Ishrana

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
AgresivnoDjubre
Postovi: 4243
Pridružen/a: 08 dec 2012, 15:31
Kontakt:

Re: Ishrana

Post Postao/la AgresivnoDjubre » 03 avg 2013, 15:42

Ti se trebas lijeciti a ne jesti.
Cudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a jos cudnije kako nam cesto bas to malo nedostaje.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Ishrana

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 03 avg 2013, 17:19

Cautinho je napisao/la:Imam i ja nesto vezano za ishranu.
Naime,kad sam bio mali,slabo sam jeo,zlica-dvije juhe i komad kruha,to mi je bio ručak.Odrastao sam dosta mršav.
U zadnje dvije-tri godine,dramatično sam popravio apetit,mogu pojest koliko god ima na stolu,ukucani se ljute,sve ja pojedem za ručak.
Non-stop gladan,pojedem sta ima za rucak,onda sacekam pola sata i odem vani u pekarnu,grill i negdje gdje prodaju hranu pa i tamo jedem.Sve mi pare na dodatnu hranu odu.
Ali opet sam relativno mrsav,imam malo obima u stomaku,ali ruke,prsa,noge i ramena i dalje mrsava i zgoljava.
Mislio sam da je zbog visine,jer sam visok 1,85 pa sam mislio da treba vremena da se sve to popuni...
Hocu malo da se ugojim,dobijem mase i dignem težinu,ali eto,isto kao da imam neki poremecaj...
pazi sta da jedes, mozes ti nabaciti sala a opet biti pomrsav, sto jako ruzno izgleda

najbolje bi ti bilo da krenes u teretanu, da dobijes na misicnoj masi, ali treba se malo i oko toga potruditi, ako zelis da se fino popunis

a sta znas, mozda imas gliste :P

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ishrana

Post Postao/la Dex » 03 avg 2013, 17:32

vrebac86 je napisao/la:
Evo vec skoro 2 mjeseca treniram 2-3 puta u sedmici fudbal po 90 min. plus tekma za vikend, ali nikako da skinem salo :lol: :lol: mene zanima ishrana, znaci sta je dobro za rucak , sta za veceru itd itd, ako netko ima iskustva sa tim bio bih zahvalan!
Smanji masti, nemoj jest tjestenine puno, pita, brzu hranu, a za večeru uzmeš voća, il ne uzimaš
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Ishrana

Post Postao/la vrebac86 » 03 avg 2013, 21:10

Dex je napisao/la:
vrebac86 je napisao/la:
Evo vec skoro 2 mjeseca treniram 2-3 puta u sedmici fudbal po 90 min. plus tekma za vikend, ali nikako da skinem salo :lol: :lol: mene zanima ishrana, znaci sta je dobro za rucak , sta za veceru itd itd, ako netko ima iskustva sa tim bio bih zahvalan!
Smanji masti, nemoj jest tjestenine puno, pita, brzu hranu, a za večeru uzmeš voća, il ne uzimaš
Voce jedem relativno mnogo, pite slabo jedem, brzu hranu isto tako. Jedino sto volim tjesteninu i meso, ali sada sam to umanjio dosta!
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Avatar
Murga
Postovi: 3116
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Ishrana

Post Postao/la Murga » 03 avg 2013, 21:43

vrebac86 je napisao/la:
QUARESMA 18<<< je napisao/la:
vrebac86 je napisao/la:Pozdrav raja , trebao bi da oslabim 5-6 kg stim da ne smijem da gladujem,a teretana nedolazi u obzir, kako ,koliko i s čim da se hranim da bi oslabio,?? treniram fudbal 3 puta sedmično! Hvala
odes fudbal igrati, istrcis se dobro, a nemoj ko neki sto vamo kod sebe gledam, trce 5 minuta i ne mogu vise, samo hodaju po terenu onda
a moras i manje jesti, ko sto moj jedan ptijatelj rece, jedes malo skidas salo :mrgreen:
Evo vec skoro 2 mjeseca treniram 2-3 puta u sedmici fudbal po 90 min. plus tekma za vikend, ali nikako da skinem salo :lol: :lol: mene zanima ishrana, znaci sta je dobro za rucak , sta za veceru itd itd, ako netko ima iskustva sa tim bio bih zahvalan!
Dosta ljudi koji skidaju kile u Americi i koji se tim ozbiljno pozabave, vecinom uz fizicke aktivnosti, moraju i na ishranu da paze kao sto si naveo/la. Recimo oni jedu svaka 2-3 sata ali manje porcije uz to sto imaju nekoga ko im moze reci sta moraju da unose u sebe i kako. Ja sa tim nisam morao da se borim (hvala Bogu), pa ti ne mogu reci detalje, ali bi bilo mozda dobro da procitas nesto malo na nekim forumima, imas informacija koliko hoces. Idi recimo na Google+ i imas tamo one communities i vjerujem da ce ti ljudi dati dobrih savijeta.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ishrana

Post Postao/la Papastathopoulos » 03 avg 2013, 21:58

Murga je napisao/la:
vrebac86 je napisao/la:
QUARESMA 18<<< je napisao/la: odes fudbal igrati, istrcis se dobro, a nemoj ko neki sto vamo kod sebe gledam, trce 5 minuta i ne mogu vise, samo hodaju po terenu onda
a moras i manje jesti, ko sto moj jedan ptijatelj rece, jedes malo skidas salo :mrgreen:
Evo vec skoro 2 mjeseca treniram 2-3 puta u sedmici fudbal po 90 min. plus tekma za vikend, ali nikako da skinem salo :lol: :lol: mene zanima ishrana, znaci sta je dobro za rucak , sta za veceru itd itd, ako netko ima iskustva sa tim bio bih zahvalan!
Dosta ljudi koji skidaju kile u Americi i koji se tim ozbiljno pozabave, vecinom uz fizicke aktivnosti, moraju i na ishranu da paze kao sto si naveo/la. Recimo oni jedu svaka 2-3 sata ali manje porcije uz to sto imaju nekoga ko im moze reci sta moraju da unose u sebe i kako. Ja sa tim nisam morao da se borim (hvala Bogu), pa ti ne mogu reci detalje, ali bi bilo mozda dobro da procitas nesto malo na nekim forumima, imas informacija koliko hoces. Idi recimo na Google+ i imas tamo one communities i vjerujem da ce ti ljudi dati dobrih savijeta.

do sad ste uvijek govorili da je ovo teorija za one koji hoce da se udebljaju, a ne da smrsaju
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Ishrana

Post Postao/la Neutral » 03 avg 2013, 23:16

Pratiš samo unos kalorija. Jest neki problem smršati.

serim
Postovi: 166
Pridružen/a: 04 apr 2013, 19:02
Kontakt:

Re: Ishrana

Post Postao/la serim » 03 avg 2013, 23:21

Cautinho je napisao/la:Imam i ja nesto vezano za ishranu.
Naime,kad sam bio mali,slabo sam jeo,zlica-dvije juhe i komad kruha,to mi je bio ručak.Odrastao sam dosta mršav.
U zadnje dvije-tri godine,dramatično sam popravio apetit,mogu pojest koliko god ima na stolu,ukucani se ljute,sve ja pojedem za ručak.
Non-stop gladan,pojedem sta ima za rucak,onda sacekam pola sata i odem vani u pekarnu,grill i negdje gdje prodaju hranu pa i tamo jedem.Sve mi pare na dodatnu hranu odu.
Ali opet sam relativno mrsav,imam malo obima u stomaku,ali ruke,prsa,noge i ramena i dalje mrsava i zgoljava.
Mislio sam da je zbog visine,jer sam visok 1,85 pa sam mislio da treba vremena da se sve to popuni...
Hocu malo da se ugojim,dobijem mase i dignem težinu,ali eto,isto kao da imam neki poremecaj...
Ja mislim da ti imaš pantljičaru a ona opet ima jednu malu i tako njih dvije zajedno sve pojedu što ti ubaciš u sebe

Avatar
Murga
Postovi: 3116
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Ishrana

Post Postao/la Murga » 04 avg 2013, 00:20

Papastathopoulos je napisao/la:do sad ste uvijek govorili da je ovo teorija za one koji hoce da se udebljaju, a ne da smrsaju
Nemam blage ko ti je sta govorio. Ja sam samo rekao sta ljudi kazu koji se tim bave, a isto tako sam rekao da nemam licno iskustvo ali znam ovo. Kad cesce jedes, mjenjas metabolizam, dok recimo kad gladujes i ne unosis jelo redovno u organizam, tijelo pravi naslage masnoca za sebe. Ima razlike kad jedes manje porcije cesce i krkanske porcije isto tako cesto kao bilderi koji nabijaju masu na sebe, ali i oni gledaju sta jedu. Mozda i to zavisi od organizma do organizma, ali to je vjerovato razlog sto se neki ljudi udebljaju preko Ramazana dok neki smrsaju.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Beko
Postovi: 1873
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Ishrana

Post Postao/la Beko » 04 avg 2013, 08:34

vrebac86 je napisao/la:
Dex je napisao/la:
vrebac86 je napisao/la:
Evo vec skoro 2 mjeseca treniram 2-3 puta u sedmici fudbal po 90 min. plus tekma za vikend, ali nikako da skinem salo :lol: :lol: mene zanima ishrana, znaci sta je dobro za rucak , sta za veceru itd itd, ako netko ima iskustva sa tim bio bih zahvalan!
Smanji masti, nemoj jest tjestenine puno, pita, brzu hranu, a za večeru uzmeš voća, il ne uzimaš
Voce jedem relativno mnogo, pite slabo jedem, brzu hranu isto tako. Jedino sto volim tjesteninu i meso, ali sada sam to umanjio dosta!
Kao što je več neko napomenuo pratiš unos kalorija. A ishrana neka bude proteinska...sir na kašiku, riba, bjelo meso, orasi i slično, zeleni čaj, grapefruit i puno vode 5l dnevno...za samo topljenje masti znači skidanje masti ti ja nebi preporucijo voce, zbog visokog levela secera, makar ne svaki dan osim Grapefruits.

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Ishrana

Post Postao/la vrebac86 » 04 avg 2013, 12:09

hvala @beko to je vec nesto, bar za pocetak :mrgreen:
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Ishrana

Post Postao/la Neutral » 07 sep 2016, 03:47

vrebac86 je napisao/la:hvala @beko to je vec nesto, bar za pocetak :mrgreen:
Kako prođe?

Ako želiš opet smršati, upravo sam na dijeti, tako da možeš pratiti sa mnom režim ishrane.

:thumbup:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Brokula, denimen99, Giuseppe1, nerkolfc, Surreal i 53 gosta.