Automobili, motori...

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Vozim...

Dizel
61
60%
Benzin
23
23%
Plin
2
2%
Hibrid
1
1%
Elektro vozilo
1
1%
ništa ne vozim :(
13
13%
 
Ukupno glasova: 101

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la Azpi » 07 feb 2019, 23:05

Marsal je napisao/la:Koje ti je godište Rio?

Bio sam zabrijan za čvrku SDI ilio Fabiu SDI, ali u zadnje vrijeme sve više ljudi hvale Pežoe, a i jaran ima jednog (nije 307) i pregotivan je.
taman ti ja svoju prodam, samo ako uradim veliki servis automatski ti je skuplja, a vrijeme mi je ubrzo :mrgreen:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Marsal
Postovi: 22698
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la Marsal » 07 feb 2019, 23:11

Gledam da odem u Kroejšu za sezonu, pa ako je budeš i tad prodavao dogovorit ćemo se :D A ako ne odem Golf 2 i bog te čuo.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la StrikeWarzone » 08 feb 2019, 01:32

Nema u državi četvorke koja nije pregazila pola miliona po Švabiji ili Italiji, zavisi odakle je uvezena :)
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la R32 » 08 feb 2019, 09:04

Azpi je napisao/la:
Marsal je napisao/la:Koje ti je godište Rio?

Bio sam zabrijan za čvrku SDI ilio Fabiu SDI, ali u zadnje vrijeme sve više ljudi hvale Pežoe, a i jaran ima jednog (nije 307) i pregotivan je.
taman ti ja svoju prodam, samo ako uradim veliki servis automatski ti je skuplja, a vrijeme mi je ubrzo :mrgreen:
Kakva ti je cvrka, imal opreme?
Mia San Mia

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la Azpi » 08 feb 2019, 11:16

R32 je napisao/la:
Azpi je napisao/la:
Marsal je napisao/la:Koje ti je godište Rio?

Bio sam zabrijan za čvrku SDI ilio Fabiu SDI, ali u zadnje vrijeme sve više ljudi hvale Pežoe, a i jaran ima jednog (nije 307) i pregotivan je.
taman ti ja svoju prodam, samo ako uradim veliki servis automatski ti je skuplja, a vrijeme mi je ubrzo :mrgreen:
Kakva ti je cvrka, imal opreme?
Znas i sam kakva je ti si mi bio savjetnik kad sam je konto kupiti samo sam bio pod drugim nickom tada :mrgreen:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la R32 » 08 feb 2019, 16:24

Tebe ni CIA ne uprati :lol:
Jel ono Quinlan bio posljednji nik, ili bar nesto slicno :D
Mia San Mia

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la Azpi » 08 feb 2019, 16:50

R32 je napisao/la:Tebe ni CIA ne uprati :lol:
Jel ono Quinlan bio posljednji nik, ili bar nesto slicno :D
Jeste jeste, suti ovaj haman evo godinu prezivio :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la ThrillerHz » 08 feb 2019, 20:02

Poslo me Mokes da se raspitam ovde.
Mercedes A klasa, ne radi mi kazaljka za gorivo, medjutim zna nekad proraditi i pokazati koliko goriva ima, pa se opet deaktivira. Tako da ne znam jel to do plovka, ili je do osiguraca ili neceg treceg? Isto sta mi se desava u zadnje vrijeme, ima goriva u rezervaru, ali nece da upali isprve, vec reve par puta pa krehne, a kako mi kazaljka ne radi istripujem se da nema goriva, medjutim vozi normalno, da nema goriva, ne bi ni dokle dosao.
Da li neko zna gdje mu dodje plovak? Da li je do plovka? I sta mi preporucujete, osim da ga prodam :urnebes:
1946~

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la R32 » 08 feb 2019, 20:44

Azpi je napisao/la:
R32 je napisao/la:Tebe ni CIA ne uprati :lol:
Jel ono Quinlan bio posljednji nik, ili bar nesto slicno :D
Jeste jeste, suti ovaj haman evo godinu prezivio :rol:
Haha dobar si.

Kako sluzi golf? Bas me interesuje onako uopsteno..
Mia San Mia

Avatar
adisice
Postovi: 1960
Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:17
Lokacija: Soba
Kontakt:

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la adisice » 08 feb 2019, 22:01

Yebem ti vw mora svaki mjesec nesto lupkat
http://www.youtube.com/watch?v=Pk9A-6_O6QA

Avatar
Asteriks
Postovi: 14292
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la Asteriks » 09 feb 2019, 10:51

Mercedes A klasa, ne radi mi kazaljka za gorivo, medjutim zna nekad proraditi i pokazati koliko goriva ima, pa se opet deaktivira. Tako da ne znam jel to do plovka, ili je do osiguraca ili neceg treceg? Isto sta mi se desava u zadnje vrijeme, ima goriva u rezervaru, ali nece da upali isprve, vec reve par puta pa krehne, a kako mi kazaljka ne radi istripujem se da nema goriva, medjutim vozi normalno, da nema goriva, ne bi ni dokle dosao.
Da li neko zna gdje mu dodje plovak? Da li je do plovka? I sta mi preporucujete, osim da ga prodam
Pumpa goriva - problem polozaja iste, tupi udarac kroz rezervoar, istrosenost il ono najbezbolnije - prljavstina.

Nalazi se, vecinom ispod zadnjeg sica il u gepeku. Imas metalni krug, a mehanizam otvaranja je slican onom obicnog, plasitcnog bureta.

Ta pumpa gorivo gura prema motoru (ubrizgavanju) kroz filter, pa usput treba i navedeni izmjeniti.

Glede kazaljke, pored plovka moze biti i do instrument table.
Yebem ti vw mora svaki mjesec nesto lupkat
Dva VW-a i nikad nista ne lupka. Preventiva majka.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
adisice
Postovi: 1960
Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:17
Lokacija: Soba
Kontakt:

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la adisice » 09 feb 2019, 11:59

Blago se tebi.Iduce auto 100% nece biti vw
http://www.youtube.com/watch?v=Pk9A-6_O6QA

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la ThrillerHz » 09 feb 2019, 13:40

Asteriks je napisao/la:
Mercedes A klasa, ne radi mi kazaljka za gorivo, medjutim zna nekad proraditi i pokazati koliko goriva ima, pa se opet deaktivira. Tako da ne znam jel to do plovka, ili je do osiguraca ili neceg treceg? Isto sta mi se desava u zadnje vrijeme, ima goriva u rezervaru, ali nece da upali isprve, vec reve par puta pa krehne, a kako mi kazaljka ne radi istripujem se da nema goriva, medjutim vozi normalno, da nema goriva, ne bi ni dokle dosao.
Da li neko zna gdje mu dodje plovak? Da li je do plovka? I sta mi preporucujete, osim da ga prodam
Pumpa goriva - problem polozaja iste, tupi udarac kroz rezervoar, istrosenost il ono najbezbolnije - prljavstina.

Nalazi se, vecinom ispod zadnjeg sica il u gepeku. Imas metalni krug, a mehanizam otvaranja je slican onom obicnog, plasitcnog bureta.

Ta pumpa gorivo gura prema motoru (ubrizgavanju) kroz filter, pa usput treba i navedeni izmjeniti.

Glede kazaljke, pored plovka moze biti i do instrument table.
Yebem ti vw mora svaki mjesec nesto lupkat
Dva VW-a i nikad nista ne lupka. Preventiva majka.
I sta mi preporucujes, kako da testiram od tih najbezbolnijih stvari, sto sam mogu provjeriti, da ne nosim majstorima, jer se u A klase razumiju ko u kvantnu fiziku...
1946~

Avatar
Asteriks
Postovi: 14292
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la Asteriks » 09 feb 2019, 14:06

20 minuta posla. Odneses prvom majstoru, izvadi, provjeri pumpu, plovak... Ak je zaprljano ocisti ako ne, zamjenis.

Cijena sa rukama, okvirno, zavisno od godista... u rasponu od 130 - 200 KM, max.

Usput kupis filter goriva, koji kosta sicu.

Jer, svaki prekid, koji se manifestuje gasenjem, trzanjem, verglanjem... ima veze sa gorivom a kada uz to dodamo nepravilni prikaz kazaljke, onda je jasno cemu to vodi.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Saurman
Postovi: 29498
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la Saurman » 09 feb 2019, 14:41

Kad će ovi naši debili ukinuti najgluplje pravilo ikad svijetla po danu.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Brokula
Postovi: 30914
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la Brokula » 09 feb 2019, 16:55

Koje su najbolje ljetne gume? A koje su najbolje u odnosu na cijenu? I šta je bitno kod ljetnih guma :D Hvala
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la SMR187 » 09 feb 2019, 18:14

Saurman je napisao/la:Kad će ovi naši debili ukinuti najgluplje pravilo ikad svijetla po danu.
Smijali se hrvatima kakvi su glupani, a zamisli onda na kojem smo mi nivou kad nasi uvedu zakon NAKON sto ga hrvati ukinu

Il se kod njih ne pale samo ljeti, ne znam
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 feb 2019, 18:25

Neka uvedu pravilo da se na auto ne smiju stavljati svakakva **** zbog kojih iz druge trake vozac 2-3 sekunde ne vidi prst pred okom po noci.

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la hskzmostar » 09 feb 2019, 18:30

wtf:
Zadnja izmjena: hskzmostar, dana/u 09 feb 2019, 19:56, ukupno mijenjano 1 put.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
bega_afc
Postovi: 13713
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Automobili, motori...

Post Postao/la bega_afc » 09 feb 2019, 19:50

SMR187 je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Kad će ovi naši debili ukinuti najgluplje pravilo ikad svijetla po danu.
Smijali se hrvatima kakvi su glupani, a zamisli onda na kojem smo mi nivou kad nasi uvedu zakon NAKON sto ga hrvati ukinu

Il se kod njih ne pale samo ljeti, ne znam
Meni iskreno nije glupost i dosta puta mi je spasilo dupe rizicnog obilaska. Svaki dan 60ak kilometara s posla na posao kroz krivine, znaci puno kad vidis bljesak na rizicnim mjestima koliko god da se glupim cinio taj zakon.
Brokula je napisao/la:Koje su najbolje ljetne gume? A koje su najbolje u odnosu na cijenu? I šta je bitno kod ljetnih guma :D Hvala
Miselin, Bridzston, Kontinental - nema greske

Danlop ranije bio vrh, u zadnje dvije godine su se pokvarili.

Prema komentarima, Semperit iz 2018 bi mogao biti best baj.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: enobarca, Sveti, TefalTava i 30 gostiju.