Film i kinematografija - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la madridist » 01 apr 2013, 23:08

BluesForever je napisao/la:
madridist je napisao/la:TWD je vrhunski projekt.Radujem se novoj sezoni ,a AMC je tvorac i BB-a tako da ... Inače stoji da je HBO kralj produkcije samo i AMC ima svoje adute.Tim više što je TWD radjen prema stripu i ako nastavi pratit radnju biće još najmanje 4 sezone.
Kada se sve sagleda mnolo loša ova 3 sezona,hoce li biti 4 sezona. :?:Ako bude 4 sezona ocekujem mnogo bolju od 3 sezone. ;)
Snimanje 4 sezone počinje u maju ,premijera naravno 15.10.2013. Puno je neodgovorenih pitanja,biće tu još svega, naravno i ja sam volio da je Michone u završnici ove epizode odrubila glavu guverneru ali..ima vremena.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Bertrand » 01 apr 2013, 23:09

SPOILER:

Al' kad vidim tipicnu scenu gdje je dohvacanje klijesta proces koji traje preko pola sata... :lol:
Jos kad ih dohvati i na centimetar od ruke ispadnu... :lol: Tako tipicno.

Guverner pokidao. Ako nista, radujem se sto ga gledam i u cetvrtoj sezoni.

Sve u svemu, sezona je bolja od prethodne. Samo mi jos nije jasno sto Rick jednostavno nije zauzeo Woodbury, s obzirom na odlicne uslove a i cinjenicu da je Guverner ostao sa samo dva covjeka (a znao je to nakon sto mu je ona jedina prezivjela rekla).
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la BluesForever » 01 apr 2013, 23:16

Ako se uzme u obzir da je Guverner i još dva mu covjeka ostala ziva,onda bi se i od 4 sezone moglo ocekivati ovo ganjanje sa istim ali mnogo vise prica nego li akcije,zato je nadam da ce u 4 sezoni biti dosta vise akcije i volio bih da mnogo vise putuju Rick i Kompanija :) jer mnogo je zanimljivije,ali to se nece desiti jer vidjeli smo da ostaju u zatvoru.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Saurman » 01 apr 2013, 23:17

Toxicity je napisao/la:TWD je mogao biti vrhunski projekt, dobro su se potrudili da zaje.bu ovu 3. sezonu, kakvi guverneri kakvi bakrači :mrgreen:
Nemoj tako ipak poslije Merla Bog da mu dušu prosti :lol: seriji treba negativac pa zato Guverner još uvijek drži glavu na ramenima. :D Michonne oštri katanu. :mrgreen:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la madridist » 01 apr 2013, 23:20

U svakom slučaju AMC -u pripadaju dvojica likova koji su mi trenutno od ovih fiktivnih najveće legende
slika
slika
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la L'Avvocato » 01 apr 2013, 23:25

TWD su ukenjali vec u drugoj sezoni na onoj farmi. Trecu su poceli veoma dobro i mislio sam da su konacno dosli pameti, ali djavola.

Ovu zadnju epizodu nisu mogli vise ukenjati. I hvala Bogu da su Andreu otpisali konacno. Smorila bičarka. Scena s kliještima apsurd.


Da nije bilo guvernera (Morrissey) ovaj drugi dio sezone bi bio za klasu slabiji. Frajer je odglumio za desetku.
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Monolog » 01 apr 2013, 23:28

Bertrand je napisao/la:
Sve u svemu, sezona je bolja od prethodne. Samo mi jos nije jasno sto Rick jednostavno nije zauzeo Woodbury, s obzirom na odlicne uslove a i cinjenicu da je Guverner ostao sa samo dva covjeka (a znao je to nakon sto mu je ona jedina prezivjela rekla).
Woodbury nije "njegov". Zatvor jeste. Uostalom, nakon s*anja sa Guvernerom, sigurno da se ni ostali ljudi Woodburyja nisu osjećali sigurno (ipak ih je on sam potamanio). :mrgreen:
Kliješta i slične smotanosti ćemo pripisati klišejima koji su se udomaćili u horor filmovima i serijama. :D
L'Avvocato je napisao/la:Da nije bilo guvernera (Morrissey) ovaj drugi dio sezone bi bio za klasu slabiji. Frajer je odglumio za desetku.
+1
Upravo je ta njegova gluma i glavni razlog što je ostavljen, u to sam ubijeđen. Negdje sam naletio na interview sa jednim od producenata koji je još prije par mjeseci rekao da postoji mogućnost da Guverner ostane i u narednoj sezoni. Uostalom, potrebna je osoba koja je Rickova puka suprotnost, a svakako je svojom surovošću stekao veliki broj poklonika.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Saurman » 01 apr 2013, 23:31

Tyreese mi pomalo ide na živce jer do podne je za jednu stranu a od podne već za drugu nešto kao Cautinho. :D
1974---1975---1976---2001---2013---2020

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la madridist » 01 apr 2013, 23:37

S tom razlikom što bi se ovaj potonji da je tamo sam upuco samo da se može preobratit u zombija i bit dio zombie teama.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Tritolone » 01 apr 2013, 23:38

Tyreese je u stripu ultimate badass a ode je ckapi, meni jedan od najdrazih likova u moru razlicitih u stripu.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la L'Avvocato » 01 apr 2013, 23:52

madridist je napisao/la:S tom razlikom što bi se ovaj potonji da je tamo sam upuco samo da se može preobratit u zombija i bit dio zombie teama.
Joj koji bi to bio vrh hahahaha


Ne znam kako je kod vas, ali meni fali malo više zombija u svemu ovome. Nekako su mi se previše fokusirali na odnose i ''rat'' dvije skupine preživjelih. Trebalo bi tu da bude daleko više zombija.

Doduše, ja i jesam hard core fan zombija, pa sam možda subjektivan, ali takvog sam mišljenja.

Gdje su ti milioni pomrlih u SAD-u dajte ih na vidjelo :D
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la madridist » 01 apr 2013, 23:55

Warld war Z u maju i bićeš svoj na svome ;) .
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Donnie Darko » 02 apr 2013, 00:06

WWZ ima opakog potencijala da bude kanta godine.

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la L'Avvocato » 02 apr 2013, 00:12

madridist je napisao/la:Warld war Z u maju i bićeš svoj na svome ;) .
To mi je na watchlisti vec nekoliko mjeseci :)
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
dide
Postovi: 185
Pridružen/a: 03 mar 2012, 11:15
Lokacija: Saraybosna
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la dide » 02 apr 2013, 00:17

L'Avvocato je napisao/la: Ne znam kako je kod vas, ali meni fali malo više zombija u svemu ovome. Nekako su mi se previše fokusirali na odnose i ''rat'' dvije skupine preživjelih. Trebalo bi tu da bude daleko više zombija.

Doduše, ja i jesam hard core fan zombija, pa sam možda subjektivan, ali takvog sam mišljenja.

Gdje su ti milioni pomrlih u SAD-u dajte ih na vidjelo :D
Baš tako, skroz su zanemarili zombije, njih ubit im je postalo ko zub izvadit :)

Puma
Moderator
Postovi: 14277
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Puma » 02 apr 2013, 00:19

Daenerys opasnu vojsku sprema. Molio bih ove sto su citali knjige da ne kvare dozivljaj i ne spoliaju :mrgreen:
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Profesor
Postovi: 4254
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Profesor » 02 apr 2013, 01:10

Tako je! Brez spoilera molim. Da se ne ponovi ista situacijo od par mjeseci nazad, kad je netko napiso da ce umrijeti onaj lik... :mrgreen:

RajKoothrappali
Postovi: 328
Pridružen/a: 06 jun 2012, 14:25
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la RajKoothrappali » 02 apr 2013, 01:41

Puma je napisao/la:Daenerys opasnu vojsku sprema. Molio bih ove sto su citali knjige da ne kvare dozivljaj i ne spoliaju :mrgreen:
Ni knjige jos nista ne otkrivaju, barem u smislu raspleta bitke za zeljezno postolje, tako da don't worry :D .. ali bice pakleno u zadnje dvije, ne smijem ni naslutiti sta je debeli spremio.

Za one koji su procitali trecu knigu: kako vam se svidja pocetak nove sezone? po meni dosta dobar pocetak, male izmjene, ali nece valjda uticati zesce na radnju.

EDIT: Cuo sam da je 3. knjiga podijeljena na dvije sezone, tj.zavrsava 3. sa crvenim vjencanjem, a onda u 4.ostalo.. Za sve koji prate seriju, preporucujem citanje knjiga, cisto da se bolje skonta radnja.. I da - izbacili su Vargo Hoat-a iz serije sto je po meni cisto njesra :evil: :evil:

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la tyler durden » 02 apr 2013, 07:56

gdje se imaju nabavit te knjige? i koliko kostaju ? :)

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 02 apr 2013, 10:32

Profesor je napisao/la:Tako je! Brez spoilera molim. Da se ne ponovi ista situacijo od par mjeseci nazad, kad je netko napiso da ce umrijeti onaj lik... :mrgreen:
Nail zvani spoiler :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.