Pomoc u vezi PC-a

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Tracy3McGrady » 27 jan 2018, 21:20

Pozdrav raja, treba mi program da pravim video zapise. Bukvalno kao prije Windows Movie maker, da mogu razne efekte dodavati i slicno i da naravno mogu vise snimaka staviti u jedan video i da samo odredjene scene ubacim.
Ako neko ima neki provjeren program sa crackom, poput Sony Vegas i slicno bas bi mi pomogao.
Prije sam se time bavio ali nema vise onih stranica gdje sam skidao poput crnaberza.com i najnovije.net itd...
Hvala vam unaprijed
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la miki_92 » 27 jan 2018, 21:37

Tracy3McGrady je napisao/la:Pozdrav raja, treba mi program da pravim video zapise. Bukvalno kao prije Windows Movie maker, da mogu razne efekte dodavati i slicno i da naravno mogu vise snimaka staviti u jedan video i da samo odredjene scene ubacim.
Ako neko ima neki provjeren program sa crackom, poput Sony Vegas i slicno bas bi mi pomogao.
Prije sam se time bavio ali nema vise onih stranica gdje sam skidao poput crnaberza.com i najnovije.net itd...
Hvala vam unaprijed
registruj se na TEAM OS, imas tamo Adobe Premiere, Sony Vegas...
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la High » 28 jan 2018, 20:11

Dajte preporuku za neki model eksternog diska.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Aerials » 28 jan 2018, 20:16

The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

adidas
Postovi: 36
Pridružen/a: 11 avg 2009, 01:36
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la adidas » 28 jan 2018, 21:26

Jedno laicko pitanje bas nisam siguran u ovo pa valja pitat.. Da li je moguce i sta ce se desiti pokretanjem dosta novijih naslova za koje imam odlicnu konfiguraciju sem procesora.Naime neke naslove koje hocu da skinem minimalna zahtjevnost je i5 procesor kod mene je jos uvijek i3,a svi ostali zahtjevio od ram-a do grafe su super.. Da li cu moci pokrenut i da li ce sta nastetiti kompu... :wave:

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la anell » 28 jan 2018, 21:38

adidas je napisao/la:Jedno laicko pitanje bas nisam siguran u ovo pa valja pitat.. Da li je moguce i sta ce se desiti pokretanjem dosta novijih naslova za koje imam odlicnu konfiguraciju sem procesora.Naime neke naslove koje hocu da skinem minimalna zahtjevnost je i5 procesor kod mene je jos uvijek i3,a svi ostali zahtjevio od ram-a do grafe su super.. Da li cu moci pokrenut i da li ce sta nastetiti kompu... :wave:
Neće se ništa desiti, imat ćeš manji FPS (frames per second) nego što bi imao sa nekom jačom konfiguracijom. Mislim da ćeš većinu igrica moći pokrenuti sad koliki ćeš FPS imati zavisi od igrice i tvoje konfiguracije (i3 i ne govori baš puno o tvom računaru :mrgreen: ).
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la High » 28 jan 2018, 22:17

Aerials je napisao/la:
Daj preporuku. :mrgreen:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Aerials » 28 jan 2018, 22:23

Preporučila bih da znam, al' ne razumijem se u to, nikad mi nije trebalo. :|
Očekujem @mikijev odgovor.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la miki_92 » 28 jan 2018, 22:57

High je napisao/la:
Aerials je napisao/la:
Daj preporuku. :mrgreen:
Western Digital My Passport

Toshiba canvio basics
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

adidas
Postovi: 36
Pridružen/a: 11 avg 2009, 01:36
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la adidas » 28 jan 2018, 23:07

anell je napisao/la:
adidas je napisao/la:Jedno laicko pitanje bas nisam siguran u ovo pa valja pitat.. Da li je moguce i sta ce se desiti pokretanjem dosta novijih naslova za koje imam odlicnu konfiguraciju sem procesora.Naime neke naslove koje hocu da skinem minimalna zahtjevnost je i5 procesor kod mene je jos uvijek i3,a svi ostali zahtjevio od ram-a do grafe su super.. Da li cu moci pokrenut i da li ce sta nastetiti kompu... :wave:
Neće se ništa desiti, imat ćeš manji FPS (frames per second) nego što bi imao sa nekom jačom konfiguracijom. Mislim da ćeš većinu igrica moći pokrenuti sad koliki ćeš FPS imati zavisi od igrice i tvoje konfiguracije (i3 i ne govori baš puno o tvom računaru :mrgreen: ).
dovoljno govori s'tim da nisam naveo da je i3 2 generacije ovo ostalo mi je savrseno al procesor ovaj goni vec 8 godina pa da vidim da li ce moci bar neke novije gdje je i5 minimum. Hvala u svakom slucaju :salut:

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la delko » 29 jan 2018, 01:33

adidas je napisao/la:
anell je napisao/la:
adidas je napisao/la:Jedno laicko pitanje bas nisam siguran u ovo pa valja pitat.. Da li je moguce i sta ce se desiti pokretanjem dosta novijih naslova za koje imam odlicnu konfiguraciju sem procesora.Naime neke naslove koje hocu da skinem minimalna zahtjevnost je i5 procesor kod mene je jos uvijek i3,a svi ostali zahtjevio od ram-a do grafe su super.. Da li cu moci pokrenut i da li ce sta nastetiti kompu... :wave:
Neće se ništa desiti, imat ćeš manji FPS (frames per second) nego što bi imao sa nekom jačom konfiguracijom. Mislim da ćeš većinu igrica moći pokrenuti sad koliki ćeš FPS imati zavisi od igrice i tvoje konfiguracije (i3 i ne govori baš puno o tvom računaru :mrgreen: ).
dovoljno govori s'tim da nisam naveo da je i3 2 generacije ovo ostalo mi je savrseno al procesor ovaj goni vec 8 godina pa da vidim da li ce moci bar neke novije gdje je i5 minimum. Hvala u svakom slucaju :salut:
Nista to sto si naveo ne govori o racunaru, ako pricas o komponentama navodi tacne modele inace je uzaludno :)
btw ne moze nista lose osim toga da FPS bude jako nizak :) mada ako je graficka dobra, onda moze sve biti igrivo :) koja ti je graficka ?
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 29 jan 2018, 10:34

High je napisao/la:Dajte preporuku za neki model eksternog diska.
Seagate, ja sam nedavno uzeo Seagate Backup Plus od 8 TB :kafa:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

adidas
Postovi: 36
Pridružen/a: 11 avg 2009, 01:36
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la adidas » 29 jan 2018, 13:57

delko je napisao/la: Nista to sto si naveo ne govori o racunaru, ako pricas o komponentama navodi tacne modele inace je uzaludno :)
btw ne moze nista lose osim toga da FPS bude jako nizak :) mada ako je graficka dobra, onda moze sve biti igrivo :) koja ti je graficka ?
http://www.sapphiretech.com/productdeti ... 8&lang=eng eto grafičke..
8gb ram ddr3 ,i3 intel 2120...

RedBullSA
Postovi: 90
Pridružen/a: 07 avg 2014, 00:29
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la RedBullSA » 01 feb 2018, 14:00

Ako ima neko da se razumije u to, sta je bolje uzeti PS4 ili Xbox One?

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Ramsey8 » 01 feb 2018, 14:21

Pc
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la miki_92 » 01 feb 2018, 16:38

Ramsey8 je napisao/la:Pc
ma ako ima neki laptop i nece igrati vise od 2-3 naslova godisnje bolje mu je da uzme konzolu trenutno, sj3bali su ovi majneri cijene komponenti
RedBullSA je napisao/la:Ako ima neko da se razumije u to, sta je bolje uzeti PS4 ili Xbox One?
PS4
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

RedBullSA
Postovi: 90
Pridružen/a: 07 avg 2014, 00:29
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la RedBullSA » 01 feb 2018, 18:01

Hvala. :thumbup:

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Kajzer10 » 05 feb 2018, 23:22

Kako da se vratim sa 10tke windows na sedmicu? Vidim skinem instalaciju i ok,ukucaj serial key. Imal kakav cheat za ove sto nemaju key?

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la anell » 05 feb 2018, 23:28

Kajzer10 je napisao/la:Kako da se vratim sa 10tke windows na sedmicu? Vidim skinem instalaciju i ok,ukucaj serial key. Imal kakav cheat za ove sto nemaju key?
Imaš na torrentu koliko hoćeš, kucaj windows 7 activator.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Kajzer10 » 05 feb 2018, 23:41

anell je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la:Kako da se vratim sa 10tke windows na sedmicu? Vidim skinem instalaciju i ok,ukucaj serial key. Imal kakav cheat za ove sto nemaju key?
Imaš na torrentu koliko hoćeš, kucaj windows 7 activator.
Imas kakav provjeren link da nabacis?
Nadjem milion nekakvih linkova, jedva jedan torrent nasao ali lose preporuke u komentarima. :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: numanumaye22 i 26 gostiju.