Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
bazeni
Postovi: 3814
Pridružen/a: 09 nov 2011, 18:19
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bazeni » 10 apr 2012, 23:56

ja sam rekao nemoj se uvrijediti,a što se tiče onoga de više ohladi s maloljetnica,imaš svoje punoljetne,ostavi meni šta :lol: :lol: :mrgreen:

Avatar
Limuntos
Postovi: 1346
Pridružen/a: 29 jun 2011, 10:27
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Limuntos » 11 apr 2012, 00:02

ANTIFA ! je napisao/la:Limuntos bolje da si stavio papirnu prijasnju 1 km zelenu :D :lol:
:lol: jok, ja volim ove pare sto zveckaju kad ih imas dvije, pa narod zna da imas rapa :mrgreen: :lol:
bazeni je napisao/la:ja sam rekao nemoj se uvrijediti,a što se tiče onoga de više ohladi s maloljetnica,imaš svoje punoljetne,ostavi meni šta :lol: :lol: :mrgreen:
ma kakvi uvrijedjen, sta ti je ;) al ozb, puno su mi draze maloljetne neg punoljetne, neam pojma sto, jednostavno ih volim :mrgreen: :lol: mladje-sladje :mrgreen:
Bez puške više ni na fejs ne smiješ ući koliko ima Mawih loodih swatkih tigricha…

Avatar
bazeni
Postovi: 3814
Pridružen/a: 09 nov 2011, 18:19
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bazeni » 11 apr 2012, 00:09

e moj Limune doći će tebi maloljetnice glave :P :mrgreen: :lol: jednog dana,nego zanima me ako si ti punoljetan(a mislim da jesi jer ti piše na profilu da imaš 20 godina,mislim onoga Papa nešto) šta bude kad saznaju roditelji maloljetnica? :mrgreen:

Avatar
Limuntos
Postovi: 1346
Pridružen/a: 29 jun 2011, 10:27
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Limuntos » 11 apr 2012, 00:21

bazeni je napisao/la:e moj Limune doći će tebi maloljetnice glave :P :mrgreen: :lol: jednog dana,nego zanima me ako si ti punoljetan(a mislim da jesi jer ti piše na profilu da imaš 20 godina,mislim onoga Papa nešto) šta bude kad saznaju roditelji maloljetnica? :mrgreen:
pa bolan, u kojem ti svijetu zivis ? :mrgreen: danas ces u gradu vidjeti vise parova gdje momak ima 20, a cura 15 god, neg recimo oboje po 20 i sl ;) ja barem imam dosta jarana koji su cak i stariji od mene godinu, a cura im ima 15 god i ide u 8 razred (osmogodisnje :mrgreen: ).. to je postalo nesto sasvim normalno ;) a to sto neki odma spominju zatvor, to je bezveze totalno...jbg, ako je pokusas silovati i prijavi te, normala da ces zaglavit u marici...ako si u normalnoj vezi s njom, nema nikak'ih problema ;)

odo spavat jarane...see you
Bez puške više ni na fejs ne smiješ ući koliko ima Mawih loodih swatkih tigricha…

Avatar
bazeni
Postovi: 3814
Pridružen/a: 09 nov 2011, 18:19
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bazeni » 11 apr 2012, 00:24

što su tebi nešto posebno drage te osmogodišnjakinje :mrgreen:

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 11 apr 2012, 00:28

Haj momak ima 20 godina, cura treći srednje, to je tamam pa i drugi haj može.
Al Ćema sad hodati sa curom iz osmog razreda je previše i za tebe :lol: :lol:
Sačekaj da bar napuni 17 :lol: :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harry_90 » 11 apr 2012, 00:32

Zar se ovaj LJegenda nije oprostio od foruma,jucer je haman napisao da se oprasta od foruma :roll: :?

Joj sto ovaj Ljimun kenjaa majko dragaa :mrgreen:

Gdje mi je bagrcavi sto se pali na MILF :D
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 11 apr 2012, 00:42

Pa ja kao glavni na ovom forumu da se oprostim ???
Zar ti stvarno vjeruješ da je to moguće :? :?
Jeli harryysse_90 :?: :lol: :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la LjumanM95 » 11 apr 2012, 00:43

Nego legendo de mi reci, kako je moguće to da pišeš istovremeno na 2 nicka, taj i J.Goerges? Koliko sam upoznat pravila foruma to nedozvoljavaju?
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harry_90 » 11 apr 2012, 00:45

Djesi glavni sta ima nisam te prepoznao :lol:

Naravno da je moguce da se oprostis,ne bi nista falilo,tamam da odmorimo od tebe :P

Zar ti ja nisam na listi gnjavatora,aa lafinasuuu ??
LjumanM95 je napisao/la:Nego legendo de mi reci, kako je moguće to da pišeš istovremeno na 2 nicka, taj i J.Goerges? Koliko sam upoznat pravila foruma to nedozvoljavaju?
On ti je mason forumski i pazi da ne budes banovan nakon ovih rijeci,jaci je i od Cak Norisa,pazi se :mrgreen:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la LjumanM95 » 11 apr 2012, 00:47

Izvinjavam se onda, nisam ga prepoznao. :mrgreen:

Šta ima Hary dole u komšiluku, ima li kakvih treba za jarana? :lol: Poskupila nam karta na relaciji Tuzla-Banovići sa 3,5 na 4,5km, jbt... :lol:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 11 apr 2012, 00:50

LjumanM95 je napisao/la:Nego legendo de mi reci, kako je moguće to da pišeš istovremeno na 2 nicka, taj i J.Goerges? Koliko sam upoznat pravila foruma to nedozvoljavaju?
Ja nikad ne pišem istovremeno ;)
Kako je moguće da ti svako 3 mjeseca , mjenjaš profil :mrgreen: :mrgreen:
harry_90 je napisao/la:Djesi glavni sta ima nisam te prepoznao :lol:
Naravno da je moguce da se oprostis,ne bi nista falilo,tamam da odmorimo od tebe :P
Zar ti ja nisam na listi gnjavatora,aa lafinasuuu ??
Pa prepoznaćeš ;)
Nije moguće da se oprostim, ti da se oprostiš to da, ali ja ne ;)
Jesi ali ima ono klikni ovdje :mrgreen: :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harry_90 » 11 apr 2012, 00:53

LjumanM95 je napisao/la:Izvinjavam se onda, nisam ga prepoznao. :mrgreen:

Šta ima Hary dole u komšiluku, ima li kakvih treba za jarana? :lol: Poskupila nam karta na relaciji Tuzla-Banovići sa 3,5 na 4,5km, jbt... :lol:
Znas da ima kod mene uvijek treba,cak i maloletnica ;) ak hos dodji upoznat cu te nije problem ;) mah djubrad ba samo dizu cijene,sve bi ja to po kratkom postupku :mrgreen:

@legenda reala

Smaras frajeru :!: :mrgreen:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la LjumanM95 » 11 apr 2012, 00:54

J.Goerges je napisao/la:Đesi Limuntozeeeeeeee :lol: :lol: :lol:
legenda reala je napisao/la:Haj momak ima 20 godina, cura treći srednje, to je tamam pa i drugi haj može.
Al Ćema sad hodati sa curom iz osmog razreda je previše i za tebe :lol: :lol:
Sačekaj da bar napuni 17 :lol: :lol:
Koliko znam oba profila su tvoja, a danas je pisano sa oba...

Mah prvo se odjavim kod admina, pa napravim novi, sve po pravilima i propisima. :mrgreen:

@harry

To mi se sviđa, moglo bi se naletiti ponekad dole. :D
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 11 apr 2012, 00:57

harry_90 je napisao/la:
@legenda reala

Smaras frajeru :!: :mrgreen:
Popuši :mrgreen: cigaru
LjumanM95 je napisao/la: Koliko znam oba profila su tvoja, a danas je pisano sa oba...
Ne znaš i ne možeš potvrditi :P
Pa šta ima veze ;)
Danas i boga pitaj kad opet :lol: :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harry_90 » 11 apr 2012, 00:59

@LjumanM95

Slobodno dodji nace se nestoo ;)


@legenda reala

I ti menii :mrgreen: kurcinu
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la LjumanM95 » 11 apr 2012, 01:00

Nema veze, to je protiv pravila foruma. :lol: Koji si ti muljator. :mrgreen:

I još vrijeđa Harya, pa ti si zaslužio jedan doživotni. :lol:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 11 apr 2012, 01:03

LjumanM95 je napisao/la:Nema veze, to je protiv pravila foruma. :lol: Koji si ti muljator. :mrgreen:
E našla se ..... pričati o poštenju :lol: :lol: :lol:
Ko mi kaže :lol: :lol:
Vuk te naveo u onim dokumentima kao glavnog pored njega za te profile :lol: :lol:

A njegovu uvredu ignorišeš jel ??'
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la LjumanM95 » 11 apr 2012, 01:05

legenda reala je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:Nema veze, to je protiv pravila foruma. :lol: Koji si ti muljator. :mrgreen:
E našla se ..... pričati o poštenju :lol: :lol: :lol:
Ko mi kaže :lol: :lol:
Vuk te naveo u onim dokumentima kao glavnog pored njega za te profile :lol: :lol:

A njegovu uvredu ignorišeš jel ??'
Ne kaki legendo. Ma vuk k'o vuk, zar mu vjeruješ jbg i zar misliš da bih bio sad na forumu da je tako? :roll: Alaj si naivan. :D

Da, ti si prvi počeo sa uvredom, a gospodin kao Hary mora vratiti za uvredu. Pošteno. :mrgreen:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 11 apr 2012, 01:08

LjumanM95 je napisao/la:
Ne kaki legendo. Ma vuk k'o vuk, zar mu vjeruješ jbg i zar misliš da bih bio sad na forumu da je tako? :roll: Alaj si naivan. :D

Da, ti si prvi počeo sa uvredom, a gospodin kao Hary mora vratiti za uvredu. Pošteno. :mrgreen:
Pa da mi je rekao harry koji ima samo ovaj profil nego ti, me klevećeš i iznosiš neistine na moj račun, a ni sam ne znaš kolko ih imaš i sad ne kaki :lol: :lol: :lol:
Vuk što kaže to je tako :mrgreen:

Ja sam napisao Popuši cigaru, da se smiri malo i tako, sam mislio. :mrgreen:
A vidi šta on napisa, jel to taj gospodin :lol: :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Gunner4, Jabroni i 35 gostiju.