 nego repliku sata koju košta 500-600.
Ne, mislio sam na replike Pateka, AP-a i sl.

Nije meni do tog flexa, imam kvalitetnih satova i nosim ih jer stvarno volim satove, yebe mi se za okolinu, nego me zanima ko radi ove replike jer se moras dobro zadubiti da uocis da je fejk.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la LlullSergio » 08 apr 2020, 22:36

Finn je napisao/la:
08 apr 2020, 20:10
Nikad necu shvatiti nosenje replika i fejk stvari, kako satova, tako i odjece i sl.

Ako imas pare, kupi original. Ako nemas, nosi normalne stvari.
Joj kakve sve brace ima :urnebes:

Haj kad zene furaju,pa mozes i skontati donekle. Mislim nije normalno ni da zensko to radi,ali eto jasno ti je da vole odjecu, shopping i onda proradi neki kompleks. Ali kad vidim da musko se fura na to, pa kupuje fejk stvari,ali nek pise Monclerc, Kenzo, Balenciaga :urnebes:

Samo me zanima cemu to, koja je poenta. Vozis starog Pola,a svaka ti slika s nekom brendiranom majicom, torbicom i sl. Frajer stavi torbicu Louis Vitton, ona skuplja od njegovog Pola :facepalm:

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7998
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Rigoletto » 08 apr 2020, 22:43

Heller je napisao/la:
08 apr 2020, 14:10


slika
Marsal je napisao/la:
08 apr 2020, 20:46
Fantasista je napisao/la:
08 apr 2020, 20:44
Marsal je napisao/la:
08 apr 2020, 20:38
Zapravo bih volio vidjet kako Helčo izgleda.
Malo nas ima tu privilegiju :ljepota:
Papak. Da je čovjek poslao bi sliku. Ja sam iz nekog razloga svoju poslao njemu :lol:
Klupko se odmotava
goveđigulašmajka

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la harden » 08 apr 2020, 23:32

LlullSergio je napisao/la:
08 apr 2020, 22:36
Finn je napisao/la:
08 apr 2020, 20:10
Nikad necu shvatiti nosenje replika i fejk stvari, kako satova, tako i odjece i sl.

Ako imas pare, kupi original. Ako nemas, nosi normalne stvari.
Joj kakve sve brace ima :urnebes:

Haj kad zene furaju,pa mozes i skontati donekle. Mislim nije normalno ni da zensko to radi,ali eto jasno ti je da vole odjecu, shopping i onda proradi neki kompleks. Ali kad vidim da musko se fura na to, pa kupuje fejk stvari,ali nek pise Monclerc, Kenzo, Balenciaga :urnebes:

Samo me zanima cemu to, koja je poenta. Vozis starog Pola,a svaka ti slika s nekom brendiranom majicom, torbicom i sl. Frajer stavi torbicu Louis Vitton, ona skuplja od njegovog Pola :facepalm:
IDE GAS


:mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Napapijri
Postovi: 4579
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Napapijri » 08 apr 2020, 23:47

Fakat, koji je fazon nositi replike, makar one bile i vrhunske? Prostri se koliko mozes i uzmi nesto dobro za te pare. Ja imam 5-6 Napapijri jakni (nisam se furao na tu marku kao danasnji klinci, nosim je godinama i ranije da ne bude zabune :D ) i svaku sam masno platio u rangu od 300 - 800KM, a danas vidim da raja nosi ove fejk i fakat da ne znam neke karakteristike Napapijrija tesko bih mogao uociti razliku. Ne znam za druge, ali ja se ne bih osjecao ugodno znajuci da nosim fus, radije bih za 100-150KM koliko kostaju te jakne, uzeo neku finu S Oliver ili Tom Tailor.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
Zabit
Postovi: 2031
Pridružen/a: 09 mar 2020, 00:31
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Zabit » 09 apr 2020, 00:30

brate pa ti si hodajuca reklama za tu firmu, jos ih i nickom reklamiras

Avatar
Napapijri
Postovi: 4579
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Napapijri » 09 apr 2020, 00:38

Zabit je napisao/la:
09 apr 2020, 00:30
brate pa ti si hodajuca reklama za tu firmu, jos ih i nickom reklamiras
Vjeruj da sam pokusao nekih par nickova prilikom registracije, brate, i svi su bili zauzeti. Onda sam pogledao prema civiluku i vidio jaknu, hah :D
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
anonimni
Postovi: 10128
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la anonimni » 09 apr 2020, 01:27

Napapijri je napisao/la:
08 apr 2020, 23:47
Fakat, koji je fazon nositi replike, makar one bile i vrhunske? Prostri se koliko mozes i uzmi nesto dobro za te pare. Ja imam 5-6 Napapijri jakni (nisam se furao na tu marku kao danasnji klinci, nosim je godinama i ranije da ne bude zabune :D ) i svaku sam masno platio u rangu od 300 - 800KM, a danas vidim da raja nosi ove fejk i fakat da ne znam neke karakteristike Napapijrija tesko bih mogao uociti razliku. Ne znam za druge, ali ja se ne bih osjecao ugodno znajuci da nosim fus, radije bih za 100-150KM koliko kostaju te jakne, uzeo neku finu S Oliver ili Tom Tailor.
Nadam se da nisu sve te jakne Rainforest, taman da su original ne bih ih sad nosio :mrgreen: Fakat je neka ekspanzija Napapijrija ovdje, ali samo tog Rainforesta, kao da ostale jakne, a i asortiman njihov ne postoji vec samo ta jedna vrsta jakne koju su ovdje poceli dobro fuseriti...

Opcenito se slazem s vecinom, ti ljudi sto nose kopije bilo cega vjerovatno imaju komplekse i brend se mora istaci pa makar i bio fus, bila to jakna, majica, tene, mobitel, nebitno :roll: Da se sasvim lijepo obuci i u nemarkiranoj odjeci koja kosta koliko i ti fusevi a ako nije kvalitetnija nije losija sigurno, ali dzaba kad nije Nike, Adidas, Napapijri, Stone Island, Philipp Plein ili razne marke svakakve odjece, pa fus fus :sick:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la LlullSergio » 09 apr 2020, 02:18

Nike/Adidas vise nije nista specijalno budimo realni. Zestoko ljudi sad pucaju na ovu dizajnersku odjecu. A vala ne moze je svako priustiti.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Aerials » 09 apr 2020, 08:37

Najgore od svega je što su te dizajnerske stvari, tene posebno, uglavnom fakat ružne.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Beduin
Postovi: 16326
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Beduin » 09 apr 2020, 08:45

anonimni je napisao/la:
09 apr 2020, 01:27
Napapijri je napisao/la:
08 apr 2020, 23:47
Fakat, koji je fazon nositi replike, makar one bile i vrhunske? Prostri se koliko mozes i uzmi nesto dobro za te pare. Ja imam 5-6 Napapijri jakni (nisam se furao na tu marku kao danasnji klinci, nosim je godinama i ranije da ne bude zabune :D ) i svaku sam masno platio u rangu od 300 - 800KM, a danas vidim da raja nosi ove fejk i fakat da ne znam neke karakteristike Napapijrija tesko bih mogao uociti razliku. Ne znam za druge, ali ja se ne bih osjecao ugodno znajuci da nosim fus, radije bih za 100-150KM koliko kostaju te jakne, uzeo neku finu S Oliver ili Tom Tailor.
Nadam se da nisu sve te jakne Rainforest, taman da su original ne bih ih sad nosio :mrgreen: Fakat je neka ekspanzija Napapijrija ovdje, ali samo tog Rainforesta, kao da ostale jakne, a i asortiman njihov ne postoji vec samo ta jedna vrsta jakne koju su ovdje poceli dobro fuseriti...

Opcenito se slazem s vecinom, ti ljudi sto nose kopije bilo cega vjerovatno imaju komplekse i brend se mora istaci pa makar i bio fus, bila to jakna, majica, tene, mobitel, nebitno :roll: Da se sasvim lijepo obuci i u nemarkiranoj odjeci koja kosta koliko i ti fusevi a ako nije kvalitetnija nije losija sigurno, ali dzaba kad nije Nike, Adidas, Napapijri, Stone Island, Philipp Plein ili razne marke svakakve odjece, pa fus fus :sick:
Par momaka na TK, izmedju ostalog i moj rodjak, godinama unazad donose original robu sa Zapada i prodaju je ovdje, smijem reci da su velikim dijelom i oni ispromovisali Napapijri, GANT i jos par brendova kod nas.
Posto sam cesto na Zapadu, odem nekad sa njim u nabavku robe, on naveliko a ja sebi uzmem, pretezno ganjaju snizenja ili nagode se sa prodavacem za dodatni popust, pa se isplati prodati onda nasim ljudima. Svaku sedmicu-dvije idu u nabavku robe, ocito da se isplati onda.

Ne znam zasto ali ja nikad nisam uzeo sebi Napapijri, nisam neki njihov fan, ali nisam ni DG fan i jos par modernih brendova, ali npr. Gant dzempere nabavis za 40-50 eura i fantasticno cuce na tebi, a i znalac prepozna na tebi robu. 😁
Tom Tailor sam gotivio odavno, srednja klasa, nije preskupo a kvalitetni relativno. Sad na zimu sam uzeo kod njih zimsku jaknu za 360KM, ali snijeg me izdao tako da cu je se nanosati mozda naredne zime.
Hilfiger i Polo mi nekako najvise prirasli srcu zadnjih par godina.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Napapijri
Postovi: 4579
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Napapijri » 09 apr 2020, 08:46

anonimni je napisao/la:
09 apr 2020, 01:27
Napapijri je napisao/la:
08 apr 2020, 23:47
Fakat, koji je fazon nositi replike, makar one bile i vrhunske? Prostri se koliko mozes i uzmi nesto dobro za te pare. Ja imam 5-6 Napapijri jakni (nisam se furao na tu marku kao danasnji klinci, nosim je godinama i ranije da ne bude zabune :D ) i svaku sam masno platio u rangu od 300 - 800KM, a danas vidim da raja nosi ove fejk i fakat da ne znam neke karakteristike Napapijrija tesko bih mogao uociti razliku. Ne znam za druge, ali ja se ne bih osjecao ugodno znajuci da nosim fus, radije bih za 100-150KM koliko kostaju te jakne, uzeo neku finu S Oliver ili Tom Tailor.
Nadam se da nisu sve te jakne Rainforest, taman da su original ne bih ih sad nosio :mrgreen: Fakat je neka ekspanzija Napapijrija ovdje, ali samo tog Rainforesta, kao da ostale jakne, a i asortiman njihov ne postoji vec samo ta jedna vrsta jakne koju su ovdje poceli dobro fuseriti...

Opcenito se slazem s vecinom, ti ljudi sto nose kopije bilo cega vjerovatno imaju komplekse i brend se mora istaci pa makar i bio fus, bila to jakna, majica, tene, mobitel, nebitno :roll: Da se sasvim lijepo obuci i u nemarkiranoj odjeci koja kosta koliko i ti fusevi a ako nije kvalitetnija nije losija sigurno, ali dzaba kad nije Nike, Adidas, Napapijri, Stone Island, Philipp Plein ili razne marke svakakve odjece, pa fus fus :sick:
3 su Rainforest, ali barem su malo drugacije boje od ovih sto se kopiraju (narancasta, zeleno - crvena i tamno plava) :D

Kad si kod Stone Islanda, nekada ranije sam imao jednu jaknu i svaki puta kad bi bila neka bakljada, znao sam je skinuti ili sam bjezao u cosak gdje nema raje, haha
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Murga » 09 apr 2020, 08:51

Evo fin sat (za moj ukus) ako hoces potrosit $300. Znam iz prve ruke da je kvalitetan.
Kinetic, nema baterije, jeste malo tezi, onako momacki :D


slika
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beli98, Felixians4 i 32 gosta.