odjeca, patike etc etc

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
StevieG8
Postovi: 13407
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la StevieG8 » 24 feb 2019, 13:31

StrikeWarzone je napisao/la:Stigla narudzba iz factcoola,malo se duze cekala ali prezadovoljan ! Napokon da se nesto naruci s interneta i bude isto kao na slici :lol:
I ja se evo cijelo jutro premišljam da narucim nesto, dukserice 20 maraka :crazy: to nema ni na pijaci.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la alan_kardec » 08 mar 2019, 19:47

kupio sam u sprinfieldu neku polo majicu sa ruskom kragnom, pa sam sad u dilemi dal da je zakopčavam skroz ispod vrata iili ne :hmmmmm:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la kobe24 » 08 mar 2019, 20:15

alan_kardec je napisao/la:kupio sam u sprinfieldu neku polo majicu sa ruskom kragnom, pa sam sad u dilemi dal da je zakopčavam skroz ispod vrata iili ne :hmmmmm:
Ako je to fazon majice na koju ja mislim, onda takve zakopcavam skroz do kraja. :D
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Gefufna » 08 mar 2019, 20:30

Moras ti, u suprotnom bi ti cupalo isilovsku bratu. Kardec je cetnik, ali vojno lice tako da nema brade i moze rusku kragnu da nosi kako mu cejf. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la alan_kardec » 08 mar 2019, 20:35

pokušaću i jedno i drugo, mada mislim da će me stezati ispod vrata ako zakopčam do kraaja.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
harden
Postovi: 23564
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la harden » 08 mar 2019, 20:56

Gornje dugme se ostavlja uvijek :kafa:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Sveti
Postovi: 10196
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Sveti » 10 mar 2019, 09:39

amateri
naprijed rejal

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 12 mar 2019, 14:31

slika

:ljepota:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18614
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 15 mar 2019, 20:45

Ovako ljudi. Iduce sedmice definitivno uzimam parfem. Pa preporucite nesto. Od 100-150 KM. Uslovno receno bolji parfemi, tipa paco rabane, armani i sl. Hvala
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Pogba
Postovi: 19795
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Pogba » 15 mar 2019, 20:52

Bosniacum Lilium je napisao/la:Ovako ljudi. Iduce sedmice definitivno uzimam parfem. Pa preporucite nesto. Od 100-150 KM. Uslovno receno bolji parfemi, tipa paco rabane, armani i sl. Hvala
Dior Sauvage u tom rangu. Ili neki od Yves Saint Lauren mada oni mislim idu nesto iznad 150.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 mar 2019, 21:05

Bosniacum Lilium je napisao/la:Ovako ljudi. Iduce sedmice definitivno uzimam parfem. Pa preporucite nesto. Od 100-150 KM. Uslovno receno bolji parfemi, tipa paco rabane, armani i sl. Hvala
Posto ide proljece pa ljeto najbolje ti je ganjati nesto sto ima versatility dobar.
slika
Ovo je najbolje od Armanija sto ima, bestseller, ima dobru trajnost, odgovara za svako doba godine. Znaci ako ides na Armani onda je ovaj i dugotrajniji i bolji od ostalog sto nude.
slika
Dalje imas Sauvage od Diora, opet najprodavaniji parfem, najbolje sto Dior ima i sigurica. A opet prolazi za svako doba dana i godine. Imas ga u CM sada snizenog na 150 KM.
slika
Pa od Chanela imas Allure Homme Sport koji je jos jedna sigurica i idealan je za ljetne dane.
slika
Opet Chanel, opet sigurica i jedan od prodavanijih parfema.

Od Versace-a imas 3-4 izbora gdje ne mozes pogrijesiti nikako.
slika
Dylan Blue opet siguran miris koji se svima svidja. Meni iskreno najjaci parfem. Ali to je kako kome odgovara i kako mu se uklapa u stil. Opet je pogodan za ljeto, proljece, jesen.
slika
Pa imas Eros koji je cak popularniji i jedan od rijetkih koje mozes nositi i kada je minus vani i kada je 30 stepeni.

Sada ima tu nekih slatkastijih parfema koji su vise za zima-jesen period kao Dior Homme, Armani You.
Od D&G je sigurica The One ali parfemska voda jer je dugotrajnija.
Ako mognes negdje naci JPG Ultra Male, znaci Ultra jer je bolji od ostalih JPG parfema i vise za izlaske. I JSL La Nuit Del Homme ali on je opet vise zima-jesen.

Paco Rabanne ako sada uzimas onda je pogodniji Invictus od 1 Milliona.

Svakako ovo mozes naci sve u pravim parfumerijama, dok nesto od ovoga u cm ili dm. Odes u pravu parfumeriju i probas ove gore navedene sa slika. :thumbup:

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Gefufna » 15 mar 2019, 21:09

tuzlak1987 je napisao/la:
slika
Opet Chanel, opet sigurica i jedan od prodavanijih parfema.
Odlican, koristim ga godinama i nemam namjeru mijenjati. :thumbup:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18614
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 15 mar 2019, 21:25

Hvala vam momci, posebno @tuzlaku koji se fakat potrudio :D

Otprilike sam i ja tako pucao. Acqua di Gio, Invictus, Sauvage. Znaci na dobrom sam putu. Prvi put uzimam ozbiljniji parfem, prije nisam imao naviku da ga koristim, samo dezodorans :lol: Razmotrit cu i Chanel, Versace. YSL mozda, vidjet cemo. Na njih nisam nesto nailazio cak.

Ali cilj mi je ono da ostavim utisak mladog čovjeka u usponu, kulturica neka. Moram jos priznati da faktički ne raspoznajem razliku izmedju parfema, meni to skoro sve isto, pa zato i zatrazih vasu pomoc :D
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Pogba
Postovi: 19795
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Pogba » 15 mar 2019, 21:26

Samo sto kosta 250 km (100 ml), uzeo ga prosli mjesec, brutala da se razumijemo (mislim na bleu de channel parfum).
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Gefufna » 15 mar 2019, 21:42

Pogba je napisao/la:Samo sto kosta 250 km (100 ml), uzeo ga prosli mjesec, brutala da se razumijemo (mislim na bleu de channel parfum).
Gdje uzimas? To (i svi parfemi) se uvijek kupuje na aerodromima, dutyfree, 90ak eura. ;)
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Pogba
Postovi: 19795
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Pogba » 15 mar 2019, 23:00

Gefufna je napisao/la: Gdje uzimas? To (i svi parfemi) se uvijek kupuje na aerodromima, dutyfree, 90ak eura. ;)
Kod nas ima samo u Plazi. A duty free svakako kad se zadesi, zadnji put sam uzeo Dolce Gabbana the one mislim za 60 eur, 120 ml. Nisam bio oduševljen, ali nelos za te pare.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 16 mar 2019, 07:49

Gefufna je napisao/la:
Pogba je napisao/la:Samo sto kosta 250 km (100 ml), uzeo ga prosli mjesec, brutala da se razumijemo (mislim na bleu de channel parfum).
Gdje uzimas? To (i svi parfemi) se uvijek kupuje na aerodromima, dutyfree, 90ak eura. ;)
Nema svako priliku da hoda po aerodromima svake sedmice :mrgreen:

Ja nisam nikad ni u avion sjeo, a kamoli u duty free bio :D
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Kompromis » 16 mar 2019, 08:55

Ako ganjas parfem od stotinjak maraka (malo vise ili malo manje zavisi kako i gdje) po meni ti je najbolji Armani Code, a ako ides na vise od 150 maraka ili blizu 150 maraka Hugo Boss Number One (100 ili 120ml kako se naleti) mada ovaj drugi sam i ja licno trazio ali nisam ga mogao naci evo vec pola godine... a prije sam redovno njega kupovao...

A za parfeme od 50-80 maraka za mene licno 2 najbolja su Davidoff Champion energy (sa brutalnim izgledom) i Burberry Weekend sa prelijepim smekom, pogotovo prvi dojam kad se naprsce, ali steta otprilike traje maximalno nekih 5 ili 6 sati miris.... poslije ispari sve...

Uglavnom kao sto @Gefufna kaze najjeftinije je kupovati na aerodromima... u cmu i dmu ti pored vrijednosti proizvoda puknu jos duplu marzu i zato i ne treba cuditi da su cijene nekih parfema i po 50 ili 100 maraka (normalno i manje za neke jeftinije parfeme) skuplje nego na aerodromima i onim gift shopovima...

Worm
Postovi: 59
Pridružen/a: 23 feb 2019, 19:24
Lokacija: Culiacán
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Worm » 16 mar 2019, 09:09

Šta je sa PIK-om, vidim dosta njih prodaju navodno originalne parfeme?

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Civa » 16 mar 2019, 09:41

Davidoff Cool Water nedavno 125ml bio na snizenju u DMu meni isto prejak parfem.
Tako blizu, a tako daleko.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: alemsa, numanumaye22, rio_Ferdy88 i 21 gost.