Pomoc u vezi PC-a

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Zenzo » 18 jan 2018, 12:39

Sto ste svi optereceni sa tim "ultra" opcijama grafike a smijem se kladiti da vas vecina nema neke super jake monitore sa Full HD, 4K, HDR i ostalim tehnologijama koji ce vam pokzati taj super FPS i kvalitet slike. Ne samo monitore nego i ostali hardver, ali eto hocete da gurate na silu.

Stavite neke opcije na "high" neke na "medium" , MSAA - FXAA i ove zayebane teksture srednje, kao i druge opcije vise/manje.
- Zeljeznicar -

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la miki_92 » 18 jan 2018, 12:49

Zenzo je napisao/la:Sto ste svi optereceni sa tim "ultra" opcijama grafike a smijem se kladiti da vas vecina nema neke super jake monitore sa Full HD, 4K, HDR i ostalim tehnologijama koji ce vam pokzati taj super FPS i kvalitet slike. Ne samo monitore nego i ostali hardver, ali eto hocete da gurate na silu.

Stavite neke opcije na "high" neke na "medium" , MSAA - FXAA i ove zayebane teksture srednje, kao i druge opcije vise/manje.
Ako imas stabilan fps zasto ne bi stavio ultra detalje bez obzira na rezoluciju monitora

Ne kontam uopšte poentu tvog posta
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Unofficialpage » 18 jan 2018, 22:17

Imaj ovaj problem sa PCom a ne da mi se tražiti riješenje po google. :mrgreen: Problem je taj da se sporo pali, onaj početni screen vrti i po 10 min, onaj krugić što se okreće kad se tek upali a nakon toga radi sve odlično. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Chstal » 18 jan 2018, 22:50

Unofficialpage je napisao/la:Imaj ovaj problem sa PCom a ne da mi se tražiti riješenje po google. :mrgreen: Problem je taj da se sporo pali, onaj početni screen vrti i po 10 min, onaj krugić što se okreće kad se tek upali a nakon toga radi sve odlično. :D
Ako ti je windows na HDD mozda je do njega, mozda si cackao BIOS, mozda je greska do Windows-a tj da ima greske, mozda imas previse programa koje treba butati pri pokretanju windowsa itd.

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Ramsey8 » 18 jan 2018, 22:51

Unofficialpage je napisao/la:Imaj ovaj problem sa PCom a ne da mi se tražiti riješenje po google. :mrgreen: Problem je taj da se sporo pali, onaj početni screen vrti i po 10 min, onaj krugić što se okreće kad se tek upali a nakon toga radi sve odlično. :D
Pola godine ti tako i ti se sad raspitujes sta mu je haha :mrgreen: :urnebes: :urnebes:
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Unofficialpage » 18 jan 2018, 23:23

Chstal je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Imaj ovaj problem sa PCom a ne da mi se tražiti riješenje po google. :mrgreen: Problem je taj da se sporo pali, onaj početni screen vrti i po 10 min, onaj krugić što se okreće kad se tek upali a nakon toga radi sve odlično. :D
Ako ti je windows na HDD mozda je do njega, mozda si cackao BIOS, mozda je greska do Windows-a tj da ima greske, mozda imas previse programa koje treba butati pri pokretanju windowsa itd.
Jest na HDD, nisam ništa čačkao. Imao isto ovaj problem i jednom me naljuti i formatiram PC i proradilo, baš se brzo palio i sad opet se pojavi, ima ovome duži ali me počeo tek sad nervirati. :mrgreen:
Ramsey8 je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Imaj ovaj problem sa PCom a ne da mi se tražiti riješenje po google. :mrgreen: Problem je taj da se sporo pali, onaj početni screen vrti i po 10 min, onaj krugić što se okreće kad se tek upali a nakon toga radi sve odlično. :D
Pola godine ti tako i ti se sad raspitujes sta mu je haha :mrgreen: :urnebes: :urnebes:
Haahhha tek me počeo živcirati, dok se on upali prođe pola sata. :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Kawhi » 18 jan 2018, 23:53

Murga je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Btw jel se jos moze skinuti Windows s microsoftove stranice'?
Zadnji rok za bilo koju opciju je prosao prije 2-3 sedmice.
Ipak može. :tokralju:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Murga
Postovi: 3114
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Murga » 19 jan 2018, 02:22

Kawhi je napisao/la:
Murga je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Btw jel se jos moze skinuti Windows s microsoftove stranice'?
Zadnji rok za bilo koju opciju je prosao prije 2-3 sedmice.
Ipak može. :tokralju:
Super, koji nacin? Ja sam bas tad otisao da provjerim kad su to objavili I fakat je tako na stranici im pisalo.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Kawhi » 19 jan 2018, 07:41

Murga je napisao/la: Super, koji nacin? Ja sam bas tad otisao da provjerim kad su to objavili I fakat je tako na stranici im pisalo.
Skines media creation tool i on odradi ostalo. :D
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Kawhi » 19 jan 2018, 12:34

Anti-glare display je sexy stvar.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Ramsey8 » 20 jan 2018, 12:46

Federer17 je napisao/la:
anell je napisao/la:Preko tog bluestacksa mobdro radi normalno, kakva je slika ?
Solidna, nije sad nesto perfektno ali se moze gledati.
Kako si instalirao ja sad pokusao i instalirao i ne mogu da gledam pise mi da je unsupported device or version
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Federer17 » 20 jan 2018, 12:57

Ramsey8 je napisao/la: Kako si instalirao ja sad pokusao i instalirao i ne mogu da gledam pise mi da je unsupported device or version
Vjeruj mi da se ne sjecam, jer je to bilo kod druga (na win 8.1) prije 3-4 mjeseca. Znam sigurno da je radilo.



Mislim da sam iz opisa ovog videa skinuo i bluestacks i mobdro, ali nisam 100% siguran.

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Ramsey8 » 20 jan 2018, 13:04

Federer17 je napisao/la:
Ramsey8 je napisao/la: Kako si instalirao ja sad pokusao i instalirao i ne mogu da gledam pise mi da je unsupported device or version
Vjeruj mi da se ne sjecam, jer je to bilo kod druga (na win 8.1) prije 3-4 mjeseca. Znam sigurno da je radilo.



Mislim da sam iz opisa ovog videa skinuo i bluestacks i mobdro, ali nisam 100% siguran.
Ma instalirao i jedno i drugo i nece da ucita kanale samo izadje to da je unsupported a ostale apk rade

Evo nasao da ne radi ta verzija na bluestacks
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Kawhi » 22 jan 2018, 00:43

Na laptopu mi ne pokazuje HDMI audio device. Slika je savrsena, al ne mogu nikako zvuk prenijeti na tv. Obrisao sam i instalirao vise puta sve moguce drivere. I opet nista. Znam da je mala sansa za neko rjesenje, al ima li ko kakvu ideju?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

filip13
Postovi: 37917
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la filip13 » 22 jan 2018, 07:54

je li moguce da na laptopu nemam microsoft word?,prije tri godine kupljen laptop

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Ramsey8 » 22 jan 2018, 08:54

Cim nemas vidis da jeste :D
Miljenik admina i ostale moderacije

filip13
Postovi: 37917
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la filip13 » 22 jan 2018, 10:14

Ramsey8 je napisao/la:Cim nemas vidis da jeste :D

izgleda da je tako

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Ramsey8 » 24 jan 2018, 12:01

Cime obrisati kvalitetno monitor?
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Ramsey8 » 24 jan 2018, 12:22

Nemojte alkoholom
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Ramsey8 » 24 jan 2018, 12:25

Ni slucajno previse mokrom krpom dok je upaljen.

Gdje ima dobrih polovnih monitora?
Miljenik admina i ostale moderacije

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.