Film i kinematografija - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la calcio » 17 maj 2009, 23:19

GoRaN je napisao/la:Evo neki dan na Novoj bio film Kontakt...Ako neko voli SF filmove(ali ne presrane) preporucujem... :geek:
volim ja SF :D
Kontakt je dobar, a od novijih filmova preporucujem Sunshine. Malo je nerealistican (kao i vecina SF filmova) ali ipak dobar

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la 19TM87 » 17 maj 2009, 23:32

svakakih tema na ovom sportskom forumu :D
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
adnan_nanda
Postovi: 1999
Pridružen/a: 11 jul 2008, 10:36
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la adnan_nanda » 17 maj 2009, 23:38

19TM87 je napisao/la:svakakih tema na ovom sportskom forumu :D
zato ti pise da su na podforumu "Diskusije"-"teme koje nemaju veze sa sportom" :mrgreen:
Povjerenje je trpeza za kojom se jadni služe i kad nisu gladni, druže. :)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la Virtu4l » 18 maj 2009, 00:23

Prison break je ludilo, znao sam i po 6-7 sati gledati, jer sam dobio prvu i drugu sezonu kompletu.

Ima par dobrih novih filmova State of play, La linea, Powder blue...

Ne znam jeli neko gledao ovaj novi hrvatski, Metastaze... brutalno realan, ima malo i o navijacima Dinama, itd...
Evribadi sej Željo
Željoooo

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la Neutral » 18 maj 2009, 01:02

Povratak u buducnost.

Ako ko ima neki dobar horo recite da ga skinem i pogledam.

Avatar
Amauri
Postovi: 298
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:33
Lokacija: Heroes Square
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la Amauri » 18 maj 2009, 11:00

Rz88 je napisao/la:Povratak u buducnost.

Ako ko ima neki dobar horo recite da ga skinem i pogledam.
Mirrors - obavezno pogledaj ;) ;)
Željezničar za život cijeli ! Zola majstore izdrži, Manijaci su uz tebe !

"A true gentleman never leaves his lady." - Alex Del Piero

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la bistrikboy » 18 maj 2009, 14:57

Film "Gran torino" obavezno pogledati :!: ,a od komedija bih izdvojio "Mall cop" 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la Eagles » 06 jun 2009, 01:25

Virtu4l je napisao/la:Prison break je ludilo, znao sam i po 6-7 sati gledati, jer sam dobio prvu i drugu sezonu kompletu.

Ima par dobrih novih filmova State of play, La linea, Powder blue...

Ne znam jeli neko gledao ovaj novi hrvatski, Metastaze... brutalno realan, ima malo i o navijacima Dinama, itd...
Gledo,mislim da je ideja filma dosta dobra i originalna,ali mogli su to malo bolje uštimat.

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la bistrikboy » 06 jun 2009, 07:57

Metastaze je sranje zesce :!: Ideja je bila ok ali izvedba 0 bodova
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la reds_forever » 06 jun 2009, 21:30

Meni je jedan od najdrazih filmova I am legend...stvarno prejak film dosta se razlikuje od ostalih ostvarenja,bas dobro uradjen....

a ovo je jedna legendarna scena (nemojte shvatiti kao provokaciju :D ) film se zove " prljavi poslovi " ili 51.drzava - kod nas su izmijenili naziv ...
:D
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la calcio » 07 jun 2009, 20:28

I am legend nije los film, davno sam ga gledao ali se sjecam da mi kraj bio skroz glup.
inace je taj film obrada jednog starog filma, The last man on the earth , po meni puno boljeg samo sto je davno sniman pa nema specijalnih efekata. a ni boje jer je crno-bijeli :lol:

Avatar
adnan_nanda
Postovi: 1999
Pridružen/a: 11 jul 2008, 10:36
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la adnan_nanda » 07 jun 2009, 21:01

I am legend je dobar film,dobro uradjen sa dobrim glumcem pa i nemoze biti los.
i konacno sam pregledao citavu seriju PRISON BREAK,malo heben zavrsetak ali najbolja serija koju sam ja gledao.
Povjerenje je trpeza za kojom se jadni služe i kad nisu gladni, druže. :)

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la calcio » 13 jun 2009, 12:30

Ovaj film ako niste gledali, preporucujem. Crna komedija, glumi Colin Farell, zove se In Bruges
Evo nekih od najsmjesnijih scena :D

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la Virtu4l » 13 jun 2009, 21:43

Nedavno sam gledao odlican njemacki film. Zove se Chiko, a tema je uspon turske mafije u njemackoj. Odlican film. Nesto u stilu Scarface.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Edo_Majka
Postovi: 640
Pridružen/a: 19 mar 2008, 23:02
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la Edo_Majka » 31 jul 2009, 23:09

Nastavlja se snimanje serije "Lud, zbunjen, normalan"
Isović kaže da su svi bili pod velikim pritiskom kako bi se serija nastavila...
31.07.2009. 21:13

Najgledanija TV serija u regionu "Lud, zbunjen, normalan", kako saznaje "Dnevni avaz", nastavlja se snimati 1. septembra. Treća sezona, odnosno nove 24 epizode, bit će emitirane od januara. Iako je ekipa početkom godine u Sarajevu organizirala oproštajno slavlje i najavila kraj serije, situacija se, ipak, promijenila.

- Tačno je, nastavljamo snimati. Iza kamere je ista ekipa, a ispred kamere će biti nekih malih promjena u šesnaestercu. Ostali smo, nažalost, bez Žana Marolta, ali moramo ići dalje - kaže scenarista Feđa Isović.

Scenografija se iz Kulturno-sportskog centra Vogošća prebacuje u Dom kulture u Hrasnici, gdje ekipu očekuju bolji uvjeti za rad. Isović kaže da su svi bili pod velikim pritiskom kako bi se serija nastavila.

- Naši partneri ostaju Federalna TV i hrvatska Nova TV. I glumci su uzbuđeni zato što opet snimamo - dodaje scenarista.
Tracy McGrady!!!

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4326
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la Mirza_Hordas » 31 jul 2009, 23:12

Edo_Majka je napisao/la:Nastavlja se snimanje serije "Lud, zbunjen, normalan"
Isović kaže da su svi bili pod velikim pritiskom kako bi se serija nastavila...
31.07.2009. 21:13

Najgledanija TV serija u regionu "Lud, zbunjen, normalan", kako saznaje "Dnevni avaz", nastavlja se snimati 1. septembra. Treća sezona, odnosno nove 24 epizode, bit će emitirane od januara. Iako je ekipa početkom godine u Sarajevu organizirala oproštajno slavlje i najavila kraj serije, situacija se, ipak, promijenila.

- Tačno je, nastavljamo snimati. Iza kamere je ista ekipa, a ispred kamere će biti nekih malih promjena u šesnaestercu. Ostali smo, nažalost, bez Žana Marolta, ali moramo ići dalje - kaže scenarista Feđa Isović.

Scenografija se iz Kulturno-sportskog centra Vogošća prebacuje u Dom kulture u Hrasnici, gdje ekipu očekuju bolji uvjeti za rad. Isović kaže da su svi bili pod velikim pritiskom kako bi se serija nastavila.

- Naši partneri ostaju Federalna TV i hrvatska Nova TV. I glumci su uzbuđeni zato što opet snimamo - dodaje scenarista.

super, nek će nastaviti a šta je sa dinom mujkićem
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la dino-92 » 31 jul 2009, 23:20

Edo_Majka je napisao/la:Nastavlja se snimanje serije "Lud, zbunjen, normalan"
Isović kaže da su svi bili pod velikim pritiskom kako bi se serija nastavila...
31.07.2009. 21:13

Najgledanija TV serija u regionu "Lud, zbunjen, normalan", kako saznaje "Dnevni avaz", nastavlja se snimati 1. septembra. Treća sezona, odnosno nove 24 epizode, bit će emitirane od januara. Iako je ekipa početkom godine u Sarajevu organizirala oproštajno slavlje i najavila kraj serije, situacija se, ipak, promijenila.

- Tačno je, nastavljamo snimati. Iza kamere je ista ekipa, a ispred kamere će biti nekih malih promjena u šesnaestercu. Ostali smo, nažalost, bez Žana Marolta, ali moramo ići dalje - kaže scenarista Feđa Isović.

Scenografija se iz Kulturno-sportskog centra Vogošća prebacuje u Dom kulture u Hrasnici, gdje ekipu očekuju bolji uvjeti za rad. Isović kaže da su svi bili pod velikim pritiskom kako bi se serija nastavila.

- Naši partneri ostaju Federalna TV i hrvatska Nova TV. I glumci su uzbuđeni zato što opet snimamo - dodaje scenarista.
stvarno je to tuzno sa maroltom, meni je dobar njegov lik bio, bogotovo prezime.
super da ce nastaviti sa snimanjem. crkajem od smjeha kad gledam

a inace najbolje serija za mene je 24.

Avatar
Edo_Majka
Postovi: 640
Pridružen/a: 19 mar 2008, 23:02
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la Edo_Majka » 31 jul 2009, 23:22

Nemogu da izaberem koja je najbolja ali sigurno jedna od boljih je legendarna epizoda "Follow me" :D

za Dinu neznam ali nejerujem da ce on opet biti
Tracy McGrady!!!

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la The Game » 31 jul 2009, 23:38

Edo_Majka je napisao/la:Nemogu da izaberem koja je najbolja ali sigurno jedna od boljih je legendarna epizoda "Follow me" :D

za Dinu neznam ali nejerujem da ce on opet biti
Meni je najbolja ona kad je Izet prodavao folciku, 10 puta sam gledao i uvijek se isto smijem. A od ostalih serija meni definitivno najjaca je CSI Miami.

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4326
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Film i serije...

Post Postao/la Mirza_Hordas » 31 jul 2009, 23:46

The Game je napisao/la:
Edo_Majka je napisao/la:Nemogu da izaberem koja je najbolja ali sigurno jedna od boljih je legendarna epizoda "Follow me" :D

za Dinu neznam ali nejerujem da ce on opet biti
Meni je najbolja ona kad je Izet prodavao folciku, 10 puta sam gledao i uvijek se isto smijem. A od ostalih serija meni definitivno najjaca je CSI Miami.

meni najbolja ona kad su bili na onom turniru u fudbalu :D :D
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.