Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

geronimo
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la geronimo » 05 feb 2010, 00:12

Neutral WroteColonhttp://www.youtube.com/watch?v=kFDDqc4DVdo

Lik nije normalan, inače je iz Čečenije, kako se frajer udara.

Daj ga ovamo Bud Spenceru ( ne licim na njega, Tita mi :lol: ), pa bi on mahao nogama...al`u snu. :mrgreen:
Vom Jäger zum Gejagten

Neutral
Kontakt:

PostPostao/la Neutral » 05 feb 2010, 00:15

Hahah, ali udara se momak dobro. Koju samo brzinu ima, valjda ću i ja ako bog da jednom moći tako brzo da udaram. 8-)

Bud Spencer haha, a što ne bi bio Terence Hill. :mrgreen:

geronimo
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la geronimo » 05 feb 2010, 00:33

Pa mozda zato sto me vise privlaci stil debelog bradonje :D
Inace, volim gledati (i ponekad primjenjivati) S.Seagala. On takodjer te muhe rijesava dok si reko piksla. :mrgreen:
E, na ovog potonjeg vec mogu reci da licim ;)
Vom Jäger zum Gejagten

Neutral
Kontakt:

PostPostao/la Neutral » 05 feb 2010, 00:38

Steven je novi Chich Norris. :lol: :lol: :lol: :lol:

Inače, čovjek rijetko diže noge, samo se rukama odnosno šakama bije. Ponekad mi dosadi gledati njegov film, ali je hladnokrvan do boli. Jao, uskoro se opet Mel Gibson pojavljuje, da vidimo kakve su mu oči, je li i sada pijan i nadrogiran.

Ali filmovi Spencere i Hill su epic, uvijek smiješni, a posebno dragi su mi oni zvukovi kada se šaketaju. :mrgreen:

Ili ipak, kda je Bud nosao Terencea po onoj žegi dok ga nije skontao na osjenu hahaha. :D

dubrava
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la dubrava » 05 feb 2010, 09:44

Nadam se da neće nitko zamjerit što ću sljedeci tekst napisati ovdje, u chatu, i na taj nacin se sjetit jednoga grada i jedne tuzne obljetnice.

Jednoga dana, sasvim iznenada, preko noći pojaviše se neki zli ljudi. Ti zli ljudi popeli su se na brda odakle su i došli prije mnogo godina. Ispod njih, kao na dlanu, leži spokojna dolina, leži grad iz nekog sasvim drugog svijeta, grad drukčiji od drugih, grad posebniji od drugih. Neki od tih zlih ljudi živjeli su u tom gradu i bili dio njega. Ali, ti ljudi nisu voljeli taj grad. Iz tko zna kojih, samo njima poznatih razloga, oni su ga prezirali. Bili su ispunjeni nekom gorčinom, bijesu i zavišću. Sve ono dobro što je bilo u tom gradu, i sve ono dobro sto je taj grad predstavljao, oni su mrzili. Da bi utažili tu svoju gorčinu, svaki dan i noć, kao stršljeni ujedali su taj grad nanoseći bol i patnju njegovim građanima. Nije im bilo bitno koga ujedaju, kako se tko zove i kom se Bogu moli. Bilo im je bitno da toga grada više nema. Sa osmijehom na licu oni su ga nemilorsdno tukli.
Ti zli ljudi nekome su silom ukrali i oduzeli djetinjstvo. Ti zli ljudi nekome su oduzeli mladost i prvu ljubav. Ti zli ljudi rastavili su obitelji, prijatelje. Ti zli ljudi vatrom su uništavali kulturna dobra i vrijednosti. Ti zli ljudi pokušali su uzeti dušu tome gradu.
Na današnji dan, prije 15godina, ti zli ljudi su prekinuli živote nevinim ljudima koji su čekali u redu za kruh, ljudima koji su ujutro otišli po malo brašna i šećera da prehrane svoju djecu, a popodne ih više nije bilo. Toj djeci uništili su snove, toj djeci nanijeli su bol koja se ne može tek tako izliječiti. Tom gradu nanijeli su bol.

Molim te Bože, nikada nemoj zaboraviti ovaj dan. Oprosti im, al ne zaboravljaj. Pamti i nedopusti da se to ikada ponovno dogodi bilo gdje u svijetu. Opomeni svakoga onoga kome padne na pomisao tako nešto.

U spomen na sve žrtve, na svu nevinu djecu i prolivenu krv Olimpijskog grada....

S-A-R-A-J-E-V-O
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

300
Kontakt:

PostPostao/la 300 » 05 feb 2010, 10:00

dubrava WroteColonNadam se da neće nitko zamjerit što ću sljedeci tekst napisati ovdje, u chatu, i na taj nacin se sjetit jednoga grada i jedne tuzne obljetnice.

Jednoga dana, sasvim iznenada, preko noći pojaviše se neki zli ljudi. Ti zli ljudi popeli su se na brda odakle su i došli prije mnogo godina. Ispod njih, kao na dlanu, leži spokojna dolina, leži grad iz nekog sasvim drugog svijeta, grad drukčiji od drugih, grad posebniji od drugih. Neki od tih zlih ljudi živjeli su u tom gradu i bili dio njega. Ali, ti ljudi nisu voljeli taj grad. Iz tko zna kojih, samo njima poznatih razloga, oni su ga prezirali. Bili su ispunjeni nekom gorčinom, bijesu i zavišću. Sve ono dobro što je bilo u tom gradu, i sve ono dobro sto je taj grad predstavljao, oni su mrzili. Da bi utažili tu svoju gorčinu, svaki dan i noć, kao stršljeni ujedali su taj grad nanoseći bol i patnju njegovim građanima. Nije im bilo bitno koga ujedaju, kako se tko zove i kom se Bogu moli. Bilo im je bitno da toga grada više nema. Sa osmijehom na licu oni su ga nemilorsdno tukli.
Ti zli ljudi nekome su silom ukrali i oduzeli djetinjstvo. Ti zli ljudi nekome su oduzeli mladost i prvu ljubav. Ti zli ljudi rastavili su obitelji, prijatelje. Ti zli ljudi vatrom su uništavali kulturna dobra i vrijednosti. Ti zli ljudi pokušali su uzeti dušu tome gradu.
Na današnji dan, prije 15godina, ti zli ljudi su prekinuli živote nevinim ljudima koji su čekali u redu za kruh, ljudima koji su ujutro otišli po malo brašna i šećera da prehrane svoju djecu, a popodne ih više nije bilo. Toj djeci uništili su snove, toj djeci nanijeli su bol koja se ne može tek tako izliječiti. Tom gradu nanijeli su bol.

Molim te Bože, nikada nemoj zaboraviti ovaj dan. Oprosti im, al ne zaboravljaj. Pamti i nedopusti da se to ikada ponovno dogodi bilo gdje u svijetu. Opomeni svakoga onoga kome padne na pomisao tako nešto.

U spomen na sve žrtve, na svu nevinu djecu i prolivenu krv Olimpijskog grada....

S-A-R-A-J-E-V-O

Svaka Čast Dubrava, svaka Ti čast ;)
Svake druge subote se rano budim ja, Moja raja već me čeka ispod prozora,
Stara pita s' kim to danas igra Saraj'vo, Ni zbog kog' se tako rano ne bih budio...

bavarian_bk
Kontakt:

PostPostao/la bavarian_bk » 05 feb 2010, 10:09

Dubrava majstore ;) :( :(

bavarian_bk
Kontakt:

PostPostao/la bavarian_bk » 05 feb 2010, 10:11

Neutral WroteColonhttp://www.youtube.com/watch?v=kFDDqc4DVdo

Lik nije normalan, inače je iz Čečenije, kako se frajer udara.

Na 2:40 ,BiH zastava :)

Neutral
Kontakt:

PostPostao/la Neutral » 05 feb 2010, 11:42

dubrava WroteColonNadam se da neće nitko zamjerit što ću sljedeci tekst napisati ovdje, u chatu, i na taj nacin se sjetit jednoga grada i jedne tuzne obljetnice.

S-A-R-A-J-E-V-O

Bravo majstore.

@bavarian_bk

Čečenija, naša braća, bila i biti će, mislim da je to sa nekog takmičenja , gdje smo i mi bili.

Mirza_Hordas
Kontakt:

PostPostao/la Mirza_Hordas » 05 feb 2010, 11:43

[email protected] svaka čast majstore 8-)
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

QUARESMA 18<<<
Kontakt:

PostPostao/la QUARESMA 18<<< » 05 feb 2010, 22:33

Imali neko kredita da posalje, trebaju mi 2.34 km hitno ljudi, kad napunim vracam vam odmah, molim vas please
hitno je :| , za broj nek me pita na pm
Sarri Ball

kakavdanakneiskustvu

PostPostao/la kakavdanakneiskustvu » 05 feb 2010, 22:34

QUARESMA 18<<< WroteColonImali neko kredita da posalje, trebaju mi 2.34 km hitno ljudi, kad napunim vracam vam odmah, molim vas please

jbg,ja sam na eronetu,ne mogu.

Neutral
Kontakt:

PostPostao/la Neutral » 05 feb 2010, 22:35

QUARESMA 18<<< WroteColonImali neko kredita da posalje, trebaju mi 2.34 km hitno ljudi, kad napunim vracam vam odmah, molim vas please

Nažalost nemam ja kredita.

Usput, evo ti link http://ani-planet.net/anime-download/

Sub ti je sa subtitle, a dub bez, na Engleski pričaju, tako sam i ja skidao, na Engleski, dobri glasovi. Uživaj.

Phill Jackson
Kontakt:

PostPostao/la Phill Jackson » 05 feb 2010, 22:35

Kako te nije stid za kredit prosit :P

Vjerujte ja ni feninga od nekog nisam uzeo :D
http://liverpool.bosnianforum.com/

It's Always Sunny in Philadelphia

Lily
Kontakt:

PostPostao/la Lily » 05 feb 2010, 22:40

Phill Jackson WroteColonKako te nije stid za kredit prosit :P

:lol:
Kako ti je to uspjelo?

Ja ne mogu ovako prebacivati kredit ja sam na Eronetu i drago mi je jer stalno neko pita :P
..Money not love, is your drive. But tell us... can you count to FIVE?? 77' 78' 81' 84' 05'

kakavdanakneiskustvu

PostPostao/la kakavdanakneiskustvu » 05 feb 2010, 22:41

Lily WroteColon

Kako ti je to uspjelo?

Ja ne mogu ovako prebacivati kredit ja sam na Eronetu i drago mi je jer stalno neko pita :P

a da hoće i eronet to uvesti već jednom

Phill Jackson
Kontakt:

PostPostao/la Phill Jackson » 05 feb 2010, 22:44

Lily WroteColon

Kako ti je to uspjelo?

Uspjelo mi je tako sto sam i ja na eronetu tetka :lol: :mrgreen:

Nisam znao da mi ne mozemo prebacivat al boli me djon,i da mozemo nikad ne bi :P

Nisam ovisnik o mobu,thank God :D
http://liverpool.bosnianforum.com/

It's Always Sunny in Philadelphia

Neutral
Kontakt:

PostPostao/la Neutral » 05 feb 2010, 22:59

Jao foruma, što je nešto opao, slabo se piše. Uvijek se može naći neka zanimljiva tema, a oni izašli u grad, imaju "real life". :mrgreen:

Dobro, Petak je, manji odaziv na forumu, mora se i to shvatiti.

Johnyx95

PostPostao/la Johnyx95 » 05 feb 2010, 23:14

Neutral WroteColonJao foruma, što je nešto opao, slabo se piše. Uvijek se može naći neka zanimljiva tema, a oni izašli u grad, imaju "real life". :mrgreen:

Dobro, Petak je, manji odaziv na forumu, mora se i to shvatiti.

Petak!Petak!Petak! :lol:
Nemoj bit nestrpljiv,jos malo pa ce tvojih 7000 postova. :D
Zola in, Zola passes, Zola scores !

Neutral
Kontakt:

PostPostao/la Neutral » 05 feb 2010, 23:20

Ma drug, nisam ja nikada gleda na broj postova. To je samo jedan broj koji je totalno nevažan. Dok sam pisao prije, na početku bilo je par forumaša radi kojih je uživancija bilo pisati tipa Lovac, Csh,Obannon, Alan, Ribery pa i High s njim sa se uvijek kačio, a još Gerrard heheh, ili moj dobri prijatelj Eagles i još neki. Sada ima dosta nojvalija. Nije ovo moj prvi profil na ovom forumu. Imao sam jedan prije ali sam pass zaboravio. Također, vidim da nema tako kvalitetnih rasprava, a Virtuel je dobar, a Noname poseban.

Trigger me impresionirao svojim postovim, kao i Šbfidelis. Ima tu još dosta kvalitetnih forumaša. Srećom pa se vratio Majestic, Amerosm uvijek tu kao i Geronimo koji rijeđe upada.

Od dama, lejla ;) , vidim i Lily, ali što se tiče sportskog znanja Lejla number one girl on the forum.

Eto, bilo mi dosadno pa se prijestio starijih dana. Ima tu i Phill ;) i još mnogo njih.

By the way gdje je Pasha :arrow:

@Toffe

Pisao nekad davno aktivno ovdje, okanio se na 6000. 8-)

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.