Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarajlijc@ » 20 avg 2011, 03:00

Devil je napisao/la:Probudi mi se cale znaci vreme je za kretanje,cujemo se sutra,@Emire s tobom se i pogodim. :mrgreen:
Sretno picko jedna. U srijedu cu da te uhvatim negdje na tribini da ti sve racune naplatim :mrgreen:
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 20 avg 2011, 10:31

http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /110820001" onclick="window.open(this.href);return false;

Provocirali i Katalonci

Mourinho nogom stao Fabregasu na glavu

Ne stišava se bura oko uzvratnog susreta Španskog nogometnog superkupa do kojeg je 3-2 pobjedom na Nou Campu došla Barcelona.



Nogometaši Real Madrida i njihov trener Jose Mourinho okrivljeni su za incident koji se dogodio pred sam kraj utakmice, nakon što je Realov brazilski bek Marcelo poput bezumnika pokosio Cesca Fabregasa objema nogama.

Madridski AS potrudio se, međutim, dokazati da su velike zasluge za incident imali i Barcelonini igrači, a pogotovo njihov najbolji igrač Lionel Messi. Iz fotografija i videoisječaka vidljivo je da prije Marcelova prekršaja Messi provocira Mourinha na klupi gestikulacijama tipa "samo ti lupetaj!".

Također se Barcelonin Argentinac, premda ga je Realov Francuz Karim Benzema pokušao smiriti, malo nakon toga nesportski zaletio u tijelo Realova Portugalca Fabija Coentraa.

Doda li se tome da je u nastaloj gužvi nakon Marcelova prekršaja i isključenja Mesut Ozil šakom udario Davida Villu, jer ga ovaj navodno uvrijedio na vjerskoj osnovi, očito je da su Barcelonini nogometaši itekako aktivno sudjelovali u incidentu.

Ipak, najlošiji je dojam vlastitim ponašanjem svakako ostavio sam Realov trener. Osim što je u Messijevoj blizini izrazom lica gestikulirao da Argentinac smrdi, indisponirani je Mourinho nakon Marcelovog prekršaja, u želji da dođe do suca, nespretno (ko zna da li i namjerno!?) nagazio na Fabregasovu glavu dok je ovaj ležao na travi.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la fera » 20 avg 2011, 10:34

dobro jutro ljudi. zelim vam dobar provod za vikend.
You are someone else I am still right here

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Cartman » 20 avg 2011, 12:27

Ima video koji pokazuje da mu nije stao na glavu.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la neutralan__ » 20 avg 2011, 12:41

@don_burza Neka je sa srećom i sve najbolje.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
spielführer_21
Postovi: 3734
Pridružen/a: 29 okt 2010, 20:15
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la spielführer_21 » 20 avg 2011, 12:44

sretan rođendan Burza!
Omiljena forumašica: http://forum.sportsport.ba/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Omiljeni muzičar: http://www.youtube.com/watch?v=lbauVj2vLu4

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 20 avg 2011, 12:48

Cartman je napisao/la:Ima video koji pokazuje da mu nije stao na glavu.


kako god, mourinho nije sav svoj

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 20 avg 2011, 12:50

http://www.sarajevo-x.com/sport/clanak/110820026" onclick="window.open(this.href);return false;


Kakva greška
Skandal: Nacistička himna na SP-u u kajaku i kanuu
Njemačke kajakašice Anne Knorr i Debora Niche nisu mogle vjerovati svojim ušima kad su na najvišem postolju, tokom svečanosti dodjele medalja, iz razglasa čule: "Deutschland, Deutschland über alles!".
Skandalozna greška odigrala se na Svjetskom prvenstvu u kajaku i kanuu na mirnim vodama koje se održava u mađarskom Szegedu, nakon što su Njemice iz Leipziga odnosno Berlina pobijedile u utrci neolimpijskog dvojca na 1000 metara

Njemačka je delegacija u nevjerici reagirala žestoko:

"Bio sam užasnut. Tako nešto ne možemo prihvatiti", rekao je selektor njemačke reprezentacije Rainer Kießler.

Nijemci su u subotu, dan nakon incidenta, dobili službeno izvinjenje predsjednika Svjetske kajakaške federacije Josea Perurene Lopeza, kao i njegovog mađarskog kolege Etela Baratha.

Predsejdnik Njemačke kajakaške organizacije Thomas Konietzko objasnio je nakon svega da se u dva navrata sam ponudio organizatorima za preslušavanje himne, ali su ga Mađari oba puta lakonski odbili rekavši mu da znaju šta rade.

Kad je prva njemačka zlatna posada stala na postolje, poprištem takmičenja zaorila je prva strofa njemačke himne, koja je iz nje službeno izbačena i zauvijek zabranjena, baš kao i druga, još davne 1952. godine, zbog konotacija na nacističku diktaturu u Njemačkoj (1933.-1945.).

Otad je u upotrebi ostala treće strofa, koja umjesto o dominaciji njemačke rase govori o jedinstvu, pravdi i slobodi.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17797
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Omerbavarac » 20 avg 2011, 13:44

Jel neko imao problem sa ovim sopcastom? Naime svaki link koji otvorim, izbacuje mi neki CCTV-Movie program, tj neki kineski. :?

Svaka pomoc bi dobrodosla. :)
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Papastathopoulos » 20 avg 2011, 14:10

LudLo 4 je napisao/la:
Papastathopoulos je napisao/la:
rogeRF je napisao/la:@Papastathopoulos - otkad tebe nije bilo, da nisi i ti popio koji ban? :mrgreen:
ma ja...7 dana...

lbj ma zajebava on racku moj....
Nemoj da si bezobrazan,mnogo si faca na forumu,a ? :mrgreen:
p.s. sad ti tek vidjet post,koliko god da sam bio/jesam dobar sa tobom,nemoj puno da kenjas po forumu,prijatelju ;)
ja kenjam, jel ? ja sam kreten sto uopste i odgovaram na ovo lozenje....
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

bimbrlica
Postovi: 830
Pridružen/a: 20 maj 2011, 12:51
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bimbrlica » 20 avg 2011, 14:14

@Cartman i @ LBJ MVP hvala vam za to sto ste se brinuli za svog kolegu forumasa...:D
kobnu noc se zavrsila nakon dugon i iscrpljujuceg natezanja...ali na kraju sam ga uzeo na taktiku tako sto sam se opustio i ono je mislilo da sam se predao medjutim tada sam napao svim raspolozivim snagama i ono je napokon ispalo...definitivno jedna od najvecih pobjeda u mom zivotu....
livepool se u tom periodu okitio titulom EPL,FA cupa,Community Shielda i dosao je do 1/2 finala LP...mozda bi ih trebao cesce voditi iz hale :D
necu se prestati kladiti dok milione ne dobijem xD

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 20 avg 2011, 15:08

http://zenicanke.****/2011/08/k ... receg.html" onclick="window.open(this.href);return false;

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la pastore » 20 avg 2011, 18:21

danas lik u bet-live na kerovima izgubi 900 kermi,sjebo se svi sute u kladionici,govori sve "da bog da ja do kuce pogin'o" i izlazi iz kladionice kad ispred kladionici lezi neciji ker kad ga napuca nogom,**** mu sve mrtvo...oj sto mi dan popravi hahahahahha

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Frutek » 20 avg 2011, 19:09

Ko ga **** kad je debil čuj stavit 900 KM na kladionici :roll:
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Puma » 20 avg 2011, 19:14

Tacno
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 20 avg 2011, 19:18

Komentari na SA-X.com

N.Varupa - "JOJ JESAM SE NA**** ZELJE"
E.Varupa - "I BABO JE SINE"
:lol: :lol: :lol: Halalite manijaci nisam provokator , ali ovo pao sam sa stolice kad sam ovo procitao...

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VolimTz » 20 avg 2011, 20:56

pastore je napisao/la:danas lik u bet-live na kerovima izgubi 900 kermi,sjebo se svi sute u kladionici,govori sve "da bog da ja do kuce pogin'o" i izlazi iz kladionice kad ispred kladionici lezi neciji ker kad ga napuca nogom,**** mu sve mrtvo...oj sto mi dan popravi hahahahahha
Lik se navuko. :?

Sta je igro Zelju u gostima. :lol: :lol: :lol:
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la nime_tm87 » 20 avg 2011, 22:22

slika

Ljudi vidite ove linije plava, bijela, siva možel mi neko reći kako to da napravim ? :D Po koracima ili slika. :)

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VolimTz » 20 avg 2011, 22:32

nime_tm87 je napisao/la:slika

Ljudi vidite ove linije plava, bijela, siva možel mi neko reći kako to da napravim ? :D Po koracima ili slika. :)
Ne kontam, hoces jos linija da stavis ili ?

U kojem programu radis ?
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la nime_tm87 » 20 avg 2011, 22:37

VolimTz je napisao/la:
nime_tm87 je napisao/la:slika

Ljudi vidite ove linije plava, bijela, siva možel mi neko reći kako to da napravim ? :D Po koracima ili slika. :)
Ne kontam, hoces jos linija da stavis ili ?

U kojem programu radis ?
Adobe photoshop CS5, neću na ovu sliku da stavim hoću na jednu drugu, samo da mi neko kaže kako da napravim ove tri linije, kontas sad ?

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.