Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

Neutral
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Neutral » 26 avg 2016, 02:45

Meni je degutantno da doktor prima koverte iako ima platu. To nije ljudsko biće, to je životinja.

Kaže ti, daj 50KM i dobiti ćeš otpusnicu iz bolnice, kao da je to njegova privatna klinika.

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 26 avg 2016, 08:10

Neutral je napisao/la:Meni je degutantno da doktor prima koverte iako ima platu. To nije ljudsko biće, to je životinja.

Kaže ti, daj 50KM i dobiti ćeš otpusnicu iz bolnice, kao da je to njegova privatna klinika.

Posaljes doktora na cum :mrgreen:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
Du bist eine Bitch, Baby, nix mit Bella.

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 26 avg 2016, 08:35

Ništa strašnije nije se u širokobriješkoj općini vidjelo još od dolaska partizanske vojske u veljači četrdeset pete: prestravljeni su građani cijelu večer nazivali policiju, vatrogasce i novinare da prijave nezapamćeni užas, drhtavim su rukama očevici zapisivali registraciju i mobitelima snimali tu strahotu, pa se na hercegovačkim portalima već sutradan uz senzacionalnu vijest pojavila i uznemirujuća, eksplicitna snimka četvorice krvožednih džihadista Islamske države - nema tko drugi biti - gdje otvoreno klanjaju i mrmore, pod dramatičnim naslovom, citiram, “Klanjali namaz na području Širokog Brijega!”.

“Klanjali namaz na području Širokog Brijega!” Sunce ti ****, meni se **** smrzne i kad to napišem, a kamoli da tako nešto, gluho bilo, vlastitim očima vidim: da se muslimanska čeljad - onako javno, usred bijela dana, kao da je to najnormalnija stvar na svijetu - mole Bogu.

I to nigdje drugdje nego na području Širokog Brijega! Ko biva, kad neće Brijeg Muhamedu, hoće Muhamed Brijegu.

:rol:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Neutral
Kontakt:

Post Postao/la Neutral » 26 avg 2016, 09:16

Po popisu u Širokom mesečini samo 1 Bošnjak ili ih je ono 7 :D :D :D

Evolution87
Kontakt:

Post Postao/la Evolution87 » 26 avg 2016, 11:44

Sabrina na dick then out

Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

tuzlak1987
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 avg 2016, 12:15

Ovo je sramota.

A inace kod Bosnjaka i Srba su zene ubjedljivo najveci fasisti. I to odgaja djecu.

Marsal
Kontakt:

Post Postao/la Marsal » 26 avg 2016, 12:34

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Ništa strašnije nije se u širokobriješkoj općini vidjelo još od dolaska partizanske vojske u veljači četrdeset pete: prestravljeni su građani cijelu večer nazivali policiju, vatrogasce i novinare da prijave nezapamćeni užas, drhtavim su rukama očevici zapisivali registraciju i mobitelima snimali tu strahotu, pa se na hercegovačkim portalima već sutradan uz senzacionalnu vijest pojavila i uznemirujuća, eksplicitna snimka četvorice krvožednih džihadista Islamske države - nema tko drugi biti - gdje otvoreno klanjaju i mrmore, pod dramatičnim naslovom, citiram, “Klanjali namaz na području Širokog Brijega!”.

“Klanjali namaz na području Širokog Brijega!” Sunce ti ****, meni se **** smrzne i kad to napišem, a kamoli da tako nešto, gluho bilo, vlastitim očima vidim: da se muslimanska čeljad - onako javno, usred bijela dana, kao da je to najnormalnija stvar na svijetu - mole Bogu.

I to nigdje drugdje nego na području Širokog Brijega! Ko biva, kad neće Brijeg Muhamedu, hoće Muhamed Brijegu.

Dežulović :tokralju: :tokralju: :tokralju: pročito sam 2 njegove knjige i bio na nastupu u Pozorištu kad je gostovao sa Lucićem. Kakva individua, strašno nešto! :bow:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Nerminovic
Kontakt:

Post Postao/la Nerminovic » 26 avg 2016, 15:23

Sarajlija se vratio u Danskoj, nikad bolje nisam spavao :kafa:
Copenhagen boys we'll be coming down the road

Kawhi
Kontakt:

Post Postao/la Kawhi » 26 avg 2016, 16:48

Nerminovic je napisao/la:Sarajlija se vratio u Danskoj, nikad bolje nisam spavao :kafa:

Tipično dijasporski. Kako si proveo malo vremena u Bosni zaboravio i padeže koje si dosad znao. :kafa:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Nerminovic
Kontakt:

Post Postao/la Nerminovic » 26 avg 2016, 16:50

Kawhi je napisao/la:
Nerminovic je napisao/la:Sarajlija se vratio u Dansku, nikad bolje nisam spavao :kafa:

Tipično dijasporski. Kako si proveo malo vremena u Bosni zaboravio i padeže koje si dosad znao. :kafa:

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Nerminovic
Kontakt:

Post Postao/la Nerminovic » 26 avg 2016, 17:00

mada mi je dobro sve ovo doslo, malo iskustva kao sto bi se reklo :kafa:

DANTES
Kontakt:

Post Postao/la DANTES » 26 avg 2016, 17:15

Nerminovic je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Nerminovic je napisao/la:Sarajlija se vratio u Dansku, nikad bolje nisam spavao :kafa:

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

jbt ko da si bio na safariju u Africi... šta nije valjalo sem policije? brzina neta?
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Nerminovic
Kontakt:

Post Postao/la Nerminovic » 26 avg 2016, 17:26

e' moj Dantes to s murijom je nista, to je samo mali dio jedne velike price, volio bi ispricati sve ali tesko jer mogao bi danima o tome :problem: narod me najvise razocarao i ako mi je @Lillium davnih dana pricao da su vecina ljudi gamad :kafa:

pozelio sam Cupavca jedino, sto jest' jest' :salut:

PS: kako je samo drugacije i lijepse izaci kad nema one glupe dijaspore (ima nas i dobrih :mrgreen: ), tacno se osjeti na atmosferu :kafa: ponasanje i kultura im nula :guz:

filip13
Kontakt:

Post Postao/la filip13 » 26 avg 2016, 18:03

rio_Ferdy88 je napisao/la:

:thumbup: :thumbup:

espresso
Kontakt:

Post Postao/la espresso » 26 avg 2016, 18:03

DANTES
Kontakt:

Post Postao/la DANTES » 26 avg 2016, 18:15

Nerminovic je napisao/la:e' moj Dantes to s murijom je nista, to je samo mali dio jedne velike price, volio bi ispricati sve ali tesko jer mogao bi danima o tome :problem: narod me najvise razocarao i ako mi je @Lillium davnih dana pricao da su vecina ljudi gamad :kafa:

PS: kako je samo drugacije i lijepse izaci kad nema one glupe dijaspore (ima nas i dobrih :mrgreen: ), tacno se osjeti na atmosferu :kafa: ponasanje i kultura im nula :guz:

pa kada se radi o socijalnim konekcijama uvijek očekuj od ljudi najgore. ako te razočaraju nećeš biti puno razočaran, a ako te iznenade nečim lijepim e onda će osjećaj biti još ljepši
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

SlevinKelevra
Kontakt:

Post Postao/la SlevinKelevra » 26 avg 2016, 18:19

Nerminovic je napisao/la:e' moj Dantes to s murijom je nista, to je samo mali dio jedne velike price, volio bi ispricati sve ali tesko jer mogao bi danima o tome :problem: narod me najvise razocarao i ako mi je @Lillium davnih dana pricao da su vecina ljudi gamad :kafa:

Posjetio si pogresan grad. ;)

Kawhi
Kontakt:

Post Postao/la Kawhi » 26 avg 2016, 18:40

Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

DANTES
Kontakt:

Post Postao/la DANTES » 26 avg 2016, 18:43

@Uštipak u sukobu mišljenja :mrgreen:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Nerminovic
Kontakt:

Post Postao/la Nerminovic » 26 avg 2016, 18:43

SlevinKelevra je napisao/la:

Posjetio si pogresan grad. ;)

Sanski Most > svaki grad u BiH :kafa:

@Marsal kakav vam je ono klub zvan Ten, joj rupe :urnebes: :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: ASD, KEC i 16 gostiju.